Skocz do zawartości


Zdjęcie

ksiazka Franza


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 titam

titam

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 30 Postów

Napisano 2005-07-11, godz. 18:26

Jesli mozna to prosilabym o krotka wzmianke o autorze bo ja calkiem zielona a juz pare razy obilo mi sie o uszy to nazwisko. No i jeszcze jesli ktos wie, gdzie moglabym zdobyc jego ksiazke bylabym bardzo wdzieczna za odpowiedz. [email protected]

#2 Nimril

Nimril

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 157 Postów

Napisano 2005-07-11, godz. 18:28

niestety obecnie sa problemy ze wznowieniem nakladu (z tego co mi wiadomo) no i kupic sie nie da w ksiegarni juz.
Liberal chyba cos tam pisal/zalatwial w tej sprawie :)

#3 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2005-07-11, godz. 23:34

Jesli mozna to prosilabym o krotka wzmianke o autorze bo ja calkiem zielona a juz pare razy obilo mi sie o uszy to nazwisko. No i jeszcze jesli ktos wie, gdzie moglabym zdobyc jego ksiazke bylabym bardzo wdzieczna za odpowiedz. [email protected]


Raymond Franz jest byłym członkiem Ciała Kierowniczego, a także bratankiem zmarłego prezesa ŚJ, F. Franza.
Z niektórymi fragmentami jego książek można zapoznać się w Internecie:

-"W poszukiwaniu chrześcijańskiej wolności" (rozdział 9 - "Krew i Życie, Prawo i Miłość") [link]

-"Kryzys sumienia" ("Dwojakie normy") [link], inne fragmenty -rozdział 3 [link], rozdział 5 [link].


Pokrewne tematy na forum (w dziale "Książki na temat ŚJ"): [link1] , [link2]. (Jak można w jednym z tych wątków przeczytać, powstał pewien problem z prawami autorskimi do polskiej edycji interesującej Cię książki. Wygląda więc na to, że osoby chcące ją nabyć będą musiały uzbroić się w cierpliwość.)
.jb

#4 Akwarela

Akwarela

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 7 Postów

Napisano 2005-07-12, godz. 05:08

Pozycja: "Kryzys sumienia" R. Franz dostępna w sprzedaży w wydawnictwie Commentary Press /również w wersji polskojęzycznej/. Link poniżej


http://www.commentar...oklist-pol.html

#5 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2005-07-12, godz. 09:26

Spróbuj z tego linku:

LINK_KRYZYS

#6 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2005-07-12, godz. 09:36

Spróbuj z tego linku:


Czyli można już uznać, że sprawa z udostępnianiem książki Franza przez Fundację 'Słowo Nadziei' jest już wyjaśniona?
(-Pytam, bo swego czasu informowali, że publikacja nie będzie już osiągalna na stronie SN.)
.jb

#7 Katarzyna

Katarzyna

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 36 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Wołów

Napisano 2005-07-12, godz. 15:51

Książkę Raymonda Franza można ściągnąć z działu Download na stronie Katolikosa.
Pozdrawiam
Katarzyna (vel Gepardzica)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych