Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kim jesteś, drogi gościu odwiedzający ten serwis?


  • Please log in to reply
143 replies to this topic

Ankieta: Drogi gościu odwiedzający ten serwis. Jesteś, byłeś, czy chcesz zostać Świadkiem Jehowy? A może nigdy nim nie byłeś? Proszę odpowiedz.

Drogi gościu odwiedzający ten serwis. Jesteś, byłeś, czy chcesz zostać Świadkiem Jehowy? A może nigdy nim nie byłeś? Proszę odpowiedz.

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#141 gruby drab

gruby drab

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 871 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-09-24, godz. 07:36

a ja nie pamiętam na co glosowalem :lol:
Z naszych rozmów o niczym
wynika że
tyle wiemy o świecie
a o nas trochę mniej

#142 Kasztanowa

Kasztanowa

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 413 Postów

Napisano 2010-09-24, godz. 07:49

a ja nie pamiętam na co glosowalem :lol:


Drabuś,napisz,czy Ty byłes świadkiem?-bo jakoś mi to umknęło[ot,skleroza] :(
Umysł jest jak spadochron,działa wtedy,gdy jest otwarty

#143 gruby drab

gruby drab

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 871 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-09-24, godz. 07:56

Drabuś,napisz,czy Ty byłes świadkiem?-bo jakoś mi to umknęło[ot,skleroza] :(


Jestem, tylko nie pamietam czy jak glosowalem to jako gorliwy, a wątpiący nie jestem.

bo nie mam wątpliwości :)

Użytkownik gruby drab edytował ten post 2010-09-24, godz. 07:57

Z naszych rozmów o niczym
wynika że
tyle wiemy o świecie
a o nas trochę mniej

#144 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-10-02, godz. 06:13

Jestem, tylko nie pamietam czy jak glosowalem to jako gorliwy, a wątpiący nie jestem.

bo nie mam wątpliwości :)



A czy to ważne jakim się było??,bo jak tak,to przyznam się,że na początku byłem bardzo gorliwy,tak nadgorliwy,że przez pranie mózgu powyrzucałem kasety z nagraniami trash metalowymi:lol: :lol: (najgorsze,że po wojsku zapuszczałem włosy,a potem musiałem je ściąc:angry: :) ) ,ale w miarę jak już przywykłem do tej enklawy,a tym bardziej pod koniec wieku w 1999 roku moja puszka pandory się otworzyła i już nie byłem taki uległy,posłuszny i lojalny,ponownie powróciłem do moich kapeli i nic sobie z tego nie robiłem(oczywiście teraz już mniej słucham metalu,może się starzeję,ale inne rodzaje muzyki owszem).
Ale jeszcze jakoś się trzymałem,bo otrzymywałem nie wielkie przywileje jak ; noszenie mikrofonu,nagłośnienie,przywilej porządków poza salą i powiem,że byłem dumny z tych przywilejów:rolleyes: :rolleyes:


A tak a'propo postów grubego draba,jak teraz piszę,to jest ich 666 i trochę się obawiam jaki musiał byc gorliwy:D :Dżart ,ale kiedyś każdy(jak będzie miał tyle energi) dojdzie do tej magicznej liczby 666 i poczuje znamię besti:D :D

Użytkownik caius edytował ten post 2010-10-02, godz. 06:16

"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych