Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Fly

Odnotowano 654 pozycji dodanych przez Fly (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2013-03-28 )Sort by                Order  

#23967 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Fly on 2006-04-10, godz. 12:10 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Doris, powiem krotko: jezeli oczekujesz zrownowazonej rady na temat sytuacji, w ktorej sie znalazlas, to nie trafilas pod wlasciwy adres. Tutaj znajdziesz tylko glosy na NIE.
Ja moge jedynie dodac, ze jezeli nauki SJ nie trafiaja ci do przekonania i nie akceptujesz ich jako prawdy, to nie ma sensu zebys rozpoczynala swoja przygode z ta organizacja. Lepiej powiedz szczerze swego ukochanemu jak jest z toba naprawde.
Zycze wam wszystkiego dobrego.#40358 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Fly on 2006-11-08, godz. 14:39 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Co racja to racja. Przedstawiciele obydwó płci zabardzo jest zaślepiona wydawnictwem i pogladem na małżeństwo sedług WTS. Ale jak napisał Sebastian że najlepiej jest jak się jest z osobą tej samej wiary bo jest mniej problemów.


A ja myślę, że niektórzy nie mają wzięcia u sióstr, bo one mogą cenić sobie inteligencję a niekoniecznie kasę. A gdy brak jednego i drugiego, to można się przynajmniej dowartościować snuciem o-d...ę-rozbić-teorii na forach internetowych.
Wybacz JB, ale nie mogłem się powstrzymać.#86186 Były ŚJ mówi o Trójcy!!!

Napisano przez Fly on 2008-03-17, godz. 20:39 w Trójca

Tak, a więc dowiedzieliśmy się już, że z wydarzenia zesłania Ducha Świętego można dowiedzieć się o jego Boskości.

Nie , niczego się nie dowiedzieliśmy. Poznaliśmy tylko twój pogląd. Poza tym takie tanie chwyty możesz sobie podarować. To nie kampania wyborcza.#74048 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2007-08-16, godz. 17:22 w Tematyka ogólna

Dziękuję Maryhna że mnie wyręczyłaś.#48858 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2007-01-08, godz. 10:12 w Tematyka ogólna

hi fi: W telewizji na kanale Planete leciał film dokumentalny o Świadkach Jehowy. Wypowiadał się tam grafik komputerowy z Brooklynu, który mówił, że stara się dokładnie przekazać "myśl" poprzez rysunek. Potem widziałem jak jeden ze ŚJ odpowiedzialny za publikacje, oglądał przez lupę rysunek. Tak, nie pomyliłem się, oglądał przez lupę.

Są powody, żeby przed drukiem obejrzeć ilustracje przez lupę. Powody, które zna pierwszy lepszy grafik.

Jak się nie ma argumentów na tak jasne dowody, to najlepiej uciekać się do absurdów. To jest dobry argument ale na zebraniach Świadków Jehowy w Sali Królestwa, a nie tutaj.


TUTAJ? A co to, szpital psychiatryczny?


To nic innego jak poniżenie Pana Jezusa. Wkomponować mu we włosy demona. Robiąc takie rzeczy, mają jakiś w tym cel. Jaki? Czy możesz odpowiedzieć?


A po czym rozpoznać demona, bo ja tam widzę dziadka mroza? Od pewnego czasu mam wrażenie, że codziennie mijam na ulicy całe mnóstwo demonów. Tylko nie wiem jak ich rozpoznać. Słucham...
A jak już będziesz tak miły, to napisz jeszcze jak rozpoznać żyda. Borat twierdzi, że po rogach, ale sęk w tym, że oni te rogi świetnie maskują...#83465 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2008-01-28, godz. 18:07 w Tematyka ogólna

Naprawdę hael, widzisz tutaj kopyto??!! Litości!#48868 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2007-01-08, godz. 11:26 w Tematyka ogólna

hi fi: Jak się nie ma żadnych merytorycznych argumentów, to taka a nie inna odpowiedź z Twojej strony. No cóż, nic na to nie poradzę.


A ja naprawde nic nie poradzę, że widzę płomień, wykres giełdowy, byka i fallusa. Może faktycznie za mało się staram i jeszcze coś przeoczyłem. A więc pełne skupienie i próbuję jeszcze raz...#83550 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2008-01-30, godz. 21:32 w Tematyka ogólna

Ja jakaś odporna jestem...czy co... :huh: , ale ni hu-hu tego kopyta wypatrzyć nie mogę :(.

Nocka, przywracasz mi wiarę w ludzi. Chyba nawet nie po raz pierwszy ;)#117375 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2009-04-18, godz. 04:30 w Tematyka ogólna

No właśnie. Pytanie tak proste, jak tylko można, o odpowiedzi nikt nie potrafi udzielić. Tylko po co się odzywać i kompromitować niewiedzą, skoro można było siedzieć cicho i udać że się pytania nie widziało?#117199 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2009-04-15, godz. 18:54 w Tematyka ogólna

Tak, tak, Fly, ja się skłaniam do tego, że, przynajmniej ten z ostatniego obrazka jest "chrystologiczny", bo mu takie jakieś "natchnione" światło z brzucha wyłazi...
Matko kochna!!!! :blink: A może to nowe światło ???

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

Nocka, widzę, że cię temat zainteresował. Więc proszę spokojnie odpowiedz na interesujące mnie pytanie: Jeżeli zobaczysz na ilustracji w Strażnicy barana nie pasującego do kontekstu, to co to oznacza? Że autor jest opętany przez diabła czy może że kocha Jezusa? A może jeszcze coś innego? Poważnie pytam.#117192 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2009-04-15, godz. 17:59 w Tematyka ogólna

A ja się pytam: jeżeli na ilustracji w publikacji WTS będzie namalowany stuprocentowy baran - to co? Co on, ten baran, wyobraża?
Bo w Biblii to jeden baran starotestamentowy wyobrażał Medo-Persję a drugi - nowotestamentowy - Jezusa. To ja się pytam - czy ewentualne barany wts-owskie są chrystologiczne? Jeżeli tak, o co ta burza?#48854 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2007-01-08, godz. 10:05 w Tematyka ogólna

hi fi: Widać na prawej ręce św. Pawła kozła. Robota celowa przez grafika komputerowego. To jest świadome działanie. To nie żadne chmury na niebie, lecz świadoma działalność Strażnicy. Od kłamstw w Strażnicach aż się roi. Więc trzeba jeszcze potwierdzić 'pieczęcią' szatana. I mamy. Od znaków i symboli satanistycznych i okultyzmu też się roi w publikacjach. To nie jest przypadek.

Tu jest kozioł:

http://img396.images...mage0003mb3.jpg
Mamy rogi z palców, oko, bródka, wszystko jak należy. To nie jest przypadek.


Słabo szukacie. Ja zacząłem z nudów szukać "przekazów" na ilustracji zapostowanej przez Dicka (tylko w oryginale). I oto co znalazłem:
- płomień pod kapturem wdowy - symbol mąk piekielnych które czekają każdego kto nie potraktuje słów ze Strażnicy poważnie
- byka z jednym ogromnym rogiem (to prawie jak kozioł, a więc wiadomo o co chodzi autorom)
- wykres trendu giełdowego z trzema minicyklami, co symbolizuje odwrócenie koniunktury i w konsekwencji czas chwały dla WTS oraz upadku pozostałych fałszywych religii
- fallusa w stanie spoczynku (to niech wyjaśni mirek, który ich widział więcej)
- nienaturalnie ułożone palce w obu rękach (ta wdowa to prebrany diabeł a nie żadna wdowa a rogi chowa pod kapturem)
- wielką literę V (symbol zwycięstwa WTS).
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej zabawy przy dalszych poszukiwaniach. :lol:#83472 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2008-01-29, godz. 06:41 w Tematyka ogólna

Ten wątek to jest ciekawy temat na pracę z psychologii. Albo psychiatrii. Kopyto... Czy przeoczyłem też ogon i rogi?#48316 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2007-01-04, godz. 21:04 w Tematyka ogólna

Szkoda że nie ma emotikonki "ręce opadają"...#40733 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2006-11-12, godz. 12:37 w Tematyka ogólna

Właśnie przeczuwałem, że jestem nienormalny. Nie byłem pewien, ale tak właśnie podejrzewałem. Dzięki, Fly, że mnie uświadomiłeś.
Pozwólcie więc, żeby nienormalni dalej mogli szukać podprogowych przekazów, dyskutować, czy mają sens, czy nie i zapytywać Towarzystwo, co sądzi ono na ten temat. Normalny człowiek nie wierzy w takie rzeczy bez przeprowadzania dowodu. Dociekanie zostawcie nienormalnym.
Chociaż jestem nienormalny, niewiele rzeczy kojarzy mi się z centaurem. A już na pewno nie Chrystus.
Ale, jak już mówiłem, normalni ludzie nie dociekają takich rzeczy. Oni w nie nie wierzą i już.


Właśnie za pomocą przekazu podprogowego (sublimacyjnego) uświadomiłem haaelowi, że jest nienormalny. Przekaz był na tyle podprogowy, że nie przekroczył progu nawet mojej świadomości. Wielkie nieba! Teraz wierzę!
Możesz wszystkim zainteresowanym pokazać ten przekaz w moich wypowiedziach? Ja niestety go nie widzę, ale to oczywiste, w końcu to przekaz PODprogowy...#40728 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2006-11-12, godz. 12:09 w Tematyka ogólna

no własnie jezeli sj byliby jedyna religia prawdziwa, tak jak oni to twierdza dumnie, to nie powinni dopuścic do ani jednego takiego dwuznacznego obrazeczka. powinni byc czysci jak łza a nie dawac powody do gadania... TYM SAMYM WŁASNIE UDOKUMENTOWALI ZE SA PRZEGRANI..


Fajne kryterium oceny prawdziwości religii. Nazwijmy je roboczo "kryterium marty". Wg tej zasady religia katolicka nie może być prawdziwa, ponieważ w kącie jednej z ilustracji w gazetce wydawanej przez kółko rózańcowe przy parafii w Pcimiu wypatrzyłem Latającego Potwora Spagetti, a religia prawdziwa powinna być czysta jak łza i przenigdy nie powinna dopuścić do publikacji czegokolwiek co moje receptory wzrokowe mogą postrzegać jako antychrześcijański symbol.

Lightdrink - nic nie poradzę jak ci się wszystko z d... kojarzy. Ewentualnie można spróbować leczenia.
Po pierwsze, rzekome przekazy w tych publikacjach są zdecydowanie monotematyczne. Nawiązują do symboliki satanistycznej, masońskiej, czasami spirytystycznej. Dla przykładu na obrazkach znaleziono sporo kozłów. Teraz pytanie: dlaczego akurat kozłów, a nie szympansów, surykatek albo tapirów? Czy naprawdę prawdopodobieństwo przypadkowego ułożenia się kresek w kozła jest większe niż w żyrafę czy oposa? Nie wydaje mi się. Twierdzę, że prawdopodobieństwo przypadkowego objawienia się kozła jest takie samo, jak wielbłąda.


1. jako kozły zaprezentowano nam w tym wątku barany i antylopy. Daje do myślenia w kwestii rzetelności "badacza"
2. Wątpię żeby normalnym ludziom (do takich zaliczam [db]) chciało się poświęcać wolny czas na szukanie ukrytych wielbłądów.
3. Jako rzekłem wyżej - jak się komuś wszystko z d... kojarzy, to wszędzie ją będzie widział. Podobnie jest z kozłami.#40714 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2006-11-12, godz. 10:41 w Tematyka ogólna

Haael, pokaż tego centaura, bo ja nie widzę.
Poza tym twoja teoria jest dla mnie zupełnie bez sensu. O ile wiem nigdy nie dowiedziono istnienia podprogowego przekazu.
Skoro ja nie widzę centaura, mimo że staram się go dojrzeć, to jaki on na mnie wpływ wywiera?
Bzdury, bzdury, jeszcze raz bzdury!#40706 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2006-11-12, godz. 08:43 w Tematyka ogólna

Hej, hej Mars napada...

P.S. A ta łapa z pazurami faktycznie jest dziwna. Tu się zgadzam, że coś jest nie tak. Tylko jaki to przekaz podprogowy? Co to wogóle ma znaćzyć i jak niby oddziaływać na oglądającego obrazek?#40762 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2006-11-12, godz. 15:47 w Tematyka ogólna

jon - :lol:

a co do obrazka z potworem - wpatrywałem się, wpatrywałem i wypatrzyłem tak kilka kolejnych literek. Ciekawe czy ktoś jeszcze je znajdzie. Niestety nie dostrzegam tam żadnego szatanistycznego przesłania, ale może Naczelny Mason Forum mnie objaśni. A więc: co oznaczają w symbolice szatanistycznomasońskiej litery: S, U, A, H? Przy czym H można zmienić na I I, a S od biedy można wypatrzeć 2 razy? A... i jest odwrócone L! Najwyraźniej z tego wszystkiego widać jednak litery UA... czyżby Ukraina?#40765 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2006-11-12, godz. 15:58 w Tematyka ogólna

O cholera, ja już widzę na zdjęciu z potworem 3 tajemnicze punkty fioletowego światła (light - co oznacza ten kolor we wiadomej symbolice?) oraz głowę mumii owiniętą bandażem.
I widzę to wszystko wyraźniej niż centaura czy wszystkie kozły razem wzięte.#41602 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2006-11-20, godz. 13:49 w Tematyka ogólna

Haael - jezeli udowodnisz to co piszesz o tych głowach diabła na zdjęciu, to sam zmienię zdanie i przyznam ci pełną rację.#40866 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2006-11-13, godz. 11:46 w Tematyka ogólna

Czesiek, po raz pierwszy od dawna w pelni sie z tobą zgadzam!

Dodam tylko, że ze wszystkich przykładów przekazów sublimacyjnych jakie do tej pory widziałem, tylko jeden wg mnie zasługuje na zainteresowanie - to owe słynne szpony w książce "Objawienie".#40857 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2006-11-13, godz. 10:21 w Tematyka ogólna

Tylko czasami na siłe się ktoś doszukuje czegoś czego niema. Jak by się ktoś uparł to we wszystkim coś się najdzie nie tak.


Dokładnie. Zauważcie, że w tym krótkim wątku pokazano 2 ilustracje z "przekazem", gdzie ja i inne osoby dopatrzyły się jeszcze kilku dodatkowych literek i przynajmniej po jednej twarzy/pysku na obrazek. I prawdę mówiąc znacznie łatwiej zobczyć głowę mumii i litery UA niż gębę potwora z literami JAH.
Sęk w tym, że nikt z poszukiwaczy koziołków nie potrafi wyjaśnić co może oznaczać głowa mumii lub krokodyla albo literki UA. To takie nieszatanistyczne i niemasońskie... :D#40788 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2006-11-12, godz. 19:12 w Tematyka ogólna

jesli to jest religia prawdziwa to powinno to dla nich byc mozliwe. (...)
ale jeszcze raz powtarzam JESLI SJ SA RELIGIA PRAWDZIWA TAK JAK TWIERZDA TO TYCH OBRAZKÓW TAM POWINNO NIE BYC


Ale...
1. to ty tak twierdzisz. To jest twoje własne, osobiste, prywatne kryterium. W dodatku dość osobliwe. Ale masz prawo mieć swoje zdanie, tyle że chyba nikt go nie podziela. WTS nigdy nie twierdził nawet że jest nieomylny w kwestiach doktrynalnych, a mimo to uważa się za jedyną prawdziwą religię! A jak się ma waga kwestii doktrynalnych, dotyczących ludzkiego zbawienia do jakichś śmiesznych rysunków?! Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi, mam nadzieję, że tak.
2. tych obrazków nie powinno być? Ależ ich nie ma! Widzi je mirek, haael i paru zwolenników spiskowej teorii dziejów.#48615 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez Fly on 2007-01-06, godz. 09:39 w Tematyka ogólna

Proponuję niektórym wrócić do stron 4-6 tego wątku.
Jak ktoś wpatruje się wystarczająco długo w ilustrację, szukając w niej czegoś, to w końcu to coś znajdzie. To tak jak z chmurami na niebie.
Myślę, że połowa albo i więcej ilustracji w Strażnicy zawiera elementy, które mirek uzna za przekaz sublimacyjny. Swoją drogą nasz tropiciel kozłów i diabłów jest mało spotrzegawczy, bo znalazł na ilustracji ciasteczkowego potwora a przeoczył krokodyla (krokodyl - gad - wąż - szatan!). Czasem trzeba więc mu pomóc w poszukiwaniach. Ja chętnie służę; na razie moją specjalnością są krokodyle i literki w każdej konfiguracji.
Mirek za przekaz sublimacyjny uzna też stojący na stoliku obrazek przedstawiający głowę baranka oraz stado antylop. Nie wierzycie? To cofnijcie się na początek tego wątku.

Powtarzam, że dla mnie jedynym podejrzanym rysunkiem jest ten ze szponami w ksiązce "Finał Objawienia".