Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

Ubiór (d¿insy itp.) u ¦wiadka Jehowy


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#41 malinowa7

malinowa7

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 438 Postów
  • P³eæ:Not Telling

Napisano 2010-11-22, godz. 11:24

Dziewczyna przykucnê³a to i majtek trochê widaæ, ale to nic wielkiego i nie ma siê czym gorszyæ :) Majtki ³adne pod kolor koszulki :D Wszystko pasuje.

#42 rhundz

rhundz

    Elita forum (> 1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 1074 Postów
  • Gadu-Gadu:4898177
  • P³eæ:Male
  • Lokalizacja:Pas³êk / Gdañsk

Napisano 2010-11-22, godz. 11:52

eee ble teraz to ju¿ siê czepiasz bardziej ni¿ nawiedzony starszy.

Dzieciaki ubrane normalnie - u ¦J do lasu nie chodzi siê w habitach. a t± s± naprawdê zwyk³e jeansy i top

a teraz pomyslcie: wts powinno kupic jakas firme odiezowa i zalecic wszystkim SJ, ze maja sie ubierac tylko tam i tam, kupic potajemnie oczywiscie, bo tam i tam produkuja teokratyczne i niegorszace ubrania



BIZNES FULL

#43 gruby drab

gruby drab

    Domownik forum (501-1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPip
  • 871 Postów
  • P³eæ:Male

Napisano 2010-11-22, godz. 11:53

a teraz pomyslcie: wts powinno kupic jakas firme odiezowa i zalecic wszystkim SJ, ze maja sie ubierac tylko tam i tam, kupic potajemnie oczywiscie, bo tam i tam produkuja teokratyczne i niegorszace ubrania



BIZNES FULL



u mormonów siê sprawdzi³o, wiêc dlaczego nie? :)
Z naszych rozmów o niczym
wynika ¿e
tyle wiemy o ¶wiecie
a o nas trochê mniej

#44 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • P³eæ:Male

Napisano 2010-11-22, godz. 14:12

Ja kocham ¿ycie z epoki i kiedy¶ chcia³em aby organizacja by³a jak Amisze :D ;) ,tylko klimat i zanieczyszczenie ¶rodowiska by³by ju¿ nie odpowiedni :(
"Przez ¶wiat idê w szlachetnych celach,ale gubiê kompas ¿ycia i nie wiem dok±d zmierzam,bêd±c w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#45 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • P³eæ:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2010-11-22, godz. 17:40

Nie wiem czy zauważyliście ale mój post był pół żartem pół serio :)

Tak czy inaczej w wykładach w zborze i na zgromadzeniach słyszy się inne rady. Np. w 2006 roku na zgromadzeniu "Wyzwolenie jest blisko" było powiedziane, że powinno się zakrywać całe ciało, żeby nie było widać pewnych miejsc ciała co mogłoby kogoś zgorszyć lub rzucić złe światło na organizację. Jako argument podano, że w starożytnym Izraelu kapłani żydowscy ubierali się w długie szaty przykrywające całe ciało.

U¿ytkownik ble edytowa³ ten post 2010-11-22, godz. 17:43


#46 oskar

oskar

    Domownik forum (501-1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPip
  • 738 Postów

Napisano 2010-11-22, godz. 23:36

Nie wiem czy zauwa¿yli¶cie ale mój post by³ pó³ ¿artem pó³ serio :)

Tak czy inaczej w wyk³adach w zborze i na zgromadzeniach s³yszy siê inne rady. Np. w 2006 roku na zgromadzeniu "Wyzwolenie jest blisko" by³o powiedziane, ¿e powinno siê zakrywaæ ca³e cia³o, ¿eby nie by³o widaæ pewnych miejsc cia³a co mog³oby kogo¶ zgorszyæ lub rzuciæ z³e ¶wiat³o na organizacjê. Jako argument podano, ¿e w staro¿ytnym Izraelu kap³ani ¿ydowscy ubierali siê w d³ugie szaty przykrywaj±ce ca³e cia³o.


No proszê...ju¿ tylko kroczek do d³ugich szat biskupa :)

Ciekawe jaki kolor preferuje Brooklyn? :D

#47 humble77

humble77

    Początkujący (1-50)

  • Cz³onkowie
  • Pip
  • 31 Postów
  • P³eæ:Female
  • Lokalizacja:UK

Napisano 2010-11-29, godz. 11:13

Co do jeansow:)  Kiedys na zebranie przyszedl moj sasiad.Ubrany w kurtke jeansowa , spodnie z tejze tkaniny i sweter, i tylko on jak sie domyslacie byl tak ubrany.A brat  publicznie na wykladzie powiedzial,ze taki stroj na zebraniu nie jest stosowny.Druga sprawa,ze znajac go wiem,ze zalozyl na siebie to co mial najlepszego.

No i tyle go widzieli.Zaznacze,ze byl pierwszy  raz na zebraniu.



#48 Iam

Iam

    Domownik forum (501-1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPip
  • 703 Postów

Napisano 2010-11-29, godz. 17:58

Co do jeansow:) Kiedys na zebranie przyszedl moj sasiad.Ubrany w kurtke jeansowa , spodnie z tejze tkaniny i sweter, i tylko on jak sie domyslacie byl tak ubrany.A brat publicznie na wykladzie powiedzial,ze taki stroj na zebraniu nie jest stosowny.Druga sprawa,ze znajac go wiem,ze zalozyl na siebie to co mial najlepszego.

No i tyle go widzieli.Zaznacze,ze byl pierwszy raz na zebraniu.


No to ten twój starszy by³ taktowny po byku.

U nas na salê, ta star±, ciasn± przysz³a z ciekawo¶ci "uczennica" ¿ony (¿ona uczy³a angielskiego). Laska nieprzeciêtna, by³a piêknie ubrana, mini i getry, albo rajstopy. Nie pamiêtam szczegó³ów, ale na prawdê robi³a wra¿enie, na domiar z³ego siedzieli¶my w pierwszym rzêdzie i ona opar³a nogi na podest. Starszemu o nie ma³o oczy wysz³y z orbit, po zebraniu pyta³ ¿ony kto to by³, ale jej nic nie powiedzia³.

Za takt zawsze go ceni³em.
Kiedy¶ te¿ chodzi³ na zebrania bezdomny, na szczê¶cie by³ czysty, tylko dziwnie wygl±da³y w szatni te jego reklamówki. Powiem tylko ¿e jak czytam te wasze wpisy to niejednokrotnie jestem zdziwiony. Nie mo¿liwe aby ka¿dy zbór w którym by³em a by³em w 4, by³ wyj±tkowy, by³ inny od waszych.




U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci, 0 anonimowych