Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pragnę wrócić do Jehowy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
54 replies to this topic

#1 Dyśka 23

Dyśka 23

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 9 Postów

Napisano 2009-11-26, godz. 09:02

MOJA HISTORIA JES PODOBNA DO WASZYCH TAKŻE NIE CHCE TRACIĆ CZASU NA DOKŁADNY OPIS,BYŁAM WYCHOWYWANA W RODZINIE ŚJ ,ZRESZTĄ NADAL MIESZKAM Z RODZICAMI I MOJĄ RODZINĄ.TO FAKT,ŻE ŻYCIE ŚJ NIE JEST ŁATWE, ALE JEZUA TEŻ NIE BYŁO LEKKIE, MIMO TEGO,ŻE BYŁ UMIŁOWANYM SYNEM BOŻYM,TO CIĄGLE MIAŁ RZUCANE KŁODY POD NOGI.ALE DZIĘKI WIĘZI Z BOGIEM I SZCZEREJ MODLITWI ZDOŁAŁ POKONAĆ WSZELKIE TRUDNOŚCI. WRACAJĄC DO MNIE,JAKO DZIECKO BYŁAM ODWAŻNA I JUZ W PRZEDSZKOLU GŁOSIŁAM PANI I DZIECIOM,TO TAKIE ŚMIESZNE I WZRUSZAJĄCE ZARAZEM.ALE Z CZASEM DORASTANIA BYŁO RÓŻNIE ,TOWARZYSTWO ITD. CHOCIAZ MOI RODZICE DAWALI MI WOLNY WYBÓR NIE ZMUZALI,NIE NAKAZYWALI,LECZ ZAWSZE PODKREŚLALI,ŻE MUSZE SIE LICZYĆ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO ZACHOWANIA.JAKO NASTOLATKA BYŁAM JUŻ NA GRANICY TAKIEGO ZACHOWANIA,AZ RAZ NA ZEBRANIU BYŁ WYŚWIETLANY FILM O NASTOLATKACH,I TO MNIE TRAFIŁO.. SAMA POPROSIŁAM PIONIERKĘ Z NASZEGO ZBORU O STUDIUM I SZYBKO ROBIŁAM POSTĘPY, DZIEKI JEHOWIE BO MIAŁAM Z NIM DOBRY KONTAKT, I NA WŁASNEJ SKÓRZE NIEJEDNOKROTNIE ODCZUŁAM JEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTW,NIE TYLKO DUCHOWYCH ALE ZDARZAŁO SIE I NAWET GDZY BYŁA CIEZKA SYTUACJA W DOMU ,MODLIŁAM SIE O POMOC A TU NAGLE ZNALAZŁAM PIENIĄDZE,LUB MAMA DOSTAŁA NIEOCZEKIWANIE PREMIE.ŻYCIE Z BOGIEM JEST ŁATWIEJSZE I DAJE DUŻO SATYSFAKCJI,A ORGANIZACJA JEST TYLKO ŁACZNIKIEM KTÓRY POMAGA ,DAJE WSPARCIE.NIE ROZUMIE TYCH CO PISZĄ JAKIE TAM SA ZAKAZY,NAKAZY ITD. TO NIE WYMYSŁ LUDZI TYLKO BÓG ZA POŚREDNICTWEM ORGANIZACJI STARA NAS CHRONIĆ PRZED ZŁEM TEGO ŚWIATA ,NP. NIE PAL TYTONIU,BEDZIESZ MIAŁ RAKA I W INNYCH KWESTIACH JEST PODOBNIE. DALEJ O SOBIE ,MIAŁAM WIELE KOMPLEKSÓW I POTRZEBOWAŁAM AKCEPTACJI RÓWIEŚNIKÓW,PRAGNEŁAM MIEĆ CHŁOPAKA KOGOŚ BLISKIEGO ,CHOŚ BYŁO KILKU PRZYSTOJNYCH CHŁOPCÓW TO ŻADEN MNIE NIE ODPOWIADAŁ,ZACZEŁAM SPOTYKAĆ SIE Z MOIM TERAŻNIEJSZYM MĘŻEM I PO PEWNYM CZASIE SYPIALIŚMY,ZASTANAWIAŁAM SIE CZEMU JEHOWA NIE REAGUJE,ALE MOJA WIEZ Z NIM ZACZEŁA SŁABNĄĆ,ZASZŁAM W CIĄŻE I NAPISAŁAM LIST DO STARSZYCH W KTÓRY DOKŁADNIE WSZYSTKO OPISAŁAM,ŻE NIE JESTEM GODNA ABY BYĆ W ORGANIZACJI ,NIE CHCĘ CHANBIĆ IMNIENIA BOŻEGO ,CHOC BRACIA PRÓBOWALI ZE MNA ROZMAWIAĆ ,NIE CHCIAŁAM .WIERZYŁAM ,ŻE NADEJDZIE TAKI MOMENT,ŻE POWSTANĘ I ZNÓW ZACZNĘ GODNIE SŁUŻYĆ JEHOWIE.MÓJ MĄZ JEST KATOLIKIEM I JEST PRZECIWNY,CHOC WCZESNIEJ BYŁ NEUTRALNY,ALE SZATAN GO TAM POPEDZA JESLI MOWA O BOGU,CHCE MNIE ZNIECHECIC,LECZ MAM NADZIEJE ,ŻE Z POMOCĄ JEHOWY WSZYSTKO JEST MOŻLIWE,TO PRZECIEŻ MIŁUJĄCY OJCIEC A NIE JAKIS DESPOTA I GRZECHY SWYCH DZIECI ZMYWA NICZYM KREDE Z TABLICY.CODZIEN PROSZE GO O WYBACZENIE I POMOC W POWROCIE,CHOC BOJE SIE NIECO REAKCJI MĘŻA ,ALE BARDZIEJ POKŁADAM UFNOŚĆ W BOGU NIŻ W LUDZIACH,WIEM,ŻE JEHOWA BADA SERCA I POMOZE MI.... MUSZE PEWNIE ZAWIADOMIC STARSZYCH,ŻE CHCE WRÓCIĆ ,MOZECIE MI POMÓC I PYTANIE KIERUJĘ DO BRACI STARSZYCH????

#2 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2009-11-26, godz. 09:21

[...] I NA WŁASNEJ SKÓRZE NIEJEDNOKROTNIE ODCZUŁAM JEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTW,NIE TYLKO DUCHOWYCH ALE ZDARZAŁO SIE I NAWET GDZY BYŁA CIEZKA SYTUACJA W DOMU ,MODLIŁAM SIE O POMOC A TU NAGLE ZNALAZŁAM PIENIĄDZE,LUB MAMA DOSTAŁA NIEOCZEKIWANIE PREMIE.

Wow, fajnego masz boga, i do tego jeszcze Was sponosoruje :)

[...] MUSZE PEWNIE ZAWIADOMIC STARSZYCH,ŻE CHCE WRÓCIĆ ,MOZECIE MI POMÓC I PYTANIE KIERUJĘ DO BRACI STARSZYCH????

Szukasz tu starszych? Oj chyba deczko Ci sie miejsca pomylily moja droga...
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#3 pawdob7

pawdob7
  • Gadu-Gadu:4734141
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2009-11-26, godz. 09:31

Smutna sprawa. Jeśli nie jest to prowokacja, to mamy do czynienia z osobą mocno zagubioną, niestety wciąż niedojrzałą emocjonalnie i chyba znajdującą się w dołku. Może to też być modelowy przykład wpływu grup mocno uzależniających.

Dyśka, jeśli naprawdę istniejesz, to zrób to, co czujesz, że jest najlepsze dla Ciebie. Nie łam własnej psychiki. Zanim jednak pójdziesz do starszych, to choć na chwilę posiedź na tym forum. Wtedy będziesz mogła powiedzieć, że Twoja decyzja jest dojrzała.

Trzymaj się!

#4 kjt

kjt

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 623 Postów
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano 2009-11-26, godz. 09:59

To jest klasyczny NPIN. :)
Rozszyfrowując skrót: Nowa Polityka Informacyjna Nadarzyna.
Od pewnego czasu na róznych forach pełno jest takich i podobnych wypowiedzi, które są opracowywane wg dwóch szablonów:
1. oczywiście nie jestem SJ, ale obserwując ich społeczność widzę, że tylko u nich jest naprawdę Bóg, przy czym delikwent (rzecz jasna anonim) reprezentuje dość wysoką znajomość doktryny ŚJ i często przez zapomnienie pisze o Jehowie;
2. byłem ŚJ, odeszłam/odszedłem ze zboru, ale teraz widzę, ile utraciłam/łem błogosławieństw. A bracia w zborze i rodzina ronia łzy i czekaja na mnie z utęsknieniem.
Jak ktos pamięta komunę, to podobnie wypowiadały sie w niesławnej pamięci dzienniku telewizyjnym różnego rodzaju "gospodynie domowe", zatroskane "przerwami w pracy", zbrojeniami USA itp.
Po prostu totalitaryści wszytkich krajów łączą się!
Te same metody, i ten sam cel - ubezwłasnowolnić społeczeństwo dla własnych korzyści.

Użytkownik kjt edytował ten post 2009-11-26, godz. 10:00

"Ta dama była głupia, ja też jestem głupi i głupi jest każdy, kto sądzi, że udało mu się przejrzeć zamiary Boga"
Księga Bokonona, część autobiograficzna

#5 gruby drab

gruby drab

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 871 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-11-26, godz. 10:10

Smutna sprawa. Jeśli nie jest to prowokacja,


tez nie chce przekreslac wątku, poczekajmy na odpowiedz. jesli jej nie bedzie to kjt wyczul sprawę :ph34r:
Z naszych rozmów o niczym
wynika że
tyle wiemy o świecie
a o nas trochę mniej

#6 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-11-26, godz. 10:28

Jeśli prowokacja, to, jak mawia młodzież: www.żal.pl :) A jeśli nie, to chyba adres niewłaściwy? Jaki problem? Chcesz wrócić, to wrócisz, każdy chętnie Cię powita. Na przyszłość zadaj sobie trochę trudu i przeczytaj kilka postów, zanim zwrócisz się z prośbą na konkretnym forum. Tak się składa, że wielu użytkowników ma dokładnie odwrotny problem niż Ty. :lol:
Ps. Nie nadużywaj capslocka, to oczy padają od tego.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#7 Dyśka 23

Dyśka 23

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 9 Postów

Napisano 2009-11-26, godz. 10:54

T o żadna prowokacja,jestem realną osobą i nie wstydziłabym ujawnić sie moich realnych danych,nawet nie chciałam zbytnio czytać wypowiedzi na innych forach bo watchtower to wiarygodne w miare forum,ale widać że wiekszość z użytkowników szydi tytlko z Boga.Mam nadzieję,że znajdę pomoc ale u was raczej nie.Szatan zaślepia umysły, a ja mimo wykluczenia cieszę się ,że znam Bogaa i nadal będę w nim pokładać ufność ,myślę,że wasze wypowiedzi sa po to bym po raz kolejny zwątpiła,,,szkoda mi was,że wasze oczy wciąż sa zaslepione ,czy nie widzicie co dzieje sie na świecie,spełniają sie kolejne proroctwa,a szatan wie,ze ma mało czasu i tym bardziej sie złosci by jak najwiecej ludzi stanęło po jego stronie,to przecież jest wojna Boga z szatanem

#8 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-11-26, godz. 10:57

Szatan zaślepia umysły [...] wasze wypowiedzi sa po to bym po raz kolejny zwątpiła [...] szatan wie,ze ma mało czasu i tym bardziej sie złosci [...] to przecież jest wojna Boga z szatanem



Dziwne metody przyjął ten "szatan", skoro daje Ci dobre rady, żeby szukać pomocy w zborze, a nie na forach, na których udzielają się odstępcy :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#9 Robert_X

Robert_X

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 60 Postów

Napisano 2009-11-26, godz. 10:59

T o żadna prowokacja,jestem realną osobą i nie wstydziłabym ujawnić sie moich realnych danych,nawet nie chciałam zbytnio czytać wypowiedzi na innych forach bo watchtower to wiarygodne w miare forum,ale widać że wiekszość z użytkowników szydi tytlko z Boga.Mam nadzieję,że znajdę pomoc ale u was raczej nie.Szatan zaślepia umysły, a ja mimo wykluczenia cieszę się ,że znam Bogaa i nadal będę w nim pokładać ufność ,myślę,że wasze wypowiedzi sa po to bym po raz kolejny zwątpiła,,,szkoda mi was,że wasze oczy wciąż sa zaslepione ,czy nie widzicie co dzieje sie na świecie,spełniają sie kolejne proroctwa,a szatan wie,ze ma mało czasu i tym bardziej sie złosci by jak najwiecej ludzi stanęło po jego stronie,to przecież jest wojna Boga z szatanem

".....bo watchtower to wiarygodne w miare forum,..." i " ....szkoda mi was,że wasze oczy wciąż sa zaslepione ,...."
Czytasz to co piszesz ?

#10 Dyśka 23

Dyśka 23

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 9 Postów

Napisano 2009-11-26, godz. 11:05

Zapomniałam dodać ,że zostałam ochszczona w 2003 roku a w czerwcu 2006 zostałam wykluczona,lecz znałam prawdę od niemowlaka,bo mama będąc w ciązy została świadkiem.Poznałam życie jako świadek i jako człowiek poza organizacja,ale teraz moja teściowa,katoliczka, która była bardzo przeciwna rzecz jasna naszego slubu z,JEHOWCEM, tak na mnie mawiała,ostatnio mówi ,ze ci świadkowie maja racje patrzac na dzisiejsze wydarzenia,to świnska grypa,to powodzie ,zmiana klimatu itd. moze i ona pozna Boga i zechce mu służyć,Biblia mówi nawet że w dniach ostatnich wszyscy poznają,imie Boże i nawet jeśli nie zechca mu słuzyć ,to przyznają,że jest prawdziwym Bogiem

pisze to co mysle, chodzi mi o to ,że jest tu pewien nadzór nad trescią,jesli czytałes w ogole regulamin forum , tu tak naprawde każdy w głebi serca wierzy w Jehowe i jego zamierzenia

#11 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2009-11-26, godz. 11:08

[...]nawet nie chciałam zbytnio czytać wypowiedzi na innych forach bo watchtower to wiarygodne w miare forum[...]szkoda mi was,że wasze oczy wciąż sa zaslepione ,czy nie widzicie co dzieje sie na świecie[...]

To sie nazywa schizofremia. Polecam kontakt z odpwiednim specjalista zajmujacym sie takimi przypadkami.

[...]
pisze to co mysle, chodzi mi o to ,że jest tu pewien nadzór nad trescią,jesli czytałes w ogole regulamin forum , tu tak naprawde każdy w głebi serca wierzy w Jehowe i jego zamierzenia

Nie no :D Hit sezonu :lol:
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#12 Dyśka 23

Dyśka 23

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 9 Postów

Napisano 2009-11-26, godz. 11:10

Dziwne metody przyjął ten "szatan", skoro daje Ci dobre rady, żeby szukać pomocy w zborze, a nie na forach, na których udzielają się odstępcy :)

BO SZATAN JEST W OGÓLE DZIWNY NIE SĄDZISZ?MOŻE MA TO JAKIEŚ GŁĘBSZE PODŁOŻE?NO MOŻE TAK DZIWNE JEST TO ,ŻE ISTNIEJE TAKŻE FORUM DLA ODSTĘPCÓW ZAŁOŻONE PRZEZ WATCHOWER A TO RACZEJ W JAKIMŚ STOPNIU BÓG NADZORUJE,MOIM ZDANIEM TO TAKA DESKA RATUNKU DLA NAS

#13 Robert_X

Robert_X

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 60 Postów

Napisano 2009-11-26, godz. 11:12

To sie nazywa schizofremia. Polecam kontakt z odpwiednim specjalista zajmujacym sie takimi przypadkami.


Nie no :D Hit sezonu :lol:

Dokladnie o to mi chodzi , szkoda mi jej jesli wogóle jest prawdziwa bo może to braciszkowie z Nadarzyna majacy na celu wzbudzenie zastanowienia nad odejściem dla czytujacych to forum

BO SZATAN JEST W OGÓLE DZIWNY NIE SĄDZISZ?MOŻE MA TO JAKIEŚ GŁĘBSZE PODŁOŻE?NO MOŻE TAK DZIWNE JEST TO ,ŻE ISTNIEJE TAKŻE FORUM DLA ODSTĘPCÓW ZAŁOŻONE PRZEZ WATCHOWER A TO RACZEJ W JAKIMŚ STOPNIU BÓG NADZORUJE,MOIM ZDANIEM TO TAKA DESKA RATUNKU DLA NAS

Tobie sie poprostu nazwy domen pomieszały www.watchtower.org z watchtower.org.pl ;)

#14 Dyśka 23

Dyśka 23

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 9 Postów

Napisano 2009-11-26, godz. 11:14

To sie nazywa schizofremia. Polecam kontakt z odpwiednim specjalista zajmujacym sie takimi przypadkami.


Nie no :D Hit sezonu :lol:

Z DANIELA TEZ SIE ŚMIALI I SZYDZILI, ALE Z JEZUSA NAJBARDZIEJ,SZKODA MOJEGO CZASU NA DYSKUSJE Z WAMI,A PROPOS ZE MNA OK TO TY LEPIEJ SIE PRZEBADAJ,A W BIBLII MOŻE ZNAJDZIESZ KILKA WSKAZÓWEK DLA SIEBIE

#15 gruby drab

gruby drab

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 871 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-11-26, godz. 11:16

Biblia mówi nawet że w dniach ostatnich wszyscy poznają,imie Boże i nawet jeśli nie zechca mu słuzyć ,to przyznają,że jest prawdziwym Bogiem


Dyśka, ja mysle, ze powinnas jak najszybciej zakonczyc pisanie na forum.
Bo ktos zada ci np. pytanie, w ktorym roku maja wszyscy poznac imie Boze, albo co jest gorsze, swinska grypa czy Aleksander Wielki, czy dni ostatnie to dni ostatnie i bedzie kłopot. Swiat wcale nie jest gorszy, jest o wiele lepszy. Ktos zalozyl ci ciemne okulary pesymizmu i nie dostrzegasz rzeczywistosci, ktora jak nigdy dotąd moze sluzyc ci w taki sposob jaki chcesz, o tym nie mogl pomarzyc chlop panczyzniany.
Mozesz zdobyc wiedze i wyksztalcic sie w kazdym kierunku, mozesz byc kim chcesz jesli bardzo chcesz, masz w rekach cos czego od wiekow nie mieli zwykli ludzie tacy jak my, wlasny los, ale mozesz wierzyc, ze to tylko sztuczka Szatana, twoj wybor.

To co wydaje ci sie teraz banalne i nie warte uwagi w innym swiecie bylo niemozliwe. jak myslisz czy ktorys z krolow polskich skosztowal banana. pewnie nie, bo na wozie zaden banan nie wytrzyma miesiaca podrozy, a ty jak krolowa wcinasz wszystko z Biedronki, taki straszny swiat mamy...
ide po pasztecik :)

Użytkownik gruby drab edytował ten post 2009-11-26, godz. 11:18

Z naszych rozmów o niczym
wynika że
tyle wiemy o świecie
a o nas trochę mniej

#16 Robert_X

Robert_X

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 60 Postów

Napisano 2009-11-26, godz. 11:19

No właśnie może poinformujesz nas w którym roku maja wszyscy poznac imie Boze bo juz kilka armagedonów ziemia przeżyła 1914,1975,1994 itp itd

#17 gruby drab

gruby drab

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 871 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-11-26, godz. 11:22

No właśnie może poinformujesz nas w którym roku maja wszyscy poznac imie Boze bo juz kilka armagedonów ziemia przeżyła 1914,1975,1994 itp itd


a nie mowilem :)
Z naszych rozmów o niczym
wynika że
tyle wiemy o świecie
a o nas trochę mniej

#18 Robert_X

Robert_X

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 60 Postów

Napisano 2009-11-26, godz. 11:23

a nie mowilem :)

A teraz ucieknie jak inni :P

#19 Dyśka 23

Dyśka 23

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 9 Postów

Napisano 2009-11-26, godz. 11:29

Dyśka, ja mysle, ze powinnas jak najszybciej zakonczyc pisanie na forum.
Bo ktos zada ci np. pytanie, w ktorym roku maja wszyscy poznac imie Boze, albo co jest gorsze, swinska grypa czy Aleksander Wielki, czy dni ostatnie to dni ostatnie i bedzie kłopot. Swiat wcale nie jest gorszy, jest o wiele lepszy. Ktos zalozyl ci ciemne okulary pesymizmu i nie dostrzegasz rzeczywistosci, ktora jak nigdy dotąd moze sluzyc ci w taki sposob jaki chcesz, o tym nie mogl pomarzyc chlop panczyzniany.
Mozesz zdobyc wiedze i wyksztalcic sie w kazdym kierunku, mozesz byc kim chcesz jesli bardzo chcesz, masz w rekach cos czego od wiekow nie mieli zwykli ludzie tacy jak my, wlasny los, ale mozesz wierzyc, ze to tylko sztuczka Szatana, twoj wybor.

To co wydaje ci sie teraz banalne i nie warte uwagi w innym swiecie bylo niemozliwe. jak myslisz czy ktorys z krolow polskich skosztowal banana. pewnie nie, bo na wozie zaden banan nie wytrzyma miesiaca podrozy, a ty jak krolowa wcinasz wszystko z Biedronki, taki straszny swiat mamy...
ide po pasztecik :)

KAŻDY OKRES W DZIEJACH LUDZKOŚCI MIAŁ SWOJE WADY I ZALETY,JA MAM WOLNY WYBÓR MAM WYKSZTAŁCENIE I NADAL SIE KSZTAŁCĘ I DOSZKALAM W SWOIM ZAWODZIE,PRACUJE NA SPRZETACH KTÓRE ODMŁADZAJA, WYSZCZUPLAJA, ITP. ALE WIDZE ŻE LUDZIE CORAZ BARDZIEJ SA SAMOLUBNI I PYSZNI,CO PROWADZI NA SKLALE ŚWIATOWA DO WOJEN,GŁODU ,NIEDOBORU WODY ,TY W POLSCE JESZ BANANA A DZIECI W AFRYCE NIE MAJA CO JESC, MYŚLISZ ZE LUDZKIE RZADY IM POMOGĄ,ŻE WYNAJDĄ SPOSÓB,KAŻDY MYSLI JAK SIE WZBOGACIĆ,A O INNYCH JUZ NIE TYLKO JEHOWA ZDOŁA POKONAĆ WSZELKIE PROBLEMY,JA TAM BYM WOLAŁA PODZIELIĆ SIE BANANEM CZY PASZTECIKIEM Z DZIEĆMI Z AFRYKI,ONE NIE MAJA TAKICH UDOGODNIEN JAK MY

No właśnie może poinformujesz nas w którym roku maja wszyscy poznac imie Boze bo juz kilka armagedonów ziemia przeżyła 1914,1975,1994 itp itd

NIE JESTEM SWIADKIEM,WIEC NIE GŁOSZE BO TO NIOE MA ZNACZENIA,ALE WIEM,ZE NIKT NIE ZNA DNIA I GODZINY,PRZECIEŻ BOG poprzez ducha świętego stopniowo daje poznanie ,np. kiedyś świadkowie obchodzili świeta, palili papierosy, a te daty to ci którzy nie mogli doczekać sie armagedonu,a i nie uciekne tak szybko,bez obaw nie jestem tchórzem

#20 Robert_X

Robert_X

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 60 Postów

Napisano 2009-11-26, godz. 11:36

KAŻDY OKRES W DZIEJACH LUDZKOŚCI MIAŁ SWOJE WADY I ZALETY,JA MAM WOLNY WYBÓR MAM WYKSZTAŁCENIE I NADAL SIE KSZTAŁCĘ I DOSZKALAM W SWOIM ZAWODZIE,PRACUJE NA SPRZETACH KTÓRE ODMŁADZAJA, WYSZCZUPLAJA, ITP. ALE WIDZE ŻE LUDZIE CORAZ BARDZIEJ SA SAMOLUBNI I PYSZNI,CO PROWADZI NA SKLALE ŚWIATOWA DO WOJEN,GŁODU ,NIEDOBORU WODY ,TY W POLSCE JESZ BANANA A DZIECI W AFRYCE NIE MAJA CO JESC, MYŚLISZ ZE LUDZKIE RZADY IM POMOGĄ,ŻE WYNAJDĄ SPOSÓB,KAŻDY MYSLI JAK SIE WZBOGACIĆ,A O INNYCH JUZ NIE TYLKO JEHOWA ZDOŁA POKONAĆ WSZELKIE PROBLEMY,JA TAM BYM WOLAŁA PODZIELIĆ SIE BANANEM CZY PASZTECIKIEM Z DZIEĆMI Z AFRYKI,ONE NIE MAJA TAKICH UDOGODNIEN JAK MY


NIE JESTEM SWIADKIEM,WIEC NIE GŁOSZE BO TO NIOE MA ZNACZENIA,ALE WIEM,ZE NIKT NIE ZNA DNIA I GODZINY,PRZECIEŻ BOG poprzez ducha świętego stopniowo daje poznanie ,np. kiedyś świadkowie obchodzili świeta, palili papierosy, a te daty to ci którzy nie mogli doczekać sie armagedonu,a i nie uciekne tak szybko,bez obaw nie jestem tchórzem

Jednak dobrze by było gdybys przed podjęciem ostatecznej decyzji troche poczytała to forum żeby sprawdzić kto faktycznie te daty podawał bo na tym to i ja sie przejechałem

Użytkownik Robert_X edytował ten post 2009-11-26, godz. 11:36





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych