Skocz do zawartości


Zdjęcie

OMG - KSIĄDZ WITOLD GŁUSZEK o Świadkach Jehowy.


  • Please log in to reply
77 replies to this topic

Ankieta: Artykuł księdza Witolda Głuszka to...

Artykuł księdza Witolda Głuszka to:

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2008-02-22, godz. 20:56

Ja dałem 2, chociaż nie zgadzam się ze słowem "najbardziej". Uważam, że facet mógł się lepiej wykazac w swoim kretyństwie, bo jak na razie nie zasługuje na to "najbardziej"
Czesiek

#22 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-02-22, godz. 21:36

Quel idiot...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#23 markon

markon

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 22 Postów

Napisano 2008-02-22, godz. 23:37

Czyli można wydac każde debilstwo i zebrać jeszcze oklaski. Hmm... może zacznę coś pisać?


Isz! Ja glosowalem ze to ty napisales! Cieplutko winszuje :P

#24 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2008-02-25, godz. 09:25

Ostatnio Rząd Rosji uznał, że sekta działa na szkodę człowieka i zakazał Świadkom Jehowy oficjalnej działalności.


Kolejny przyd...as na smyczy Putina? To, że Matuszka Rassija nieźle sekuje także KośKat, wyleciało z endekoidalnej główki?
[db]

#25 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-02-25, godz. 09:31

a ta informacja jest ścisła? zakaz w całej rosji? a nie tylko w moskwie? A może to echo kłopotów z ponowną rejestracją po uchwaleniu nowej ustawy? Rejestracją która się powiodła...

#26 liza

liza

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 515 Postów

Napisano 2008-02-25, godz. 13:57

Nie wiem. Artykuł znajduje się na portalu ,,Apostoł. Portal młodzieży katolickiej.'' Księzulo jest tam dośc płodny pisarsko (kilkanaście artykułów wysmarował, w tym ten!) Jak takim czymś się karmi młodzież katolicka to przychodzi mi na myśl najkrótszy kawał o apostołach: ,,Jedzcie, pijcie, a po stołach nie rzygajcie.''



Iszbin powiedz mi co Ci osobiscie dalo zacytowanie tego rzekomego artykulu, sam bedac SJ i udzielajac sie na tym forum, kogo chcesz osmieszyc , co chcesz pokazac, wytlumacz mi w jakim celu byly SJ cytuje takie "utwory" , wytlumacz mi prosze swoja "pozycje" i cel tego wszystkiego!!!

#27 Fly

Fly

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 712 Postów

Napisano 2008-02-25, godz. 14:04

Iszbin powiedz mi co Ci osobiscie dalo zacytowanie tego rzekomego artykulu, sam bedac SJ i udzielajac sie na tym forum, kogo chcesz osmieszyc , co chcesz pokazac, wytlumacz mi w jakim celu byly SJ cytuje takie "utwory" , wytlumacz mi prosze swoja "pozycje" i cel tego wszystkiego!!!

A co jest "rzekomy artykuł"?
P.S. Wiem, czepiam się. Tak naprawdę to chciałbym zapytać skąd u @lizy tak wielkie oburzenie, które wyczuwam przez te 3 wykrzykniki?

Użytkownik Fly edytował ten post 2008-02-25, godz. 14:16


#28 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-02-25, godz. 14:56

zgodnie z życzeniem dodałam Twój głos do wyników | jb

O, dziękuję :)

#29 pojawiamsieiznikam

pojawiamsieiznikam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 264 Postów

Napisano 2008-02-25, godz. 15:21

Ksiądz widać nastawiony jest wrogo do SJ. Mógłby bardziej poznać jak działają a potem pisać artykuły. Generalnie artykuł do niczego, no może poza tymi dwoma zdaniami w których ksiadz ma racje:
"przychodzą do domów i mówią, że głoszą prawdę. Głosząc swoje prawdy, odrzucają prawdę Bożą."
"Kto zwróci łzy mtek, ból ojców, którzy do dziś bezskutecznie starają się o swoje utracone w sektach dzieci?"

#30 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-02-25, godz. 17:57

Iszbin powiedz mi co Ci osobiscie dalo zacytowanie tego rzekomego artykulu, sam bedac SJ i udzielajac sie na tym forum, kogo chcesz osmieszyc , co chcesz pokazac, wytlumacz mi w jakim celu byly SJ cytuje takie "utwory" , wytlumacz mi prosze swoja "pozycje" i cel tego wszystkiego!!!


Też się chętnie dowiem co to jest ,,rzekomy artykuł''?
Jeszcze chętniej dowiedziałbym się, skąd ten ksiądz MA TAKIE INFORMACJE, a Ty nie?
Albo ksiądz ma jakieś niesamowite źródła, albo zwyczajnie w wielu miejscach nakłamał na całego, obsmarował i obraził zarówno ŚJ, jak i tych co do nich wstępują (''sprzedawczyki za pieniądze'').
Zatem swe !!!!!!! zostaw temu, kto pisze takie bzdury, a nie temu kto je cytuje.

#31 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2008-02-25, godz. 18:18

iszbinku naruszyłeś świętość nad świetościami - ksiudza ;-)

Użytkownik sebol edytował ten post 2008-02-25, godz. 20:21

"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#32 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-02-25, godz. 19:10

iszbinku naruszyłeś świętość nad świetościami - ksiudza ;-)


Hehehe, a mnie to mało martwi. Niech się martwią Ci co go drukują i wstydzą Ci co to czytają i w to wierzą, a nie Ci co krytykują kłamliwe debilstwa.

#33 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2008-02-25, godz. 19:51

... no cóż! dla niektórych ksiódza są jak :

Dołączona grafika

www.skoq.pl
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#34 liza

liza

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 515 Postów

Napisano 2008-02-29, godz. 10:56

Też się chętnie dowiem co to jest ,,rzekomy artykuł''?
Jeszcze chętniej dowiedziałbym się, skąd ten ksiądz MA TAKIE INFORMACJE, a Ty nie?
Albo ksiądz ma jakieś niesamowite źródła, albo zwyczajnie w wielu miejscach nakłamał na całego, obsmarował i obraził zarówno ŚJ, jak i tych co do nich wstępują (''sprzedawczyki za pieniądze'').
Zatem swe !!!!!!! zostaw temu, kto pisze takie bzdury, a nie temu kto je cytuje.



Spodziewalam sie odpowiedzi bardziej zrownowazonej, bo widzisz dalej nie wiem co Ci daje wyszukiwanie takich artykulow,juz nie uzywam wykrzyknikow...., ja zawsze myslalam ,ze w sumie SJ "lubia" jak ich sie "obraza", w ten sposob podsyca sie ich sens bycia SJ, Ty ktory byles SJ , chyba , ze sie myle, powinienes nabrac wiecej dystansu do religii , wogole do takiego widzenia spraw, ale widze , ze nie , wrecz odwrotnie , szkoda...

#35 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-02-29, godz. 11:35

Spodziewalam sie odpowiedzi bardziej zrownowazonej, bo widzisz dalej nie wiem co Ci daje wyszukiwanie takich artykulow,juz nie uzywam wykrzyknikow...., ja zawsze myslalam ,ze w sumie SJ "lubia" jak ich sie "obraza", w ten sposob podsyca sie ich sens bycia SJ, Ty ktory byles SJ , chyba , ze sie myle, powinienes nabrac wiecej dystansu do religii , wogole do takiego widzenia spraw, ale widze , ze nie , wrecz odwrotnie , szkoda...


1. Sens: zbieranie i rozpowszechnianie informacji.
2. Jestes nieziemska, głupszej argumentacji to nawet trolle nie wymyślą. WYBIELASZ Kłmace, co napisał świński artykuł - księdza, bo ,,ŚJ lubią jak się ich obraża.'' Mam rozumieć, że w tym celu napisał ten koleś taki gnojowaty artykuł. Niesamowite. Idź na całośc, dodaj, że wprost na zamówienie Nadarzyna.

#36 liza

liza

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 515 Postów

Napisano 2008-02-29, godz. 13:28

1. Sens: zbieranie i rozpowszechnianie informacji.
2. Jestes nieziemska, głupszej argumentacji to nawet trolle nie wymyślą. WYBIELASZ Kłmace, co napisał świński artykuł - księdza, bo ,,ŚJ lubią jak się ich obraża.'' Mam rozumieć, że w tym celu napisał ten koleś taki gnojowaty artykuł. Niesamowite. Idź na całośc, dodaj, że wprost na zamówienie Nadarzyna.



Lubie Twoj sposob wypowiadania sie taki bardzo ziemski, widzisz problemy SJ czesto przez nich same podsycane , nie powiem gdzie mam, uzywajac Twoje ziemskie podchodzenie do sprawy,a rtykul jest gnojowaty ,bo sam temat tez, czekam dalej na Twoja rzeczowa odpowiedz , dlaczego bawisz sie w adwokata "organizacji", ktora i tak taka Twoja reakcje ma tez za gnojowata , przeciez i tak nie dostaniesz specjalnych podziekowan za Twoje wyszukiwanie gnojowatych artykulow przeciwko SJ, co Ci to daje osobiscie , klamstwo moj drogi Iszbinku ma dwa konce , nie wybielam nikogo, ale z tym Nadarzynem , to moze byc interesujaca hipoteza, trolle to bardzo inteligentne stwory, uwazaj!!!!( pozwolilam sobie na kilka wykrzyknikow)

#37 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2008-02-29, godz. 13:45

Nie przyszło Ci do głowy Liza, że tak debilny artykuł może kogoś będącego w szponach wiadomej sekty zniechęcić do sięgnięcia po inne krytyczne materiały? Że taki ktoś może wysnuć wniosek, że wszystkie materiały o śJ stoją na tym samym poziomie i tym bardziej "utwierdzić się w prawdzie"? Że już choćby to sprawia, że ten artykuł jest szkodliwy?
[db]

#38 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-02-29, godz. 14:59

Lubie Twoj sposob wypowiadania sie taki bardzo ziemski, widzisz problemy SJ czesto przez nich same podsycane , nie powiem gdzie mam, uzywajac Twoje ziemskie podchodzenie do sprawy,a rtykul jest gnojowaty ,bo sam temat tez, czekam dalej na Twoja rzeczowa odpowiedz , dlaczego bawisz sie w adwokata "organizacji", ktora i tak taka Twoja reakcje ma tez za gnojowata , przeciez i tak nie dostaniesz specjalnych podziekowan za Twoje wyszukiwanie gnojowatych artykulow przeciwko SJ, co Ci to daje osobiscie , klamstwo moj drogi Iszbinku ma dwa konce , nie wybielam nikogo, ale z tym Nadarzynem , to moze byc interesujaca hipoteza, trolle to bardzo inteligentne stwory, uwazaj!!!!( pozwolilam sobie na kilka wykrzyknikow)

Ze tak prosto z mostu zapytam: o co Tobie tak wlasciwie chodzi? O to ze ktos przytacza klamstwa nt. SJ(de facto na forum o SJ)? Czy to ze pokazuje glupote ludzi w tym przypadku ksiedza ze wypisuje takie brednie? Czy moze cos innego?
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#39 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-02-29, godz. 16:12

dlaczego bawisz sie w adwokata "organizacji", ktora i tak taka Twoja reakcje ma tez za gnojowata , przeciez i tak nie dostaniesz specjalnych podziekowan za Twoje wyszukiwanie gnojowatych artykulow przeciwko SJ, co Ci to daje osobiscie , klamstwo moj drogi Iszbinku ma dwa konce , nie wybielam nikogo, ale z tym Nadarzynem , to moze byc interesujaca hipoteza, trolle to bardzo inteligentne stwory, uwazaj!!!!( pozwolilam sobie na kilka wykrzyknikow)


1. Gdzie się bawie w adwokata organizacji?
2. Tepienie debilnych wypowiedzi o ŚJ jest CZĘŚCIĄ pisania faktów o ŚJ. Rozumiem, że cel (jaki cel? Zrobienie z sibie kretyna jak ten ksiądz?) uświęca środki, ale niestety jakoś nie wydaje mi się, aby pisanie o ,,mieszaniu krwi'' i ,,zjadaniu kotów'' na zebraniach ŚJ, co byłoby uzupełnieniem skończonych bredni księdza, miałoby być domeną rzetelnej informacji o ŚJ.
3. Szukanie sedna problematyki ŚJ to nie tylko negacja ich częsci wierzeń, postaw, czy opis sposobu ich działania etc. ale także jasne UCINANIE głupot, niedorzeczeń, pisanych bzdur typu. ks. Witold Głuszyk. I te bzdury tzreba EKSPONOWAĆ, NAŚMIEWAC SIĘ Z NICH (jeśli przechodzą w teksty typu, że film ,,Ksiądz'' został nakręcony na zamówienie WTSu) po to, aby kolejne opracowania były coraz RZETELNIEJSZE.
4. Jednak rozumiem, że nawet przygłup z żółtymi papierami ale w sutannie, jest dla niektórych prawie pochodzenia boskiego i nawet ZACYTOWANIE kogoś takiego bez bicia przy okazji pokłonów, to grzech nad grzechy. Mi to rybka.

Resztę: czytaj DB.

Użytkownik ISZBIN edytował ten post 2008-02-29, godz. 16:14


#40 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-02-29, godz. 22:21

pełne poparcie, Iszbinie.

Głupotę trzeba tępić, a tę w sutannie, tym bardziej. Jak mi się skończy sesja egzaminacyjna na uczelni, zarejestruję się na tym forum gdzie ksiądz Głuszek się udziela i o ile mnie admini nie zagłuszą :) to przejadę się po nim jak ruski czołg...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych