Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzień Odstępcy


  • Please log in to reply
108 replies to this topic

#81 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2006-09-04, godz. 13:56

Nie żadna data startu forum tylko dlugi weekend listopadowy. Zlot będzie w Karpaczu, ale póko co to chyba nie ma jeszcze sensu rezerwować żadnego pensjonatu, bo za wcześnie. W razie czego mam tam znajomego, który dysponuje wolnym mieszkaniem do wynajęcia. Choć myślę, ze po sezonie nie będzie problemu z wynajęciem jakiegos pensjonaciku.

Nocka, mogłabys się dowiedzieć o ten pensjonat, gdzie bylismy ostatnio ??!


Jeśli zdecydujemy się na długi weekend listopadowy w Karpaczu, to musimy najpóźniej do końca września zarezerwować pensjonat, bo później będzie problem z tanimi noclegami. Ja oczywiście mogę się dowiedzieć czy są miejsca w tym pensjonacie, w którym byliśmy w zeszłym roku, bo tam było dość tanio, o ile pamietam to 25 zł za dobę. Obiecam właściecielce pensjonatu, ze Iszbinek się poprawi, to na pewno miejsca dla nas zatrzyma :P
Dobrze by było tak jak w zeszłym roku zrobić wstępną listę chętnych.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#82 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-09-04, godz. 15:43

no to zakladaj słonko listę z informacjami o cenach , terminie itd. i do konca wrzesnia robimy listę :) później już tylko rezerwacje i będziemy szaleć :)
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#83 ABC...

ABC...

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 72 Postów
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano 2006-09-05, godz. 06:57

Jezeli nie wyjdzie to jakos za bardzo finansowo to chetnie sie pisze wraz z osoba towarzyszaca. :)

#84 ruben

ruben

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 77 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano 2006-09-06, godz. 21:09

...

Użytkownik ruben edytował ten post 2006-12-29, godz. 11:14


#85 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2006-09-07, godz. 14:22

Czy ten 11 listopada jest pewny, bo wcześniej muszę urlop zaplanować?

Choć nie wiem czy tam będę miał wstęp moi drodzy?

Ja pseudoodstępca...

Rubeniq, wszyscy chętni mają wstęp, a Ty na pewno :) . Ja też chciałabym wiedzieć, czy 11 listopada jest pewny, bo wstępnie umówiłabym rezerwację pensjonatu. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że cena za osobę wynisłaby ok 25 zł za dobę bez wyżywienia.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#86 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-09-07, godz. 17:28

Nocuś kochana... moim zdaniem trzeba wreszcie głośno powiedziec, że dzień zlotu w żaden sposób nie musi być dniem odstepcy bo sądze, że to tylko kwestia humorystyczna...
Nie sądzę, też, że jest powód by zmieniac termin 10-12 listopada... bo i po co? a z drugiej strony, jest juz wrzesień wiec to jedyny nabliższy termin; przecież ludzie czasem muszą sobie załatwić piątek wolny a o to przynajmniej w państwowych firmach nie jest łatwo...
poprostu załóz moja droga temat z listą chętnych na ten wyjazd, uwzględnij adres pensjonatu, podaj numery a kazdy juz sobie sam telefonicznie zarezerwuje miejsce :)
trzeba zaznaczyc też, że lepiej teraz zrobić rezerwację a później zrezygnowac (tym bardziej, zę nie wpłaca sie żadnej zaliczki) niz w ostatniej chwili załatwiać miejsce bo nagle sie okazało, ze jednak wyjazd jest mozliwy :)

buziaczki :* pozdrawiam
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#87 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2006-09-09, godz. 14:20

Zrobiłam listę zlotową w dziale - Towarzyski, a właśnie mi się przypomniało, że wątek był w dziale humor. Mam nadzieję, że zainteresowani i tak trafią :P ...(nie mylić z "zainteresowanymi") ;)

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS.
"Zainteresowani" również mile widziani :) , a także katolicy niepijący i pijący, protestantki i protestanci sypjający z mężami cudzymi i własnymi, wątpiący i niewątpiący SJ, a najbardziej mile widziani będą oszołomy z pod znaku ex SJ :D , tęsknię za wami ryjki moje kochane :)

D.

Zapomniałam o nieczynnych SJ i ateistach, również będą mile widziani. Gdyby się komuś przypomniała jeszcze inna nacja, to prosze uzupełnić tę listę :P

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

Użytkownik Noc_spokojna edytował ten post 2006-09-09, godz. 14:23


#88 dariusz

dariusz

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 148 Postów
  • Lokalizacja:ślońcsk górny

Napisano 2006-09-10, godz. 13:10

no normalnie już sie tam widze
Visit My WebsiteHi38-14" Aby się odmieniła jak glina pod pieczęcią i przyjmowała barwę jak odzienie"
[email protected]/Prz9-5 "Chodźcie, nasyćcie się moim chlebem, pijcie wino, które zmieszałam".

#89 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-01-19, godz. 01:51

Zrobiłam listę zlotową w dziale - Towarzyski, a właśnie mi się przypomniało, że wątek był w dziale humor. Mam nadzieję, że zainteresowani i tak trafią :P ...(nie mylić z "zainteresowanymi") ;)

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS.
"Zainteresowani" również mile widziani :) , a także katolicy niepijący i pijący, protestantki i protestanci sypjający z mężami cudzymi i własnymi, wątpiący i niewątpiący SJ, a najbardziej mile widziani będą oszołomy z pod znaku ex SJ :D , tęsknię za wami ryjki moje kochane :)

D.

Zapomniałam o nieczynnych SJ i ateistach, również będą mile widziani. Gdyby się komuś przypomniała jeszcze inna nacja, to prosze uzupełnić tę listę :P

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

no jeszcze zapomnialas o przyszlych SJ
dobry jestem , co nie? nawet w calym moscie dziure znajde..hihihihi
[font=Tahoma]

#90 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-01-19, godz. 11:28

hubert kiedy ty sypiasz? :blink:
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#91 pojawiamsieiznikam

pojawiamsieiznikam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 264 Postów

Napisano 2008-02-19, godz. 23:00

Dopiero co trafiłem na ten wątek. Jak wygląda sprawa z tym spotkaniem w Karpaczu? Czy mówicie poważnie (to dział humor)?

#92 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-02-20, godz. 11:19

Dopiero co trafiłem na ten wątek. Jak wygląda sprawa z tym spotkaniem w Karpaczu? Czy mówicie poważnie (to dział humor)?

Jak najbardziej poważnie :lol: .
W Karpaczu odbyły się już trzy. Więcej o odbytych zlotach, gdzieś w dziale "Towarzyskie".

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS.
Następny w Karpaczu 1-4 maja. Bliższe informacje niebawem.

D.

#93 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-02-20, godz. 11:26

W sumie to można powiedzieć, że Karpacz stał się stolicą exów. Ogłaszamy autonomię? :D

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#94 adzia

adzia

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 17 Postów

Napisano 2008-02-20, godz. 12:06

Witam, może się najpierw przedstawię: BYŁAM ŚWIADKIEM JEHOWY. Jestem dumna z tego: "byłam". Do ŚJ należałam 10 lat, odeszłam też 10 lat temu. Starałam sie o tym nie myśleć i nie wracać do tego. Na początku było trudno, strasznie. Mam na myśli nienawiść jakiej doznałam po latach ataku miłości od tychże samych braci. Ale wytrwałam w "niewierze" i jestem wolna. I tak szczerze mówiąc dopiero czytając takie fora jak to i inne wiadomości w necie, po 10-ciu niemal latach utwierdzam się w przekonaniu, że mam rację. Do tej pory myślałam, że tylko ja widzę ich obłudę, kłamstwa i fałsz. Z organizacji odeszłam sama i myślałam, że w ogóle jestem sama. A tu tak miłe zaskoczenie! Jest nas tak dużo. Aż miło. I tyle Waszych wpisów jest mi tak bliskich! Jakbym sama ja pisała. A jeśli chodzi o dzień odstępcy- pomysł super( z humorem, czy nie) . Pojechałabym na takowy w każdym miejscu i o każdej porze!

#95 pojawiamsieiznikam

pojawiamsieiznikam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 264 Postów

Napisano 2008-02-20, godz. 12:25

Jak takie spotkanie wygląda?

#96 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2008-02-20, godz. 14:32

hmmm siedzimy, klachamy, czasem poważnie a czasem nie, zazwyczaj zlot trwa 2-3-4 dni;
ale na zlot przyjeżdżają wyznawcy różnych nacji jak i odstępcy, nawet świadkowie, którzy jeszcze formalnie są w organizacji też przyjeżdżają :) ateistów też nie brakuje :P
wychodzimy do knajp na obiady bo zazwyczaj meldujemy sie w pensjonatach bez posiłku w kwocie doby hotelowej ale często też można zamówić obiad w samym pensjonacie:)
wieczorami zazwyczaj lądujemy w przytulnej knajpce a potem impreze kontynuujemy w miejscu noclegu;
ogólnie jest bardzo sympatycznie i zawsze żałujemy, że tak szybko minął weekend
pozdrawiam i serdecznie zapraszamy na zloty, nie pożałujecie :)

ps: często zdarza się, że z jednego regionu jedzie kilka osób i można umówić sie na wspólną podróż :)
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#97 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-02-20, godz. 15:29

W sumie to można powiedzieć, że Karpacz stał się stolicą exów. Ogłaszamy autonomię? :D

Może zlecimy rozreklamownie naszego przyjazdu miejscowym tak z tydzień wcześniej? :P
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#98 pojawiamsieiznikam

pojawiamsieiznikam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 264 Postów

Napisano 2008-02-20, godz. 22:47

Może zorganizujemy szeroko zakrojoną kampanię reklamową (prasa lokalna, TV, radio) powołamy grupę organizacyjną, zadbamy o odpowiedni PR powołamy rzecznika prasowego, i wykupimy płatne ogłoszenie w strażnicy:P

#99 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-02-20, godz. 23:48

i wykupimy płatne ogłoszenie w strażnicy:P


Ech, ty, odstępca, chcesz dać zarobić WTS-owi? :) Lepiej załatwcie sobie bezpłatne :)

#100 adzia

adzia

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 17 Postów

Napisano 2008-02-21, godz. 13:39

:D Bardzo chętnie stawię się na takim zlocie! Jestem zachwycona tym forum! Nie myślałam, Ze jest nas tak dużo. I że tak samo myślimy. Takiej jednomyślności nie ma chyba w żadnej religii- nawet u śJ. A czy na taki zlot można zabrać nieodstępcę-męża?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych