Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie

Ubi鏎 (d磨nsy itp.) u 安iadka Jehowy

• Please log in to reply
47 replies to this topic

#41 malinowa7

malinowa7

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 438 Post闚
  • P貫:Not Telling

Napisano 2010-11-22, godz. 11:24

Dziewczyna przykucn窸a to i majtek troch wida, ale to nic wielkiego i nie ma si czym gorszy :) Majtki 豉dne pod kolor koszulki :D Wszystko pasuje.

#42 rhundz

rhundz

Elita forum (> 1000)

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 1074 Post闚
  • Gadu-Gadu:4898177
  • P貫:Male

Napisano 2010-11-22, godz. 11:52

eee ble teraz to ju si czepiasz bardziej ni nawiedzony starszy.

Dzieciaki ubrane normalnie - u 匡 do lasu nie chodzi si w habitach. a t s naprawd zwyk貫 jeansy i top

a teraz pomyslcie: wts powinno kupic jakas firme odiezowa i zalecic wszystkim SJ, ze maja sie ubierac tylko tam i tam, kupic potajemnie oczywiscie, bo tam i tam produkuja teokratyczne i niegorszace ubrania

BIZNES FULL

#43 gruby drab

gruby drab

Domownik forum (501-1000)

• Cz這nkowie
  • PipPipPip
  • 871 Post闚

Napisano 2010-11-22, godz. 11:53

a teraz pomyslcie: wts powinno kupic jakas firme odiezowa i zalecic wszystkim SJ, ze maja sie ubierac tylko tam i tam, kupic potajemnie oczywiscie, bo tam i tam produkuja teokratyczne i niegorszace ubrania

BIZNES FULL

u mormon闚 si sprawdzi這, wi璚 dlaczego nie? :)
Z naszych rozm闚 o niczym
wynika 瞠
tyle wiemy o 鈍iecie
a o nas troch mniej

#44 caius

caius

• Cz這nkowie
  • PipPipPip
  • 888 Post闚

Napisano 2010-11-22, godz. 14:12

Ja kocham 篡cie z epoki i kiedy chcia貫m aby organizacja by豉 jak Amisze :D ;) ,tylko klimat i zanieczyszczenie 鈔odowiska by豚y ju nie odpowiedni :(
"Przez 鈍iat id w szlachetnych celach,ale gubi kompas 篡cia i nie wiem dok康 zmierzam,b璠帷 w matni ... sensualnej" - caius

VIS ET HONOR ... ET AMOR

//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#45 ble

ble

Elita forum (> 1000)

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Post闚

Napisano 2010-11-22, godz. 17:40

Nie wiem czy zauważyliście ale mój post był pół żartem pół serio :)

Tak czy inaczej w wykładach w zborze i na zgromadzeniach słyszy się inne rady. Np. w 2006 roku na zgromadzeniu "Wyzwolenie jest blisko" było powiedziane, że powinno się zakrywać całe ciało, żeby nie było widać pewnych miejsc ciała co mogłoby kogoś zgorszyć lub rzucić złe światło na organizację. Jako argument podano, że w starożytnym Izraelu kapłani żydowscy ubierali się w długie szaty przykrywające całe ciało.

U篡tkownik ble edytowa ten post 2010-11-22, godz. 17:43

#46 oskar

oskar

• Cz這nkowie
  • PipPipPip
  • 738 Post闚

Napisano 2010-11-22, godz. 23:36

Nie wiem czy zauwa篡li軼ie ale m鎩 post by p馧 瘸rtem p馧 serio :)

Tak czy inaczej w wyk豉dach w zborze i na zgromadzeniach s造szy si inne rady. Np. w 2006 roku na zgromadzeniu "Wyzwolenie jest blisko" by這 powiedziane, 瞠 powinno si zakrywa ca貫 cia這, 瞠by nie by這 wida pewnych miejsc cia豉 co mog這by kogo zgorszy lub rzuci z貫 鈍iat這 na organizacj. Jako argument podano, 瞠 w staro篡tnym Izraelu kap豉ni 篡dowscy ubierali si w d逝gie szaty przykrywaj帷e ca貫 cia這.

No prosz...ju tylko kroczek do d逝gich szat biskupa :)

Ciekawe jaki kolor preferuje Brooklyn? :D

#47 humble77

humble77

Początkujący (1-50)

• Cz這nkowie
  • Pip
  • 31 Post闚
  • P貫:Female

Napisano 2010-11-29, godz. 11:13

Co do jeansow:) Kiedys na zebranie przyszedl moj sasiad.Ubrany w kurtke jeansowa , spodnie z tejze tkaniny i sweter, i tylko on jak sie domyslacie byl tak ubrany.A brat publicznie na wykladzie powiedzial,ze taki stroj na zebraniu nie jest stosowny.Druga sprawa,ze znajac go wiem,ze zalozyl na siebie to co mial najlepszego.

No i tyle go widzieli.Zaznacze,ze byl pierwszy raz na zebraniu.

#48 Iam

Iam

• Cz這nkowie
  • PipPipPip
  • 703 Post闚

Napisano 2010-11-29, godz. 17:58

Co do jeansow:) Kiedys na zebranie przyszedl moj sasiad.Ubrany w kurtke jeansowa , spodnie z tejze tkaniny i sweter, i tylko on jak sie domyslacie byl tak ubrany.A brat publicznie na wykladzie powiedzial,ze taki stroj na zebraniu nie jest stosowny.Druga sprawa,ze znajac go wiem,ze zalozyl na siebie to co mial najlepszego.

No i tyle go widzieli.Zaznacze,ze byl pierwszy raz na zebraniu.

No to ten tw鎩 starszy by taktowny po byku.

U nas na sal, ta star, ciasn przysz豉 z ciekawo軼i "uczennica" 穎ny (穎na uczy豉 angielskiego). Laska nieprzeci皻na, by豉 pi瘯nie ubrana, mini i getry, albo rajstopy. Nie pami皻am szczeg馧闚, ale na prawd robi豉 wra瞠nie, na domiar z貫go siedzieli鄉y w pierwszym rz璠zie i ona opar豉 nogi na podest. Starszemu o nie ma這 oczy wysz造 z orbit, po zebraniu pyta 穎ny kto to by, ale jej nic nie powiedzia.

Za takt zawsze go ceni貫m.
Kiedy te chodzi na zebrania bezdomny, na szcz窷cie by czysty, tylko dziwnie wygl康a造 w szatni te jego reklam闚ki. Powiem tylko 瞠 jak czytam te wasze wpisy to niejednokrotnie jestem zdziwiony. Nie mo磧iwe aby ka盥y zb鏎 w kt鏎ym by貫m a by貫m w 4, by wyj徠kowy, by inny od waszych.

U篡tkownicy przegl康aj帷y ten temat: 0

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i, 0 anonimowych