Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śledztwo w sprawie przecieków


  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#61 Agape

Agape

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 882 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-12-11, godz. 15:55

Rzecz jednak w tym, że zwykli szarzy głosicielozjadacze chleba nie powinni według Organizacji znać wszystkich zasad postępowania w danych sprawach. Pewnie dlatego że po pierwsze za dużo by wiedzieli a po drugie mogliby wykorzystać te różne zasady w bardzo przebiegły, godny rozsadników niebezpiecznego kwasu sposób :)

A konkretnie ktore zasady i w jaki sposob?
Czytalam ksiazke "Zwazajcie" w internecie. Nie widze w niej nic nadzwyczajnego.

Użytkownik Agape edytował ten post 2008-12-11, godz. 15:55

Dołączona grafika

#62 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2008-12-11, godz. 17:49

A konkretnie ktore zasady i w jaki sposob?


Np. zasady a co za tym idzie sposoby "teokratycznego" rozwiązywania związków małżeńskich. Czyli np.: mąż chce "teokratycznie" pozbyć się żony i wziąć sobie inną ale nie wie jak to zrobić żeby nie narazić się na wykluczenie. Więc pewnego dnia ściemnia swą żonę oświadczając jej że ją zdradził. Żona mu nie przebacza ale również nie występuje o rozwód (bo np. nie potrafi) więc on nie wie co teraz zrobić. Gdyby zajrzał do książki "Zważajcie (...)" to by wiedział.

Albo: dwoje małżonków jest w separacji ale zachciało im się kochać ze sobą. Wszyscy bracia dookoła na ogół twierdzą, że w separacji nie wolno uprawiać seksu. Tymczasem "Zważajcie (...)" na to zezwala. Jednak jeśli małżonkowie nie znają tej zasady to mogą zostać postawieni przed komitetem sądowniczym, ponieważ starsi często bazują na niewiedzy szarogłosicieli i stawiają przed sądem zborowym za nic. Sami nawet często nie znają niektórych zasad, bo przecież oni nie muszą wszystkiego czytać.

Lub: żona chce się rozwieść z mężem ponieważ chce być sama. Po rozwodzie też chce być sama. Mąż jednak jej nie zdradził. Powszechna opinia w zborach jest taka, że gdy ta żona się rozwiedzie bez dowodów zdrady to może być za to wykluczona. Jednak jest to nieprawda. Rozwód bez dowodów zdrady nie jest według książki "Zważajcie (...)" karany komitetem sądowniczym.

Albo: wykluczony odwołał się do Biura Oddziału po upływie 7 dni. Większość starszych "oleje" sprawę i nie podejmie żadnych działań. Jednak według książki "Zważajcie (...)" mają wtedy obowiązek skontaktować się z Biurem Oddziału, prosząc o wskazówki.

Przepraszam, że znowu piszę o małżeństwie i rozwodzie ale ten temat według mnie ma wiele zawiłości "teokratycznych". Poza tym dotyczy też mnie osobiście.

Gdy wpadła mi w ręce ta książka to okazało się że o wielu poufnych zasadach Organizacji nie wiedziałem. Pewnych rzeczy z tej książki chyba nie ma w innych publikacjach.

Użytkownik ble edytował ten post 2008-12-11, godz. 18:29


#63 sk8terboy

sk8terboy

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 160 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-01-30, godz. 11:19

jak to blado wygląda na podstwie tego co dzisiaj prawie po 10-ciu latach może nas czekać :

nowy Newsweeka (40/2008) Przytoczę najciekawsze wiadomości:

"Kontrolowanie obywateli stało się jednym z priorytetów rządów: żyjemy w świecie podsłuchów, scentralizowanych bankówinformacji oraz radiowych identyfikatorów produktów i dokumentów. "Władze (...) gromadzą coraz więcej danych dotyczących obywateli, co sprawia wrażenie, że kazdy jest podejzany" - najnowszy raport brytyjskiej org. pozarządowej Privacy International. (...) Wielka Brytania i Szwecja znalazły się w czołówce najbardziej inwigilowanych społeczeństw, a Polska ulokowała się w połowie tej listy (20. miejsce na 47 państw). (...) Jesienią 2002 niemieckim służbą podsłuchującym podejrzanych o przestępswa i terroryzm przydarzyla się kompromitująca wpadka. W wyniku technicznego błedu około 50 osób - abonentów telfonii komorkowej O2 - znalazło na rachunkach koszty prowadzonych przeciw nim operacji podsłuchowych. (...) Chińskie władze dzięki chipom w nowych dowodach osobistych planują kontrolę ruchów mieszkańców kraju. W ten sposób rząd chciałby w przyszłości nadzorować społeczeństwo(...) Podobny eksperyment naukowy kontroli ruchu mieszkańsców Bristolu za pomoca tych znaczników (RFID) - podrzuconych im bez wiedzy- wywołał w tym roku w Wielkiej Brytanii ostry sprzeciw. (...) Zjednoczone Królestwo po raz pierwszy w historii kraju chce wprowadzić dowody osobiste i stworzyć bazę DNA wszystkich obywateli (!). Szwecja w czerwcu przyjęła ustawę dzięki której służby bezpieczeństwa mogą podsłuchiwać zagraniczne rozmowy swoich obywateli oraz czytać ich e-maile i SMS-y wysłane poza granice kraju.(...) Podglądanie obywateli nie stanowi wyłącznie domeny państwa. Wielkie korporacje płacą miliony dolarów, by dowiedziećsię gdzie robimy zakupy i jak spędzamy wolny czas. Temu służą m.in. montowane na produktach znaczniki identyfikacji radiowei RFID. (...) Wkrótce czipy mają być wszczepione ludzią działać jak karty kredytowe i być może służyc do ich lokalizacji. "

Co o tym sądzicie? Nie chodzi mi tu głównie o treść artykułu, chociaz nowością dla mnie jest przyczepiania RFID do produktów, które kupujemy ale chodzi mi o to, że taki artykuł W OGÓLE przeszedł przez cenzurę? Co się stało, że pozwolili uchylić rąbek tajemnicy (który i tak jest czubkiem góry lodowej jeżeli chodzi o NWO), ale to zawsze jakieś postęp. Coraz więcej ludzi zaczyna się zastanawiać co tak na prawdę się dzieję i dobrze, ale czy to normalne, że takie informacje znalzały się w popularnym i łatwo dostępnym czasopiśmie? Jak daleko nam zatem do znamienia na ręku czy naczole z Objawienia 13-cie ? Czy to nie wiele poważniejszy problem, niż wyniesienie danych paru starszych ?? :blink:


hehe witam kolejnego zainteresowanego tematyką NWO. Też zdziwiłem się tym artykułem. W organizacji też już wprowadza się metody Orwellowskie.
Want to know how deep the rabbit hole goes?

#64 romeo

romeo

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 354 Postów

Napisano 2010-08-24, godz. 21:02

Jeżeli śJ mówią prawdę , to dlaczego tyle mają do ukrycia i tak się tego boją ??? . :o




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych