Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trójmiasto grupa wsparcia dla exSJ


  • Please log in to reply
96 replies to this topic

#41 andreaZZ

andreaZZ

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1069 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano 2009-06-16, godz. 06:41

Ci, którzy wróżą niepowodzenie lub nazywają grupę sektą są po prostu głupi. Poza tym nie wyzbyli się typowo świadkowskiej cechy - zawiści. Ich wywody bardzo przypominają mi gadanie śJ, że "kto od nich odchodzi, temu nie powiedzie się pod względem duchowym."
Tu na forum łatwo się wymądrzać w słowach, teraz znalazł się Ktoś, kto udowadnia czynem.... i to budzi zawiść egocentryków.

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"
[Siddhartha Gautama]

#42 novanna

novanna

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 404 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano 2009-06-16, godz. 06:52

Ci, którzy wróżą niepowodzenie lub nazywają grupę sektą są po prostu głupi. Poza tym nie wyzbyli się typowo świadkowskiej cechy - zawiści. Ich wywody bardzo przypominają mi gadanie śJ, że "kto od nich odchodzi, temu nie powiedzie się pod względem duchowym."
Tu na forum łatwo się wymądrzać w słowach, teraz znalazł się Ktoś, kto udowadnia czynem.... i to budzi zawiść egocentryków.

zawiśc to nie tylko cecha świadków....he he. nie paranoizujmy Andrea. Nie wszystko zwalajmy na świadków. ( wyubuch drugiej wojny swiatowej niedługo im się przypisze. i holocaust w ten sposóB)
Jak długo świat istnieje zawiśc była, jest i będzie. I będą ją mieli co niektórzy.
I będą mieli zazdrośc.Jak ktoś może byc na świeczniku, a nie ja?! Przecież byłem starszym! Przecież tyle mogłem! Przecież to we mnie przez kilka lat wpatrywano się z szacunkiem na zebraniach..... JA jestem zdolny, błyskotliwy. Tu na forum też pokazałem i pokazuję, ile mam wiedzy. Jestem znany... A "Kto to jest Skandik" ? Co on wniósł? he he

ps. nie odnoś tego do siebie Liberał...to takie luźne moje małe "myślonka", pokornej, skromnej siostry wiedzącej doskonale, jakie jest jej miejsce w organizacji :P

Użytkownik novanna edytował ten post 2009-06-16, godz. 07:00


#43 andreaZZ

andreaZZ

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1069 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano 2009-06-16, godz. 06:59

zawiśc to nie tylko cecha świadków....he he. nie paranoizujmy Andrea. Jak długo świat istnieje zawiśc była, jest i będzie.
A może to jest zazdrośc? Że ktoś jest na świeczniku, a nie ja? Przecież byłem starszym? Przecież tyle mogłem? Przecież to we mnie przez kilka lat wpatrywano się z szacunkiem na zebraniach..... JA jestem zdolny, błyskotliwy. he he

ps. nie odnoś tego do siebie Liberał...to takie luźne moje małe "myślonka", pokornej, skromnej siostry wiedzącej doskonale, jakie jest jej miejsce w organizacji :P


Oj Novaniu, rozkojarzyłaś się jutrzejszym spotkaniem :rolleyes: ? Napisałem o zawiści typowej dla świadków podając przykład o jaką chodzi. Akurat z tą "odmianą" trudno spotkać się gdzie indziej. Czy za każdym razem trzeba wstawiać formułkę "oczywiście również w innych społecznościach...." bla bla i tak dalej :P ?

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"
[Siddhartha Gautama]

#44 novanna

novanna

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 404 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano 2009-06-16, godz. 07:02

Oj Novaniu, rozkojarzyłaś się jutrzejszym spotkaniem :rolleyes: ?

Oj Andreusiu Kochany....Co ma piernik do wiatraka? Możesz mi to powiedziec Śliczny ty mój?

#45 andreaZZ

andreaZZ

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1069 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano 2009-06-17, godz. 20:24

Podziękowania serdeczne składam na ręce Scandika i Jego Żony za zorganizowanie dzisiejszego spotkania grupy wsparcia! Jestem zbudowany :)

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"
[Siddhartha Gautama]

#46 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2009-06-17, godz. 20:42

Tak jak planowałem, spotkanie odbyło się. Było to swego rodzaju spotkanie inauguracyjne. Było nas w sumie 6 osób, mam nadzieję że wszystkim obecnym odpowiadała taka forma.

Chcę wszystkim przybyłym serdecznie podziękować za przybycie.

Grupa powoli nabiera rozpędu i kształtu. Liczę również że z czasem na podstawie naszych doświadczeń w innych miastach zaczną powstawać kolejne grupy.
Proszę jeszcze raz członków naszej grupy, aby napisali do mnie maila lub na PM swoje sugestie.

Na chwilę obecną następne spotkanie będzie za około miesiąc. Dokładną datę podam później.
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#47 byłaM

byłaM

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 158 Postów
  • Lokalizacja:W-awa

Napisano 2009-06-17, godz. 20:43

Tak jak planowałem, spotkanie odbyło się. Było to swego rodzaju spotkanie inauguracyjne. Było nas w sumie 6 osób, mam nadzieję że wszystkim obecnym odpowiadała taka forma.

Chcę wszystkim przybyłym serdecznie podziękować za przybycie.

Grupa powoli nabiera rozpędu i kształtu. Liczę również że z czasem na podstawie naszych doświadczeń w innych miastach zaczną powstawać kolejne grupy.
Proszę jeszcze raz członków naszej grupy, aby napisali do mnie maila lub na PM swoje sugestie.

Na chwilę obecną następne spotkanie będzie za około miesiąc. Dokładną datę podam później.


Gratulacje :) Super.
"Twierdzenie, że wierzący czuje się szczęśliwszy od niewierzącego, nie znaczy nic więcej jak to, że pijany jest szczęśliwszy od trzeźwego."

#48 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2009-07-02, godz. 22:44

Spotkanie grupy w lipcu :

19 lipca ( niedziela ) godzina 18



Adres tak jak poprzednio podam na PM. Temat na którym się będziemy skupiać to : " Co dobrego wyniosłem z Organizacji ? "



Uwaga zmiana adresu spotkania !!!!


Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#49 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2009-07-08, godz. 23:50

UWAGA ZMIANA DATY SPOTKANIA



Po konsultacji z uczestnikami grupy zmieniam datę i godzinę spotkania :


na sobotę tj. 18 lipca godzina 16



Zmiana podyktowana jest tym że na naszym spotkaniu będziemy gościć osoby spoza Gdańska, które specjalnie wybiorą się do nas na to spotkanie.

Temat spotkania pozostaje bez zmian.

Użytkownik scandik edytował ten post 2009-07-08, godz. 23:51

Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#50 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2009-07-09, godz. 20:03

Kibicuję Wam chłopaki ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#51 orchis

orchis

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 25 Postów

Napisano 2009-07-13, godz. 00:36

Genialny pomysl z tymi spotkaniami Scandik!!!! :)
Strasznie tego potrzebowalam jakies 6 lat temu, ale zupelnie nie wiedzialam gdzie sie udac. Mialam wrazenie ze jestem osamotniona w tym co czuje i przez co przechodze. Niestety mieszkam od jakiegos czasu za granica i raczej nieczesto jestem w ojczyznie, ale strasznie bym sie cieszyla gdyby kiedys mi sie udalo z Wami spotkac i podzielic wrazeniami.
Pozdrawiam.
_________________________________________________
Co Cie nie zabije, to Cie wzmocni

#52 novanna

novanna

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 404 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano 2009-07-18, godz. 21:13

I ja tam byłam, miód i wino piłam....


ps. Paradise fajnie ze się poznaliśmy ,Do...też jest "niczego sobie" ...Fatima urzekła mnie swoją młodzieńczością....O Scandiku i Noname pisac nie będą bo oni i tak wiedzą że są już dla mnie prawie jak rodzina...
Andrea, Wiktoria i A....szkoda, że was nie było.Serdecznie wszystkim dziękuję "za zbudowanie" ;)

To do jutra. :D

Użytkownik novanna edytował ten post 2009-07-18, godz. 21:35


#53 paradise1874

paradise1874

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 236 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2009-07-19, godz. 22:10

Było super! Mam nadzieję że uda się powtórzyć jeszcze takie spotkanie ;)

#54 fatima178

fatima178

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 32 Postów
  • Gadu-Gadu:8968595
  • Płeć:Male

Napisano 2009-07-20, godz. 13:00

dziękuje serdecznie za bardzo miłe spotkanie-a tak dla wątpliwych : "Scandik to nie jest góru tworzącej się nowej sekty"
pozdrawiam,

#55 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2009-07-20, godz. 16:11

dziękuje serdecznie za bardzo miłe spotkanie-a tak dla wątpliwych : "Scandik to nie jest góru tworzącej się nowej sekty"
pozdrawiam,

Bo On jest górą :D

Każdy zrozumie co się z Nim spotkał ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#56 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2009-07-20, godz. 17:44

Bo On jest górą :D

Każdy zrozumie co się z Nim spotkał ;)


miłą i otwartą górą, może to wulkan. :D
pozdrawiam Andrzej

#57 paradise1874

paradise1874

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 236 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2009-07-20, godz. 19:30

miłą i otwartą górą, może to wulkan. :D



Mam pytanie do Pawła R i do And - czy rozmawialiście kiedykolwiek ze Scandikiem?

#58 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2009-07-20, godz. 19:38

Mam pytanie do Pawła R i do And - czy rozmawialiście kiedykolwiek ze Scandikiem?


tak spotkałem się z nim dwa razy.
pozdrawiam Andrzej

#59 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2009-07-20, godz. 21:05

Mam pytanie do Pawła R i do And - czy rozmawialiście kiedykolwiek ze Scandikiem?

Oczywiście! Dwa razy i oby więcej. Również razem żartowaliśmy, śmialiśmy się i piliśmy złocisty napój dla "dorosłych". ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#60 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2009-07-20, godz. 21:14

Ja piernicze , ale mi słodzicie :):). dzięki za dobre słowo. Co do byłego spotkania to dziekuje wszystkim za przybycie. Następne spotkanie będzie, dopiero we wrześniu ( II połowa ), dokładny termin do ustalenia.

Jestem zadowolony że te spotkania coś Wam dają i pomagają ( choćby w niewielkim stopniu ) w odzyskaniu równowagi po odejściu z Organizacji.

Jeszcze raz pozdrawiam i zapraszam we wrześniu.
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych