Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika buldog

Odnotowano 62 pozycji dodanych przez buldog (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-02-07 )



Sort by                Order  

#61595 Czy to również zwyczaj?

Napisano przez buldog on 2007-04-28, godz. 18:54 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Dwoch starszych gra w szachy a ja kibicuje ! Z zycia wziete i normalne . I nikt nie ma z tym problemu!!!



#46972 Armagedon za 20-50 lat

Napisano przez buldog on 2006-12-26, godz. 20:28 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Dodam ze dopiero od pewnego czasu unika sie jak wspomnianego ognia.
Gra na czas........?



#46967 Armagedon za 20-50 lat

Napisano przez buldog on 2006-12-26, godz. 19:15 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Wczoraj jeden z moich współpracowników opowiedział mi iż odwiedzili go nie dawno przedstawiciele ŚJ. Jeden z nich poinformował go, że koniec tego systemu rzeczy nastąpi za około 20 do 50 lat!!!! A już na pewno za życia tego pokolenia! Na pytanie jak to wyliczył zmienił temat rozmowy.

Czy ktoś wie coś na temat nowego światła w sprawie końca tego systemu rzeczy?


Z roznych powodow nie moge za czesto pisac!!!!Ale czytam ile sie da!!! No i kiedys obiecalem , ze bede sie dzielil informacjami z pierwszej reki!Do takich nalezy- nie ma zadnej DATY!!!!!Mowienia o takich unika sie jak ognia :ph34r: (piekielnego? :P )
No i racje ma Kloo : kladzie sie wzmozony nacisk na lojalnosc wobec "niewolnika" :ph34r:

pozdrawiam wszystkich :)



#36515 Wiadomości Królestwa Nr 37

Napisano przez buldog on 2006-10-04, godz. 20:16 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Moze tez chodzic o podkreslenie powagi dzialania...zyjemy w koncowce czasow konca...czasu pozostalo naprawde niewiele... :ph34r:
Ale...ale...tam nigdzie nie pojawia sie imie Boze :unsure: ciekawe dlaczego?



#36016 Czy wiara poza organizacją religijną jest daremna?

Napisano przez buldog on 2006-09-25, godz. 18:55 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

"Albowiem Bog tak bardzo umilował swiat{nie tylko SJ},że Syna swego jednorodzonego dał,aby kazdy {nie tylko SJ},kto w Niego wierzy ,nie zginał,ale miał zywot wieczny"
Wyobrazam sobie reakcje na ten cytat i szczegolnie jego interpretacje kilku postaci :

1/ Wyznawca religii "niechrzescijanskiej" ale utrzymujacej relacje z np katolikami twierdzacymi ze "niechrzescijanie - czyli ludzie niewierzacy w Chrystusa " rowniez maja mozliwosc zbawienia .

" Wpuszczono mnie w maliny !! mowiono ze tez moge isc do Nieba jak bede dobrym czlowiekiem a tu wypada na to ze nie mam takiej szansy bo nie wierze w Jezusa !! "

2/ Kobieta ktora nie dala na msze "sw" za dusze swojego meza :

" I dobrze zrobilam ze nie dalam zarobic temu............ , bo przeciez Antek wierzyl w Jezusa wiec bedzie mial zywot wieczny "

3/ Satanista :

"Super !!! przeciez wierze ze Jezus istnieje a moj Pan ( Szatan ) tez ma zapewniony zywot wieczny bo przeciez wierzy w niego i nawet zna osobiscie "

Zainteresowanych zrozumieniem tego co oznacza "kazdy kto w Niego wierzy " pragnalbym zainteresowac wersetem :
Jk 2:19-20 BT „Wierzysz, że jest jeden Bóg? Słusznie czynisz - lecz także i złe duchy wierzą i drżą .(20) Chcesz zaś zrozumieć, nierozumny człowieku, że wiara bez uczynków jest bezowocna ?”

Inna sprawa to ;
Jakie uczynki powinny charakteryzowac chrzescijan ?
Co ma oznaczac ze ktos wierzy w Jezusa ? ( przeciez Judasz tez wierzyl w Jezusa )

Jezel komus sie wydaje, ze formalnie jest czcicielem, a jednak nie kielzna swego jezyka, lecz ciagle zwodzi swoje serce, to jego forma oddawania czci jest.....daremna!!! :ph34r:

To tez Jakub :angry:



#36015 NIEWOLNIK: Wasze skojarzenia i refleksje

Napisano przez buldog on 2006-09-25, godz. 17:37 w Tematyka ogólna

człowiek i w niewoli może czuć sie i być wolny.

będąc wolnym może czuć sie i być zniewolony.

każdy z nas ma doświadczenia życiowe potwierdzające te słowa.



czlowiek w niewoli moze czuc sie wolnym...bo nie wie ,ze jest w niewoli.....


bedac wolnym moze czuc sie i byc zniewolonym....bo nie takiej wolnosci pragnal....



#35284 Problem kasowania postów, nicki i rozróby

Napisano przez buldog on 2006-09-14, godz. 19:38 w Zmiany w serwisie

:D Pozdrowinia dla Admina ,wie co robi i...z nimi ciekawiej...hi <_< :) ;) B)



#35281 Kosmici czyli dziwni goście naszego forum

Napisano przez buldog on 2006-09-14, godz. 19:15 w Oceń forum

Najlepiej niech zaczna od poczytania regulaminu :ph34r: !!!



#35132 Zarzuty w stosunku do SJ

Napisano przez buldog on 2006-09-12, godz. 19:57 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

:o No to biore sie do .....myslenia.Dzieki za tyle :rolleyes: .I modlitwa tez sie przyda ;)



#35130 Zarzuty w stosunku do SJ

Napisano przez buldog on 2006-09-12, godz. 19:47 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Kloo- obiecuje , ze w podziekowaniu podam tu do wiadomosci wszystkko co "wyszpieguje".... :D :lol: :rolleyes:



#35128 Zarzuty w stosunku do SJ

Napisano przez buldog on 2006-09-12, godz. 19:36 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

:) Drodzy Panowie :P
Na razie to ja dostalem jeszcze wiecej do przemyslenia!!!Tylko jak rozmawiac z kims za kogo mysli ktos inny.....Chyba , ze HC przekona mnie na tym Forum , ze jest inaczej :huh: .I moze faktycznie ktos z braci zaryzykuje jakas odpowiedz?! Kloo-czy nie dalo by sie dla mnie jeszcz troche z twoich 60 pytan zorganizowac?
Pozdrawiam B)



#35008 NIEWOLNIK: Wasze skojarzenia i refleksje

Napisano przez buldog on 2006-09-11, godz. 18:54 w Tematyka ogólna

Niewolnik , ktory trzyma w niewoli to jak sie nazywa...?czyim niewolnikiem jest.....?



#35006 Zarzuty w stosunku do SJ

Napisano przez buldog on 2006-09-11, godz. 18:44 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

<_< Hi Kloo,

po takim zagajeniu dowiedzialem sie , ze powinienem koncentrowac sie na Bblii,a nie na..... bajkach z Internetu! :P Budowanie wiary nie polega na rozmowach z odstepcami!!! :ph34r:
W takim raie czy moge dodac kolejne pytanie:Gdzie w biblii jest mowa o Ciele Kierowniczym?RATUNKU!!!



#34583 Zarzuty w stosunku do SJ

Napisano przez buldog on 2006-09-07, godz. 16:24 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Przy okazji korzeni ; kto,kiedy i jak doliczyl sie grona 144 000 ? Czy wiadomo ilu pierwszych chrzescijan ewentualnie zaliczaloby sie do tego grona? Ilu bylo pozniej? Jak doszli do tego ,ze teraz pozostal juz tylko "ostatek?W tym temacie potrzebuje pomocy...RATUNKU!!! :unsure:



#34149 Jak powinni zmienić się ŚJ?

Napisano przez buldog on 2006-09-03, godz. 18:51 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Pokazcie mi kogos tutaj z "naprawiaczy" WTS ktorzy by poznali Jehowe bez tego "bezdusznego WTS-u" :(
Pokazcie mi kogos kto dowiedzial sie dzis bezposrednio od Jezusa ze Jehowa to Imie Boga.
Twierdzicie ze jestescie na "lepszej drodze" ? a wiec ......................

Do pracy :)



Wystarczy dobry historyk;On kiedys powiedzial mi ze Jahwe to imie boga Izraelitow...A kto kiedykolwiek dowiedzial sie od Jezusa , ze Jehowa to imie boga....?Czy Jezus musial to mowic...?On...o ktorym mowi Izajasz: POTEZNY BOG.....



#32152 O Godność Tego Forum I Ludzi Tu Piszących

Napisano przez buldog on 2006-08-13, godz. 18:21 w Oceń forum

I kon by sie tez usmial :D :) :lol: :rolleyes: ;)



#32137 "Zważajcie na samych siebie i na całą trzodę"

Napisano przez buldog on 2006-08-13, godz. 15:38 w Obowiązki teokratyczne

To co na razie udalo mi sie zobaczyc w tej ksiazce mozna znalezzc w inych publikacjach!Tylko trzeba umiec szukac i miec gdzie szukac!!!! <_<



#31856 Skandal: WTS i kasa z papierosów

Napisano przez buldog on 2006-08-10, godz. 19:45 w Nowości z kraju i zagranicy

Przynajmniej w kilku zachodnich krajach prawie na pewno:TAK!!



#31853 "Zważajcie na samych siebie i na całą trzodę"

Napisano przez buldog on 2006-08-10, godz. 19:38 w Obowiązki teokratyczne

A skoro juz tak sobie mówimy o tajnych książkach. Jest jeszcze jedna pozycja, ale to byłoby wyzwanie ją zdobyć. Jest to podręcznik dla..... Biura Odziału! O istnieniu takiej pozycji wspomina już Franc. Tam to dopiero muszą być kwiatki.

I jeszcze jedno. To nieprawda, ze tam nie ma nic cikawego. Niektóre fragmenty tej książki są bardzo ale to bardzo ciekawe......



Podpowiedz ktore to sprobuje ja zdobyc B)

--
Podwątek "Tajemni mocodawcy Swiadków Jehowy" tutaj: link | Moderator





#31757 Wnikliwe Poznawanie Pism

Napisano przez buldog on 2006-08-09, godz. 19:57 w Obowiązki teokratyczne

Dowiedziałem sie, że w pażdzierniku ma sie pojawić ten wolumin, a raczej 2(tomy) w zborach. taką informację ogłoszono na kongresie. Ale pewnie to będzie tylko dla głosicieli. :angry: Jakby ktoś to zdobył to przydałoby się zeskanować i puscić w internet. Niech i Opozycyja sie nacieszy :D



Duzo pracy...i co nam to da ?



#31755 Nowa Wersja Forum

Napisano przez buldog on 2006-08-09, godz. 19:49 w Zmiany w serwisie

albo jestem zbytnio pdejżliwa albo coś mi tu smierdzi <_<



Jak klikne gdzie nie trzeba to i wlacza sie to co nie trzeba. :ph34r: Chcialem tylko zapytac Marychny co jej smierdz....? :P i



#31640 Nowa Wersja Forum

Napisano przez buldog on 2006-08-08, godz. 20:18 w Zmiany w serwisie

Myslalem ,ze mi sie juz nie uda , bo komputerowiec ze mnie zadny , ale czego sie nie robi w imie IDEI :D :P !!POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!!


I po zmianach trzeba sie jeszcze uczyc na nowo pisac!Idzie nowe? :)



#31636 Nowa Wersja Forum

Napisano przez buldog on 2006-08-08, godz. 20:07 w Zmiany w serwisie

Wierzę w Boga i dobre ludzi skłonności, ludzi z WTS.
Każdy popełnia błędy.




#31339 Pedofil wciąż jest starszym zboru

Napisano przez buldog on 2006-06-13, godz. 19:06 w Seksualność

Ciekawe.Bo z drugiej strony-przynajmniej od jakiegos czasu-osoba na ktora padlby chociaz cien pedofilli,nie moze pelnic zadnych specjalnych przywilejow;nawet do konca swojego ziemskiego zycia;jak jest z niebianskim to nie wiem...



#31337 pale na grobach ŚJ, kanonizacja Russella, itd.itp.

Napisano przez buldog on 2006-06-13, godz. 18:51 w Tematyka ogólna

Nic sie nie marrtw!Trzeba zachecic braci do skorzystania z odpowiednich lekcji w poradniku do TSSK i bedzie lepiej! :D :rolleyes:


Albo i nie......... :unsure: :angry: :ph34r: