Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Administrator

Odnotowano 292 pozycji dodanych przez Administrator (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-13 )



Sort by                Order  

#9046 Strasznie wolno

Napisano przez Administrator on 2005-08-01, godz. 17:04 w Do administratorów...

Forum wolno się otwierało z powodu tego górnego paska z informacją ile osób jest aktualnie na czacie. Serwer próbował pobrać tą informację a że Polchat coś nawala to spowalniało tutaj odczyt. Na razie zdjąłem ten pasek aż naprawią Polchat.



#9029 Nowy Związek Wyznaniowy byłych Świadków Jechowy

Napisano przez Administrator on 2005-08-01, godz. 06:54 w Nowości z kraju i zagranicy

Na grupie dyskusyjnej pl.soc.religia pojawił się ciekawy artykuł:
"Nowy Związek Wyznaniowy byłych Świadków Jechowy"
http://niusy.onet.pl...ia&aid=36889348



#8990 Biblia Internetowa v4.8

Napisano przez Administrator on 2005-07-30, godz. 16:50 w Biblia Internetowa

Biblia Internetowa v4.8
http://apologetyka.com/biblia/

Dodano znacznie lepszej jakości plik z tekstem Przekładu Nowego Świata.
Uzupełniono brakujące wersety, poprawiono numerację i różne literówki.



#7870 Uwaga na maile z portalu gazeta.pl!

Napisano przez Administrator on 2005-07-01, godz. 19:39 w Zmiany w serwisie

Proszę o nie używanie kont pocztowych z portalu Gazety Wyborczej bo oni mają źle poustawiane serwery i do administratora notorycznie trafiają odrzucone maile. Notorycznie pojawia się błąd 550 "Brak rekordu SPF/MX nadawcy lub bledna autoryzacja SMTP". Efektem jest to że użytkownik który chce się dołączyć do naszego forum nie doczeka się maila z potwierdzeniem rejestracji. Czyli krótko: jeśli chcesz się tu dołączyć to korzystaj z innych serwerów pocztowych bo z gazeta.pl są same problemy.



#7690 W co wierzycie?

Napisano przez Administrator on 2005-06-28, godz. 18:00 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

jesli ktoś pragnie nawiązać ze mną bliższy kontakt to podaję moj adres

Takie posty proszę wysyłać w dziale Towarzyskie.



#6802 Dam Ci wszystkie Krolestwa Swiata

Napisano przez Administrator on 2005-05-28, godz. 17:51 w Tematyka ogólna

Prosze o wyjasnienia co to takiego rekin za przestepstwo popelnil zescei go czasowo wykluczyli :)

Czy napisałem że czasowo? Dostał bana do bodajże roku 2032 r. czyli w kategoriach internetu można powiedziec że na dobre. Czasowo to już raz był zablokowany za obrażanie innych uczestników forum. Jako recedywista podlegający surowszym zasadom wiedział, że jeszcze jeden wybryk albo skarga a wylatuje. A skoro nie chce się trzymac tematyki forum i ma w nosie innych oraz zasady tu obowiązujące, to niech sobie pisze gdzie indziej. Przecież to nie jest jedyne miejsce gdzie się rozmawia o Świadkach Jehowy. Ja zaś nie mam czasu ciągle otrzymywac na niego skarg od innych użytkowników. Temat zamknięty.



#6775 Dam Ci wszystkie Krolestwa Swiata

Napisano przez Administrator on 2005-05-28, godz. 09:04 w Tematyka ogólna

po dlugiej nieobecnosci spowodowanej zablokowaniem przez administratora wrocilem.
pewnie nie na dlugo bo nie mam zamiaru podporzadkowywac sie nikomu . nigdy tego nie robilem.

Skoro nie zamierzasz podporządkowac się zasadom tego forum to dostajesz bana permanentnego. Tym bardziej że znowu mam sporo skarg na ciebie.



#6774 dlaczego chodzice na zebrania?

Napisano przez Administrator on 2005-05-28, godz. 08:40 w Obowiązki teokratyczne

na tej podstawie, na marzeniu o zyciu wiecznum ,robia kase religianci wszelkiej masci i autoramentu.
niedorzecznosc i biblijne postaram sie wykazac jesli mi pozwoli administrator.
dlaczego nie wyciagac z sekty ludzi do ateizmu ?

(1) To że ktoś robi kasę na ludzkiej potrzebie transcendencji nie znaczy że wszyscy tak cynicznie się zachowują. (2) Co do wyszukiwań rzekomych niedorzeczności biblijnych to nie jest to tematem tego forum. (3) Co do wyciągania ludzi z sekty do ateizmu to sekta nie musi byc w ogóle religijna (vide Amway). Poza tym ateizm jest prymitywnym światopoglądem i gorliwośc niektórych ateuszy w jego szerzeniu niewiele się różni od prozelityzmu jaki uprawiają sekty. Ale to też nie jest tematem tego forum więc nie widzę powodu aby tu to omawiac.



#6721 Jest potrzebne.

Napisano przez Administrator on 2005-05-25, godz. 17:54 w Oceń forum

Lubię tu zaglądać. Ale mam pytanie do gospodarzy. Otóż, właśnie przeczytałem wypowiedź Epoki, że usunęła wszystkie swoje posty.
http://watchtower.or...st=0
Spowoduje to oczywiście luki w tematach, a co za tym idzie zamieszanie. Mam więc pytanie do Was. Czy jesteście przygotowani na to że osoby krytycznie oceniające to forum, lecz udzielające się na nim w przeszłości, usuną swe wypowiedzi czyniąc Wam na złość? Nie trudno przewidzieć że taki postępek byłby największym ciosem w to forum, przez wytworzenie totalnego zamieszania. Czy jesteście na to przygotowani?

Przepraszam ale to pytanie zadałem już w dziale "Do administratorów", tylko był jakiś błąd w sieci i nie chciało go zatwierdzić a teraz się okazuje, że został zdublowany.

Nie sądzę aby komukolwiek zaszkodziło to że ktoś usuwa swoje posty. Jak głupi to niech pisze i potem siebie usuwa. Dajemy użytkownikom dosyc dużo swobody. Oczywiście, jeśli ktoś ewidentnie "przegina" to dostanie czasowego bana aby ochłonął.

Jeśli będzie taka potrzeba to możemy zablokowac taką możliwośc, ale nie sądzę że to będzie potrzebne. Ten ostatni incydent wynika z niedoinformowania i porywczości użytkowniczki, bo czat jest autonomiczną, niezależną od tego forum usługą. Równie dobrze może w ramach obrazy za to co słuchała w radiu wyrzucic przez okno swoją kanapę. :)



#5280 Równość co do natury?

Napisano przez Administrator on 2005-04-13, godz. 13:00 w Trójca

"Kiedy mówimy o tym, że ktoś jest wyższy od drugiego, to możemy mieć na myśli dwie rzeczy. Albo chodzi nam o wyższość ontologiczną albo funkcjonalną. Wyższość ontologiczna dotyczy wyższości jakościowej i jest związana z kwestią natury, czy sposobu istnienia, danej istoty. Np. taką wyższość posiada Bóg Stwórca nad swym stworzeniem, człowiek nad zwierzęciem, zwierzę nad roślina, roślina nad kamieniem. W każdym z powyższych przypadków mamy do czynienia z różnicą jakościową. Z kolei gdy mówimy o wyższości funkcjonalnej, mamy na myśli umowną "niższość" związaną ze pełnieniem jakiejś funkcji, zadania czy pracy. Np. funkcjonalną wyższość posiada pracodawca nad pracownikiem, oficer nad szeregowym, król nad poddanymi itp. Funkcjonalna "wyższość" w każdym z tych przypadków nic nie mówi na temat tego, czy ta strona jest jakościowo niższa. Przykładem relacji w której jedna istota jest wyższa od drugiej zarówno jakościowo jak i funkcjonalnie jest relacja pomiędzy Bogiem (który jest Panem i Stwórca) a chrześcijaninem (który jako stworzenie jest niższy ontologicznie, oraz znaje prawo Boga do panowania w swym życiu)."

Link do źródła...



#4953 Dodano nowe forum

Napisano przez Administrator on 2005-03-31, godz. 19:49 w Zmiany w serwisie

W związku do zapotrzebowaniem na coś takiego, do działu "Kontakty, linki, wymiana informacji" dodano nowe forum o nazwie "Towarzyskie". Można tu się przywitać, pozdrowić, umówić. :)



#4949 Odrzucone maile

Napisano przez Administrator on 2005-03-31, godz. 16:10 w Zmiany w serwisie

Zmieniłem adres IP serwera smtp który rozsyła mailem hasła do potwierdzenia. Powinien zniknąć problem z niedochodzącymi mailami. Poprzedni adres jakimś cudem był przez niektóre serwery (np. yahoo.com) blokowany.



#3750 Odrzucone maile

Napisano przez Administrator on 2005-02-20, godz. 23:35 w Zmiany w serwisie

Dochodzą do mnie zwrotne maile od osób chcących się dopisać do forum. Będę dorzucał tu listę odrzuconych maili z informacją zwrotną aby ich właściciele zrobili awanturę swoim providerom za źle skonfigurowane serwery pocztowe.

[email protected]
SMTP error from remote mailer after RCPT TO:<[email protected]>:
host mailic01.gazeta.pl [193.42.231.60]: 550 Brak rekordu SPF/MX nadawcy lub
bledna autoryzacja SMTP!

[email protected]
SMTP error from remote mailer after RCPT TO:<[email protected]>:
host mail.lama.net.pl [195.225.248.41]: 550 5.7.1 <[email protected]>... Host is on
the AHBL - Please see http://www.ahbl.org/tools/lookup.php?ip=\002/

[email protected]
SMTP error from remote mailer after RCPT TO:<[email protected]>:
host mailic01.gazeta.pl [193.42.231.60]: 550 Brak rekordu SPF/MX nadawcy lub
bledna autoryzacja SMTP!

[email protected]
SMTP error from remote mailer after RCPT TO:<[email protected]>:
host mailic01.gazeta.pl [193.42.231.60]: 550 Brak rekordu SPF/MX nadawcy lub
bledna autoryzacja SMTP!

[email protected]
SMTP error from remote mailer after RCPT TO:<[email protected]>:
host mx.o.pl [81.169.173.209]: 550 <[email protected]>:
User unknown



#3427 Problemy z rejestracją c.d.

Napisano przez Administrator on 2005-02-10, godz. 23:54 w Zmiany w serwisie

Osoby majace problemy z rejestracja na forum (tzn. nie dostajace maila umozliwiajacego autoryzacje) niech wala z pretensjami do swego providera. Jakis baran wstawil adres IP serwera gdzie lezy forum (korzystamy na razie z hostingu http://etap.pl) na czarna liste spamerow i teraz ci co korzystaja z takich list automatycznie kasuja wszelkie maile. Juz z w tej sprawie ingerowano To jest juz odkrecone ale niektorzy (np. wp.pl) pewnie nie odswiezyli sobie listy zablokowanych serwerow wiec pewnie nadal kasuja. Tak wiec pozostaje atakowanie mailami z pretensjami waszego providera. Warto tez zglosic taki problem do [email protected] bo oni maja wieksza sile przebicia (jako provider a nie osoba prywatna).



#3390 może uruchomić chat?

Napisano przez Administrator on 2005-02-08, godz. 01:18 w Do administratorów...

Czat dodany. Wystarczy kliknąć na górne menu z napisem Czat. Soft z phpBB odpada bo używamy Invision Power Board. Podpiąłem aplet do pokoju ajwrb zgodnie z życzeniami.



#3389 Nowy czat!

Napisano przez Administrator on 2005-02-08, godz. 01:16 w Zmiany w serwisie

W pasku u góry forum jest link do czatu. Dodano też informację o ilości osób na czacie.



#3154 Problemy z dostępem 21-23 stycznia 2005

Napisano przez Administrator on 2005-01-24, godz. 09:02 w Zmiany w serwisie

Problem z dostępem do wiadomości w dniach od 21 stycznia 2005 do dziś został opanowany. Jedna z tabelek MySQL pogubiła indeksy i stąd wyskakiwał błąd. MySQL tak już czasem niestety ma.