Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Tajna akcja"


  • Please log in to reply
84 replies to this topic

#61 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-09-26, godz. 11:46

Towarzystwo zna jeszcze inne formy konspiracji, kamuflaż występuje wtedy gdy nadzorca chowa gajer do szafy zakłada sportowe ciuchy i idzie na miasto tropić zagubione drugie owce np. na dyskotece, tutaj Towarzystwo w swoim "Tajnym Poradniku Nadzorcy" radzi dopuścić się kradzieży, bo jak mówi biblia kradzież bywa w słusznych przypadkach uzasadniona, wszyscy przecież znamy historię okradzionych Egipcjan. Nasz nadzorca nie będzie okradał Egipcjan, tylko ukradnie cudzą tożsamość, aby móc przedstawić się drugiej owcy w dyskotece, ponadto jak podaje "Tajny Poradnik Nadzorcy" trzeba następnie posłużyć się kłamstwem, kłamstwo w dobrej wierze jest przecież o.k., wszyscy znamy historię Abrama, tutaj jednak nadzorca posłuży się bajerem aby uwieść bezbronną drugą owcę. Moment kulminacyjny nastąpi podczas wizyty pasterskiej, gdzie Nadzorca w asyście dwóch braci starszych ujawni swoją prawdziwą tożsamość drugiej owcy i udzieli odpowiednich pouczeń. :D :lol:

LD, hahaha, bardzo ciekawie ujęta sprawa.
Dodam tylko, że jest pewne ryzyko poślizgnięcia się na skórce od banana przy takich konspiracjach.
Ale wiadomo, kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa...i jedna zasada powinna obowiązywać zawsze:
Po fachowym spożycziu bananów, nie wyrzucaj skórki za siebie ani też, wiadomo, pod siebie...
...czyli wszelkie odpadki należy przechowywać w szczelnie zamkniętych pojemnikach...hahaha
Pozdrawiam :)

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-09-26, godz. 19:24


#62 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-26, godz. 20:08

LD, hahaha, bardzo ciekawie ujęta sprawa.
Dodam tylko, że jest pewne ryzyko poślizgnięcia się na skórce od banana przy takich konspiracjach.
Ale wiadomo, kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa...i jedna zasada powinna obowiązywać zawsze:
Po fachowym spożycziu bananów, nie wyrzucaj skórki za siebie ani też, wiadomo, pod siebie...
...czyli wszelkie odpadki należy przechowywać w szczelnie zamkniętych pojemnikach...hahaha
Pozdrawiam :)

Wczoraj jak zwykle, zakonspirowany listonosz przyniósł mi nowy pokarm z Towarzystwa i zeskanowaną Naszą Sł€żbę na dyskietce, :) ale z analiz materiałów nici, :( dopadła mnie tzw. "grypa biblijna", częste schorzenie głosicieli i ich szpiegów i muszę przeleżeć na leżance do czasu wyzdrowienia, a więc tajnej akcji narazie nie będzie. :(
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#63 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-26, godz. 21:03

...czyli wszelkie odpadki należy przechowywać w szczelnie zamkniętych pojemnikach...hahaha

Oczywiście, a w tych szczelnie zamkniętych pojemnikach na odpadki tajne skrzydło oddziału pionierów specjalnych zainstaluje teokratyczny przyrząd do monitorowania. A potem opracuje się dodatkowy rozdział do "Zważajcie..." – na przykład o tym, jak wcześnie wykrywać odstępcze skłonności na podstawie odpadków. Do tego dołączy się szczegółowy wykaz, jaki rodzaj odpadków powinien skutkować komitetem sądowniczym.

Pomysł jest całkiem niezły, ale może pojawić się mały problem z jego realizacją, bo zbory będą musiały zakupić śmieciarki ze specjalnym urządzeniem do pomiaru, a nie każdy zbór podoła temu finansowo... Ale znajdzie się na to jakaś rada... Może w ten sposób Organizacja poszerzy strukturę o "Fundusz Wspomagania Zakupu Śmieciarek"... Hm... Chociaż... ta nazwa... wydaje się, że "Fundusz Wspomagania Zakupu Pojazdów Monitorujących" brzmi o wiele lepiej i pełniej odnosi się do tego nowego zadania...

(w nawiązaniu: link)
.jb

#64 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-27, godz. 09:03

Może w ten sposób Organizacja poszerzy strukturę o "Fundusz Wspomagania Zakupu Śmieciarek"... Hm... Chociaż... ta nazwa... wydaje się, że "Fundusz Wspomagania Zakupu Pojazdów Monitorujących" brzmi o wiele lepiej i pełniej odnosi się do tego nowego zadania...

(w nawiązaniu: link)


U mnie na termometrze 39 stopni gorączki, więc mogę trochę bredzić. <_<
Porpunuję środki na ten fundusz gromadzić w Narodowym Banku Polskim, pod czujnym okiem prezesa. Deutsche Bank Group odpada zdecydowanie, bracia nigdy nie ufajcie kapitałowi niemieckiemu jest to bestja jadąca na czarno-czerwono-żółtym koniu, jednocześnie przestrzegam przed następną bestią dwugłową, instytucją pod nazwą: Central Bank of the Russian Federation, tutaj oprócz braku zaufania wchodzi problem z odzyskaniem zgromadzonych funduszy. Słynna gwiazda ze wschodu to Bank of China, bracia nie ufajcie tej czrwonej pięcioramiennej gwieździe, ponieważ jej waluta jest dziwna i przechowywanie funduszy Towarzystwa w takim banku to wspieranie Cińskiego Smoka. :D
Czy ktoś z Braci ma następne kandydatury banków, które Towarzystwo powinno umieścić na liście zagrożeń finansowych dla w/w funduszu? :)
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#65 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-27, godz. 10:38

Zdecydowanie. Bank czy raczej kasa powiernicza powinna opierać się o czarno-czerwono-białego konia ze wschodniej Polski. :rolleyes:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#66 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-27, godz. 11:10

Zdecydowanie. Bank czy raczej kasa powiernicza powinna opierać się o czarno-czerwono-białego konia ze wschodniej Polski. :rolleyes:

Tu mój mózg w stanie gorączki :angry: wymiślił kolejny sposób na uzdrowienie gospodarki polskiej. :D
Mamy wielu światowej sławy ekonomistów, ci wybitni ludzie powinni skłonić Towarzystwo Strażnica np. wysoko oprocentowanymi obligacjami do przetransferowania wszystkich aktywów do NBP. Następnie można posłużyć się znanym chwytem sprzed kilku wieków, zastosownym na Templariuszach. Można wtedy oskarżyć Towarzystwo o gromadzenie nielegalnych funduszy z pranie mózgów drugich owiec, przejąć wszystkie środki finansowe, Towarzystwo delegalizować, uzdrowić polską gospodarkę, a poszczególnych wyznawców ścigać za herezję i wypinanie się na symbol krzyża. :D :D :lol:
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#67 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-09-27, godz. 11:27

...Można wtedy oskarżyć Towarzystwo o gromadzenie nielegalnych funduszy z pranie mózgów drugich owiec, przejąć wszystkie środki finansowe, Towarzystwo delegalizować, :D :D :lol:

Z drugimi owcami jest znacznie gorzej, ponieważ po takim słynnym praniu
zostają niestety tylko chodzące futerka, bez własnej woli. Pozdrawiam. ;)
o//
H
LL

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-09-27, godz. 11:29


#68 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-27, godz. 12:18

Z drugimi owcami jest znacznie gorzej, ponieważ po takim słynnym praniu
zostają niestety tylko chodzące futerka, bez własnej woli. Pozdrawiam. ;)

No ... rzeczywiście zwykła druga owca jest wybiedzona i powinna podlegać amnestii, podobnie jak zainteresowani, ale Starszym, Nadzorcom, Nadarzyniakom, Ciału Kierowniczemu - zgodnie z chrześcijańską etyką: nie ma wybacz! :D :D :lol:

Użytkownik lightdrink edytował ten post 2006-09-27, godz. 12:19

Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#69 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-09-27, godz. 12:46

Pomysł jest całkiem niezły, ale może pojawić się mały problem z jego realizacją, bo zbory będą musiały zakupić śmieciarki ze specjalnym urządzeniem do pomiaru, a nie każdy zbór podoła temu finansowo...

Bardzo słuszna uwaga.
Rozwiązanie takiego dylematu może być w sumie dość proste, ponieważ monitoring można wykonać już w samym umyśle danej osoby - czyli przy samym źródłe. Można wmontowywać bio-scalaki do danych organizmów lub badać i manipulować specjalnymi falami o niskiej częstotliwości. Miejmy nadzieję, że bilans wyjdzie na korzyść dla.......jak zwykle organizacji. Pozdrawiam ;)
Izaj.11:"I wyrośnie różdżka z pnia Isajego, a pęd z jego korzeni wyda owoc. I spocznie na nim Duch Pana"

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-09-27, godz. 12:57


#70 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-27, godz. 14:26

Bardzo słuszna uwaga.
Rozwiązanie takiego dylematu może być w sumie dość proste, ponieważ monitoring można wykonać już w samym umyśle danej osoby - czyli przy samym źródłe. Można wmontowywać bio-scalaki do danych organizmów lub badać i manipulować specjalnymi falami o niskiej częstotliwości. Miejmy nadzieję, że bilans wyjdzie na korzyść dla.......jak zwykle organizacji. Pozdrawiam ;)
Izaj.11:"I wyrośnie różdżka z pnia Isajego, a pęd z jego korzeni wyda owoc. I spocznie na nim Duch Pana"

Oczywiście nie można poddać wszystkich takiej manipulacji, poprostu w tym szaleństwie musi być ktoś normalny. Towarzystwo przewidziało taką ewentuajność projektując Tajne Bunkry w ośrodkach dowodzenia Strażnicy, zapewniające pełną izolację od czynników zewnętrznych, aby wyeliminować przenikanie sygnałów elektromagnetycznych, wymontowano nawet metalowe klamki z drzwi bunkra. Trzeba docenić akcję budowy bunkrów, sam pomysł pojawił się na początku XXw. i jest rozwijany do dzisiaj, np. centralny serwer Towarzystwa ma podzielone zbiory danych na bunkry: bunker1, bunker2, bunker3 itd. im niższy numer bunkra tym lepszy algorytm szyfrowania danych, dane nie szyfrowane przechowywane są w bunker666.
Jak widać samo słowo bunker ma właściwości ochronne, np. niektórzy bracia, aby zapobiec awarii swojego PC-ta umieszczają plik tekstowy z Biblią NW, ja jeszcze tego nie próbowałem, ale może ktoś z Braci ma doświadczenie w tej dziedzinie? :D :D :lol:
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#71 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-09-28, godz. 00:28

No ... rzeczywiście zwykła druga owca jest wybiedzona i powinna podlegać amnestii, podobnie jak zainteresowani, ale Starszym, Nadzorcom, Nadarzyniakom, Ciału Kierowniczemu - zgodnie z chrześcijańską etyką: nie ma wybacz! :D :D :lol:

Hahaha, sehr gut, weiter so!
No, nie zapominajmy o specjalnych pozaprogramowych jednostkach, o których się poprostu nie wie...bo ich nie ma...hahaha.
Alles gute.
Mat.18:5 "A kto przyjmie jedno takie dziecię w imię moje, mnie przyjmuje"

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-09-28, godz. 00:55


#72 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-28, godz. 11:19

Hahaha, sehr gut, weiter so!
No, nie zapominajmy o specjalnych pozaprogramowych jednostkach, o których się poprostu nie wie...bo ich nie ma...hahaha.
Alles gute.
Mat.18:5 "A kto przyjmie jedno takie dziecię w imię moje, mnie przyjmuje"

Niewiedza to główny motor napędowy społeczeństwa, żerują na niej wszyscy: kapitaliści, komuniści, Towarzystwo Strażnica i inni równie niewinni. Wypełnianie niewiedzy styropianowymi konstrukjami, moim zdaniem ma efekt estetyczny, np. Towarzystwo nigdy nie opublikuje swoich niejawnych działań, ale można wypełnić tę lukę różnymi fikcyjnymi tworami, wyjaśniającymi działanie tej szacownej organizacji, które to twory przynajmniej na jakiś czas zaspokoją głód niewiedzy przeciętnej drugiej owcy i innych łaknących. B)
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#73 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-09-28, godz. 11:57

Niewiedza to główny motor napędowy społeczeństwa, żerują na niej wszyscy: kapitaliści, komuniści, Towarzystwo Strażnica i inni równie niewinni. Wypełnianie niewiedzy styropianowymi konstrukjami, moim zdaniem ma efekt estetyczny, np. Towarzystwo nigdy nie opublikuje swoich niejawnych działań, ale można wypełnić tę lukę różnymi fikcyjnymi tworami, wyjaśniającymi działanie tej szacownej organizacji, które to twory przynajmniej na jakiś czas zaspokoją głód niewiedzy przeciętnej drugiej owcy i innych łaknących. B)

No zgadza się chyba, niewiedza może być bardzo straszna. Pozdrawiam. ;)
Z tego, co widzę, to będzie bardzo "Tajna akcja"...hahahaha

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-09-28, godz. 12:01


#74 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2006-09-28, godz. 21:33

Zdecydowanie. Bank czy raczej kasa powiernicza powinna opierać się o czarno-czerwono-białego konia ze wschodniej Polski. :rolleyes:


Kolejny, któremu nie w smak czyjś sukces finansowy ;)

#75 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2006-09-28, godz. 21:50

Twoim zdaniem pewnie tak. Czyżby pani BB żyła? Jak sprawdzisz to, to powiedz mi, przeproszę za szerzenie fałszywych info w dziale HUMOR.


Cześku, czy zrozumiałeś moje pytanie? Nie pytałam: czy przeprosisz za szerzenie fałszywych info w dziale HUMOR?

tylko:

Czy wszystkie "prawdy", które podajesz na tym forum, są równie wiarygodne?

#76 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-09-29, godz. 01:22

U mnie na termometrze 39 stopni gorączki, więc mogę trochę bredzić...

LD, u Ciebie jeszcze wszystko ok, czy temperaturka już ponad 43 poszła?
Wiesz, potem już tak bystro i zwinnie postu nie napiszesz. Pozdrawiam. :)
Luk. 4:18 "Duch Pański nade mną, przeto namaścił mnie, abym zwiastował ubogim
dobrą nowinę, posłał mnie, abym ogłosił jeńcom wyzwolenie, a ślepym przejrzenie,
abym uciśnionych wypuścił na wolność, abym zwiastował miłościwy rok Pana"

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-09-29, godz. 01:27


#77 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-09-29, godz. 06:10

Cześku, czy zrozumiałeś moje pytanie? Nie pytałam: czy przeprosisz za szerzenie fałszywych info w dziale HUMOR?

tylko:

Czy wszystkie "prawdy", które podajesz na tym forum, są równie wiarygodne?

To sprawdzaj podawane przeze mnie informacje.
Rzeczywiście pomyliłem się i uśmierciłem biedną panią BB. Za co fanów tej aktorki przepraszam. Jeśli jeszcze jakieś informacje przeze mnie są nieprawdziwe, to pokaż je Ewo, z chęcią je sprostuje.
Więc zamiast podważać moją wiarygodność Ewo, sprostuj to, co jako omylny człowiek podałem źle.
A za nadepnięcie ci na odcisk nie przeproszę, bo mam prawo mieć swoje poglądy i je wyrażać. Jak ciebie to boli, to zadaj sobie pytanie, dlaczego tak jest, a nie szukaj jak mi (czy też innym uczestnikom tego forum) przykopać.
Czesiek

#78 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2006-09-29, godz. 06:37

A za nadepnięcie ci na odcisk nie przeproszę, bo mam prawo mieć swoje poglądy i je wyrażać. Jak ciebie to boli, to zadaj sobie pytanie, dlaczego tak jest, a nie szukaj jak mi (czy też innym uczestnikom tego forum) przykopać.


Pochlebiasz sobie, żeby twoje poglądy miały mieć na mnie jakikolwiek wpływ :D

#79 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-29, godz. 07:38

Kolejny, któremu nie w smak czyjś sukces finansowy ;)



Sukces finansowy pana T.Ch. to ja mam głęboko :lol: .. Podobnie jak innych krezusów w naszym kraju, no może poza panem Krauze (bo daje kasę na moją ulubioną drużynę koszykarską). A tak na marginesie, właśnie dziś wybieram się do salonu BRW zapłacić za meble dla mojej córci (to tak a propos uprzedzeń) :P

To sprawdzaj podawane przeze mnie informacje.
Rzeczywiście pomyliłem się i uśmierciłem biedną panią BB. Za co fanów tej aktorki przepraszam. Jeśli jeszcze jakieś informacje przeze mnie są nieprawdziwe, to pokaż je Ewo, z chęcią je sprostuje.
Więc zamiast podważać moją wiarygodność Ewo, sprostuj to, co jako omylny człowiek podałem źle.
A za nadepnięcie ci na odcisk nie przeproszę, bo mam prawo mieć swoje poglądy i je wyrażać. Jak ciebie to boli, to zadaj sobie pytanie, dlaczego tak jest, a nie szukaj jak mi (czy też innym uczestnikom tego forum) przykopać.


Na kolana, Czesław :D ;) . Za karę 144 000 razy przepiszesz: "wolno przyjmować 4 frakcje krwi"albo "kocham Ciało Kierownicze". Co wolisz... :D :lol:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#80 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-09-29, godz. 07:39

Pochlebiasz sobie, żeby twoje poglądy miały mieć na mnie jakikolwiek wpływ :D

Nie potrzebuję sobie pochlebiać. I jest mi obojętne to jak reagujesz na to co głoszę. Tylko skąd od jakiegoś czasu tyle jadu w twoich wypowiedziach do mnie czy innych forumowiczów?
Ale to też jest mi obojętne, więc nawet nie fatyguj się odpowiadać.
Czesiek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych