Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wstrętnie TVN


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
66 replies to this topic

#41 cara

cara

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1049 Postów
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2006-10-31, godz. 15:16

A Żydzi?...
Nie zgadzam się z polityką cichego banowania użytkowników forum.

#42 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-10-31, godz. 15:33

w moim subiektywnym odczuciu, Radio Maryja NIE szerzy "nienawiści do Żydów", a jedynie prezentuje obiektywną postawę, dopuszczającą zarówno pochwały, jak i krytykę. Na tle hiperpoprawności politycznej innych mediów brzmi to prawie jak antysemityzm, ale jak wiadomo "prawie czyni wielką różnicę".

To była ocena Radia Maryja jako całości. Parę razy słyszałem wypowiedzi Ojca Dyrektora nt. ludzi (cyt.) "wyznających religię handlową". Autor nie objaśnił, czy krytykuje naród żydowski, czy też potępia materialistyczne podejście do życia albo krytykuje cyniczną postawę wobec wartości chrześcijańskich.

Mnie osobiście wyrażenie "religia handlowa" (podobnie jak NIE występujący w publicystyce radiomaryjnej, potoczny zwrot "scyzorykiem chrzczony") kojarzy się z antysemityzmem. Jednak jest to moim zdaniem tylko niedoskonałość językowa, która nie pozwala na uprawomocnienie zarzutu o antysemityzmie.

#43 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-10-31, godz. 15:38

zauważmy że Żydzi zdobyli sobie pozycję zabraniającą jakiejkolwiek krytyki...

jeśli powiem, że ktoś mnie "ocyganił", nikt mi nie zarzuci wrogości wobec Romów...

jeśli powiem, że ktoś jest "franzowaty", nikt mi nie zarzuci wrogości wobec Francuzów...

można również "bezkarnie" używać słów "makaroniarz" czy "żabojad" i nikt nie podnosi alarmu...

natomiast wypowiedzenie słowa "Żyd" bez dodania frazy "był męczony" od razu skutkuje zarzutem antysemityzmu...

#44 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-10-31, godz. 16:36

Nie czaruj, Sebastian :P . W internecie można bez problemu znaleźć mp3 z wybitnie antysemickimi audycjami na antenie RM. Nawet jeśli określonych poglądów nie głosi sam Rydzyk, to przecież powinien jakoś zareagować, gdy ktoś krzewi antysemityzm. A jakoś chyba mu się nie spieszy B). Czym innym jest "poprawność polityczna", a czym innym przeginanie w drugą stronę.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#45 ben

ben

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 12 Postów

Napisano 2006-10-31, godz. 16:41

Ben
..........
Z hukiem i tak nie wejdziesz w takim dziale, bo najwyżej huknie salwą śmiechu. A co po niektórzy to jedynie zapłaczą nad tym co piszesz.

Chyba jednak wlazłem z hukiem ,bo już zdązono wyciąć mi co nieco postów . :P
Widocznie tu nie wolno określać wiek dyskutantów po poziomie ich pisaniny jak to uczyniłem względem *sobola * .Może to i słuszne ,w końcu * inteligentny inaczej* to też człowiek. B)

brat_jaracz

... i nienawiścią do Żydów, gejów i lesbijek


Jeśli dobrze cię zrozumiałem Ty nie tylko miłujesz i kochasz wszystkie nacje ,zboczków i ...file ,ale również o.Rydzyka i jego bandę..... :) wkońcu musisz być lepszym . To wspaniale móc poznać takiego *zyjącego świętego* .:D bo jakoś nie kojarzę innego świętego który tolerował by ....zboczenia .

A co do Żydów to nigdy żadnego nie widziałem *na żywo* i nie wiem co jest, a co nie jest antysemityzmem.
Ale wiem że nie wolno kłamać bo to grzech a to obrzydliwość w oczach Boga ,a wolno i należy mówić Prawdę bo to miłe Bogu .
Czy takie same kryteria dotyczą pojęcia antysemityzmu ? Czy może są inne ? A więc jakie?

Może ktoś mnie to wyjaśni ?. :unsure:

Użytkownik ben edytował ten post 2006-10-31, godz. 16:43


#46 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-10-31, godz. 17:27

Oczywiście, miłuję wszystkich "zboczeńców" (wg medycyny homoseksualizm jest defektem genetycznym, a nie zboczeniem). A przede wszystkim miłuję zdrowy rozsądek i preferuję trzeźwy ogląd świata. Za to Ty chyba zanadto się gorączkujesz w ocenie pewnych zjawisk. Wrzuć nieco na luz, bo Ci się wrzody na żołądku wyleją.

Wracając do tematu: cenię sobie TVN za to, że piętnuje pewne zjawiska i eksponuje głupotę, zaprzaństwo i kołtunerię. Sama stacja nie jest może idealna i w wielu wypadkach mnie mierzi, jednak biorę poprawkę, że to kanał komercyjny, rządzący się prawami komercji.

A "Szymon Majewski Show" i tak jest th best :D . Ostatnio dostałem czkawki ze śmiechu. A "romanowe gacie" stały się już tematem anegdot :lol: :rolleyes: .
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#47 stamaim

stamaim

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 246 Postów

Napisano 2006-10-31, godz. 17:48

A te swoje podniety ,żenady i oburzenia na działalność tego klechę wsadcie głęboko w d...... a nie wywlekajcie te swoje wymioty na tak porządne forum . :angry:

jestem uwrażliwiony na tępych ,bezwolnych ,bezmyślnych d...ków
chmary tępych mułów wpatrzone w manipulowane kretyńskie programy T

Przykład macie w w ironii " sebola ".......i tylko to i tylko takie teksty pozostają takim *mułom*
krótko mówiąc rżną rolę i zachowanie przyciśniętego do muru ............."świadka Jehowy".

Widocznie tu nie wolno określać wiek dyskutantów po poziomie ich pisaniny jak to uczyniłem względem *sobola * .Może to i słuszne ,w końcu * inteligentny inaczej* to też człowiek. B)

Jeśli dobrze cię zrozumiałem Ty nie tylko miłujesz i kochasz wszystkie nacje ,zboczków i ...file ,ale również o.Rydzyka i jego bandę..... :) wkońcu musisz być lepszym . To wspaniale móc poznać takiego *zyjącego świętego* .:D bo jakoś nie kojarzę innego świętego który tolerował by ....zboczenia .


Drogi benie, przeglądam to forum od dłuższego czasu i dawno nie widziałem tak wielkiego nagromadzenia jadu, złości i agresywnego języka jak w zamieszczanych przez Ciebie postach.

Rydzyka można lubić, można nie lubić. I jest z nim trochę jak z Trójcą :) albo wolisz werset "ja i Ojciec jedno jesteśmy" albo "Ojciec większy jest niż ja"; analogicznie:
O. Rydzyk jest cacy bo nie ma dowodów, że jest zły, bo daje nadzieję, bo jego kazania są przepełnione miłością, bo ma swoje poglądy i je wyraża itp.
O. Rydzyk jest be bo jego poglądy obrażają mniejszości, bo nie reaguje na antysemityzm na antenie radia, bo Episkopat się z nim nie zgadza, bo coś tam było z tą stocznią, bo jako duchowny wyraźnie miesza się w politykę po jednej ze stron itp.
I każdy widzi i czyta o tym samym, tylko inną wagę przydaje argumentom. :) Proszę Cię jedynie o więcej szacunku dla rozmówców :)

A wracając: babcia od super partii jest naprawdę rewelacyjna :D

Oczywiście, miłuję wszystkich "zboczeńców" (wg medycyny homoseksualizm jest defektem genetycznym, a nie zboczeniem)

Dodam do tego, że w psychologii homoseksualizm jest po prostu inną orientacją seksualną i już dawno został skreślony z listy chorób bądź "zboczeń".

Użytkownik stamaim edytował ten post 2006-10-31, godz. 17:56

"Jeżeli Boga nie ma,
to nie wszystko człowiekowi wolno.
Jest stróżem brata swego
i nie wolno mu brata swego zasmucać,
opowiadając, że Boga nie ma."

#48 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-10-31, godz. 18:36

Bracie Jaraczu, jako do niedawna stały słuchacz (mam coroczną przerwę jesienną) mam wyrobioną opinię na temat tego czy głoszone są w tym radiu poglądy antysemickie. Czasami wyskakują z czymś głupim słuchacze i albo są krytykowani albo się ich wypowiedzi przemilcza żeby nie rozbijać tematu. Przemilczenia ze strony prowadzących są najbardziej merytorycznym ale moim zdaniem niewystarczającym zarzutem KRRiTV, uzasadniającym tezę o antysemityzmie. Krążące poi sieci wypowiuedzi są najczęściej wyrwane z kontekstu i tendencyjne. Najbardziej miarodajna jest wypowiedź jednego z częstych gości tej rozgłośni, dr Krajskiego (specjalisty od tematyki okołomasońskiej):

"jedni mówią, że wszystkim problemom Polski winni są Żydzi, inni że wszystkiemu winna jest masoneria, a ja mówię, że wszystkiemu winni są katolicy... tak, katolicy..."

#49 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-10-31, godz. 18:36

Chyba jednak wlazłem z hukiem ,bo już zdązono wyciąć mi co nieco postów . :P
Widocznie tu nie wolno określać wiek dyskutantów po poziomie ich pisaniny jak to uczyniłem względem *sobola * .Może to i słuszne ,w końcu * inteligentny inaczej* to też człowiek. B)

Ben
jakbyś poczytał regulamin, to by moderator nie ciął twoich wpisów. I wcale to nie świadczy o tym, że wpadłeś tu z hukiem, tylko z niskim poziomem wpisów.
Czesiek

#50 ben

ben

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 12 Postów

Napisano 2006-10-31, godz. 20:07

Drogi benie, przeglądam to forum od dłuższego czasu i dawno nie widziałem tak wielkiego nagromadzenia jadu, złości i agresywnego języka jak w zamieszczanych przez Ciebie postach.

Bo ja tu jestem od *wstrząsania * a nie od *mieszania* po próżnicy


..............
O. Rydzyk jest be bo jego poglądy obrażają mniejszości, bo nie reaguje na antysemityzm na antenie radia, bo Episkopat się z nim nie zgadza, bo coś tam było z tą stocznią, bo jako duchowny wyraźnie miesza się w politykę po jednej ze stron itp.
................


Jakie mniejszości ? i co to w końcu ten antysemityzm ?
Temat ...*zeszłorocznego śniegu * jest bardziej porywający od tematu ...kiedyś ,coś ,gdzieś .... :)
Sprawy rodzinne (Episkopat -Rydzyk ) należą do małżonków a nie do TV.
A polityką może i powinien zajmować się kaźdy wolny obywatel . Nie wolno tylko niewolnikom a tych w RP chyba nie ma . :)

#51 ben

ben

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 12 Postów

Napisano 2006-10-31, godz. 20:26

Oczywiście, miłuję wszystkich "zboczeńców" (wg medycyny homoseksualizm jest defektem genetycznym, a nie zboczeniem). A przede wszystkim miłuję zdrowy rozsądek i preferuję trzeźwy ogląd świata. Za to Ty chyba zanadto się gorączkujesz w ocenie pewnych zjawisk. Wrzuć nieco na luz, bo Ci się wrzody na żołądku wyleją.

.......... .


Skoro mają defekt.... to są chorzy ,więc wymagają leczenia ,a nie ...usankcjonowania i promocji ich stanu .
Tak jak ja ,muszę dać sobie samemu *luz* aby zapobiec wylaniu sie moich wrzodów . :D
a nie żądać od społeczeństwa (i waszego forum włącznie) o nie irytowanie mnie ,nie rozweselanie ,nie smucenie bo emocje mogą mi ...... zaszkodzić . :angry:
Myślę ześ zrozumiał ... :D

#52 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-10-31, godz. 20:48

Bracie Jaraczu, jako do niedawna stały słuchacz (mam coroczną przerwę jesienną) mam wyrobioną opinię na temat tego czy głoszone są w tym radiu poglądy antysemickie. Czasami wyskakują z czymś głupim słuchacze i albo są krytykowani albo się ich wypowiedzi przemilcza żeby nie rozbijać tematu. Przemilczenia ze strony prowadzących są najbardziej merytorycznym ale moim zdaniem niewystarczającym zarzutem KRRiTV, uzasadniającym tezę o antysemityzmie. Krążące poi sieci wypowiuedzi są najczęściej wyrwane z kontekstu i tendencyjne. Najbardziej miarodajna jest wypowiedź jednego z częstych gości tej rozgłośni, dr Krajskiego (specjalisty od tematyki okołomasońskiej):

"jedni mówią, że wszystkim problemom Polski winni są Żydzi, inni że wszystkiemu winna jest masoneria, a ja mówię, że wszystkiemu winni są katolicy... tak, katolicy..."



Przyznaję, że regularnym słuchaczem RM nigdy nie byłem, nie jestem i raczej już nie będę. Ale to, co usłyszałem, dość mocną mną wstrząsnęło. Gorsze były chyba tylko teksty Leszka Bubla. I prawdę mówiąc, nie interesuje mnie, czy jest to oficjalna linia radia, czy nie. Po prostu nie chcę mieć do czynienia z takim medium.

Skoro mają defekt.... to są chorzy ,więc wymagają leczenia ,a nie ...usankcjonowania i promocji ich stanu .
Tak jak ja ,muszę dać sobie samemu *luz* aby zapobiec wylaniu sie moich wrzodów . :D
a nie żądać od społeczeństwa (i waszego forum włącznie) o nie irytowanie mnie ,nie rozweselanie ,nie smucenie bo emocje mogą mi ...... zaszkodzić . :angry:
Myślę ześ zrozumiał ... :D


A zatem "chore" są również osoby leworęczne albo albinosi :D . Z Twojego rozumowania można tylko się zdrowo uśmiać :lol: , podobnie jak z innych homofobów :D .

Wiesz, minęły już czasy, gdy w domach instalowano radia typu "kołchoźnik" z 1 programem, którego TRZEBA BYŁO słuchać. Teraz możesz wybierać najbardziej optymalne medium. A jeśli częściej będziesz odwiedzał to forum, to faktycznie zacznę obawiać się o Twoje zdrowie B) .

Ps. Było już tutaj kilka takich "gwizd" - burzycieli. Pobyli, poszemrali i... poszli :rolleyes:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#53 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-10-31, godz. 21:04

w sumie nie dziwię Ci się, bracie Jaraczu, że nie lubisz Radia Maryja... ono jest specyficzne...
jednak na polu walki z antysemityzmem w Polsce nikt nie zrobił tak dużo, jak Ojciec Rydzyk...
hiperpoprawność polityczna powoduje że w całej Unii dochodzą do głosu ekstremiści, typu Haidera czy Leppena. A u nas Bubel zdobywa ułamek promila głosów w wyborach i nie ma szans zaistnieć realnie.

Wystarczy zlikwidować tę rozgłośnię i za 20 lat obudzimy się w państwie faszystowskim, a z braku Żydów,
których możnaby poprześladować, w pobliskich Kowarach dojdzie do małego pogromu Cyganów.

#54 ben

ben

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 12 Postów

Napisano 2006-10-31, godz. 23:48

...........Wiesz, minęły już czasy, gdy w domach instalowano radia typu "kołchoźnik" z 1 programem, którego TRZEBA BYŁO słuchać. Teraz możesz wybierać najbardziej optymalne medium.

...a ty wybrałeś oczywiście medium najmądrzejsze , ziejące tolerancja i miłością do wszystkich obywateli ,obiektywne , a nie w/g * własnego* wyobrażenia ? HaHaHa :D

Ps. Było już tutaj kilka takich "gwizd" - burzycieli. Pobyli, poszemrali i... poszli :rolleyes:


A ty myślisz że rozmowa z kimś kogo łechcą i podniecają badziewiaste programiki grające na emocjach przytępiałych przygłupów jest czymś co może i powinno każdego satysfakcjonować . :o
Daj sobie na wstrzymanie..... :lol:
Trochę pokory.... bracie

Użytkownik ben edytował ten post 2006-10-31, godz. 23:50


#55 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-11-01, godz. 06:06

...a ty wybrałeś oczywiście medium najmądrzejsze , ziejące tolerancja i miłością do wszystkich obywateli ,obiektywne , a nie w/g * własnego* wyobrażenia ? HaHaHa :D
A ty myślisz że rozmowa z kimś kogo łechcą i podniecają badziewiaste programiki grające na emocjach przytępiałych przygłupów jest czymś co może i powinno każdego satysfakcjonować . :o
Daj sobie na wstrzymanie..... :lol:
Trochę pokory.... bracie


Jak ja lubię takie osoby, co jeżdżą po innych i jeszcze chcą, aby ci inni byli bardziej pokorni.

Ben spojrzyj w lustro i temu osobnikowi, którego tam zobaczysz powiedz:
"Trochę pokory"
to i wrzodów będziesz miał mniej w układzie trawienia.
Czesiek

#56 Fly

Fly

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 712 Postów

Napisano 2006-11-01, godz. 07:33

...a ty wybrałeś oczywiście medium najmądrzejsze , ziejące tolerancja i miłością do wszystkich obywateli ,obiektywne , a nie w/g * własnego* wyobrażenia ? HaHaHa :D
A ty myślisz że rozmowa z kimś kogo łechcą i podniecają badziewiaste programiki grające na emocjach przytępiałych przygłupów jest czymś co może i powinno każdego satysfakcjonować . :o
Daj sobie na wstrzymanie..... :lol:
Trochę pokory.... bracie


Ale o so chozi...? Bracie Jaraczu, przyznaj się jakie to "medium najmądrzejsze" wybrałeś i jakie programiki cię podniecają, bo chyba coś w tej dyskusji przeoczyłem...

#57 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-11-01, godz. 10:06

Fly, nie wiem, bo jakoś do niczego się nie przyznawałem :D . Pewnie kolega Ben wie lepiej, jego musisz zapytać B) . Prezentuje nam właśnie przykład pięknej chrześcijańskiej skromności i pokory :lol:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#58 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-11-01, godz. 10:41

Fly, nie wiem, bo jakoś do niczego się nie przyznawałem :D . Pewnie kolega Ben wie lepiej, jego musisz zapytać B) . Prezentuje nam właśnie przykład pięknej chrześcijańskiej skromności i pokory :lol:



a co to jest ten ben ! ;-) dobrze, że wystąpił w dzale horror ups. humor!;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#59 ben

ben

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 12 Postów

Napisano 2006-11-01, godz. 11:20

................ dobrze, że wystąpił w dzale horror ups. humor!;-)

...a gdzie ja bym znalazł wszystkich którzy doznają podniecenia i zwodu na tego typu reklamówki nadawane przez poważną ,rzeczową stację TV ......
i nie zastanawiali się po co ? komu? i w jakim celu ją się skonstruowało ?
http://www.youtube.c...c...ted&search=

Użytkownik ben edytował ten post 2006-11-01, godz. 11:25


#60 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-11-01, godz. 11:24

Ps. Było już tutaj kilka takich "gwizd" - burzycieli. Pobyli, poszemrali i... poszli :rolleyes:

Bracie Jaraczu, nie zapominajmy o naszym Drogim Kochanym Forumowym Inkwizytorze - HC. ;) Ten to jednak nie wymiękł i dalej swoje. :) No, ale ten nasz skromny uczeń Jehowy chociaż nie stosuje wulgaryzmów. :lol:

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych