Skocz do zawartości


Zdjęcie

grzech przeciwko Duchowi Świetemu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
129 replies to this topic

#121 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-05-12, godz. 07:54

no edd-ziu, tym razem zmuszasz mnie do obrony huberta.
niewatpliwie Twoj wklad w to forum jest znacznie wiekszy niz moj, ale to, co czasem czytam sledzac Twoje posty...



...to zastanawiam sie czy nie robisz z siebie wiekszej marionetki (pajaca). doprawdy zdumiewa mnie algorytm jaki wybiera Twoj mozg podczas analizy...

Powyrywac z konteksu mozesz kazdy post i zrobic z kogos "marionetke" (w Twoim wydaniu)

no to moze podywagujesz ze mna? *.gif, jaki umiesciles w swoim zdjeciu urzytkownika, swiadszy o duszy wojownika.
zapraszam edd-ziu na dywanik. znajdziesz go tutaj.... wybory latwe i trudne...

Po 1 - nie mam zamiaru rozwalac jakiegos watku po to by z Toba podyskutowac -> masz jakies pretensje? zazalenia? Zaloz watek o tej tematyce i skieruj swoje zale pogadamy.
Po 2 -

Odnośnie dywanika, to pozwolę sobie napisać za Edda - możesz go sobie wytrzepać na podwórku.

I kropeczka.

czyli pass. najpierw duzo wiatru w usta a potem woda......

Szkoda mojego czasu na tlumaczenie Tobie czegos czego i tak w swym swiadkowym rozumowaniu nie pojmiesz stad moja rezygnacja. Ja tylko naswietlilem problem jaki w Tobie tkwi bo uwazasz ze juz nie jestes rycerzem WTSu a jednak nadal nim bywasz...

Użytkownik edd edytował ten post 2008-05-12, godz. 07:54

Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#122 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-05-12, godz. 12:09

jak brakuje sily argumentu to pojawiacsie argument sily.... dodalbym jeszcze obelgi i sarkazmu.......
powodzenia na tej drodze....
[font=Tahoma]

#123 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-05-12, godz. 12:39

jak brakuje sily argumentu to pojawiacsie argument sily.... dodalbym jeszcze obelgi i sarkazmu.......
powodzenia na tej drodze....

Gdzie dostrzegles obelgi w mojej wypowiedzi powyzszej?
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#124 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-05-12, godz. 12:55

Szkoda mojego czasu na tlumaczenie Tobie czegos czego i tak w swym swiadkowym rozumowaniu nie pojmiesz

dzieki za piekne odniesienie do mojej "kalekiej " inteligencji....i umiejetnosci samodzielnego myslenia.

Mnie samemu " o wielki bledzie!! wydawalo sie ze po czesci moja obecnosc na forum juz na cos wskazuje a poza tym
sam fakt i merytoryka moich wypowiedzi.


Sorry stary ale szkoda mi klawiatury na dywagacje z Toba na ten temat gdyz wciaz widze ze niewiele z tego trafia do Ciebie.

no widzisz na jaki trod cie narazilem!!! no stal/panz mam zamist czaszki i nic do srodka nie przecieka, zadna swiatlosc od ciebie. A tak sie starales!!!!

nie no obelg w tym znalesc nie mozna.......(sarkazm)
[font=Tahoma]

#125 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-05-12, godz. 13:25

[...]
Mnie samemu " o wielki bledzie!! wydawalo sie ze po czesci moja obecnosc na forum juz na cos wskazuje a poza tym
sam fakt i merytoryka moich wypowiedzi.
[...]
nie no obelg w tym znalesc nie mozna.......(sarkazm)

1. To poczytaj swoje posty sprzed kilku miesiecy a nawet roku zobaczysz co pokazuje Twoja obecnosc na tym forum.

2. Ja tam obelg nie widze. Widocznie jestes za bardzo wyczulony na swoim punkcie Narcyzie.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#126 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-05-12, godz. 15:20

znowu rzucasz frazesami.... moze bys tak mnie sprzed tych kilku miesiecy zacytowal???
ja zarzucilem ci oberlgi i podalem cytaty...
a ty jak zwykle.... uogolnienia, generalizowanie, bezpodstawne zyrzuty..... tylko podstawy do tego nie masz....

zamiast wyrzucac swoj jad za synka na obcych, przyjzyj sie samemu sobie.......
[font=Tahoma]

#127 pawdob7

pawdob7
  • Gadu-Gadu:4734141
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2008-05-12, godz. 15:25

Panowie Hubert i Edd - czy możecie przenieść Waszą prywatną wojenkę na priva?
Wasze ostatnie posty nie wnoszą nic do wątku ;)

#128 sabekk

sabekk

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 224 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:uk

Napisano 2008-05-13, godz. 00:12

Hubert, chodzi mniej więcej o to:
Dlaczego nie zostaniesz katolikiem odrzucając to co Ci nie pasuje? Nie ważny jest kler, ważna jest społeczność kościelna. Co takiego wyróżnia świadków Jehowy, że pomimo odrzucenia części wierzeń nadal uważasz ich za właśnie "tą" religię? Tak po prostu obojętnie jacy chrześcijanie, czy akurat właśnie śJ-wy?


z uwagi na dylematy o jakie chodzi w tym pytaniu, postanowilem odniesc sie do niego w moich dylematach...wybory latwe i trudne post15

#129 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-05-13, godz. 07:07

znowu rzucasz frazesami.... moze bys tak mnie sprzed tych kilku miesiecy zacytowal???
ja zarzucilem ci oberlgi i podalem cytaty...
a ty jak zwykle.... uogolnienia, generalizowanie, bezpodstawne zyrzuty..... tylko podstawy do tego nie masz....

zamiast wyrzucac swoj jad za synka na obcych, przyjzyj sie samemu sobie.......

Narcyzie zadaj sobie troche trudu i poszukaj swoich wlasnych wypowiedzi - znajdziesz tam ciekawe wypowiedzi o sobie samym. Mnie na to szkoda czasu. EOT z mojej strony.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#130 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-05-13, godz. 17:48

Narcyzie zadaj sobie troche trudu i poszukaj swoich wlasnych wypowiedzi - znajdziesz tam ciekawe wypowiedzi o sobie samym. Mnie na to szkoda czasu. EOT z mojej strony.


Narcyzie powiadasz....... no no no....... czy to komplement czy obelga... pozostawiam ocenie innych
[font=Tahoma]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych