Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie

G這sili mi w Poznaniu

• Please log in to reply
25 replies to this topic

#21 Czesiek

Czesiek

Elita forum (> 1000)

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Post闚

Napisano 2008-02-20, godz. 12:20

Warto zwr鏂ic uwage na czyn swiadomy i nie 鈍iadomy. Na czyn z premedytacja a z braku wyboru lub podj璚ia trudnej decyzji. Objawienie 11:18 m闚i dok豉dnie 'i zniszczy niszcz帷ych ziemi"(z greki). Czym innym jest niszczenie 鈍iadome a nie 鈍iadome. Wylewanie czego do morza i za鄉iecanie ulicy a czym innym branie torebi plastikowej i wyrzucanie do kontenera z plastikiem. Widac generalnie ze 鈍iadomos w wielu miejscach rosnie co do tego tematu. Ale niszczenie ziemii chemi i ludzi zbrojnymi atakami to cos innego niz pakowanie artyku逝 w torebke foliow w biedronce gdy kobieta musi zarobi na chleb dla dziecka. Kiedy generalizujemy temat biblii to wychodz dziwne kulfony filozoficzne a nie duchowe rozwa瘸nie S這wa.

Pozdrawiam

No c騜, kiedy poda貫m ten przyk豉d, to oczywi軼ie 貯 z kt鏎ym rozmawia貫m poza oskar瞠niem innych o to, 瞠 u篡wa przez nich foliowych work闚, od razu zaatakowa huty za efekt cieplarniany, tylko okaza這 si, 瞠 z ch璚i korzysta z wyrob闚 metalowych, nie m闚i帷 o tym, 瞠 opala mieszkanie w璕lem.
A problem Chakmachu jest w tym, 瞠 貯 ch皻nie pos逝guj si w swojej "ewangelizacji" tym wersetem aby pokaza jacy to inni s 幢i bo niszcz ziemi, a okazuje si, 瞠 sami wydatnie przyczyniaj si do jej niszczenia, cho熲y do wycinania las闚 i rozwoju przemys逝 chemicznego aby drukowa w milionowych egzemplarzach swoje publikacje w kt鏎ych przeinaczaj to, co naucza Biblia.
Czesiek

#22 adzia

adzia

Początkujący (1-50)

• Cz這nkowie
  • Pip
  • 17 Post闚

Napisano 2008-02-20, godz. 12:30

Dobre. Ja z regu造 uciekam przed 貯. Nigdy im nie otwieram. Wydaje mi si, 瞠 nic nie wsk鏎am a tylko si zdenerwuj. A na ulicy mnie nikt nie zaczepi od czasu mojego odpadni璚ia. Teraz bed z nimi pr鏏owa rozmawia.

#23 pawel r

pawel r

Niepoprawne stworzenie Boga

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Post闚
  • P貫:Male

Napisano 2008-02-20, godz. 13:35

Pod wzgl璠em ekologii i niszczenia 鈔odowiska 鈍iadkowie s o wiele bardziej 鈍iadomi niz reszta spo貫cze雟twa dlatego s za to bardziej odpowiedzialni kiedy u篡waj reklam闚ek z tworzyw sztucznych :P
Nale輳 do 144...

Islam zdominuje 鈍iat
Islam b璠zie rz康zi 鈍iatem
圭i望 g這wy tym, kt鏎zy zniewa膨 Islam
Islam jest religi pokoju...

#24 Padre Antonio

Padre Antonio

Ateista

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 2291 Post闚

Napisano 2008-02-22, godz. 13:18

Warto zwr鏂ic uwage na czyn swiadomy i nie 鈍iadomy. Na czyn z premedytacja a z braku wyboru lub podj璚ia trudnej decyzji. Objawienie 11:18 m闚i dok豉dnie 'i zniszczy niszcz帷ych ziemi"(z greki). Czym innym jest niszczenie 鈍iadome a nie 鈍iadome. Wylewanie czego do morza i za鄉iecanie ulicy a czym innym branie torebi plastikowej i wyrzucanie do kontenera z plastikiem. Widac generalnie ze 鈍iadomos w wielu miejscach rosnie co do tego tematu. Ale niszczenie ziemii chemi i ludzi zbrojnymi atakami to cos innego niz pakowanie artyku逝 w torebke foliow w biedronce gdy kobieta musi zarobi na chleb dla dziecka. Kiedy generalizujemy temat biblii to wychodz dziwne kulfony filozoficzne a nie duchowe rozwa瘸nie S這wa.

Pozdrawiam

Czyn nie鈍iadomy zwalnia od winy i co za tym idzie odpowiedzialno軼i? Kulfony filozoficzne ... powiadasz?
"Je郵i dojdziesz ostatecznie do tego, 瞠 nie ma Boga, zach皻 do cnoty i odwagi niech b璠zie dla ciebie rado嗆 i przyjemno嗆, jak dawa這 ci samo my郵enie, i mi這嗆 innych, kt鏎 ci ono zapewni" Thomas Jefferson

#25 Czesiek

Czesiek

Elita forum (> 1000)

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Post闚

Napisano 2008-02-22, godz. 15:49

Czyn nie鈍iadomy zwalnia od winy i co za tym idzie odpowiedzialno軼i? Kulfony filozoficzne ... powiadasz?

Padre Antonio czy ty zawsze musisz si czepia i "kopa le膨cego" ;) Mo瞠 po prostu nie zrozumia貫 sensu wypowiedzi Chakmacha (ja zreszt te tego nie rozumiem)
Czesiek

#26 Padre Antonio

Padre Antonio

Ateista

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 2291 Post闚

Napisano 2008-02-25, godz. 11:17

Padre Antonio czy ty zawsze musisz si czepia i "kopa le膨cego" ;) Mo瞠 po prostu nie zrozumia貫 sensu wypowiedzi Chakmacha (ja zreszt te tego nie rozumiem)

ZAWSZE :D :D
"Je郵i dojdziesz ostatecznie do tego, 瞠 nie ma Boga, zach皻 do cnoty i odwagi niech b璠zie dla ciebie rado嗆 i przyjemno嗆, jak dawa這 ci samo my郵enie, i mi這嗆 innych, kt鏎 ci ono zapewni" Thomas Jefferson

U篡tkownicy przegl康aj帷y ten temat: 0

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i, 0 anonimowych