Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śledztwo w sprawie przecieków


  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#41 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-10-05, godz. 12:04

Podręcznik instruktarzowy dla strarszyzny.

To dlaczego ja takiego nie mam???!!!! :angry: Hę?

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#42 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-10-05, godz. 12:50

Prawdopodobnie chodzi o to slawne przemowienie o wyksztalceniu: po angielsku/ po niemiecku/ po hiszpansku.
Czy jest juz wersja po polsku?

Raczej nie ma ale część tekstu masz tutaj:

http://watchtower.or...s...ic=869&hl=)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#43 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-10-05, godz. 13:02

Towarzystwo po prostu "tego nie pochwala", ten kto, to robi "wykazuje dużo nierozsądku". "szeregowemu świadkowi "tylko "może się wydawać ,żę jest to przysługa dla braci", ale towarzystwo ma głębię wiedzy i przeczuwania wszystkeigo o wiele większą i wie doskonale, że coś takiego jest bardzo niebezpieczne......zgroza!
w cąłym skanie jedyny argument, jaki podaje towarzystwo przeciwko podawaniu treści publikacji w internecie jest nie liczenie sie z prawami autorskimitych osób .....
i w tym momecie zaczynam sobie mysleć tak: przecież wielokrotnie towarzystwo podkreśla ,że w publikacjach towarzystwa nie liczy się autor, tylko treść . ....tak mówi towarzystwo, czy nie mówi?
Dlatego z wyższością podkreśla fakt ,że żadna książka ani publikacja towarzystwa nie jest podpisywana.....to o jakie u licha chodzi prawa autorskie?

Bo jedyne prawa autorskie jakie mi porzychodza do głowy to takie, że towarzystwo ma prawa do każdego z cżłonków, prawa do sumień członków , prawa do decydowania o każdym ich kroku.
Smutno mi, że coś co miało przynieść wolonść, prawdę przyniosło sanchendrynowe sądy i faryzejskie zakazy i nakazy... :(
[/quote]


prawa autorskie WTS-u... a nie osob piszacych dla WTS-u... jak WTS reguluje to z autorami to sprawa WTS-u i autorow...
Fakt jest faktem a mianowicie ze narusza to prawa autorskie jakie do tej czy innych publikacji ma WTS.
[font=Tahoma]

#44 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-10-05, godz. 13:18

prawa autorskie WTS-u... a nie osob piszacych dla WTS-u... jak WTS reguluje to z autorami to sprawa WTS-u i autorow...
Fakt jest faktem a mianowicie ze narusza to prawa autorskie jakie do tej czy innych publikacji ma WTS.

Niekoniecznie. Chyba że jest to zgodnie z prawem przekazana relacja z tychże publikacji czy też cytowanie. ;-) A wydaje się, że WTS-owi "przeszkadzają" ;) wszelkie wycieki... Zauważ, że dziennikarze ujawniając (przynajmniej w większości) treści tajnych państwowych dokumentów - jeśli takie do nich spłyną - jakoś nie są pociągani do odpowiedzialności bo... widocznie nie na nich ta odpowiedzialność ciąży.
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#45 Agape

Agape

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 882 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-10-05, godz. 17:50

Informacja o tym, gdzie zostali przydzieleni nadzorcy podrozujacy albo ze zlikwiduja zebranie jest tylko informacja, jesli chodzi o tego typu przecieki to praw autorskich nie ma.
Sadze, ze WTS-owi jest rowniez bardzo nie po mysli, ze jest dostep do skanow "starych swiatel" albo mocniejszych materialow typu przemowienie G.Löscha, ktore moga byc w dyskusjach wykorzystane przeciw nim.
Dołączona grafika

#46 Marek_ka

Marek_ka

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 31 Postów

Napisano 2008-10-20, godz. 01:54

Pozostając w temacie "przecieków" – poniżej przykładowy zestaw tego, o czym tylko w ostatnim okresie dowiedzieliśmy się z wyprzedzeniem, często znacznie wcześniej niż głosiciele w zborach:


  • Informacje o zmianach dotyczących czasopisma "Strażnica" i podziału na wydanie z artykułami do studium oraz wydanie do rozpowszechniania, skan nowej okładki.

  • Wiadomość o skróceniu wykładu publicznego.

  • Zmiana nauczania w kwestii pokolenia.

  • Informacja o planowanym udostępnianiu na stronie jw.org czasopism w plikach audio.

  • Szczegóły dotyczące publikacji kongresowych.

  • Informacje o planowanej jesiennej kampanii traktatowej.

  • Zmiana dotycząca Zborowego Studium Książki.

  • Zmiana nazwy "nadzorca przewodniczący".

I co ci dały te informacje?

#47 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2008-10-20, godz. 10:07

I co ci dały te informacje?

Idź stąd.
[db]

#48 Warmianka

Warmianka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 155 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-10-20, godz. 11:56

I co ci dały te informacje?


A może Jehowa szybciej daje nowe światło odstępcom :lol:

#49 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2008-10-20, godz. 17:40

Marek wrócił naładowany ze zgromadzenia i musi się wyżyć.
pozdrawiam Andrzej

#50 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-10-25, godz. 12:58

A może Jehowa szybciej daje nowe światło odstępcom :lol:




Obiektywne fakty mówią same za siebie. Masz  rację, Jehowa najpierw informuje odstępców, a dopiero na końcu swych szeregowych chwalców.

#51 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-10-25, godz. 17:37

I co ci dały te informacje?

Te informacje to jasny dowód na to, iż wiele osób w Organizacji Swiadków Jehowy na dosć wysokich stanowiskach nie zgadza się z głoszonymi przez Organizację doktrynami, i robią co nakazuje im sumienie, czyli próbują rozwalić Organizację od środka. W konsekwencji, dośc jasno widać, że Organizacja nie ma wsparcia i błogosławieństwa Ducha Swiętego, który przecież nie dopuściłby do takich postępków, tylko oczyściłby organizację aby pozostała czysta.....
:)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#52 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-11-18, godz. 23:35

Inne zalecenia dotyczące zborowych materiałow poufnych:

Przestroga dotycząca używania kserokopiarek. Niektóre kserokopiarki przechowują elektroniczne kopie wszystkich powielanych materiałów. Ze względu na znaczenie dyskrecji starsi nie powinni używać ogólnie dostępnych urządzeń, gdy kopiują dokumenty zawierające poufne informacje zborowe, na przykład formularze S-77. Nawet gdy korzystają z kopiarek w swym miejscu pracy, powinni zachować szczególną ostrożność, by nie doszło do ujawnienia poufnych informacji.

źródło: list z 15 lutego 2002, do wszystkich gron starszych, skan
.jb

#53 dawid1234

dawid1234

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 370 Postów
  • Płeć:Not Telling
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano 2008-11-19, godz. 00:24

Inne zalecenia dotyczące zborowych materiałow poufnych:


źródło: list z 15 lutego 2002, do wszystkich gron starszych, skan


ciekawe że w miejscu pracy dopuszczają kopiowanie czegokolwiek , co nie ma związku z miejscem pracy
znów podwójna moralność?

#54 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2008-11-19, godz. 22:14

Te przecieki to kolejne wyjątkowo niechlubne świadectwo tego, jak daleko zabrnęli niektórzy bracia piastujący odpowiedzialne stanowiska. Ryba zawsze psuje się od głowy. A ci co wyprowadzają poufne informacje zapewne nadal są wysoko postawieni i mają się dobrze. Organizacja wcale nie jest tak "czysta" jak mi przez lata próbowano wmówić. Moje ocknięcie duchowe zaczęło się od zauważania obłudy i złego zachowania wśród niektórych braci, ale w ostatnim czasie to już naprawdę widzę co się dzieje skoro im bliżej "góry" tym gorzej. To nie kserokopiarki wyprowadzają informacje. Najczęściej robią to ludzie.

Z jednej strony to może i lepiej, bo przynajmniej wychodzą na światło dzienne pewne informacje które mogą się przydać braciom którzy "nie dadzą sobie w kaszę dmuchać". Ponadto w ten sposób uzyskuje się pełniejszy obraz Organizacji.

Ciekaw jestem, czy poufne informacje Kościelne też tak łatwo wypełzają ze swoich miejsc przeznaczenia.

Użytkownik ble edytował ten post 2008-11-19, godz. 22:24


#55 vilgefortz

vilgefortz

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 219 Postów

Napisano 2008-11-19, godz. 22:29

Z jednej strony to może i lepiej, bo przynajmniej wychodzą na światło dzienne pewne informacje które mogą się przydać braciom którzy "nie dadzą sobie w kaszę dmuchać". Ponadto w ten sposób uzyskuje się pełniejszy obraz Organizacji.

Ciekaw jestem, czy poufne informacje Kościelne też tak łatwo wypełzają ze swoich miejsc przeznaczenia.


Właśnie dlatego działamy ;) a jak chcesz poczytać o brudach kościoła i jak łatwo stamtąd wyciekają informacje to polecam FiM
------------> TUTAJ SPÓJRZ i załóż konto na chomiku. Większość rzeczy możesz pobrać za darmo, bo 50 mb wystarcza w zupełności :)

A oto, dla Ciebie, chomiki zajmujące się WTS-em: trochę prywaty, czyli mój chomik ;)
SCORP1ON, obywatel.gg, arturszylopl, fakirek, wts, WTLibrary, Watchtower-files, PAROUSIA, daryelko, Grzema

#56 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-11-20, godz. 08:22

[...]To nie kserokopiarki wyprowadzają informacje. Najczęściej* robią to ludzie.[...]

* Zawsze
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#57 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2008-11-23, godz. 22:12

a jak chcesz poczytać o brudach kościoła i jak łatwo stamtąd wyciekają informacje to polecam FiM


Nie zawsze można jednak znaleźć pewne i rzetelne informacje poparte dowodami. Np. o papieżu Janie Pawle I który podobno został otruty za to że chciał "zrobić porządek" w Kościele przez co stał się niewygodny dla innych duchownych. Ciekawa teoria spiskowa ale ile w tym prawdy to Bóg jeden wie. Przecieki z Organizacji są o wiele bardziej częste i wiarygodne - zdjęcia poufnych pism, skopiowane do pdf książki, zwierzenia R. Franza itp. Chciałbym trafić w internecie na konkretną stronę która przy pomocy dowodów takich jak wyżej wymieniłem ujawnia poufne informacje z Watykanu lub innych, ważnych Kościelnych miejsc.

Użytkownik ble edytował ten post 2008-11-23, godz. 22:22


#58 vilgefortz

vilgefortz

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 219 Postów

Napisano 2008-11-23, godz. 22:42

Taka książka Nowotwory Watykanu, atakująca Masonerię, nie czytałem jej (raczej niskich lotów książka, sądząc po wstępie) ale traktuje ona o wolnomularzach w Watykanie, o P2 jest wiele dokumentów jak i o Banco Ambrosiano (czy jak tam się go pisze). Poszukaj w necie informacji o Jasenovac, ja znalazłem wiele informacji zaczynając poszukiwania od artykułów zamieszczonych w FiM-ie.

Georges Virebeau - Papieże wobec masonerii (1997)
------------> TUTAJ SPÓJRZ i załóż konto na chomiku. Większość rzeczy możesz pobrać za darmo, bo 50 mb wystarcza w zupełności :)

A oto, dla Ciebie, chomiki zajmujące się WTS-em: trochę prywaty, czyli mój chomik ;)
SCORP1ON, obywatel.gg, arturszylopl, fakirek, wts, WTLibrary, Watchtower-files, PAROUSIA, daryelko, Grzema

#59 ewa.lipka

ewa.lipka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 144 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2008-11-25, godz. 21:44

Jak ktoś nie ma co do ukrycia, to i z przecieków będzie się cieszył, bo i przeciek może nam być pomocny.
Szybciej dotarta informacja do odbiorcy, to szybsza reakcja, to przecież błogosławieństwo.

Iść za Jezusem, to badać samego siebie jakiego jestem ducha.
Pozdrawiam Ewa

#60 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2008-12-11, godz. 12:58

* Zawsze


Może nie zawsze, ale na pewno bardzo często. Ale Organizacja nawet nie chce dopuścić wypowiedzi, że któryś ze starszych lub inny "wysoko postawiony" mógł np. skopiować książkę "Zważajcie na samych siebie i na całą trzodę" i puścić ją w obieg bo "przecież starszy nie zrobiłby czegoś takiego".

Z drugiej zaś strony, poufne publikacje oraz listy z Biur Głównych mogą zostać puszczone w obieg internetowy przez osoby pracujące w tych Biurach jak również przez dziecko jakiegoś starszego zboru. Nie sądzę aby każdy starszy trzymał wszystkie poufne materiały pod kluczem a klucz zawsze nosił przy sobie.

Zastanawiający jest fakt, że gdy pewien starszy dowiedział się ode mnie że posiadam całą książkę Zważajcie w wersji internetowej, zadał mi pytanie czy to jest książka dla mnie. To ja mu na to też pytaniem że co za różnica. Nie wiedział co odpowiedzieć. I nie mógł wiedzieć, ponieważ jeśli Świadkowie Jehowy są religią prawdziwą a religia prawdziwa głosi całą prawdę i tylko prawdę to chyba mam prawo dowiedzieć się tej "całej prawdy".

Rzecz jednak w tym, że zwykli szarzy głosicielozjadacze chleba nie powinni według Organizacji znać wszystkich zasad postępowania w danych sprawach. Pewnie dlatego że po pierwsze za dużo by wiedzieli a po drugie mogliby wykorzystać te różne zasady w bardzo przebiegły, godny rozsadników niebezpiecznego kwasu sposób :)

Użytkownik ble edytował ten post 2008-12-11, godz. 13:05





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych