Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika gryf144

Odnotowano 53 pozycji dodanych przez gryf144 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-03-04 )



Sort by                Order  

#32851 Ojciec syn duch

Napisano przez gryf144 on 2006-08-20, godz. 21:08 w Trójca

Tomasz o.odp .na pyt. .....A jeżeli przemówili ? to cóż w tym złego .....? Jeżeli chciałbyś zapoznać się z logicznymi informacjami o Trójcy Św.to zobacz Moją wypowiedż temat...Trójca Św,-Kod ?



#32781 Ojciec syn duch

Napisano przez gryf144 on 2006-08-20, godz. 12:13 w Trójca

Odp. do Tomasza O.
A jak lidzie poznawali tajemnicę,gdy jeszcze nie było wiary?
Od kiedy posłannictwo Osób Bożych się dzieje?
Po pierwsze Chrystus to jest jedna osoba. A czy duch Swięty jest osobą?
Jeżeli Bóg nie jest samotny to czy tylko z Chrtstusem żyje?
Te dwie osoby, wskazane wyżej, Duch Święty i Chrystus są według Ciebie połączone, mówią o tym słowa z twojego tekstu, "i przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym". TU MAMY DOWÓD, ŻE DUCH ŚWIĘTY NIE JEST OSOBĄ, NIE JEST NAWET POSTACIĄ, LECZ FORMĄ I STANEM DO DYSPOZYCJI, W TYM PRZYPADKU PRZEZ CHRYSTUSA.
Czy Pismo Święte wyraża prawdę jednoznaczną?
A czy to przybranie, przez Boga za Synów nie jest, "ALUZJĄ DO ISTNIENIA RODZIN W NIEBIE".
Końcowy temat jest strefą mysli i odczuć a nie strefą postaci; i może służyć człowiekowi w swerze wyobrażni.



#32978 Ojciec syn duch

Napisano przez gryf144 on 2006-08-22, godz. 14:22 w Trójca

odp.Autorskie jest tylko to co powiem i napisze wiadome mi z mojej wiedzy.czego nigdzie nie cztałem i nie słyszałem.



#32811 Ojciec syn duch

Napisano przez gryf144 on 2006-08-20, godz. 15:22 w Trójca

Należy rozróżnić manifestację duchowa na poziomie słyszalności lub widzenia nawet pozazmysłowego od ducha Św.-wartości z Nieba.



#32963 Ojciec syn duch

Napisano przez gryf144 on 2006-08-22, godz. 13:08 w Trójca

odp. do Pawła r .-nie korzystam z niczego wszystko jest moje autorskie!!! !!!!!!!!!!



#32952 Ojciec syn duch

Napisano przez gryf144 on 2006-08-22, godz. 11:37 w Trójca

odp.do paweł .-Bardzo zmanipulowany tekst ,za takie ujęcie i dodanie Bóg karze !.W/gzasady 18 i 19 wersetu 22 rozdz.Korzystam z czystego w/g mnie tekstu ,który jest napewno starszy od twojego tekstu. Dopóki nie zrozumiesz zwrotu " i od Jezusa Chrystusa",który jest jednym z trzech zwrotów będących pozdrowieniami. - od Boga ,-Syna Człowieczego, -i Chrystusa .{ wróć do działu Wielka Nierzadnica tam znajdziesz dokładny tego tematu opis }.w twoim tekście jest błąd powinno być "i książęciem królów ziemi",A u ciebie jest " i władcy królów ziemi". zwrot w twoim tekście jest niezgodny kontekstowo w stosunku do innych zwrotów .



#32924 Ojciec syn duch

Napisano przez gryf144 on 2006-08-21, godz. 23:24 w Trójca

Skoro tak twierdzisz :) Wielu mówi "To są słowa Pana" :) Komu wierzyć? Wielu takich spotkałem. Większość tego co podałeś powyrzej to Twoje "rozszyfrowane" dane nie zaś słowa z Biblii poza tym że wyrwane z niej. Jezus nie tylko mówił o podziale który wprowadzi lecz również o pokoju zresztą już to było napisane w ST "...Książe Pokoju..." a sam głosił "Pokój wam" ... cóż to co nam starasz się przedstawić uważam za całkowicie nie tylko nielogiczne ale i sprzeczne z Biblią...

cóż to moje skromne zdanie...

Odp.do Pawła Przepraszam pomyłka chodzilo mi nie o1rozdz.1werset tylko o1rozdz.5 werset ,chyba zmeczenie ....że tak się stało.



#32793 Ojciec syn duch

Napisano przez gryf144 on 2006-08-20, godz. 13:17 w Trójca

Tomaszu O.Czyż nie mogę być niewiernym Tomaszem?w/g Ciebie.A JA Ci powiem że nie jestem Bogiem ale Go rozumiem ,Bardziej niż poddany w wierze .Ja rozumiem tyle ile rozumiem ,a nie wszystkie Prawdy Boże.Co do 2 tematu to nigdy w mojej odp. nie było stwierdzenia że Jezus i Duch Sw. są 1 os. wsłowach wersetów o kt.piszesz doszukuje sie rozbierzności w prawdzie.Duch Św. nie istnieje jako osoba.[ do usłyszenia.]jest to moje pożegnanie.jak dowidzenia i nie należy do kwesti ducha św.



#32863 Ojciec syn duch

Napisano przez gryf144 on 2006-08-21, godz. 00:35 w Trójca

Nigdy nie piszę ,ani nie mówie To są Słowa Pana. Pismo mówi że wielu będzie podszywało sie pod Pana ibędą mówili że są Chrystusami Ci są fałszywi. .W apokalipsie Sw. Jana 1rozdz.5werset pisze że w czasach ostatecznych nie przyjdzie Chrystus tylko Jego Starszy Brat też Syn Boga zwany Synem Człowieczym Ja .Nigdy tez nie pisze tekstów nielogicznych. Jestem jednym z najbardziej logicznych ludzi na ziemi .I wiesz co myśle że pod tym względem ziemia jest jedną z najbardziej zakłóconych cywilizacji w tym wszechwświecie.Po tylu latach pracy i b.dobrej znajomości tematu mogę stwierdzić że raczej nie ma ludzi na ziemi którzy posiadali by Białe Szaty o czym mówi Apokalipsa a co jest konieczne by mogli przeżyć Armagedon.Czasami załamuje ręce.Jak narazie dzieło Szatana odnosi sukces........



#32928 ocena

Napisano przez gryf144 on 2006-08-22, godz. 00:36 w Oceń forum

forum b.dobrze skonstruowane pod względem technicznym, łatwe w obsłudze. POZDRAWIAM



#32788 Książka "Objawienie" będzie znów studiowana

Napisano przez gryf144 on 2006-08-20, godz. 12:43 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

quster-piszesz ...kto ma uszy niechaj słucha co duch mówi zborom... czy wiesz co znacza te słowa?



#32804 Kres religii fałszywej jest bliski!

Napisano przez gryf144 on 2006-08-20, godz. 14:13 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

droga Kloo! Jezus nie powróci.. oczym świadczy objawienie [1 rozdz.] Przyjść ma lub już przyszedł? jego starszy Brat również Syn Boga naz.Synem Człowieczym.Nie ma jednego wersetu Który świadczy o przyjściu tej postaci w czasie lecz sa inf.dowodzące czasu przyjścia .Są one wskazane wAp. i nie tylko. Jest nawet zapisana uktyta data Jego urodzin. Jest werset kt. świadczy o czasie dni ostatecznych i wtym czasie musi działać oczekiwana postać.Dowodem jest werset 3 . 13 rozdz, cyt; Tedy się dziwowała wszystka ziemia ; W słowie TEDY jest ukryty czas.



#32986 Kres religii fałszywej jest bliski!

Napisano przez gryf144 on 2006-08-22, godz. 16:02 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

padre Antonio -Mówię tylko o wizygotach.Pytasz czemu im wierzyć ?Odczytany testament w Rennes Le Chateau wykazuje sie taką samą dokładnością i takim samym charakterem jak objawienie św.Jana;widać w tym reke Boga.odp. na pyt.drugie:tak Jeżeli będzie to miało efekt informacyjny i nie będzie to łamigłówka tylko będzie to szyfr.



#32981 Kres religii fałszywej jest bliski!

Napisano przez gryf144 on 2006-08-22, godz. 14:44 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

do Padre Antonio-Zastanów się czy dobrze przypisałeś przenicei chwasty? może nie dotyczy to zborów i innych religii? Dotyczyć to może rozumiejących i ślepych. Druga odp.Najprawdopodobniej wizygoci ,uaktualnił to ksiądz Sauniere.co ciekawe jego data urodzenia koresponduje z datą urodzenia Mesjasza{Syna Człowieczego} i są tam niezbite dowody że nie jest to Chrystus.w Rennes Le Chateau jest b.dużo informacji na ten temat.



#32786 Kres religii fałszywej jest bliski!

Napisano przez gryf144 on 2006-08-20, godz. 12:33 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Kloo-piszesz cyt. ...czy zostanę wiarę na ziemi jak wrócę...moja odp. do tego tematu; ...Już Wrócł i zastał Wiare. .. i jest przerażony...



#32961 Kres religii fałszywej jest bliski!

Napisano przez gryf144 on 2006-08-22, godz. 13:00 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

odp .do Cześka -"'wrócił "w kontekście znaczy " przybył" , bo Chrystus nie powrócił tylko przybył jego starszy Brat- Syn Człowieczy -Pan Zastępółw wraz z wojskiem aniołów by dokończyć wojnę z Lucyferem.Chrystus był tylko częścią tej misji .W Rennes Le Chateau w południowej francji jest zakodowana data urodzenia Syna człowieczego. Wszelkie oko to oko fizyczne {biologiczne} każdej istoty fizycznej . lecz widzący go nie mogą go rozpoznać i zrozumieć bo czekaja na kogoś "latającego w chmurach" i rzucającego pioruny na Lucyfera.
PARANOJA!!! !!!!!!!!!!



#32973 Kres religii fałszywej jest bliski!

Napisano przez gryf144 on 2006-08-22, godz. 14:07 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

odp. do haael -Daleko mi do wygłupów ! Chociaż wolałbym to robić na ziemi,niż urzerać się ze ślepymi i głuchymi. Jestem pierwszym wrogiem sekt na ziemi. Wszystko co pisze jest autorskie i wywodzi się z mojej świadomości .niczego nie czytam. [---]
To nie jest dyskusja o Tobie, więc nie zapędzaj się w rozwijaniu tego tematu.
Personalne nawiązania należy uznać za zakończone. Moderator



#32926 Kim jesteś, drogi gościu odwiedzający ten serwis?

Napisano przez gryf144 on 2006-08-22, godz. 00:25 w Oceń forum

Pytanie;Kim jesteś drogi gościu odwiedzający ten serwis? Życzę wam żebyście się dowiedzieli .............



#32855 Dusza Jezusa!

Napisano przez gryf144 on 2006-08-20, godz. 21:50 w Dusza nieśmiertelna

do pawła r.- tozależy z jakiej korzystasz Biblii? Ja opieram sie na Biblii kt. wyd.ma ponad 100 lat,Polskie Tow. BIblijne w Londynie.tekst nie jest skarzony powojennymi potrzebami Chrześcijaństwa.Dla przykł.Ap. Św. Jana w Biblii 1000 lecia jest to tekst wr ęcz śmieszny .Gdzie wbrew Boga dodano pewne wartości inne ujmując. Takie czynności są niezgodne z nakazami BOGA ujętymi w 18,19 wers. 22 rozdz. Ap . Św. Jana Nie zajmuję się całą biblią tylko jej częśc. Ap. oraz Psalmami Dawida. i na tym polu mam osiągniety prawie 100% Sukces w odczytaniu ukrytej treści .Rozumowanie moje jest zgodne z zamiarem Boga [Jasno określonym .w Ap.] jeżeli nie znajdę chętnych do rozmowy w log.rozumowaniu o Bogu to trudno...Jest to napewno ponad Biblię bo jest zgodne z Wolą Boga. Z wszystkich rozdz.Biblii zarówno Nowego jak i Starego Testamentu tylko Apokalipsa została przekazana bez zakłóceń /



#32818 Dusza Jezusa!

Napisano przez gryf144 on 2006-08-20, godz. 16:26 w Dusza nieśmiertelna

odp. na pyt. Mirka;J 2;19-22. jezus rzekł ;zburzcie tę świątynie,a Ja w 3 dni ją odbuduje ; w tych słowach Jezus przekazał informacje by ludzie zburzyli wszystkie świątynie lub by ich nie budowali .Jedyną świątynią Boga na ziemi jest przyroda.dowodem na to są słowa Jezusa "a Ja w 3 dni ja odbuduję " -W 3 dniu stworzenia powstała przyroda i o takiej światyni mówil Jezus. Gdyby miał budować świątynie z kamieni to 3 dni by mu nie wystarczyło, natomiast gdyby budował cudem -po co mu wówczas 3dni czasu? uczynił by to w jedna chwilę.||||| Drugie pyt. dot. Duszy Jezusa.\Dusza Jezusa podlega takim samym prawom życia jak kazda inna dusza w niebie .w chwili śmierci Jezusa jego dusza została odprowadzona do nieba gdzie zaraz po powrocie spoykała się z duszą Boga. dowód na to zam. w obj Sw.Jana;1w 1r -jest zapisana inf.cyt;"objawienie Jezusa Chrystusa,które mu dał Bóg" Dusza Chrystusa popowrocie do nieba otrzymuje od Duszy Boga przygotowaną treść obj. wraz z poleceniem by przesłał ja na ziemie. nie ma czynić tego osobiście lecz przesłać przez swego anioła .Kolejnym dowodem są słowa z tego samego wersetu;'aby okazał sługom swoim rzeczy które sie w rychle dziać mają- a on je oznajmił i posłał przez anioła swojego słudze swojemu Janowi'.wtym wersecie są informacje ktore świadczą ze Dusza Jezusa żyła po jego śmierci izyje nadal.



#32848 Dusza Jezusa!

Napisano przez gryf144 on 2006-08-20, godz. 20:46 w Dusza nieśmiertelna

To są dywagacje i dowolne tłumaczenia kultury, ludzie różne rzeczy wymyślają. Nowy testament jest napisany jeszcze bardziej wieloznacznie ,tylko z niektórych jego części biorę przykład ,gdyż reszta jest przekłamaniem i przeinaczeniem.W\g potrzeb poszczególnych Papieży [papas-ojciec] [tytuł przynależny Bogu] na co są dowody w historii. slowa o świątyni ciała powstały po ukrzyżowaniu Chrystusa ,natomiast słowa o 3 dniach za jego życia . W\g zasad logiki nie można ich łączyć bo jedno jest Chrystusowe ,inne jego uczni . Jak wiem równierz uczniowie bardzo wieloznacznie przedstawiali wartości o Chrystusie.a pozostałe niewygodne prawdy należało odsunąć w zapomnienie. Druga odp.-1 zdanie wyjęte z kontekstu nie świadczy o duszy .2-Równiez oDuszy nie świadczy,ale o duchowości -są to dwie różne sprawy. A mój przwkazany temat świadczyl tylko o Duszy a nie o duchowości,męczeństwu ,itp.moja kwestia dot. tylko duszy a nie Arki Noego itp. Twoja wypowiedż nie dotyczy wogule Duszy .



#32812 Dusza -Co robi na ziemi?

Napisano przez gryf144 on 2006-08-20, godz. 15:29 w Dusza nieśmiertelna

Dzieki b.Ładny tekst.Lecz świadczy on o duchu człowieka anie o duszy.



#32777 Dusza -Co robi na ziemi?

Napisano przez gryf144 on 2006-08-20, godz. 11:38 w Dusza nieśmiertelna

Paweł r, nie interesuje mnie żadna organizacja, a wiedza w tym i innych tematach jest autorska.



#32749 Dusza -Co robi na ziemi?

Napisano przez gryf144 on 2006-08-20, godz. 01:15 w Dusza nieśmiertelna

Dusza -najczystsza krystalicznie rozwinięta forma życia. W odniesieniu do koloru posiada całe spektrum błękitu. W środowisku wszechświata może przebywać tylko w osłonach .Znaną na ziemi osłoną jest ciało i duchowość człowieka .Wcielane w ciało istoty w formie duszy Chrystus określił jako istoty równe Bogu.Dusza swój kształt dopasowuje do formy fizyczno- duchowej człowieka. procedura wcielania przygotowywana przez astralny system opieki. Przychodzi na ziemie pozyskać energie emocjonalną.Niezbędna jakość energi to stan objawiający się na poziomie euforii miłości. Treść apokalipsy odnosi się do duszy zwrotem ujętym w 5 wersecie 2 rozdziału; (Pamiętaj tedy skądeś wypadł) . W słowach tych Syn Człowieczy zwraca się do zagubionych Wybrańców ,zwraca się do nich jak do istot z Nieba.Przpominając im skąd są i co mają uczynić na ziemi.



#32730 Czy świadkowie Jehowy są odpowiedzialni za to, co głosi WTS

Napisano przez gryf144 on 2006-08-19, godz. 22:10 w Tematyka ogólna

Świadkowie po częsci są odpowiedzialni a to dlatego że wiara jest ślepa i dotyczy to wszystkich wyznań i religii .Świadkowie jednak starają się dociekać tematu w takim stopniu jak każdy potrafi. ale np. chrześcijanie wierzą w dogmaty ustanowione przez Kościół niepodważalne i niewytłumaczalne .A rzadko ktoś wśród nich interesuje się Biblia.