Skocz do zawartości


Zdjęcie

chcę wrócic....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
115 replies to this topic

#101 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2009-12-16, godz. 14:21

Może dobrym psychologiem? :)

Raczej marny z niego psycholog

Dokładnie tak robię i wiesz co? Trochę pomaga.

To uważaj P.K.Dicku, bo problemy nie rozwiązane a jedynie zamiatane pod dywan w pewnym momencie wracają i to z ogromną siłą niszczenia psychiki.
Czesiek

#102 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-12-16, godz. 17:38

Raczej marny z niego psycholog

To uważaj P.K.Dicku, bo problemy nie rozwiązane a jedynie zamiatane pod dywan w pewnym momencie wracają i to z ogromną siłą niszczenia psychiki.

To pewnie moglibyście sobie ręce podać ?
Dziękuję za pseudo życzliwość (w domyśle czytam: masz coś psychiką P.K.D.)



Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#103 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2009-12-16, godz. 17:49

To pewnie moglibyście sobie ręce podać ?
Dziękuję za pseudo życzliwość (w domyśle czytam: masz coś psychiką P.K.D.)

Czytaj sobie jak chcesz. Jeśli w każdej wypowiedzi widzisz tylko próbę dokopania tobie, to twój problem nie mój i to ty z nim musisz żyć.
Czesiek

#104 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2009-12-16, godz. 18:04

A po co wracać, jak coraz więcej rozważa możliwość odłączenia? Siostra mojego znajomego, już odłączonego, właśnie zaczyna rozważać możliwość odłączenia się od "przenajświętszej". W końcu odłączonych będzie więcej. Ja często od SJ słyszę, że to musi być religia prawdziwa, bo, jest ich już 7 000 000, taki sobie mają argument. Wobec coraz liczniejszych odłączeń niedługo powiemy, że odłączenie jest jeszcze prawdziwsze, od "najprawdziwszej, bo odłaczonych jest więcej. Wobec tego, po co wracać, jak jest coś prawdziwszego? <_< ;) :P

Pozdrawiam ciepltko

wspierająca kandydatów, na prawdziwszych, od najprawdziwszej

Dosia

#105 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2009-12-16, godz. 21:52

za moich czasów w WTS nikt takich islamskich argumentów nie przytaczał.

jeśli im więcej wiernych tym prawdziwsza religia to najprawdziwszą religią byłby islam :P

#106 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-12-17, godz. 10:13

jeśli im więcej wiernych tym prawdziwsza religia to najprawdziwszą religią byłby islam

Najprawdziwszą religią jest katolicyzm. Gdybyśmy mieli go porównywać z islamem, to trzeba by było osobno liczyć szyizm i sunnizm. Jeżeli bierzemy islam jako całość, to należałoby też wziąć chrześcijaństwo jako całość.

Ale od pewnego progu zaczyna się "szeroka droga wiodąca ku zatraceniu". Ciekawe, w jakich widełkach musi się mieścić religia, żeby była prawdziwa.

#107 ichtisek

ichtisek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 41 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2009-12-17, godz. 20:40

Najprawdziwszą religią jest katolicyzm.

Naprawdę tak myślisz?
Panie do kogóż pójdziemy?

#108 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-12-17, godz. 22:47

Naprawdę tak myślisz?

Tak. Chociaż w poprzednim poście pisałem po prostu, że katolicyzm ma najwięcej wyznawców na świecie jako pojedyncze wyznanie.

#109 ichtisek

ichtisek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 41 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2009-12-17, godz. 23:00

Tak.

:) Suuuper A można jeszcze zapytać co Cię do tego najbardziej przekonuje?
Panie do kogóż pójdziemy?

#110 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-12-17, godz. 23:07

Suuuper A można jeszcze zapytać co Cię do tego najbardziej przekonuje?

Wszystko.

#111 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-12-18, godz. 05:48

To się nazywa "przyjemność życia w ingorancji" haeel :)

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#112 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2009-12-18, godz. 10:47

...piszą tu też ludzie – cyborgi zaprogramowani na nienawiść. Mający popaprane życie osobiste, motający się między nałogami, rozsiewający zło…, Dlaczego tak piszę Drabie? Bo z niejednym rozmawiałem na Skype, obserwując jak po 4 piwie zaczynają bełkotać coraz mniej zrozumiale…

No cóż... Mniemam z ogólnego rysu wypowiedzi Gienka i Twoich, że o tych "popaprańcach" to poniekąd do mnie...
Po pierwsze: ubliżasz mi mówiąc, że padam po 4 piwie, bo każdy, kto mnie zna wie, że to podłe oszczerstwo. Gdybyś napisał "po 10, po 12..." to OK, ale w tej sytuacji muszę zaprotestować :)
Po drugie, czyżbyś wspominał te miłe nasze rozmowy na Skype, kiedy to razem zalewaliśmy pałę do kamerki, sympatycznie przy tym gawędząc o błędach i plugastwach WTS i poszczególnych braciszków, a żona donosiła Ci kolejne drinki?

Hipokryzja z Ciebie wychodzi [...], oj hipokryzja...

Użytkownik jb edytował ten post 2009-12-19, godz. 20:57

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#113 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-12-18, godz. 10:50

No cóż... Mniemam z ogólnego rysu wypowiedzi Gienka i Twoich, że o tych "popaprańcach" to poniekąd do mnie...
Po pierwsze: ubliżasz mi mówiąc, że padam po 4 piwie, bo każdy, kto mnie zna wie, że to podłe oszczerstwo. Gdybyś napisał "po 10, po 12..." to OK, ale w tej sytuacji muszę zaprotestować :)
Po drugie, czyżbyś wspominał te miłe nasze rozmowy na Skype, kiedy to razem zalewaliśmy pałę do kamerki, sympatycznie przy tym gawędząc o błędach i plugastwach WTS i poszczególnych braciszków, a żona donosiła Ci kolejne drinki?

Hipokryzja z Ciebie wychodzi [...], oj hipokryzja...

jak już o tym mowa, to ja chjciałabym Powiedziec że z Libkiem bardzo bardzo często rozmawiam i nie odnosze wrażenia aby był popaprany, nie pada po 4 piwie i wogóle to fajny facet ( i nie szukam męża haha ) .... Więc Dick na pewno nie mówił o Tobie Lib.....
nie potrafiłam uwierzyć.......

#114 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2009-12-18, godz. 11:01

Więc Dick na pewno nie mówił o Tobie Lib.....

Ponieważ na wstępie tej "burzy" Gienek nazwał popaprańcami mnie, Krzyśka G. i innych ex-ów, a Dickey się z tym zgodził przyklaskując tej wypowiedzi radośnie, i do owych "popaprańców" odniósł się w zacytowanej wyżej przeze mnie wypowiedzi, zatem uznałem, iż dotyczy to mnie. Tym bardziej, że to właśnie ze mną popijał piwko na skype, do czego się też mimowolnie przyznał.
Jak było tak było. Podtrzymuję wcześniejszą wypowiedź o hipokryzji brata Dikeya.
Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#115 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-12-18, godz. 15:50

No cóż... Mniemam z ogólnego rysu wypowiedzi Gienka i Twoich, że o tych "popaprańcach" to poniekąd do mnie...
Po pierwsze: ubliżasz mi mówiąc, że padam po 4 piwie, bo każdy, kto mnie zna wie, że to podłe oszczerstwo. Gdybyś napisał "po 10, po 12..." to OK, ale w tej sytuacji muszę zaprotestować Dołączona grafika
Po drugie, czyżbyś wspominał te miłe nasze rozmowy na Skype, kiedy to razem zalewaliśmy pałę do kamerki, sympatycznie przy tym gawędząc o błędach i plugastwach WTS i poszczególnych braciszków, a żona donosiła Ci kolejne drinki?

Hipokryzja z Ciebie wychodzi [...], oj hipokryzja...



No cóż, mam na imię Snake, Snake Plissken. Liberał ma jakś manię wielkości, bo wydaje mu się że tylko z nim gadam na skype i tylko on wypija 4 piwa ;)

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#116 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2009-12-19, godz. 10:07

No cóż, mam na imię Snake, Snake Plissken. Liberał ma jakś manię wielkości, bo wydaje mu się że tylko z nim gadam na skype i tylko on wypija 4 piwa ;)

Jaka tam mania wielkości... po prostu ukraińskie geny ;)
Jak już zaznaczyłem powyżej, zwyczajnie powiązałem wypowiedzi Gienka i Twoje w jedną całość i stąd moje wnioski :)
Czyżbym się mylił, że absolutnie nie miałeś na myśli mnie?

Użytkownik jb edytował ten post 2010-01-03, godz. 16:27
Zamykam temat. Brak zasadności dla dalszej kontynuacji wywodów prezentowanych w temacie.

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych