Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sebastian Andryszczak wystąpi w Radiu Maryja 13/14 lipca 2007 o 21:50


  • Please log in to reply
159 replies to this topic

#81 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-07-14, godz. 00:28

Sebastian musiał ich chyba tam wszystkich ostrzec. "Jakby dzwonił Iszbin, to rzucać słuchawką." Możliwe nawet, że sam dał księdzu sygnał (markując dłonią gest podcinania grdyki) żeby nie kontynuował tej rozmowy.

#82 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-07-14, godz. 00:33

Sebastian musiał ich chyba tam wszystkich ostrzec. "Jakby dzwonił Iszbin, to rzucać słuchawką." Możliwe nawet, że sam dał księdzu sygnał (markując dłonią gest podcinania grdyki) żeby nie kontynuował tej rozmowy.


Gadałem z Sebastianem teraz. Nie zdązył zareagować niby. Nie istotne. EEE to Sebastian Show robił a Wy o moich 5 sekundach na antenie;PP

PS
Dostałem smsa właśnie do Lantisa gratulującego mi mych 5 sekund i debiutu na falach RM*:P Kurde SA walczył 4 godziny, a ja 5 sekund i już gwiazdóóóór? :PPP KTO CHCIEĆ AUTOGRAFA?

* To nie był debiut.

#83 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-07-14, godz. 00:37

hehehe ostatni słuchacz Sebe podsumował :)

Świetna audycja :) Wiele błędów, z których można się pośmiać. Nabili na pal... to było dobre.

Seba też się potknął kilka razy... Rozumiem jednak, że chciał dobrze...

Jedna słuchaczka mnie zszokowała... była 6 lat ŚJ i mówiła tak... jakby się obawiała, że mąż usłyszy :) Miała rację. W księdze Jozuego jest napisane: "Czytaj pismo półgłosem dniem i nocą".
U katolików brakuje rozważania i zebrań i czytania Biblii.

Moja babcia czytała, jak była sama Ewangelie... i to od niej nauczyłem się wzorcowej modlitwy...


Do Seby: Chłopie- największy błąd popełniłeś wypowiadając się o wojsku i wojnie. Jeżeli czytałeś kiedykolwiek Ewangelie, to z pewnością wiesz, że to co Jezus nauczał- nijak się ma do słuzby wojskowej.
Mało tego- "nastaw drugi policzek", "wybacz 77 razy", "uciekaj, jak cię zaczynają rzucać kamieniami", "oddaj mu też szatę wierzchnią", "kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień", "umyj stopy swoim uczniom", w końcu "przylep ucho" w ogrodzie Getsemani...

Jezus również powiedział: że faryzeusze umniejszają prawo, wprowadzając swoje prawo... A ja ci powiem tak: "Miłuj bliźniego jak siebie samego"

Amen
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#84 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-07-14, godz. 00:48

To było mnie słychac??
Woow, a chciałem własnie o to zje**c RM!!! Próbowałem sciszyć tylko głośniki (zgrywałem audycje właśnie) i usłyszałem co Haael przytoczył... i się ksiezulo wyłaczył!
ODDAWAĆ MOJE 22 GROSZE za połączenie !!!!

PS
Nie wiedziałem, ze jestem na ANTENIE. Bo juz z RM mam doświadczenie i wiem, że OPÓŻNIAJĄ wejscie albo selekcjonują. Widocznie temat SJ przeszedł ,,bez bramki zaporowej''. Szkoda bo przygotowałem fajowska prowokację - na temat rzecz jasna. SA wypadł ogólnie sumując - oprócz kilka głupot - świetnie. Nie zgadzam się, że nie bronił SJ, wręcz przeciwnie! No 4 + śmiało! (udam, że nie widze tematu 6tego przykazania). Pozdra.


Chciales bombe podlozyc i tyle :)


6 przykazanie... to akurat na + :) :rolleyes:
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#85 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-07-14, godz. 00:57

Chciales bombe podlozyc i tyle :)
6 przykazanie... to akurat na + :) :rolleyes:


Wybacz ale SA zbyt duzo mowi, choć trzeba przyznać składnie, lecz w tej audycji było wiele braków. Mnie SA ujął TWARDYM BRONIENIEM ŚJ. Agentury zakładaja SJ, agentury ich szkola... jakbym ja tam siedział bym wtracił w słowo... IDŹ SIE POJ*** FACET LECZ, a SA nie, cierpliwie próbował prostować. SA to robił, brrrr, to nie na moje nerwy, stąd i 4+. Nie gadał jak.... WRONKA z doniesień gazetowych! Nawet wbrew np. mi SA odradzał nazywać ŚJ sektą, co ja zgodnie z nauką to robię. Reszta może jutro.

#86 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-07-14, godz. 05:19

Sebastian znów jest medlialną gwiazdą.
Następnym jego krokiem będzie pewnie zostanie posłem ;).

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#87 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-07-14, godz. 05:23

Sebastian znów jest medlialną gwiazdą.
Następnym jego krokiem będzie pewnie zostanie posłem ;).

Tylko niech uważa, bo zbliża się sezon spadających gwiazd.
Czesiek

#88 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2007-07-14, godz. 07:51

No i po jednym z telefonów dowiedziałem się, że gdy ŚJ głoszą, to potem w konsekwencji dochodzi do orgii. A najciekawsze było to, że podkładają bomby. :) Powiedziała to nauczycielka. Aż strach pomyśleć co muszą w szkole wycierpieć dzieci od takiej osoby. :blink:
Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.

#89 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-07-14, godz. 08:07

Gadałem z Sebastianem teraz. Nie zdązył zareagować niby. Nie istotne. EEE to Sebastian Show robił a Wy o moich 5 sekundach na antenie;PP

PS
Dostałem smsa właśnie do Lantisa gratulującego mi mych 5 sekund i debiutu na falach RM*:P Kurde SA walczył 4 godziny, a ja 5 sekund i już gwiazdóóóór? :PPP KTO CHCIEĆ AUTOGRAFA?

* To nie był debiut.


Iszbinq, gdybym wiedziała, że wystąpisz to na pewno słuchałabym tej audycji, choć na samą myśl o radiu łojca dyrechtora wysypki dostaje. A pół godziny wcześniej rozmawialiśmy, i słowem się nie zdradziłeś, że wystąpisz! Oczywiście prosze o autograf:))). Teraz będę mówiła o Tobie idol nr 2 ;) .
W tej sytuacji prosze o namiary na audycję, albo przynajmiej na te 5 sek ;) :))).

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#90 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-07-14, godz. 08:28

Powiem szczerze że dziwią mnie tu wypowiedzi. Przeciez wiadomo - przynajmniej potocznie - jaką rozgłośnią jest RM i jak różni słuchacze tam dzwonią, a mimo to mam wrażenie, że sensacją jest iż czasami takie "ciekawe" wypowiedzi się pojawiały. Ja się dziwiłem, że słuchacze z reguły tacy normalni lecz widzę, że niektórych oczekiwania były na poziomie akademickim B) Inna sprawa to przypomniał mi się niedawny temat "edukowania polaków" w zakresie śJ i o ile ten program sam w sobie nie był chyba z zamierzenia "edukacją" to wiele takich treści niósł. Dlatego w związku z tym zastanawiają mnie wobec tylu głosów dorzucających co chwile "ALE" wobec sensu "edukacji" teraz usmiechy wobec takich powielanych mitów, przekręceń itd na antenie od radiosłuchaczy...

Dlatego można odnieść wrażenie że niedoinformowanie na temat śJ ma czemuś służyć...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#91 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-07-14, godz. 08:40

Iszbinq, gdybym wiedziała, że wystąpisz to na pewno słuchałabym tej audycji, choć na samą myśl o radiu łojca dyrechtora wysypki dostaje. A pół godziny wcześniej rozmawialiśmy, i słowem się nie zdradziłeś, że wystąpisz! Oczywiście prosze o autograf:))). Teraz będę mówiła o Tobie idol nr 2 ;) .
W tej sytuacji prosze o namiary na audycję, albo przynajmiej na te 5 sek ;) :))).

Pozdrawiam cieplutko

Dosia


1. Bo już kiedyś (za pieknych czasów studiów) próbowaliśmy z kumplem wystąpić. Udało się po xxx czasie, gdy zatrudnilismy 3 telefony do wybierania numerów. Swój zatrudniłem od początku audycji, a ,,załapałem'' się na koncówke, co już jest wielkim sukcesem... mojego telefonu. Zatem po co miałem Ci mówić? Byś siedziała do 2giej w nocy:P
2. Niestety także nie jestem fanem RM i nie zacząłem od ,,niech bedzie pochwalona wieczna dziewica'' (biedna kobieta, 2000 lat a oni ciągle jej to wypominają) i jak się skończyło to wiadomo:PPP
3. Nagranie mam, lecz zastukane moją medialna klawiaturą (moja klawiatura zagłuszyła Radio Maryja), bo z Pawłem na bieżąco komentowaliśmy co niektórych; głównie radio - słuchaczy (oni mają big fazyyyyyy :PPPP ).

Użytkownik ISZBIN edytował ten post 2007-07-14, godz. 08:41


#92 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-07-14, godz. 12:14

Powiem szczerze że dziwią mnie tu wypowiedzi. Przeciez wiadomo - przynajmniej potocznie - jaką rozgłośnią jest RM i jak różni słuchacze tam dzwonią, a mimo to mam wrażenie, że sensacją jest iż czasami takie "ciekawe" wypowiedzi się pojawiały. Ja się dziwiłem, że słuchacze z reguły tacy normalni lecz widzę, że niektórych oczekiwania były na poziomie akademickim B) Inna sprawa to przypomniał mi się niedawny temat "edukowania polaków" w zakresie śJ i o ile ten program sam w sobie nie był chyba z zamierzenia "edukacją" to wiele takich treści niósł. Dlatego w związku z tym zastanawiają mnie wobec tylu głosów dorzucających co chwile "ALE" wobec sensu "edukacji" teraz usmiechy wobec takich powielanych mitów, przekręceń itd na antenie od radiosłuchaczy...

Dlatego można odnieść wrażenie że niedoinformowanie na temat śJ ma czemuś służyć...


W końcu chwyciłeś, o co mi chodziło z tą edukacją? :)
Niestety ludzie żyjący w mitach, to ludzi żyjący w zakłamaniu. Czy nie dlatego niektórzy tutaj uważają organizację ŚJ za szkodliwą, niektórzy nawet posuwają się do użycia zwrotu "pranie mózgu".

SA nie tyle obalał mity o ŚJ, też sam je tworzył hahahahaha to jak to było z tym 35 rokiem? :) Nie jego wina- ksiądz nie chwycił, później powtórzył kilka razy- głuchy telefon. SA próbował obalić niektóre z dogmatów ŚJ, niestety wyszło to troszeczkę nieudolnie :)

No i SA nie przeczytał tej 700 stronnicowej książki :) Bo jakby przeczytał, to by wiedział, że ruch protestantów (ŚJ się wyżekają tego słowa) miał swoją ciągłość przez wieki. ŚJ się z tego chlubią, że "zawsze był zbór prawdziwie wielbiący Jehowę".

Polemikę dotyczącą: gwoździ, tabliczki na głową, fałszywych proroków, "kiełbasy", modlitwy wzorcowej, słuzby w wojsku, nowego słowa dodanego przez ŚJ do Biblii itd zostawiam na inne tematy :)

P.S. Do pawełka: Gdy ŚJ wyciągnie ich z mitu, w którym żyją... to ten człowiek ujzy światło :)
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#93 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-07-14, godz. 12:22

Niby kiedy istniał zbór zawsze prawdziwie wielbiący Jehowę"przed powstaniem Badaczy Pisma Św? Tylko konkrety!
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#94 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-07-14, godz. 12:28

JackuP jakie światło? :) Nie poznałem ani jednego ŚJ który by znał nauki KK które krytykuje, nie znam ani jednego śJ który zna historie "prawdziwych chrześcijan" pomiędzy II a XIX wiekiem. Nie raz za to słyszałem "a to jest proste" a później "nie jestem teraz przygotowany" i to w najbardziej prostych tematach. Poza tym Twoje wyliczanki czego by SA nie umiał czy źle wytłumaczył sa co najmniej trywialne i ignorowaniem faktów. Przeczytaj chociazby wstęp do PNŚ ;) Poza tym skoro ta nauka ŚJ jest taka oświecona to czemu np unikaja trudnych rozmów w realu? No przynajmniej wpadnij do nas do szczecina (nocleg zapewniam)to sam zobaczysz bo co sie będę rozwodził bo może jeszcze uznasz że ściemniam :D

Użytkownik pawel r edytował ten post 2007-07-14, godz. 12:33

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#95 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-07-14, godz. 13:52

JackuP jakie światło? :) Nie poznałem ani jednego ŚJ który by znał nauki KK które krytykuje, nie znam ani jednego śJ który zna historie "prawdziwych chrześcijan" pomiędzy II a XIX wiekiem. Nie raz za to słyszałem "a to jest proste" a później "nie jestem teraz przygotowany" i to w najbardziej prostych tematach. Poza tym Twoje wyliczanki czego by SA nie umiał czy źle wytłumaczył sa co najmniej trywialne i ignorowaniem faktów. Przeczytaj chociazby wstęp do PNŚ ;) Poza tym skoro ta nauka ŚJ jest taka oświecona to czemu np unikaja trudnych rozmów w realu? No przynajmniej wpadnij do nas do szczecina (nocleg zapewniam)to sam zobaczysz bo co sie będę rozwodził bo może jeszcze uznasz że ściemniam :D


To, że nie poznałeś,- to nie znaczy, że takich nie ma :) Miałeś pecha, a może nie chciałeś znaleźć?
Większość ŚJ w Polsce nie posiada wystarczającej wiedzy, by polemizować. Mało tego, większość nie posiada wystarczającego zrozumienia odnośnie Biblii, czy też samej organizacji ŚJ. Nie dziw się, że "karmisz się" informacjami i poglądami diametralnie różnymi od poglądów ŚJ, czy też samych wierzeń.

Nie ignoruję żadnych faktów. Słyszałem co słyszałem, niektóre „fakty” wystosowane przez SA, są po prostu nie do przyjęcia. Mam nadzieję, że to rozumiesz. Z niektórymi faktami a raczej argumentami, mogę polemizować w odpowiednim temacie tego forum. Nie ze wszystkimi, bo również nie posiadam wystarczającej wiedzy, by się w niektórych tematach udzielać- mogę zadawać tylko pytania. Lecz nawet na niektóre z tych pytań- znam odpowiedź, mam wyrobione zdanie i mam w zanadrzu Asa (Asa w rękawie).

Żaden temat nie jest prosty, jeśli się do niego profesjonalnie przygotujesz i usłyszysz kontrargumenty. Proste to takie, jak znasz odpowiedź? Wcale nie!! Znając odpowiedź na niektóre z prostych pytań, bagatelizujesz wątek, bo wiesz, że masz rację, spotykając się ze zdaniem odmiennym? To błąd w samej zasadzie. Szanując swojego rozmówce powinieneś pomyśleć tak: dlaczego on spiera się w tym prostym wątku, jak nie ma racji..? Być może jednak to on ma rację? To otwarte drzwi do żywej dyskusji. Oczywiście to samo musi zaistnieć u drugiej strony.

Czytałem wstęp do PNŚ, czy mógłbyś sprecyzować- o co ci chodzi? :)

Na dzień dzisiejszy z zaproszenia nie mogę skorzystać. Nie mieszkam w Polsce. Nie mam też blisko do Szczecina.

Zapisałem numer telefonu do SA. Kiedyś z pewnością do niego zadzwonię (jeśli nie zmieni numeru lol).

P.S. Do pawełka: „Ślepy wiedzie ślepego”. Biorę pod wzgląd to, że mogę być ślepy. Nie chcę nikogo wyprowadzać z błędu, bo człowiek na błędach się ponoć uczy. Nie wypowiadam się na tym forum z żadną misją, nie chcę też uratować komukolwiek życia (tak jak SA powiedział o ŚJ). Nie jestem w stanie ocenić, czy ktokolwiek sie topi, bo nie jestem ratownikiem. Widzę tylko, że niektórzy tutaj machają rękami...
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#96 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-07-14, godz. 15:03

To, że nie poznałeś,- to nie znaczy, że takich nie ma :) Miałeś pecha, a może nie chciałeś znaleźć?
Większość ŚJ w Polsce nie posiada wystarczającej wiedzy, by polemizować. Mało tego, większość nie posiada wystarczającego zrozumienia odnośnie Biblii, czy też samej organizacji ŚJ. Nie dziw się, że "karmisz się" informacjami i poglądami diametralnie różnymi od poglądów ŚJ, czy też samych wierzeń.

Ano w Szczecinie takich co potrafią wyjaśnić w oparciu o Biblię nauki WTS to ja nie spotkałem.
A świadectwo o śJ wydałeś "przepiękne", nic dziwnego, że śJ wierzą w każdą bzdurę jaka wyjdzie z WTS-u, skoro nie mają zrozumienia odnośnie Biblii.
Czesiek

#97 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2007-07-14, godz. 15:37

Jeszcze tylko dodam ,że podobnie jak Iszbin całkiem wysoko oceniam postawę SA podczas audycji. Biorąc pod uwagę stres związany z audycją na żywo, jak i problematykę to i tak poradził sobie całkiem nieźle. Nie wnikając w zagadnienia doktrynalne, to jako osoba zaprezentował się wiarygodnie i taktownie, wystawiając sobie tym pozytywną opinię. Jednak sprawa doktryny i dociekań to rzecz inna. Więc ten mój post tego nie dotyczy.
Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.

#98 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2007-07-14, godz. 16:02

Sa poruszył kwestię dodania słowa w Heb 12:14 - "człowiek"

Niech plagi zostaną dodane... ale najpierw sprawdźmy żródło :)

łacina
pacem sequimini cum omnibus et sanctimoniam sine qua nemo videbit Dominum
septuaginta:
eirhnhn diwkete meta pantwn kai ton agiasmon ou cwriv oudeiv oqetai ton kurion

przetłumaczyłem sobie :) było trudno, ale mi się udało :)
PNŚ oddaje sens słów zawartych w septuagincie.

3m się Seba!
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#99 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-07-14, godz. 16:14

Audycja jest już dostępna na stronie www: http://www.radiomary...cje.php?id=5583

edit: dostępne jest 89 minut programu
.jb

#100 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-07-14, godz. 18:46

Właśnie po 36 godzinach wróciłem na chatę i przeczytałem co o mnie piszecie i o audycji.

Ja jestem z zadowolony z auducji, o.Tomasz mało wiedział i dopiero początkuje, ale poradził sobie na 4 z minusem, za to Piotr Andrukiewicz był znakomity jak zawsze, 5+



Wybaczcie mi odrobinę braku skromności, ale wracałem do domu z przekonaniem że dzięki tej audycji świat stał się maleńką odrobinkę lepszy. Wyprostowałem mity o obcych wywiadach, orgiach, itp. Nie mając wielkich złudzeń co do skuteczności takich audycji, myślę że nietolerancja wobec świadków Jehowy spadnie o jakiś takim ułamek promila... I to jest moim sukcesem, z którego się cieszę jak dziecko...

Użytkownik Sebastian Andryszczak edytował ten post 2007-07-14, godz. 19:17





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych