Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajna organizacja


  • Please log in to reply
84 replies to this topic

Ankieta: Czy jesteś za powołaniem tajnej organizacji? (49 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za powołaniem tajnej organizacji?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#61 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-07-06, godz. 07:36

Hehe, gdzie można kupić tego t-shirta? A może zrobimy jakieś własne? Można popracować nad hasłem :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#62 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2005-07-06, godz. 08:17

Hehe, gdzie można kupić tego t-shirta? A może zrobimy jakieś własne? Można popracować nad hasłem :)

Hasło na koszulkę, przód:

''Jakimś cudem przeżłem Armagedon....''

Tył:

''.... z 1975 roku. Dobjcie mnie!!!!''

Może osobny wątek?:)))

#63 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-07-06, godz. 09:02

Ewentualnie - ale to już nie dla wszystkich - URODZONY PO 1975, a z tyłu przekreślony piktogram strasznicy. :) Proste i dobitne.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#64 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2005-07-06, godz. 10:43

Hehe, gdzie można kupić tego t-shirta? A może zrobimy jakieś własne? Można popracować nad hasłem


Słyszałam, jak pewien zainteresowany nie znający angielskiego przyszedł kiedyś na zgromadzenie w T-shircie z napisem (po angielsku) - "Prawda wyżarła ci mózg"

#65 Guest_Weselinek_*

Guest_Weselinek_*
  • Goście

Napisano 2005-07-10, godz. 19:32



Witajcie.
Artur poprosił mnie aby przejął w jego imieniu nadzór nad ABWEHRAą.
On nie będzie już odwiedzał tego forum. Jak tylko dostanie kody, to zajmie się swoją stroną. A ja będę mu w tym pomagał. Koniec komunikatu.



#66 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-07-11, godz. 04:01



Witajcie.
Artur poprosił mnie aby przejął w jego imieniu nadzór nad ABWEHRAą.
On nie będzie już odwiedzał tego forum. Jak tylko dostanie kody, to zajmie się swoją stroną. A ja będę mu w tym pomagał. Koniec komunikatu.

o prosze i powstaje nam tajna organizacja;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#67 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-07-11, godz. 05:56

Organizacja już jest, a teraz dopiero się uprawomocni :) . Drżyjcie skeciarze, nadchodzi dla Was armagedon!
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#68 Profanka

Profanka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 487 Postów
  • Lokalizacja:z południa

Napisano 2005-07-15, godz. 01:05

Czy coś się dzieje w sprawie Tajnej organizacji o trudnym do wymówienia skrócie ? Czas upływa, niektórzy tymczasem poobrażali się... :(
Kolega mojej córki sam robił ciekawe koszulki. Jako starsza siostra starsza proponuję żeby ktoś wymyslił ładne logo stosowne dla forumowiczów...
... I poznacie prawdę , a prawda was wyswobodzi ... Cóż to jest prawda?

#69 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-07-15, godz. 06:09

Zaproponowałem już kiedyś logo, które moim skromny zdaniem powinno być proste, wyraziste i czytelne. Najbardziej podoba mi się okrągły "znak drogowy" z przekreśloną na czerwono wieżyczką wachtower>
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#70 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-07-25, godz. 11:45


KOMUNIKAT SPECJALNY

INFORMUJE SIĘ ŻE ZEBRANIE INFORMACYJNE W SPRAWIE
ABWEHRAY ODBĘDZIE SIĘ NA POLCHATIE DZISIAJ OD GODZINY 19.00
POKÓJ: ABWEHRA. WEJŚCIE TUTAJ
KONIEC KOMUNIKATU.



To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#71 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-07-26, godz. 11:12

INformacja

Zwracamy się prośbą o przekazywanie:

-żartów
-anegdot
-wesołych tekstów
-kpiących tekstów
-rysunków satyrycznych
-cytatów z prekładu Nowego Swiata i publikacji Towarzystwa Strażnica, budzących śmiech
itp

Tymczasowy adres emeilowy: [email protected]
Jestem na czacie od 18.00 dzisiaj też.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#72 Grzegorz Z.

Grzegorz Z.

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 22 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2005-07-29, godz. 17:57

Witam!

Tak! Jestem oczywiście za!

No i podoba mi się ten pomysł odnośnie Sióstr Starszych!

(tak jakoś zawsze miałem szczęście do osóbek parę jednostek na liczniku bogatszych w doświadczenia życiowe ode mię)

No i w kwestii formalnej i żeby było demokratycznie i światowo: zgłaszam (nieco spóźnioną co prawda) kandydaturę Brata Jaracza.

#73 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-07-29, godz. 19:46

Dziękuję, bracie Grzregorzu, za poparcie. Oczywiście obiecuję wspierać duchem, a przede wszystkim słowem, działalność abwherową. Słowo odstępcy :)

Pozdrawiam
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#74 szop

szop

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 Postów

Napisano 2005-08-04, godz. 07:35

:blink: a ja mogę być w szarych szeregach.

#75 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-08-06, godz. 19:16

Działalność zostaje zawieszona na czas nie określony.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#76 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-08-06, godz. 20:20

Ze przepraszam jaka dzialanosc zostaje zawieszona ?
Czyli nie moge sie juz smiac z wszelkiej masci d...erelek i wymyslow nawiedzonach umyslow? - poezja przypadkowa

To ze Arturze postanowiles cos sobie tam w zyciu przemeblowac to co nas to obchodzi :) ale ton w postaci ..ja was zegnam i teraz juz nie macie sensu bo ja sie potracilem :) ...
no chlopie rob se co tam chcesz z kim chcesz i jak chcesz ale nie rob afery z pododu twojej skromnej osoby :) bo zabrzmialo jakby normalnie kurde armagedon mial przyjsc a ty sie daty dowiedziales :D
Wiec jak mawiaja anglicy :Don't make a village - czyli w wolnym tlumaczeniu nie rob wiochy :P

Wysmiewalismy sie, czy tez powazniej reagowali na jakies rzeczy, uprzednio i bez ciebie, to bedziemy robic to samo dalej, z toba czy bez :)
i dopuki bedzie tu sie zbierac kupka ludzi z nieco inna wersja spojrzenia na swiat, doputy "tajna organizacja" bedzie istniec B) i siac postrach wsrod wlasciwie doceniajacej uorganizacji powaznie ceniacej elementy teokracji osob malo analitycznie myslacych (w skrocie Wd...CETOMAM) :)

Thanks from the mountain - dziekuje z gory za wysluchanie (nawiedza mnie anglik taki i sie kurde musze nieco uczyc obcych jakis jezykow ale robie to po swojemu :)

#77 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-08-06, godz. 21:15

post był niepoważny więc został usuniety.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#78 Zygus

Zygus

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 28 Postów

Napisano 2005-08-09, godz. 00:05

Co a co to nawet nie wiecie jaki oddzwięk mogłoby to mieć.Nie jestescie jedynymi ludzmi w Polsce którzy nie zgadzają sie z polityką Towarzystwa(tak własnie "polityką"--kto nie wie co to znaczy niech zajrzy do słownika).Sądze ze koszulki oraz szeroko zakrojona akcja informacyjna mogłaby spowodowac wybuch naśladowców.Nie zauwazylibyscie jak szybko nadchodziły by zamowienia na takie podkoszulki.Sadze ze jest to świetny pomysł, chociaz juz przewiduje walke w sadzie i spór o tolerancje, poniewaz bysmy jawnie wystepowali przeciwko zarejestrowanemu wyznaniu.Sadze ze ten precedens mogłby nawet rozszerzyc sie poza nasz kraj.Jesli moge zostac przyjety do klubu to byłbym bardzo wdzieczny.

PS. Jak tylko wykombinujecie te podkoszulki to prosiłbym o powiadomienie mnie
[email protected] i z chęcią bym taką dostał:))

#79 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-09-19, godz. 13:49

System komputerowy ABWEHRAy
Stan Systemu: zawieszony

c: reaktywacja

Wykonywanie operacji:

Budzenie się z własnych słabości 0%...15%....30%....45%.....60%....75%....90%.o.k
Sprawdzanie nowych postów 100%. o.k
Analiza sytuacji w karaju i na świecie 50%...100%. o.k
Sprawdzanie połączeń internetowych 25%...50%...75%...100%. o.k
Uruchamianie procedur 100%
System: o.k
Aktywacja........................................


System komputerowy ABWEHRA
Stan Systemu: Aktywny

c: operacja "sudden strike"


Tajne

Faza I
(zebranie ludzi i środków)

Aktywować? (T/N)
t

Rozpoczęcie operacji dzisiaj o godzinie 20.00
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#80 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2005-09-19, godz. 20:17

Artur pdaj linka do ABWEHRY.
Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych