Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wstrętnie TVN


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
66 replies to this topic

#21 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-10-30, godz. 01:17

Wybacz moderatorze, że zrobie OTa :D w dziale humor chyba to najmniej powinno być tępione :P

Drogi benie po pierwsze trafiłeś do działu humor, po drugie nikt tu specjalnie nie obrabia d... panu Rydzykowi, po trzecie pokazujesz swoim przykładem jak to można wojować w każdym miejscu i o każdym czasie z wolnością słowa działu humor, po czwarte pan Rydzyk wielokrotnie dał przykład jak katolik nie powinien się zachowywać, po piąte nikt tu nie myli komedii z melodramatem a tym bardziej z działem informacyjnym, po szóste daj sobie facet troche wytchnienia w szukaniu teori spiskowych ;)

Z uszanowaniem brat w wierze B)

Użytkownik pawel r edytował ten post 2006-10-30, godz. 01:18

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#22 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-10-30, godz. 02:10

Witam
O ile obejrzawszy te wszystkie linki domyślam się po co i dla kogo te insynuacje są adresowane ,o tyle nie całkiem wychwytuję wasze komentarze o żenadzie ,klanach,wyznawcach i tp .
Stąd moje pytanie .

Czy doprawdy tak prymitywny materiał ,takie wielkie *g... -prawda* ,taka insynuacja o jakoby złej ,nielegalnej,niejasnej czy wręcz przestępczej działalności o.Rydzyka jest wystarczającym dla was dowodem i faktem ,aby wyrobić sobie opinię o tym księdzu i jego działalności . ???

Czy doprawdy nie dostrzegacie w tych informacjach zwykłej, tępej i prymitywnej prowokacji rodem i wzorem *wczesnego Gomułki *????

Czy tylko rżniecie głupków chcąć być na fali modnego trendu krytycyzmu .??? klaskacie *mając obrżęzłe prawice *.????

...a może ja nie dostrzegam czegoś ...czego wy jasno widzicie ???? :blink:
Uświadomcie mnie .... .


dobrze prawi ! dajcie mu piwa! wszak nie od dziś wiadomo, że wstrętne materiały TVN, szkalują naszego ukochanego wodza i przewodnika Łojca Rydzyka ! na pochybel wstrętnym masońskim, omerykańskim, zdrajcom i wrogom naszego narodu wybranego!
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#23 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-10-30, godz. 06:51

Tak jest! TVN na stos razem z Sekielskim, Morozowskim i Kingą Rusin :D :P. Wszyscy oni są inspirowani przez wrogie nam siły masonerii oraz obcych wywiadów o syjonistycznej prowieniencji :lol: :P .
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#24 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-10-30, godz. 14:29

to ja sie wyłamie z tłumu....

Czy tylko rżniecie głupków chcąć być na fali modnego trendu krytycyzmu .??? klaskacie *mając obrżęzłe prawice *.????


...ja nie rżnąć.... ja być! a co nie widać? :D

...kali kochać kali uciąć ;)

i jeszcze jedno, co to jest obrżęzła prawica? :D :D :D bo ja słyszałam tylko o obrzękłych ;)

buźka robaczki!

Użytkownik Maryhna edytował ten post 2006-10-30, godz. 14:31

Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#25 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-10-30, godz. 17:53

Witam
(...)
Uświadomcie mnie .... .


A czy ja mogę popłatać po takim poście w dziale humor? nie. to i tak mi smutno
:( :( :( :( :(

(Admin dlaczego nie ma płaczącego emonitka?)
Czesiek

#26 ben

ben

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 12 Postów

Napisano 2006-10-30, godz. 21:58

.......! wszak nie od dziś wiadomo, że wstrętne materiały TVN, szkalują naszego ukochanego wodza i przewodnika Łojca Rydzyka ! na pochybel wstrętnym masońskim, omerykańskim, zdrajcom i wrogom naszego narodu wybranego!


Skoro dział humoru to i tak go traktujcie :ph34r:
A te swoje podniety ,żenady i oburzenia na działalność tego klechę wsadcie głęboko w d...... a nie wywlekajcie te swoje wymioty na tak porządne forum . :angry:
Nie jestem ani słuchaczem tego radia ,ani widzem ,a ten klecha nie jest moim faworytem .
Jednak że jestem nie dzisiejszej daty jestem uwrażliwiony na tępych ,bezwolnych ,bezmyślnych d...ków które dają się manipulować obrazem i komentarzem insynującym *coś czego nie ma* .
Ta moja wrażliwość pozostała chyba ż wojny (polsko-jaruzelskiej ), gdzie chmary tępych mułów wpatrzone w manipulowane kretyńskie programy TV pod wodzą J .Urbana stawały się jego bezmyślnym wykonawcą ... .

Przykład macie w w ironii " sebola ".......i tylko to i tylko takie teksty pozostają takim *mułom* ,bo jeśli zapytasz o 1 (słownie : jeden) przykład nagannego faktu dokonanego przez tego "gościa" ,wybałuszaja oczy ,pojękują ,zmieniają temat ...krótko mówiąc rżną rolę i zachowanie przyciśniętego do muru ............."świadka Jehowy". :P :D
A nie na tym rzecz polega . ;)

#27 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-10-30, godz. 22:02

Ben, nie przejmuj się... Pogadają sobie i tyle... A karawana idzie dalej...

#28 ben

ben

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 12 Postów

Napisano 2006-10-30, godz. 22:16

Ben, nie przejmuj się... Pogadają sobie i tyle... A karawana idzie dalej...

Z przejmowania się to ja już wyroslem , :D ja tylko chciałem wejść z hukiem na to....forum . :lol: :lol:
ale że .......nie cierpię bezwolnej tępoty......to inna sprawa . ;)

#29 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-10-30, godz. 22:21

Ben, nie przejmuj się... Pogadają sobie i tyle... A karawana idzie dalej...


Masz racje ! ;-) już w odali widze te Wiktory jakie zgarnia Wilebny Nasz Jedyny Łojciec Rydzyk! Już widze oczyma przyszłości w przyszłosci jak jedyna słuszna jest "nasza" TV Trwam.... juz widze jak kazdy Polaczek katolik czyta poranną prase tzn jedyny nasz organ " Trybuna Nasz Dziennik ! już słysze w oddali Głos Radyja Ma Ryja ;-) ehhh jak piknie jest na tej ziemi !

--
Do wszystkich: prosimy nie zamieszczać obraźliwych wpisów. | moderator

"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#30 omyk

omyk

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 96 Postów

Napisano 2006-10-30, godz. 23:23

"Mimo wielu prob, nikomu do dzis nie udalo sie poznac gleboko skrywanych tajemnic redemtorysty. Zamiast prawdy o ojcu Rydzyku, przez lata wokol jego osoby nagromadzilo sie wiele podejrzen, legend, a nawet plotek."
Ta muzyka w podkladzie - bebny, dzwony, jakies ptaki kraczace (prawie jak z hitchcocka) ;)
Calosc przypomina mi reportaz w stylu 'strefy 11'. Byc moze to tylko "wysoki" poziom tvnowskiego dziennikarstwa ;)
Rz 9,5 - "Do nich należą praojcowie, z nich również jest Chrystus według ciała, który jest ponad wszystkim, Bóg błogosławiony na wieki. Amen."

jestem katoliczka :)

#31 cara

cara

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1049 Postów
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2006-10-31, godz. 09:49

Do Uwagi TVN odczuwam personalną niechęć przez pewien krzywdzący reportaż z początku roku. Nie wierzę, żeby wszystko, co zostało powiedziane i niewypowiedziane, było prawdą, jednak całość daje trochę do myślenia. A już te polskie absurdy z KRRiT :huh:
Nie zgadzam się z polityką cichego banowania użytkowników forum.

#32 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-10-31, godz. 10:04

Skuteczne naciski na KRRiTV budzą mój podziw...

Pamietam, jak kiedyś proszono, aby dzwonić i grzecznie pytać, kiedy Rada wyda koncesję dla TV Trwam.
Oczywiście, akcja była legalna, bo każdy obywatel ma prawo zapytać dowolny urząd o dowolną sprawę, która nie ma klauzuli tajności. Jednak zmasowany "atak" telefoniczny przybierał dość uciążliwe formy.
Pewna pani dzwoniła i chwaliła się, że dzwoni tam przed i po każdym posiłku i jest serdecznie ubawiona ciężkimi westchnieniami urzędników odbierających telefony. Łatwo policzyć, że gdyby z miliona słuchaczy tylko 0,1 promila zaczęło dzwonić, to urzędnicy odbieraliby tysiące telefonów dziennie. Ponieważ jestem człowiekiem nadprzeciętnie spokojnym, więc szlag by mnie trafił dopiero na trzeci dzień. Rada ugieła się dopiero po kilku tygodniach.

#33 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-10-31, godz. 10:04

Z przejmowania się to ja już wyroslem , :D ja tylko chciałem wejść z hukiem na to....forum . :lol: :lol:
ale że .......nie cierpię bezwolnej tępoty......to inna sprawa . ;)

Ben
oglądałem nie tylko te urywki, ale i cały reportarz, a ponieważ spotykam w pracy wielu ludzi, to i takich jak w tym reportarzu też, więc nie trzeba było nic manipulować, jedynie nagrać i puścić.
Z hukiem i tak nie wejdziesz w takim dziale, bo najwyżej huknie salwą śmiechu. A co po niektórzy to jedynie zapłaczą nad tym co piszesz.

Użytkownik Czesiek edytował ten post 2006-10-31, godz. 10:05

Czesiek

#34 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-10-31, godz. 12:22

mi wystarczy słuchanie Pana Rydzyka by wiedzieć czym jego serce zionie... A TVN? Nie jest mi do tego potrzebne :)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#35 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-10-31, godz. 12:27

Serce Ojca Dyrektora przepełnione jest miłością do Boga, Maryi, Ojczyzny oraz do bliźniego swego...

#36 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-10-31, godz. 13:16

Serce Ojca Dyrektora przepełnione jest miłością do Boga, Maryi, Ojczyzny oraz do bliźniego swego...


dobrze, że ten wpis tu trafił bo pomyślałbym Sebastian, że Ty tak na powaznie ;-) !!!
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#37 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-10-31, godz. 13:27

Pisałem to 100% poważnie

#38 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-10-31, godz. 14:54

Serce Ojca Dyrektora przepełnione jest miłością do Boga, Maryi, Ojczyzny oraz do bliźniego swego...


... i nienawiścią do Żydów, gejów i lesbijek :P
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#39 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-10-31, godz. 15:01

łaaaaaaaaaaaaaaaaaa padłam :D
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#40 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-10-31, godz. 15:14

nie zgodze się z bratem Jaraczem. To że ojciec Rydzyk nie ulega "poprawności politycznej" nie oznacza "nienawiści" do homoseksualistów, a jedynie wierność Bogu i przykazaniom.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych