Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika rmx

Odnotowano 47 pozycji dodanych przez rmx (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-22 )



Sort by                Order  

#49383 Ocena według Świadka Jehowy tego forum (rmx)

Napisano przez rmx on 2007-01-13, godz. 12:36 w Oceń forum

Oj, DJ Bobo, nie przeginaj, bo i Ciebie może dosięgnąć sądna dłoń Pana :ph34r: . Nie znasz takiego wersetu, że obrzydliwością dla Jahwe jest zarówno ten, kto nazywa niegodziwca sprawiedliwym, jak i ten, który NAZYWA SPRAWIELIWEGO NIEGODZIWCEM? A gdzie miłość chrześcijańska? Przecież powinieneś miłować swoich nieprzyjaciół.

Tym sądem to możesz sobie straszyć chłopaczków, którzy piją piwo pod Twoją klatką schodową. Plisssss, nie ośmieszaj się :) . Tutaj piszą ludzie trochę starsi i poważniejsi nad poziom gimnazjum.



A mam nadzieję, że jesteś bogaty i stać ciebie na zapłacenie kosztów sądowych i odszkodowania dla mnie.
Więc przestań błaznować i wnoś sprawę do sądu. Mi akurat potrzebna jest gotówka i chętnie tak piszącego sądownie pozbawię nieco gotówki.
To kiedy zakładasz sprawę?




wypad zadymiarze z forum :rolleyes:
z takimi matołami to bym w piekle nie chaiał się spotkać
:rolleyes:

Witaj Rmxsiku,
poproś mamusię aby Ci z powrotem smoczek do usteczek wsadziła, bo smucisz jakby Ci wypadł.
Takie tupanie noworodkowymi nóżkami nic dobrego Ci nie przyniesie, a nawet może doprowadzić
do Twojego wylotu z kolejnego forum /co najmniej jeden wylocik już bobasek gdzieś zaliczył/.
Pozdrawiam


a ty koleś spierd.....l


MOŻECIE MNIE ZBANOWAĆ,
JA WKRACZAM TUTAJ SĄDOWO, ZA DOPROWADZANIE DO NERWICY LUDZI, JESZCZE SIĘ SPOTKAMY MATOŁY WASZA MAĆ !



#49349 dot. reklamowania/podawania linków do forum

Napisano przez rmx on 2007-01-13, godz. 02:21 w Oceń forum

eh nawet z taką prawdą się sprzeczacie,
jak mówię że tak było to tak było, nie znacie tlenu i szkodliwych skryptów :( i co wyrządzają,
to był jakiś skrypt automat i w kilku sekundach otwierał 100 okienek to tak jakby trzymał enter na ikonce i nieustannie włączał, a efekt przegrzanie, u mnie tak jest jak za wiele funcki, to siada i reset :(



#49331 dot. reklamowania/podawania linków do forum

Napisano przez rmx on 2007-01-12, godz. 23:28 w Oceń forum

To, o czym piszesz, jest po prostu niemożliwe.

1. Wysłanie stu zaproszeń może przeciążyć pamięć, ale nie procesor. Wystarcza na ogół zabicie tlena z menedżera zadań.
2. W Windows XP niemożliwe jest, żeby takie przeciążenie spowodowało reset. Chyba, że sam ręcznie go zresetowałeś.
3. "Ważne dane", o których piszesz, musiały być właśnie tworzonym plikiem, którego nie zapisałeś jeszcze na dysku.



:blink: :blink: :blink:

co wy myślicie że ludzie mają tylko nowoczesne komputery po 2 GHz procesorki i 1 GB ramu, to nie prawda bo do dziś działają komputerki z procesorkiem 400 MHZ :angry:

więc teraz może uwierzysz, u mnie lekkie przeciążenie oznacza auto reseta a co dopiero otwarcie 100 okienek w pasku zadań , jak to się mówi, jest zwiecha a po 3 sekundach reset a moje dokumenty worda poszły gdzieś a poza tym jaki XP, miejcie współczucie, nie stać mnie na taki drogi system, mam o wiele gorszy :rolleyes:



#49327 Pijany ŚJ sprawcą śmiertelnego wypadku

Napisano przez rmx on 2007-01-12, godz. 23:19 w Nowości z kraju i zagranicy

Każdy popełnia błedy i jest człowiekiem, nie ma świętego na ziemi, a ci co zostali wyświęceni szybko spadną z ołtarzy, bo żaden człowiek nie jest świety i nie będzie nim, wszędzie są źli i dobrzy bo taka jest natura człowieka, że zawsze będzie popełniał błedy bez względu jakiej wiary jest

:(



#49326 Ocena według Świadka Jehowy tego forum (rmx)

Napisano przez rmx on 2007-01-12, godz. 23:12 w Oceń forum

Po takim pożegnaniu i kolejnej obietnicy, że rmx po raz ostatni się odzywa, znowu się odezwał i wysmarował taki post:
rmx-ie po tak podłym podsumowaniu forum i wykazaniu się swoim zachowaniem masz jeszcze czelność kogokolwiek krytykować? Sam dla śJ domagasz się zrozumienia, że nie są to święte osoby, ale od innych tego wymagasz, a jak nie postępują jak się tobie podoba, to wyśmiewasz się z nich i szydzisz z nich.

Po prostu twoje zachowanie to dno. Może jednak dotrzymuj swojego słowa i nie pisz więcej, bo świadectwo jakie wydajesz rzutuje na całą "organizację" śJ w imieniu której występujesz.


Z takimi kolesiami co to do każdego pretensje mają omijam szerokim łukiem i ignoruje :rolleyes:
takie cześki prowokatorzy, to powtórze niech spadają - te słowa do takich ludzi, nie do wszystkich !!!,

nawet biblia powiada że zła mamy nienawidzieć, więc nierozmawiam ze złem, bo Cześki to kłócą się w niektórych postach nawet ze Sebastianem A.

a jakby cześki nie były ślepe to by widziały że to była moja reakcja na post dotyczący obrazy biednej siostry, którą tu nazywacie ze złości "pijaną, zgwałconą jehowitką" i dlatego moja reakcja jest taka, bo takie ludzie jak cześki to zawsze zgnoją każdego kto im nie odpowiada

Rmx-ie, proszę, pisz nadal...


a będę, dziekuje za słowa poparcia :P


rmx
Jak masz zamiar tak psuć opinię śJ to sobie odpuść pisanie. Chociażby przez wzgląd na imię Boga którym w nazwie posługuje się twoja "organizacja". Po co z twojego powodu ludzie mieliby bluźnić imieniu Boga którym tak chętnie się posługujesz.


powiedziałem jak wyżej, jedno słówko do ciebie, i własnie z taki ludźmi się żegnam na tym forum, i nie oznacza to mojego odejścia, oznacza to że nie dyskutuję z takimi prowokatorami, którzy zrobili z tego forum burdel



#49315 Ocena według Świadka Jehowy tego forum (rmx)

Napisano przez rmx on 2007-01-12, godz. 22:10 w Oceń forum

rmx
Jak masz zamiar tak psuć opinię śJ to sobie odpuść pisanie. Chociażby przez wzgląd na imię Boga którym w nazwie posługuje się twoja "organizacja". Po co z twojego powodu ludzie mieliby bluźnić imieniu Boga którym tak chętnie się posługujesz.



powiem wam:
SPADAJCIE DIABELSKIE NASIENIA, TO JEST MOJA PRYWATNA OPINIA, A JESLI UWIDZĘ ŻE NADAL SZYKANUJECIE LUDZI, TO BĘDZIEMY ROZMAWIALI POPRZEZ NIE TO FORUM ALE SĄD



#49311 dot. tematu "Chciał zostać sj..."

Napisano przez rmx on 2007-01-12, godz. 22:07 w Oceń forum

Przy pomocy kosci pamięci nie zgrałby jego danych. Czyli znasz tylko z grubsza tę historię. Może byc prawdziwa, ale nie musi.



Temat ten posługuje się jedynie czyjąś opowieścią, ale autor zdaje sobie sprawę że jest on napisany w miejscu publicznym, więc mogę teraz podać do sądu tę osobę o pomówienia, i autor tego tematu będzie musiał podać dowody że rzekoma sytuacja miała miejsce w rzeczywistości, jeśli nie będzie miała dowodów, to może ponieść karę finansową za pomówienia, oraz forum może zostać pociągnięte do odpowiedzialności za tolerowanie takich postów



#49310 Archiwum listów od Towarzystwa Strażnica

Napisano przez rmx on 2007-01-12, godz. 21:59 w Obowiązki teokratyczne

a w dalszej kolejności zbiór korespondencji prywatnej pomiędzy WTS a ŚJ lub zainteresowanymi.

PS: Jeśli macie takie listy i bylibyście gotowi je udostępnić [może byc anonimowo] to będziemy bardzo wdzięczni.


Mam nadzieję że te listy jesli wpadają w ręce niepowołane nie będą zawierały danych osobowych, bo jeśli takie coś zauwarzę, to nie pozostanie to bez echa i napewno będzie stwierdzone złamanie prawa o ochronie danych osobowych.



#49309 dot. reklamowania/podawania linków do forum

Napisano przez rmx on 2007-01-12, godz. 21:54 w Oceń forum

(z przeniesienia)

Kościoły katolicki i prawosławny wystosowały wspólny apel do władz miasta Lwowa i obwodu lwowskiego z prośbą o obronę ich wiernych od przemocy ze strony Świadków Jehowy.


przemoc od ŚJ :blink: , to napewnio byli odstepcy lub cały zbór odstepczy,
ja powiem tyle, ja doznałem na czacie o wiele większej przemocy !!!
i to od katolika bo tak się deklaruje
który włazi do pokoju i za każdym razem wkleja linki do waszego forum, ale nic by nie było dziwnego ale człowiek z taką nienawiścią do ŚJ to sobie w życiu nie poradzi, i nie wiem czy wogóle ktoś chciałby z nim żyć w raju, bo za każdym razem gdy zostaje automatycznie blokowany, zakłada nowe loginy, a ma ich już zablokowanych 18, wyobrażacie sobie,
to jest desperat, mało tego, kiedyś wynajął jakiegoś lamera, który to zaatakował mój komputer poprzez komuniaktor tlen a wiadomo że na czacie tlen są duże dziury w bezpieczeństwie, zatakował mnie w ten sposób że wysyłał mi 100 zaproszeń do pokoik i a po raz drugi na kamerkę w ułamku sekundy co dobprowadziło do przeciązenia mojego procesora, który i tak jest już słaby i mialem reset komputera wraz ze stratą ważnych danych, i dla mnie przemoc wykazuja ludzie którzy boją się prawdy, taki przykład daje człowiek podający się za katolika, i reklamujący wasze forum.



#49307 TVN Rozmowy w toku

Napisano przez rmx on 2007-01-12, godz. 21:44 w Nowości z kraju i zagranicy

Niedługo nagrywają program "Rozmowy w toku", tematem będzie młodzież wpadająca w sieci sekt. Poszukiwane są rodziny których dzieci obecnie są w sekcie, lub wyszli z niej. Poprosili mnie o pomoc w znalezieniu takich rodzin, więc tu napisałem. Jeżeli ktoś ma takie znajomości, to poprosze pisać mi na priv.

Narazie innego tematu o śJ niema, czekam na coś szczególnego. Narazie tylko to.

Pozdrawiam


a co mają ŚJ wspólnego z sektą ?! :o :blink:



#49299 To juz chyba przegiecie...

Napisano przez rmx on 2007-01-12, godz. 20:12 w Seksualność

Biblia jest pożyteczna i przydatna do nauczania i wywnioskowania własnych błedów, jeśli coś jest zgodne z biblią to tak jest

Bóg chce dla nas dobrze

przez pocałunki mozna się zarazić nawet tak znaną sepsą,

wiadomo że jest wiele par któe potem się roztają i cierpią, czy nie lepiej całować się i kochać po slubie,
gdy wiemy że będziemy już na całe zycie razem, niż podwyższać sobie emocje jeszcze przed slubem i mieć skłonności ku cudzołożeniu

wszystko prowadzi ku dobremu a wy roztrząsacie ten temat jakby to była wielka tragedia, tak robią właśnie światowcy a potem dopuszczają się wielkich niemoralności lub propagowania homoseksualizmu i jego legalizacji, musimy grzechy eliminować jeszcze gdy są w zalążku

dziwne byłoby dla mnie jeśli by kto powiedział nie żeńmy się bo to grzech, ale takiego czegoś nikt nie powiedział
:)



#49274 To juz chyba przegiecie...

Napisano przez rmx on 2007-01-12, godz. 16:27 w Seksualność

:blink: :blink: :o :o



#49248 artykuł z prasy: "Wyznania maturzystki z Pyskowic"

Napisano przez rmx on 2007-01-12, godz. 13:26 w Nowości z kraju i zagranicy

Jesteście obrzydliwi. Jak możecie tak się wyśmiewać z niej. Jakby była katoliczką to uważalibyście,że jest biedna bo dyrektor ją zgwałcił. Biedna dziewczyna oberwie podwójnie- za to że ją cham zgwałcił, chociaż był jej nauczycielem i za to że jest św.Jehowy. Zaden mężczyzna nie ma prawa gwałcić nawet jak ofiara jest pijana.


dokładne, całe te forum jest obrzydliwe, całkowicie ludzi gnoi, nawet szacunku do ludzi ne mają i wyzywają od jehowitów albo jehowitek, ja jak to przeczytałem to aż mnie trafiło, ludzie jedyni jak można od jehowitek wyzywać biedną poszkodowaną osobę, gdyby się dowedziała o tym że o niej tu piszą nie wiem, chyba by popełniła samobójstwo,

ludzie zrozumcie ŚJ to nie śwęci ludzie i też popełniają błędy, tymbardziej młodzi, to po holere wyrzywacie się po wszystkich, tutaj wogóle są same szatańskie nasienia, i nie ma dyskusji



#49031 blogi

Napisano przez rmx on 2007-01-10, godz. 01:42 w Strony Świadków Jehowy

A propos bloga Ewy Grazyny - mama9...
Ta osoba to mama trzynastoletniej Noemi znanej z onetowskiego czata :)
Wymienilam z nia kilka zdan e-mailem, bo kasowala notorycznie moje komentarze [ciekawe czemu ;p]. Po jednym z ostatnich maili dostalam odpowiedz 'IDZ PRECZ SZATANIE!!!!!!!' :lol: rozbrajajace, prawda? :)
A staralam sie byc grzeczna i obiektywna... :(



eh szkoda że nie zmieniłem maila na forum, bo przyszedł do mnie z powiadomieniem ,że mam prywatną wiadomość, od pana Sebastiana A. i znowu musiałem tu zajżeć, ale teraz już koniec, zmieniłem i dajcie mi spokój

co do Noemi
nie znacie Noemi, więc co sie wypowiadacie, :rolleyes:

i dobrze wam tak,
"idźcie precz szatańskie nasienia", bo pozwalacie sobie o wiele za dużo na tym forum, te wasze uzaleznienie, dużo was będzie kosztowało, także posmiewiska z porządnych ludzi, popatrzcie jak z was się śmieją na innych fofach, aż siąść i płakać ,

oko rendgen, co do ciebie to sam narobisz w pieluchy kupkę podczas armagedonu,
żegnam nie przysyłać mi tu już zaproszeń, pilnujcie lepiej własnej wiary, która to w ostatnich dniach powoli zaczęła się sypać, heh agenci biskupi :lol:



#48566 Ocena według Świadka Jehowy tego forum (rmx)

Napisano przez rmx on 2007-01-05, godz. 21:35 w Oceń forum

No tak przyszedł nareszcie czas roztania się z Wami, mój 50 post jest ostatnim na tym forum po mnie,

a więc chcałem go wykorzystać na podsumowanie, tak się zastanawiam co tu podsumowywać, w zasadzie nic, bardzo podoba mi się to forum bo jest bardziej śmieszne niż wszelkie inne serwisy humorystyczne razem biorąc smog i youtube ze śmesznymi filmikami :lol:

Świadkowie Jehowy widzą was, i nie tylko,
właśnie spotkałem sięz opinią w realu od katolików że i katolicy się śmieją z tego forum,

no nic, żeśmy się pośmiali, ja jako mało kto.

Wdałem się z wami w dyskusję, chciałem sprawdzić jak zareagujecie na ŚJ,
i prawdę mówiąc boicie się prawdy na tym forum czepiając się szczególików lub robiąc na przykład ze mnie odstępcę i pośmiewisko z każdego tematu lub postu lub doprowadzając do gniewu, którego nawet troszkę nie posiadam :lol:

najbardziej odważni i śmieszni to pan:
sebastian andryszczak
brat jaracz (ciekawe czemu nick jaracz, czyżby jarał :rolleyes: ojeju )

nasza milutka "noc spokojna" która pozdrawia cieplutko nawet na forum gdzie kiedyś pisałem


razem się pośmialiśmy a najlepszy był kolega z tematu:
index.php?showtopic=189

ten to ma wyobraźnię :o i jeszcze mi rozsyła zdjęcia na prywatne wiadomości


no nic żegnam was mili komedianci, drugiego świadka, który by się zniżył do waszego poziomu i z wami rozmawiał już nie spotkacie,więc tym samym znacie odpowiedż na pytanie czemu u was się oni nie wypowiadają,

a teraz już kończe pisać i żegnam, prawdopodobnire bedzie to kolejny słynny temat z odsłoną 4000 cyfrową, i 10 stronami postów :lol: bo teraz dopiero będą jechali po mnie ale ja i tak ani słówkeim się nie odezwę

;) żegnam dziecka :lol: :lol:


ps: te forum po prostu nie może być obiektywne, bo nie ma kto tutaj bronić Świadków Jehowy, czemu nie ma, bo nie ma sensu tutaj się wypowiadać wnioskując po wszystkich moich postach,

ja jeszcze raz powiem, instytucje nigdy nie były najlepsze, czasami macie rację co do Towarzystwa Strażnica, ale to co zrobili kiedyś dla was słynni "Badacze Pisma" (dzisiejsi ŚJ) doceńcie, bo ukazali oni prawidłowe rozumowanie tekstu biblijnego i tego jeśli będziecie się trzymali, to bedzie dobrze, dzisiejsze instytucje czy towarzystwa są jakie są ale prawda jest jedna ;)
papapa



#48453 Trzy Istoty w jednej Osobie. :-)

Napisano przez rmx on 2007-01-05, godz. 16:27 w Trójca

jacie , trzy osoby jako jedna :blink: a jak rozdzieliła się ta jedna osoba na 3 częsci, gdy Jezus zszedł na ziemię jako 1/3 części a 2/3 zostały w niebie :blink:

jak to Jezus jako 1/3 częsci modliła się z ziemi do nieba do Boga do 2/3 częsci,

duch święty (jak kto woli moc Boża) zszedła na ziemię poinformować Marię że będzie miała syna Jezusa czyli zaś 1/3 oderwała się od pozostałej części, zaskakujące :blink:


:lol:

to jak to dzieli się i łączy ten trójca :rolleyes:



#48451 Dlaczego świadkowie Jehowy spożywają krew

Napisano przez rmx on 2007-01-05, godz. 16:22 w Kwestia krwi

nie bawią się w żadne ceregiele, np. kupioną w sklepie wątróbkę płuczą pod kranem i rzucają na patelnię



jacie a ja lubię wątróbki :blink: :lol:



#48449 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez rmx on 2007-01-05, godz. 16:20 w Tematyka ogólna

:blink: :blink:

czy mi się zdaje czy pojęcie wolność słowa przez kogoś jest nierozumiana,

wolność słowa - jako wolność wypowiedzi na każdy temat
a nie jako posty nie mające sensu, ładu i składu :lol:

:blink: :blink:



#48442 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez rmx on 2007-01-05, godz. 15:31 w Tematyka ogólna

A co powiesz na tę ilustrację:

Dołączona grafika (a więc diabła) na planie, jak przygląda się cierpieniom bogobojnego Hioba. ph34r:


:blink: :blink: :blink:
taaaak, widzę straszliwego diabła z wielkmi rogami
:lol: :lol: :lol:



#48403 Podprogowy przekaz w publikacjach Towarzystwa!

Napisano przez rmx on 2007-01-05, godz. 12:17 w Tematyka ogólna

Tutaj na tym obrazku wyraźnie widać czarną mszę, czyli rytuał satanistyczny.
Dołączona grafika



:blink: :blink: :blink:

ale niie widzę żarzynanego rytualnie kocura nigdzie, może mi pokażesz w zbliżeniu :lol: :lol: :lol:



#48162 Życie w raju na Ziemi

Napisano przez rmx on 2007-01-04, godz. 01:41 w Wizja Raju

pytanie jest proste i brzmi: gdzie wylądował "łotrzyk" zgodnie z obietnicą "zaprawdę powiadam Ci dziś..."



jak to gdzie spał przez ponad 2000 lat i obudził się w raju, to tak jak operacja lub śpiączka, człowiek zasypia a gdy się budzi, wydaje mu się że mineło kilka minut a na przykład był w śpiączce kilka miesięcy;

"jeszcze dziś" czyli ten łotr zaraz po śmierci się obudził (dla nas obudzi), jak dla niego to był taki że tak powiem szybki przeskok w czasie :P



#47882 Armagedon za 20-50 lat

Napisano przez rmx on 2007-01-02, godz. 16:21 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

a ja co do końca świata mam własne przemyślenie
rok 1914 + jedno pokolenie
a jedno pokolenie według biblii to jedno zycie człoieka czyli najwyżej 120 lat (werset z biblii mówiący o ostatecznym wieku ludzkim)

czyli licząc 1914 + 120 lat = 2034 rok

ale to tylko moje myśli i obliczenia i pamiętam że dnia nikt nie zna prócz Boga ale przybliżony okres można znać po nadchodzących znakach :P



#47879 program w TV Regionalnej

Napisano przez rmx on 2007-01-02, godz. 16:13 w Nowości z kraju i zagranicy

a no właśnie i co z tym programem :rolleyes: bedzie czy nie bedzie



#47860 Życie w raju na Ziemi

Napisano przez rmx on 2007-01-02, godz. 15:21 w Wizja Raju

hi fi: Więc podaj namiary na Pismo Święte, gdzie jest napisane, że będzie: 1. raj na ziemi i 2. Armagedon.


no tak kolejny osobnik , któremu podczas czytania biblii kartki się posklejały :lol:

Ale co tam gadać i powtarzać, to jak piłką o ścianę, ty ją rzucisz a ona zawsze wróci :lol:

sam Jezus mówił wyraźnie nawet umierając do osoby obok na palu że "jeszcze dziś będziesz ze mną w raju"
wiele jest wersetów opisujących przyszła ziemię, że nikomu nie zabraknie żywności na świecie, że zwierzęta będą spokojne i nie będą się nawzajem zabijały :D wystarczy tylko spojżeć na biblię czy aby napewno nie ominęłiśmy jednej ale to bardzo ważnej strony. ;)


</ironia>już wiem dlaczego tylu młodych ŚJ się masturbuje :P </ironia>


no tak ten pan jak zwykle swoje, :rolleyes:

chyba zostaniesz jakimś biologiem skoro zaglądasz pod kołdry młodych ludzi i wiesz co oni tam robią, ja nie wiem ,czy ktoś wogóle się śmieje z tych badziewiarskich kawałów :rolleyes: :unsure:
bo mnie się robi niedobrze :wacko:
ale nic, ja nie wyśmiewałem nigdy katolików i czuję się z tym dobrze :)



#47839 Kto usunal moj post

Napisano przez rmx on 2007-01-02, godz. 14:04 w Do administratorów...

no popatrz, wszystko na swom mejscu jest :rolleyes: :lol: :lol:
to cud
:rolleyes: