Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Tajna akcja"


  • Please log in to reply
84 replies to this topic

#21 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2006-09-18, godz. 22:26

Jak widać na załączony obrazku, mogę być nie tylko stewardem, ale i pilotem B) . Skromne 10 000 USD/m-c mnie satysfakcjonuje (wszak to ma być tania linia). A zatem, bracia i siostry, szykujcie się do zapiniania pasów. Aha, u mnie na pokładzie wolno palić ;) B) :)


Hm, pilot może tak, ale Jaraczq, wybacz, co za przyjemność być obsługiwaną przez stewarda, który nie jest prima sort :P

W końcu stwierdzasz, że Jezus wyznaczył Ci specjalne zadanie: Masz się publicznie zeszmacić, za wszystkie grzechy Braci i Sióstr. Publicznego zeszmacenia masz dokonać na Stadionie podczas corocznego zgromadzenia Świadków Jehowy, a sam akt zeszmacenia ma polegać na wyjściu nago na murawę stadionu i wykonaniu trzech przewrotów w tył. :D :lol:


Hm, jak już musisz to naprawdę poćwicz troche na siłowni: niech choc będzie na czym oko zawiesić :P

Użytkownik ewa edytował ten post 2006-09-18, godz. 22:34


#22 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-18, godz. 22:39

A prezentujesz sie choć ładnie, żeby być stewardem?
Już pytałam na priv: dlaczego nie samospalenie? Byłoby ciekawiej ... ;)

Samospalenie już było, a ja szukam nowych wartości duchowych, o ile mi wiadomo, publicznego samozeszmacenia jeszcze nie było (rytualnego zdarcia szat {rozdarcie już było opisane w biblii}), najlepszymi do tego celu kandydatami są naturalne ofiary losu, duże odstające uszy, krzywe nogi, liczne plamy alergicznych reakcjii na całym ciele. :)

A, teraz kolej na następną akcję specjalną.

Wszyscy słyszeliśmy o znakach końca, ale tak naprawdę niewiele drugich owiec potrafi je sobie wyobrazić, dlatego ten co ma uszy niech słucha, aten co ma oczy, niech czyta te oto objawienie: Znaki końca w kulturze europejskiej to przewżnie kropki na końcu zdania (dlatego często je pomijam, aby ukryć swój dar proroczy). Zorganizowałem w wielu miastach Polski tajne oddziały Ninja ( 忍者 ) :ph34r: , które umieszczją dyskretnie znaki końca na Objektach Kultu Towarzystwa Strażnicy, są to małe, średnie lub duże kropki, namalowane farbą, wydrapane w murze lub wydeptane na trawniku, niedługo akcja obejmie cały kraj, a wtedy nastanie koniec Towarzystwa Biblijnego. Drodzy bracia i siostry, żyjemy w czasach końca, a znaki końca są widoczne na każdym kroku. :D :D :lol:



Jak widać na załączony obrazku, mogę być nie tylko stewardem, ale i pilotem B) . Skromne 10 000 USD/m-c mnie satysfakcjonuje (wszak to ma być tania linia). A zatem, bracia i siostry, szykujcie się do zapiniania pasów. Aha, u mnie na pokładzie wolno palić ;) B) :)

Oczywiście samolot musi mieć duże czrne kropki na usterzeniu ogonowym, czyli opisane wcześniej znaki końca! :D
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#23 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-19, godz. 05:57

Znaki końca... :D :D :D . Bo padnę... :lol: :lol: . Tak proste, że aż oczywiste. I że też nigdy nie przyszło mi do głowy takie określenie interpunkcji. Jak już zbudujemy tanią flotę powietrzną, to samoloty można by oznaczać różnymi znakami końca. Na przykład samolot z VIP-ami na pokładzie mozna by oznaczyć wykrzyknikiem, a z braćmi wątpiącymi (oczywiście nie ma takich) - pytajnikiem B) .

Wracając do najśmieszniejszego aspektu akcji, czyli poniewierania odstępców: wzorując się na ST bracia na Brooklynie mogliby wprowadzić podczas kongresu (np. w czasie przerwy) rytuał wypędzania ze stadionu odstępcy przebranego za kozła (według ST - wypędzenie do Azazela). :) Taka akcja ma co najmniej 2 pozytywne wymiary: po pierwsze można kultywować ulubioną tradycję ST, a po drugie spełniło by się namacalnie proroctwo o owcach i kozłach (hmmm... nie wiem, czy bracia nie powinni przychodzić na kongresy w owczych skórach...?) :rolleyes: . "Kozioł" oczywiście musi być pijany lub (lepiej) naćpany, obrzydliwy i śmierdzący (koniecznie).
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#24 graczysko

graczysko

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 14 Postów

Napisano 2006-09-19, godz. 06:49

Bracie jaraczu, widzę że nie jesteś na bierząco z wcale nie nowym nowym światłem; otóż nie ma kozłów, są kozy, a to podobno istotna różnica; :rolleyes:
Gdyby jednak jacyś wierni świadkowie podchwycili Twój pomysł o wypędzaniu odstępcy ze stadionu, to z kozą będzie im trudniej - jest mniej charakterystyczna, nie te rogi :)
może niech po prostu wezmą stado kóz i złożą je w ofierze, albo, będzie taniej, utopią w basenie (np. w niedzielę przed wykładem publicznym).

#25 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-19, godz. 07:47

O kozach wiem, ale przecież w ST występuje KOZIOŁ, którego to Izraelici mieli wypedzać :) . A swoją drogą koza brzmi jakoś trywialnie w porównaniu z kozłem. B)
A z tym utopieniem bardzo dobry pomysł. Oczywiście nie nalezy topic zwierząt, lecz prawdziwych odstępców. Tak na rozgrzewkę - przed chrztem. I znów mamy symbol - jedni oczyszczają się z grzechów w basenie, a innych grzechy ciągną na dno basenu :ph34r: . I oto mamy (nomen omen) UTOPIĘ oczyszczenia :P :D
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#26 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-09-19, godz. 11:01

...pomysł o wypędzaniu odstępcy ze stadionu, to z kozą będzie im trudniej - jest mniej charakterystyczna, nie te rogi :)

Słuszna uwaga, ponieważ takie kozy mogą mieć bardzo rozmaite fryzurki i w ten sposób oddziaływać podświadomie na nasz skromny umysł, którego ów wielki dzień może bardzo prędko zaskoczyć...no a wtedy to już będzie, według rachunku prawdopodobieństwa /zobacz Nowy Testament/, z pewnością za pózno na biadolenie i sypanie na siebie popiołu. Pozdrawiam. :)

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-09-19, godz. 11:26


#27 ruben

ruben

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 77 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano 2006-09-19, godz. 17:57

...

Użytkownik ruben edytował ten post 2006-12-29, godz. 11:18


#28 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2006-09-19, godz. 18:59

A ja już mam zdjęcie z prawdziwym odstępcą a raczej odstępczynią ;) i nic nie musiałem płacić :D i nie wyglada tak jak opisałeś, :P


E, bo oni mają za wysokie mniemanie o sobie B) Zdjęcia z przyjaciólmi to jest coś (bez względu, czy odstępca, czy nie).

Niemniej jesli jakąś fotkę mialabym uznać za atrakcję to np. z Mateuszem D. (aktorem) niz z jakimś tam odstępcą :P

#29 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-19, godz. 19:51

A ja już mam zdjęcie z prawdziwym odstępcą a raczej odstępczynią ;) i nic nie musiałem płacić :D i nie wyglada tak jak opisałeś, :P


Eeee, to na pewno jakaś podróba albo agent Brooklynu ;) :P . Rasowy odstępca musi mieć swój image, żeby spełniały się proroctwa... nowojorskie oczywiście :rolleyes:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#30 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2006-09-19, godz. 20:20

Eeee, to na pewno jakaś podróba albo agent Brooklynu ;) :P . Rasowy odstępca musi mieć swój image, żeby spełniały się proroctwa... nowojorskie oczywiście :rolleyes:


E, Jaracz, to ty też jakaś podróba albo agent Brooklynu :unsure:

#31 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-19, godz. 22:02

E, Jaracz, to ty też jakaś podróba albo agent Brooklynu :unsure:

Dzisiaj będzie o hierarchii agentów w mojej tajnej agencji wywiadowczej "WIEMTO". Idę za duchem czasów i podobnie jak CIA https://www.cia.gov/ , też chcę coś opowiedzieć o mojej agencji.
1. Agant najniższej rangi to zainteresowany, ma dostęp do wygłaszanych opini w zborze, może tworzyć tajne listy braci, sióstr, zainteresowanych, nadzorców; może robić tajną bibliografię literatury Towarzystwa na wyposażeniu ma notes i może palić i pić. :)
2. Agent w stopniu głosiciela, ma dostep do kart terenów, może tworzyć tajne listy głosicieli, fałszować comiesięczny owoc, na wyposażeniu ma aparat fotograficzny i dyktafon, niestety musi rzucić palenie ale nadal może pić. :)
3. Agent w stopniu brata, może robić tajne listy ochrzczonych w zborze, może pełnić posługę z mikrofonem (na specjalnym wyposażeniu ma generator fal radiowych, powodujący indukowanie się głosu Radia Maryja w zborowej instalacji nagłaśniającej), może pozyskiwać agentów pośród współbraci, pijąc razem z nimi alkohol, niestety nadal nie może palić. :(
4. Agent w stopniu pioniera pomocniczego zajmuje się dywersją na corocznych obozach pionierskich, szczególnie prowadzi akcje w kuchni ośrodka, dodając konserwę turystyczną do codziennych posiłków i kanapek pionierów głocicieli, skleja kartki w bibliach pod nieobecność pionierów - na najbardziej dogmatycznych wersetach, oczywiście robi tajną listę pionierów i członków gościnnego zboru, niestety musi wytrzymać conajmniej dwa tygodnie bez alkoholu. :( (na wyposażeniu specjalistyczna teczka pioniera) :)
5. Agent w stopniu pioniera pełnoczasowego, może ćwiczyć chód z literaturą do najodleglejszych śmietników w mieście, może złożyć wniosek na Nadarzyniaka, może pomyśleć o Szkole Gilead, niestety agent tego stopnia musi mieć szczególne predyspozycje psychiczne, aby wytrzymać rok bez alkoholu ze względów bezpieczeństwa należy wszyć esperal, i mieć zdolność zatrzymywania swojego umusłu na conajmniej dwie godziny, dlatego ci agenci należą do elit wywiadu. (ze względu na możliwość rewizji, nieposiada specjalnego wyposażenia, musi walczyć gołymi rękoma) :)
6. Najwyzszy stopień agenta: Agent z Bruklinu, aby zostać agentem z Bruklinu, trzeba znać dobrze conajmniej dwa języki: angielski i amerykański, biegle władać slangiem teokratycznym, znać ponad dwa tysiące wersetów, mieć prawojazdy amerykańskie, dobrze dopasowane conajmniej cztery garnitury. Niestety jest to misja tylko dla orłów, narazie pozyskano tylko jednego agenta, na pocieszenie mogę dodać, że agent, może pić do woli, palić w Tajnych Palarniach Towarzystwa, może zwiedzić wszystkie oddziały w Europie, Ameryce, Azjii i Australii + kraje wyspiarskie, ma dostęp do Tajnego Systemu Komputerowego Towarzystwa na prawach administratora i ma wiele innych przywilejów, które nie śniły się drugim owcom. (wyposażenia specjalnego nie musi mieć, bo zleca wszystkie akcje agentom niższego szczebla) :D
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#32 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-20, godz. 05:51

E, Jaracz, to ty też jakaś podróba albo agent Brooklynu :unsure:

Oczywiście. Z czegoś trzeba żyć. 50% kasiorki dostaję od Benedykta, a drugie tyle z Brooklynu. Ostatnio otrzymałem lukratywną propozycję od muzułmanów; chyba skorzystam :P :D :lol:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#33 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-09-20, godz. 07:14

Oczywiście. Z czegoś trzeba żyć. 50% kasiorki dostaję od Benedykta, a drugie tyle z Brooklynu. Ostatnio otrzymałem lukratywną propozycję od muzułmanów; chyba skorzystam :P :D :lol:


To wychodzi, że jesteś agentem BB, tylko szkoda, że ta znana aktorka już nie żyje
Czesiek

#34 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2006-09-20, godz. 07:15

To wychodzi, że jesteś agentem BB, tylko szkoda, że ta znana aktorka już nie żyje


Niedługo będzie agentem BBB (Brooklyn-Benedetto-BinLaden) ;)
[db]

#35 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-20, godz. 08:48

' date='2006-09-20 09:15' post='35669']
Niedługo będzie agentem BBB (Brooklyn-Benedetto-BinLaden) ;)

Brzmi ciekawie. Agent uniwersalny - to jest coś :) . Szczytem tej piramidy będzie zostanie agentem... samego siebie. Zacznę donosić na swoją skromną osobę, a co tam B) . Tylko nie wiem, kto mi wówczas zapłaci. Sam mam przelewać swoją kasę z jednego konta na drugie...? Można i tak :P
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#36 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-20, godz. 12:30

Brzmi ciekawie. Agent uniwersalny - to jest coś :) . Szczytem tej piramidy będzie zostanie agentem... samego siebie. Zacznę donosić na swoją skromną osobę, a co tam B) . Tylko nie wiem, kto mi wówczas zapłaci. Sam mam przelewać swoją kasę z jednego konta na drugie...? Można i tak :P

Ma ktoś może schemat organizacyny Nadarzyniaków, mam zamiar przeniknąć w struktury?
Obecnie jestem na poziomie planowania strategicznego. :)
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#37 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-09-20, godz. 12:40

Ma ktoś może schemat organizacyny Nadarzyniaków, mam zamiar przeniknąć w struktury?
Obecnie jestem na poziomie planowania strategicznego. :)

LD, mam strasznie wielkie obawy, że jednak na tym poziomie to zostanie. Pozdrawiam.
P.S.: ale pewnie jestem jeszcze bardzo zaślepiony i nie widzę tej wielkiej transformacji.

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-09-20, godz. 12:45


#38 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-20, godz. 13:58

LD, mam strasznie wielkie obawy, że jednak na tym poziomie to zostanie. Pozdrawiam.
P.S.: ale pewnie jestem jeszcze bardzo zaślepiony i nie widzę tej wielkiej transformacji.

No nie wiem, może jest w tym trochę prawdy, ale w chwilach wolnych ćwiczę trudną sztukę zatrzymywania mózgu, osiągam nawet jedną godzinę bezmyślności, jak poprawię wyniki, to może zostanę dopuszczony do komitetu redakcyjnego strażnicy. :D
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#39 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-20, godz. 14:16

No nie wiem, może jest w tym trochę prawdy, ale w chwilach wolnych ćwiczę trudną sztukę zatrzymywania mózgu, osiągam nawet jedną godzinę bezmyślności, jak poprawię wyniki, to może zostanę dopuszczony do komitetu redakcyjnego strażnicy. :D


:D :D :D

LD, to nie takie proste, albowiem oprócz wstrzymania biegu myśli musisz jeszcze nabyć umiejętność regresu i apoptozy szarych komórek (czyli samowyniszczenia). Dopiero wówczas możesz się starać :P :lol:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#40 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-20, godz. 14:43

:D :D :D

LD, to nie takie proste, albowiem oprócz wstrzymania biegu myśli musisz jeszcze nabyć umiejętność regresu i apoptozy szarych komórek (czyli samowyniszczenia). Dopiero wówczas możesz się starać :P :lol:

Szkoda że są to procesy nieodwracalne :( i zbyt ryzykowne do eksperymentowania na własnym umyśle :blink: . W tym miejscu chcę ogłosić swoją rezolucję humanistyczną: nie mam zamiaru pomagać Ciału Kierowniczemu w odejściu od Towarzystwa, im się już nie da pomóc, chyba, że sami sobie pomogą, po przeczytaniu wypowiedzi na tym forum, a konkretnie tej wypowiedzi. :D
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych