Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Tajna akcja"


  • Please log in to reply
84 replies to this topic

#41 saraj

saraj

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 245 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2006-09-20, godz. 15:07

A ja już mam zdjęcie z prawdziwym odstępcą a raczej odstępczynią ;) i nic nie musiałem płacić :D i nie wyglada tak jak opisałeś, :P


Oj zapłacisz ,zapłacisz :P poczekaj niech Cię dorwę :D


' date='2006-09-20 09:15' post='35669']
Niedługo będzie agentem BBB (Brooklyn-Benedetto-BinLaden) ;)


Qrcze a ja mam w inicjałach tylko 2 BB :D co mam zrobić aby trzecie dostać ? :o :P

#42 saraj

saraj

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 245 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2006-09-20, godz. 15:17

Eeee, to na pewno jakaś podróba albo agent Brooklynu ;) :P . Rasowy odstępca musi mieć swój image, żeby spełniały się proroctwa... nowojorskie oczywiście :rolleyes:




Ja Ci dam tu zaraz podróbe :angry: żebyś Ty wiedział jaka rasowa jestem :P :lol: odstępca jak sie patrzy, przedniego rodzaju :D

Użytkownik saraj edytował ten post 2006-09-20, godz. 15:19


#43 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-20, godz. 16:09

Odstępczyni - dość rzadki rzeczownik w języku polskim :rolleyes:. Pisałem o klasycznym modelu odstępcy. A przede wszystkim o facetach ;) :) . Sistarsy to inna bajka i nawet odstępstwo nie odbiera im uroku, a może nawet przydaje B) .
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#44 saraj

saraj

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 245 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2006-09-20, godz. 16:53

Odstępczyni - dość rzadki rzeczownik w języku polskim :rolleyes:. Pisałem o klasycznym modelu odstępcy. A przede wszystkim o facetach ;) :) . Sistarsy to inna bajka i nawet odstępstwo nie odbiera im uroku, a może nawet przydaje B) .




No braciszku nie prowokuj z tym urokiem ,bo jak zaczniemy z nim eksperymentować :P :rolleyes: to wojna z WTS-em na pewno wygrana :lol:

#45 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2006-09-20, godz. 17:08

Zacznę donosić na swoją skromną osobę, a co tam B) . Tylko nie wiem, kto mi wówczas zapłaci. Sam mam przelewać swoją kasę z jednego konta na drugie...? Można i tak :P


Możesz przelać mi :P

To wychodzi, że jesteś agentem BB, tylko szkoda, że ta znana aktorka już nie żyje


Cześku, czy wszystkie "prawdy", które podajesz na tym forum, są równie wiarygodne? :o

#46 ruben

ruben

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 77 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano 2006-09-20, godz. 17:15

...

Użytkownik ruben edytował ten post 2006-12-29, godz. 11:19


#47 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2006-09-20, godz. 17:32

I bracie taki stary wyjadacz z ciebie na tym forum i dopiero teraz zauważyłeś wspaniały urok odstępczyń? ;)

Doceń siostrzyczki odstępczynki a one napewno nie pozostaną ci dłużne... (...) (tekst usuniety :P )


Jaracz, dopiero teraz? :o

#48 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-20, godz. 19:19

No gdzie tam dopiero teraz... :rolleyes: Ale komplementy trzeba dozować, bo... można przedawkować ;) :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#49 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-09-20, godz. 19:30

To wychodzi, że jesteś agentem BB, tylko szkoda, że ta znana aktorka już nie żyje

Cześku, czy wszystkie "prawdy", które podajesz na tym forum, są równie wiarygodne? :o


Twoim zdaniem pewnie tak. Czyżby pani BB żyła? Jak sprawdzisz to, to powiedz mi, przeproszę za szerzenie fałszywych info w dziale HUMOR.
Czesiek

#50 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-20, godz. 23:21

No braciszku nie prowokuj z tym urokiem ,bo jak zaczniemy z nim eksperymentować :P :rolleyes: to wojna z WTS-em na pewno wygrana :lol:

Wczoraj pisałem o Tajnych agentach, a co można powiedzieć o tajnych agentkach, wszyscy znamy Matę Hari, a co by się okazało gdyby szpiegiem była Mata Saraj? :huh:
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#51 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-09-21, godz. 00:18

...Ale komplementy trzeba dozować, bo... można przedawkować ;) :)

Słusznie, lepiej nie przedozowywać, ponieważ wtedy ma się buty
ubrane na opak i jest się odstępcą ostatniego gatunku i pokroju. :)
Nie wspominam już o odstępczym jadzie, który wtenczas samoczynnie
ulewa się z kącika ust - no ale to już innym razem. Pozdrawiam. ;)

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-09-21, godz. 00:21


#52 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-09-21, godz. 00:44

Wczoraj pisałem o Tajnych agentach, a co można powiedzieć o tajnych agentkach, wszyscy znamy Matę Hari, a co by się okazało gdyby szpiegiem była Mata Saraj? :huh:

LD, napisz no coś, z łaski swojej, o Twoich fantastycznych okularkach przeciwsłonecznych. One są wyśmienite.
Pewnie mają specjalne właściwości filtrowania i przepuszczania światla - czyli patrzycie na świat przez pryzmat.
Wiadomo, że to nie zmieni ogólnego obrazu, ale masz mały plusik u mnie za te okularki.
Teraz wiem, z jakim wielkim agentem mamy do czynienia i zacznijmy sie bać, póki czas.
Pozdrawiam :)

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-09-21, godz. 00:58


#53 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-09-21, godz. 01:36

No nie wiem, może jest w tym trochę prawdy, ale w chwilach wolnych ćwiczę trudną sztukę zatrzymywania mózgu, osiągam nawet jedną godzinę bezmyślności, jak poprawię wyniki, to może zostanę dopuszczony do komitetu redakcyjnego strażnicy. :D

Dobrze, że ćwiczysz tylko z myśleniem w tym kierunku a nie na przykład
z oddychaniem, bo skończyłoby się na fioletowych ustach. :), ;)
I uwierz mi proszę, że ta barwa na ustach nie jest pozytywną przepowiednią.
Nadprogramowe myślenie nie jest złe, ale może być oczywiście czasem uciążliwe.
Dopomogę Ci trochę: nie przerywanie lecz ukierunkowanie myślenia daje komfort bytu.
Pozdrawiam

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-09-21, godz. 03:46


#54 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-21, godz. 09:05

LD, napisz no coś, z łaski swojej, o Twoich fantastycznych okularkach przeciwsłonecznych. One są wyśmienite.
Pewnie mają specjalne właściwości filtrowania i przepuszczania światla - czyli patrzycie na świat przez pryzmat.
Wiadomo, że to nie zmieni ogólnego obrazu, ale masz mały plusik u mnie za te okularki.
Teraz wiem, z jakim wielkim agentem mamy do czynienia i zacznijmy sie bać, póki czas.
Pozdrawiam :)

No... okulary mają rzeczywiście specjalną optykę, umożliwiają wykrycie zamaskowanych szpiegów Towarzystwa z odległości 50 m, kontakt sygnalizują czerwonym światłem, ponadto posiadają wbudowane dwa wyświetlacze, lewy pokazuje czas do zakończenia działalności gospodarczej Korporacji Biblijnej Strażnica, system oparty jest na proroctwie dynamicznym, zmieniającym się w czasie (zasady teoretyczne opracowane przez T. Rasela i innych). Prawy wyświetlacz podaje tożsamość drugiej owcy odczytany z kształtu tęczówki oka, ale jest potrzebne nawiązanie bezpośredniego kontaku wzrokowego. Ponadto okulary mają standardowo zamontowaną kamerę i mikrofon kierunkowy oraz automatyczne żaluzle zapobiegające przed olśnieniem światłem prawdy Towarzystwa Strasznica. :D :D :lol:
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#55 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-21, godz. 09:23

Brawo, bracie. Takiego sprzętu właśnie nam potrzeba. Gdybyś za radą A. Słodowego chciał sklecić sam podobne gogle, zamawiam egzemplarz, który z tęczówki oka rozmówcy będzie odczytywał procentową podatność na odstępstwo. Skala 0-100%, oznaczenie od zielonego do czerwonego.
Darz Zbór!
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#56 saraj

saraj

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 245 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2006-09-21, godz. 09:27

Wczoraj pisałem o Tajnych agentach, a co można powiedzieć o tajnych agentkach, wszyscy znamy Matę Hari, a co by się okazało gdyby szpiegiem była Mata Saraj? :huh:



A co jeszcze mnie nie przejrzałeś w tych cudownych okularach ? :P :ph34r:

#57 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-21, godz. 11:48

A co jeszcze mnie nie przejrzałeś w tych cudownych okularach ? :P :ph34r:

Ten model jeszcze nie przenika przez matryce LCD, ale ciągle wzrastająca rozdzielczoć monitorów może kiedyś to umożliwi. :)
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#58 saraj

saraj

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 245 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2006-09-26, godz. 07:25

Ten model jeszcze nie przenika przez matryce LCD, ale ciągle wzrastająca rozdzielczoć monitorów może kiedyś to umożliwi. :)



Aż starach pomyśleć co to będzie jak technika pójdzie do przodu :o chyba już muszę zacząć ćwicyć kamuflaż :P :D

Użytkownik saraj edytował ten post 2006-09-26, godz. 07:26


#59 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-26, godz. 10:05

Aż starach pomyśleć co to będzie jak technika pójdzie do przodu :o chyba już muszę zacząć ćwicyć kamuflaż :P :D

Towarzystwo zna jeszcze inne formy konspiracji, kamuflaż występuje wtedy gdy nadzorca chowa gajer do szafy zakłada sportowe ciuchy i idzie na miasto tropić zagubione drugie owce np. na dyskotece, tutaj Towarzystwo w swoim "Tajnym Poradniku Nadzorcy" radzi dopuścić się kradzieży, bo jak mówi biblia kradzież bywa w słusznych przypadkach uzasadniona, wszyscy przecież znamy historię okradzionych Egipcjan. Nasz nadzorca nie będzie okradał Egipcjan, tylko ukradnie cudzą tożsamość, aby móc przedstawić się drugiej owcy w dyskotece, ponadto jak podaje "Tajny Poradnik Nadzorcy" trzeba następnie posłużyć się kłamstwem, kłamstwo w dobrej wierze jest przecież o.k., wszyscy znamy historię Abrama, tutaj jednak nadzorca posłuży się bajerem aby uwieść bezbronną drugą owcę. Moment kulminacyjny nastąpi podczas wizyty pasterskiej, gdzie Nadzorca w asyście dwóch braci starszych ujawni swoją prawdziwą tożsamość drugiej owcy i udzieli odpowiednich pouczeń. :D :lol:
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#60 saraj

saraj

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 245 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2006-09-26, godz. 11:31

Towarzystwo zna jeszcze inne formy konspiracji, kamuflaż występuje wtedy gdy nadzorca chowa gajer do szafy zakłada sportowe ciuchy i idzie na miasto tropić zagubione drugie owce np. na dyskotece, tutaj Towarzystwo w swoim "Tajnym Poradniku Nadzorcy" radzi dopuścić się kradzieży, bo jak mówi biblia kradzież bywa w słusznych przypadkach uzasadniona, wszyscy przecież znamy historię okradzionych Egipcjan. Nasz nadzorca nie będzie okradał Egipcjan, tylko ukradnie cudzą tożsamość, aby móc przedstawić się drugiej owcy w dyskotece, ponadto jak podaje "Tajny Poradnik Nadzorcy" trzeba następnie posłużyć się kłamstwem, kłamstwo w dobrej wierze jest przecież o.k., wszyscy znamy historię Abrama, tutaj jednak nadzorca posłuży się bajerem aby uwieść bezbronną drugą owcę. Moment kulminacyjny nastąpi podczas wizyty pasterskiej, gdzie Nadzorca w asyście dwóch braci starszych ujawni swoją prawdziwą tożsamość drugiej owcy i udzieli odpowiednich pouczeń. :D :lol:



I w ten sposób wilk (nadzorca) syty i uratowana od "światusów" owca cała :P :lol:

LD to się nazywa właściwe i korzystne dla obu stron wprowadzenie w czyn nauk "niewolnika " :D

Brawo bracie chyba przyjmę Cię na osobistego doradcę :rolleyes: :P

Użytkownik saraj edytował ten post 2006-09-27, godz. 08:34





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych