Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wstrętnie TVN


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
66 replies to this topic

#1 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-10-21, godz. 20:50

nie od dziś wiadomo, że bolszewicko-ateistyczno-niemiecka stacja TVN miejsza w głowach naszych rodaków; a o to kilka fragmencików dowodowych:

1. SUPER PARTIA
2. Wiec poparcia KC PIS
3. Radio Jedynie Słuszne pomaga!
4. Nasz Dziennik - reklama
i czas na piosenkę
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#2 wojtek37

wojtek37

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 612 Postów
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano 2006-10-21, godz. 21:02

No to, jest BOMBA,dla mnie super !. - :lol: taki mocherowski klimacik, piszę to, o zgrozo jako Katolik, doprawdy ubolewam, nad takim manipulowaniem ludźmi, że sami nie wiedzą co mówią. Ale też, bez przesady, proszę zauważyć, jaki jest niski poziom intelektualny rozmówców. To daje do myślenia, co nie?. Chyba raczej nie sądzicie iż po stronie PiS-u są sami tacy prostaczkowie?. Tam mają też tęgie głowy. <_<

#3 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-10-21, godz. 21:03

nie od dziś wiadomo, że bolszewicko-ateistyczno-niemiecka stacja TVN miejsza w głowach naszych rodaków; a o to kilka fragmencików dowodowych:

1. SUPER PARTIA
2. Wiec poparcia KC PIS
3. Radio Jedynie Słuszne pomaga!
4. Nasz Dziennik - reklama
i czas na piosenkę


Sebol, ale chyba z nami jeszcze nie jest tak źle, skoro "armagedon" jest przewidziany na 2011?
Czesiek

#4 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-10-21, godz. 21:14

najlepsza babcia z wylatującą szczęką ;-) Super partia

a to jest dobre: wiec poparcja

Użytkownik sebol edytował ten post 2006-10-21, godz. 21:17

"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#5 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-10-21, godz. 21:53

Biedne Radio Maryja. Jak zwykle prześladowane. Widać, że to prawdziwi chrześcijanie. W końcu taki ciężki krzyż dźwigają. ;) I to już nie pomogą żadne robociki. :(

A tak na poważnie, ta historia pana Antoniego jest bardzo smutna. :(

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#6 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-10-22, godz. 08:55

Mój faworyt to "Super Partia" :) . Szkoda, że już to wcześniej widziałem, bo chyba spadłbym z krzesła :D
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#7 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-10-22, godz. 09:08

Dla mnie też bomba :D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#8 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-10-22, godz. 10:09

Liga rządzi Liga radzi Liga nigdy nas nie zdradzi! ;-) przemówienie I Sekretarza
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#9 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-10-22, godz. 15:34

łaaaaaaa.... jestem ... nawet nie wiem co napisać.... to co nasunęło mi sie po obejżeniu "uwagi" to sie nie nadaje do publikacji w wersji oryginalnej dlatego spróbuje to ocenzurować ...

"Skur.......ny" -wybaczcie ale tak sobie pomyslałam... spontan :huh:

a co do babci z wypadajaca szczeką... widocznie reklam nie ogląda, teraz taki świetny krem do protez reklamuje pani babcia z serialu "S jak Szczena" ;)
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#10 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-10-22, godz. 19:27

"Skur.......ny" -wybaczcie ale tak sobie pomyslałam... spontan :huh:


chyba zaczne wierzyć w boga w widzalnego boga Łojca Dyrektora
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#11 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-10-22, godz. 19:29

Liga rządzi Liga radzi Liga nigdy nas nie zdradzi! ;-) przemówienie I Sekretarza



Niezłe, pasuje do Ligi, ta troska o dziecko. :D
Czesiek

#12 cara

cara

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1049 Postów
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2006-10-22, godz. 20:02

I na deser: Tadeusz Rydzyk, TVN Uwaga. Śmiać czy plakać? Nie wiem. http://www.youtube.c...Y...ted&search= po prawej stronie linki do kolejnych części :]
Nie zgadzam się z polityką cichego banowania użytkowników forum.

#13 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-10-22, godz. 21:01

I na deser: Tadeusz Rydzyk, TVN Uwaga. Śmiać czy plakać? Nie wiem. http://www.youtube.c...Y...ted&search= po prawej stronie linki do kolejnych części :]

No, a Cara to jest niegrzeczna, bo promuje jakąś niezwykłą modę - NOWOCZESNY STYL ŻYCIA. :lol: :D :P
Pewnie robociki z mojego umysłu, musiały nieźle namieszać Carze. :D

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#14 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-10-22, godz. 21:03

no ja właśnie oglądam 3 część.... szkoda gadać, wszystkie inne linki juz przejżałam... poprostu żenada... ehh
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#15 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-22, godz. 21:35

Sebol, ale chyba z nami jeszcze nie jest tak źle, skoro "armagedon" jest przewidziany na 2011?

Ja słyszałem, że armagedon bedzie w 2014 roku, czyli w setną rocznicę tajnego panowania Jezusa Chrystusa. :D :D :lol:
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#16 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-10-22, godz. 21:44

ufff obejżałam wszystkie 7 części uwagi na youtube polecane przez carę... no cóż, tako wniosek mi sie nasunał "nie taki straszny zbór sj jak go malują w porównaniu z 'wyznawcami' i zarządcami ojca dyrektora" ... :huh:

przebrnęłam przez ten odcinek, powinnam dostac nobla za wytrwałość , ja masońska niewierna dusza antykatolicka :huh:
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#17 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-22, godz. 22:09

ufff obejżałam wszystkie 7 części uwagi na youtube polecane przez carę... no cóż, tako wniosek mi sie nasunał "nie taki straszny zbór sj jak go malują w porównaniu z 'wyznawcami' i zarządcami ojca dyrektora" ... :huh:

przebrnęłam przez ten odcinek, powinnam dostac nobla za wytrwałość , ja masońska niewierna dusza antykatolicka :huh:

U Ojca Tadzia R. jedna rzecz mi się podoba, mówi otwarcie, kto jest jego wrogiem. ŚJ tylko tworzą tajne komitety sądownicze, a na zewnątrz usłyszymy napomnienia publiczne, kierowane do biliżej nie określonych grzeszników, bo na prawdziwe biblijne napominanie nie mają odwagi. Wychodzi taki mówca i gada przez godzinę jakieś bzdury i nie sprawdzone insynuacje, zamiast powiedzieć o kogo mu chodzi, pewnie myśli że takimi mowami wywrze leczniczy wpływ na grzesznika? Ojciec R. ma poprostu jaja. Osobiście nie jestem w PIS-ie, ale niektóre mowy Ojca R. były super, ja nie mam odwagi aby to samo publicznie powiedzieć. :D :D :lol:
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#18 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-10-23, godz. 04:48

ufff obejżałam wszystkie 7 części uwagi na youtube polecane przez carę... no cóż, tako wniosek mi sie nasunał "nie taki straszny zbór sj jak go malują w porównaniu z 'wyznawcami' i zarządcami ojca dyrektora" ... :huh:

przebrnęłam przez ten odcinek, powinnam dostac nobla za wytrwałość , ja masońska niewierna dusza antykatolicka :huh:



no co prawda to prawda SJ to pikusie w porównaniu z sektą Wielebnego ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#19 ben

ben

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 12 Postów

Napisano 2006-10-30, godz. 00:01

Witam
O ile obejrzawszy te wszystkie linki domyślam się po co i dla kogo te insynuacje są adresowane ,o tyle nie całkiem wychwytuję wasze komentarze o żenadzie ,klanach,wyznawcach i tp .
Stąd moje pytanie .

Czy doprawdy tak prymitywny materiał ,takie wielkie *g... -prawda* ,taka insynuacja o jakoby złej ,nielegalnej,niejasnej czy wręcz przestępczej działalności o.Rydzyka jest wystarczającym dla was dowodem i faktem ,aby wyrobić sobie opinię o tym księdzu i jego działalności . ???

Czy doprawdy nie dostrzegacie w tych informacjach zwykłej, tępej i prymitywnej prowokacji rodem i wzorem *wczesnego Gomułki *????

Czy tylko rżniecie głupków chcąć być na fali modnego trendu krytycyzmu .??? klaskacie *mając obrżęzłe prawice *.????

...a może ja nie dostrzegam czegoś ...czego wy jasno widzicie ???? :blink:
Uświadomcie mnie .... .

#20 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-10-30, godz. 00:06

O! Wpadł na forum prześladowany uczeń Chrystusa! :lol:

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych