Skocz do zawartości


Zdjęcie

Raymond Franz "Kryzys Sumienia"


  • Please log in to reply
148 replies to this topic

#101 samira12

samira12

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 31 Postów
  • Lokalizacja:belgia

Napisano 2008-05-22, godz. 17:59

Czy wie ktos gdzie mozna kupic drukowana wersje ?


www.merlin.pl ja tam kupilam
surah ar-rum 31-32"NAWRACAJCIE SIE DO NIEGO,BOJCIE SIE GO,ODPRAWIAJCIE MODLITWE I NIE BADZCIE Z LICZBY TYCH, KTORZY JEMU DODAJA WSPOLTOWARZYSZY!
ANI TEZ SPOSROD TYCH,KTORZY PODZIELILI SWOJA RELIGIE,TWORZAC SEKTY; PRZY CZYM KAZDA FRAKCJA ODSZCZEPIENCZA CIESZY SIE TYM,CO ZACHOWUJE"

#102 szperacz

szperacz
  • Gadu-Gadu:12358377
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2008-05-22, godz. 19:54

Ja kupiłem ostatni egzemplarz w księgarni katolickiej.

#103 odeszłam

odeszłam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 117 Postów

Napisano 2008-08-18, godz. 05:23

Czy ktoś dobrego serca mógłby przesłać mi tę książkę w formacie pdf na maila? Klikałam w każdy z zamieszczonych linków, ale nie działają. Jedyne co udało mi się osiągnąć, to pobrać 61% książki, później - nie wiedzieć dlaczego - pobieranie staje w miejscu. Będę bardzo wdzięczna:)

mail: [email protected]

Pozdrawiam

#104 odeszłam

odeszłam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 117 Postów

Napisano 2008-08-18, godz. 06:54

Już mam, w trybie niemalże ekspresowym. Dzięki P.:)

#105 boos11

boos11

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 Postów

Napisano 2008-12-24, godz. 00:53

chyba mnie pokochacie - książkę KRYZYS SUMIENIA wydanie 1 i 2 mozna sciągać z www.gorolki.pl/ks1.pdf www.gorolki.pl/ks2.pdf

ks2 jest zablokowany - jesli ktos przerobi ten plik aby mozna bylo wydrukowac to z wdzięczności przyjmę go na adres [email protected]

dzieki i milej lektury :) :rolleyes: :rolleyes:

#106 Fakirek

Fakirek

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 181 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2008-12-24, godz. 08:41

Udało mi się ściągnąć www.gorolki.pl/ks1.pdf i się drukuje. Jak widzę to jest wydanie z 1996r. Jakby ktoś miał jakieś info nt. możliwości kupienia wydania z 2006 r. to go pokocham :)

Pod tym drugim linkiem jest tylko fragment - pewnie reklamowy.

#107 pawdob7

pawdob7
  • Gadu-Gadu:4734141
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2008-12-24, godz. 08:45

Jakby ktoś miał jakieś info nt. możliwości kupienia wydania z 2006 r. to go pokocham :)

Fakir, kliknij --> tutaj i znajdziesz księgarnie. Ja kupiłem 3 lata temu w Bydgoszczy. Zapodaj na priva maila, to otrzymasz gifta pod choinę ;)

Użytkownik pawdob7 edytował ten post 2008-12-24, godz. 08:47


#108 Fakirek

Fakirek

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 181 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2008-12-24, godz. 08:50

Fakir, kliknij --> tutaj i znajdziesz księgarnie. Ja kupiłem 3 lata temu w Bydgoszczy. Zapodaj na priva maila, to otrzymasz gifta pod choinę ;)


Mam wrażenie, że wlazłem już na wszystkie księgarnie i wszędzie nakład wyczerpany...

#109 Mario

Mario

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 577 Postów

Napisano 2008-12-24, godz. 09:59

A ja mam pytanie, czy ktoś wie gdzie można w formie elektronicznej ściągnąć to "arcydzieło".
Chętnie przeczytam, ale myślę,
że książka może być nieobiektywna, bo napisana jest przez kogoś, kto czuje się zraniony przez ŚJ.
NA takie książki należy uważać. I ważne, czy argumentuje swe tezy solidnie, czy tylko opowiada, i przedstawia fakty, których nie da się zweryfikować.

#110 pawdob7

pawdob7
  • Gadu-Gadu:4734141
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2008-12-24, godz. 10:10

Chętnie przeczytam, ale myślę,
że książka może być nieobiektywna, bo napisana jest przez kogoś, kto czuje się zraniony przez ŚJ.

A tu się zdziwisz! Autor nie pluje jadem, ma wiele szacunku i uznania dla byłych kolegów z CK. Trudno mu zarzucić nie obiektywizm, choć jest to książka podszyta emocjami. Czemu się zresztą nie dziwię.

Ponieważ dzisiaj jest gwiazdka, to zapodaj na priva maila a i Ty otrzymasz prezent ;) Pozdrawiam Mario!

#111 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2008-12-24, godz. 10:25

, czy ktoś wie gdzie można w formie elektronicznej ściągnąć to "arcydzieło".

http://watchtower.or...?showtopic=3318
Dołączona grafika

#112 boos11

boos11

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 Postów

Napisano 2008-12-30, godz. 13:22

Mam wrażenie, że wlazłem już na wszystkie księgarnie i wszędzie nakład wyczerpany...


Byłem również w różnych księgarniach i nakład jest wyczrepany :unsure: niestety. <_<
pozostaje tylko to stare wydanie lub fragmenty

jeśli krtoś ma wydanie nr2 w PDFie to z chęcią wezmę :) prosze podać link
pozdrawiam

#113 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-12-30, godz. 13:44

A ja mam pytanie, czy ktoś wie gdzie można w formie elektronicznej ściągnąć to "arcydzieło".
Chętnie przeczytam, ale myślę,
że książka może być nieobiektywna, bo napisana jest przez kogoś, kto czuje się zraniony przez ŚJ.
NA takie książki należy uważać. I ważne, czy argumentuje swe tezy solidnie, czy tylko opowiada, i przedstawia fakty, których nie da się zweryfikować.

Mario :) Dzięki Tobie usmiechnęłam się dziś :)
Acha, i mam prośbę, jak już przeczytasz, bardzo jestem ciekawa Twojej opinii, prosze skrobnij coś w temacie do mnie :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#114 Mario

Mario

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 577 Postów

Napisano 2008-12-30, godz. 14:12

Mario :) Dzięki Tobie usmiechnęłam się dziś :)
Acha, i mam prośbę, jak już przeczytasz, bardzo jestem ciekawa Twojej opinii, prosze skrobnij coś w temacie do mnie :)


Cieszy mnie kiedy uśmiech gości na czyjejś Twarzy! :rolleyes:

#115 Emka

Emka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 164 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2008-12-30, godz. 16:09

Cóż, faktycznie wygląda na to, że nigdzie nie można dostać tej książki. Miałam ją zresztą na liście prezentów i wszyscy zgodnie stwierdzili, że nigdzie jej nie ma, więc dałam za wygraną i postanowiłam przeczytać wersję elektroniczną. Jestem teraz troszkę przed połową i muszę przyznać, że książka robi wrażenie. Uderza mnie obiektywizm autora, który nie próbuje się wybielać, nie prezentuje żadnych dogmatycznych stanowisk, nikogo bezpośrednio nie oskarża, a jedynie konsekwentnie obnaża prawdę. W kwestii religii nie wierzę już w nic, ale ta książka naprawdę nie wygląda na przekłamaną czy jednostronną. W porównaniu z innymi publikacjami, gdzie autorzy często uważają się za nieomylnych i miażdżą wszelką krytykę, a także w porównaniu z brakiem pokory prezentowanym przez samą Strażnicę, ta książka uderza szczerością i precyzyjnością. Bardzo brakuje mi tego u niektórych autorów, tak jak zresztą brakuje mi tego u niektórych Świadków, którzy zamykają się na wszelką krytykę Organizacji.
"When the war of the beasts brings about the world’s end
The goddess descends from the sky."

#116 Fakirek

Fakirek

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 181 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2009-01-01, godz. 22:32

Gdyby ktoś wiedział gdzie można zarknąć na II wyd. e-Kryzysu to nie zapomnijcie o mnie ;). Pierwsze w pdf już mam :)

#117 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-01-01, godz. 22:56

Może Szymon Matusiak wiedziałby coś więcej na ten temat?

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#118 KBM

KBM

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 190 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:warmińsko-mazurskie

Napisano 2009-01-01, godz. 23:29

Gdyby ktoś wiedział gdzie można zarknąć na II wyd. e-Kryzysu to nie zapomnijcie o mnie ;) . Pierwsze w pdf już mam :)

np. http://www.ks.design...ys_sumienia.pdf
Świadkowie Jehowy - niewolnicy niewolnika
Blog ukazujący błędy w naukach organizacji ŚJ
www.chrzescijanin5.blog.onet.pl

#119 Mario

Mario

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 577 Postów

Napisano 2009-01-02, godz. 00:53

A dla mnie to cała sprawa jest bardzo dziwna. NA przestrzeni lat, jedynym człowiekiem, który odszedł z ciała Kierowniczego jest R. Franz.
Czy to nie świadczy, że jednak Ciało Kierownicze jest monolitem a odpadniecie jednej osoby nie potwierdza, że to tylko ta osoba się nie wpisała w naukę i nie wytrwała do końca.
Ja bym powiedział że przykład Franza potwierdza jak baredzo Ciało Kierownicze jest jednomyślne i niezmienne od lat.

#120 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-01-02, godz. 01:19

To chyba nie czytałeś książki Franza, skoro uważasz że "Ciało" jest jednomyślne...

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych