Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nietypowe zawody wykonywane przez ŚJ


  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#41 gambit

gambit

    gambit

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kuczkowo

Napisano 2008-09-25, godz. 16:45

Wkręcacie mnie, albo ominęło mnie jakieś nowe światło. Tymczasem nie uwierzę, dopóki nie zobaczę Świadka-policjanta. Aha, sekretarka pracująca w policji nie jest policjantem.

Moje poprzednie przemyślenia, były moimi osobistymi a nie ŚJ.
Czy sekretarka pracująca w policji zaliczana jest do służb mundurowych, wskutek czego przysługuje jej mundur służbowy?
Wydaje mi się, że tak. Możliwe, że się mylę. Może ktoś bardziej wiarygodny wypowie się,
czy sekretarka chociażby w komisariacie siedzi w kostiumie policyjnym, czy po cywilnemu.
-- gambit
Mój życiorys - 1<---> Wśród ŚJ Zamieszczam tymczasowo.

#42 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2008-09-25, godz. 17:13

Jest cywilem i nie nosi munduru. Policja ma wielu pracowników cywilnych.

natomiast jak mógł zostac policjantem? Złożył przysięgę??? na wierność Rzeczypospolitej?
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#43 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2008-09-25, godz. 17:47

Rzecz ciekawa, nie miał wtedy takiego munduru jak np. dzielnicowy - czapka, niebieski mundur. Miał ubiór taki jaki mają policjanci "interweniujący" z dużym napisem POLICJA na plecach. Było jednak wtedy dość ciemno i nie zwróciłem uwagi czy miał pałkę i/lub pistolet.

Użytkownik ble edytował ten post 2008-09-25, godz. 17:49


#44 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-09-25, godz. 17:51

natomiast jak mógł zostac policjantem? Złożył przysięgę??? na wierność Rzeczypospolitej?


.... kładąc dłoń na Strażnicy i dodając "tak mi dopomóż Ciało Kierownicze" ha ha ha
Umbre Summum

#45 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2008-09-25, godz. 18:04

To mógł byc cywilnym pracownikiem. Jak ktoś ogląda w-11 to technicy pracujący na miejscu zbrodni tez są cywilami, w większości i mają tylko odblaski z napisem Policja.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#46 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-09-25, godz. 18:10

Idąc tym torem myślenia możnaby zabraniać pracy w księgowości jeśli księgowa musi ubrać mundur
i nie zabraniać działań operacyjnych w grupie antyterrorystycznej jeśli tylko policjant chodzi w sweterku...

czy nie sądzicie że kryteria używane przez ŚJ są dziwaczne? Co ma mundur wspólnego z przestrzeganiem przykazań?

#47 Brie

Brie

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 416 Postów
  • Lokalizacja:Serlandia...:)

Napisano 2008-09-25, godz. 18:54

Może to, że każdy policjant, nawet jeśli na codzień chodzi w cywilu to i tak ma służbowy przydział broni. Nawet ten, który pół zawodowego życia spędza w biurze.

#48 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-09-25, godz. 19:01

jeśli zamiast rodzajem czynności służbowych przejmują się ubiorem, to uważam to za dziwactwo

jeśli księgowy rozliczający księgi rachunkowe komisariatu policji MUSI nosić broń, to ja się nie dziwię ŚJ że nie podejmują takiej pracy



bo i ja nie podjąłbym takiej pracy z uwagi na moje odstępcze osobiste sumienie

#49 Brie

Brie

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 416 Postów
  • Lokalizacja:Serlandia...:)

Napisano 2008-09-25, godz. 19:19

jeśli zamiast rodzajem czynności służbowych przejmują się ubiorem, to uważam to za dziwactwo

jeśli księgowy rozliczający księgi rachunkowe komisariatu policji MUSI nosić broń, to ja się nie dziwię ŚJ że nie podejmują takiej pracy



bo i ja nie podjąłbym takiej pracy z uwagi na moje odstępcze osobiste sumienie

Nie ma w tym żadnego dziwactwa...po prostu są takie stanowiska, gdzie policjant nie musi mieć munduru i jest bardziej pracownikiem biurowym i nawet jeśli prowadzi jakieś czynności,np.przesłuchuje, to i tak w cywilu.
Nie wiem naprawdę, jak jest z pracownikami typu księgowy, czy też maja broń.
Ja nie podjęłabym się tego zawodu ze względu na specyfikę, i tylko z tego względu.

#50 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-09-26, godz. 07:09

Jest cywilem i nie nosi munduru. Policja ma wielu pracowników cywilnych.

natomiast jak mógł zostac policjantem? Złożył przysięgę??? na wierność Rzeczypospolitej?

Tak. A po jakims czasie zostal SJ. Pracowal w kryminalnej natomiast po zostaniu SJ zalatwil sobie stanowisko dzielnicowego.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#51 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2008-09-26, godz. 11:15

Potwierdzam że możliwe jest by ŚJ pracowali w policji. Z własnego podwórka mam takie doświadczenie - jednak tu na usprawiedliwienie działa fakt iż był policjantem zanim poznał prawdę, aha i nie jest na przywileju.
destination: ..::SALSERO::..

#52 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2008-09-26, godz. 12:25

a jak przepracuje 15 lat pójdzie na emeryturę i wtedy będzie mógł głosić do woli? To jak SJ zostanie prezydent to też zostanie prezydentem do końca kadencji? A wojskowy w stopniu np: generała? Też będzie mógł popracowac do emerytury? Jak można ochrzcić osoby, które nie spełniają wymogu neutralnosci? przecież nie porzuciły "sprzecznego z zasadami jehowy" życia. A pan dzielnicowy co? Nie użyje w razie koniecznosci broni? Pozwoli sie zabić albo z powodu wyznawanych wartości pozwoli by na jego oczach ktoś zginął?
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#53 Fly

Fly

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 712 Postów

Napisano 2008-09-27, godz. 07:39

:o Edd i Dementor, jezdem w szoku!

#54 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-09-27, godz. 19:16

Wkręcacie mnie, albo ominęło mnie jakieś nowe światło. Tymczasem nie uwierzę, dopóki nie zobaczę Świadka-policjanta. Aha, sekretarka pracująca w policji nie jest policjantem.


mozliwe , mozliwe... ewentualne urzycie broni jest juz sprawa sumienia a zbor ewentualne zajscie sluzbowe bedzie rozpatrywal nie przed ewentualnym zajsciu tylko po ewentualnym zajsciu.... Urzycie broni traktuje sie juz od dobrych paru lat jako osobista odpowiedzialnosc przed Bogiem.....

no i racja ze niedopuszcza sie takich do przywileju.. obojetnie czy tylko straz zakladowa czy policjant.....

Użytkownik hubert684 edytował ten post 2008-09-27, godz. 19:41

[font=Tahoma]

#55 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2008-09-27, godz. 19:25

Urzycie broni traktuje sie juz od dobrych paru lat jako sobosista odpowiedzialnosc przed Bogiem.....

Jak to się zmienia scena tego świata...
[db]

#56 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-09-27, godz. 20:18

Jak to się zmienia scena tego świata...

Hehehe. :D Niedługo powstaną "siły specjalne" pod patronatem WTS. :lol:

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#57 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-09-29, godz. 06:41

Hehehe. :D Niedługo powstaną "siły specjalne" pod patronatem WTS. :lol:

Pokojowe sily specjalne :P z naciskiem na "pokojowe"
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#58 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-09-29, godz. 06:52

Pokojowe sily specjalne :P z naciskiem na "pokojowe"

Tak jak "pokojowe" siły Rutheforda uzbrojone w "niewinne" parasole i torebki ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#59 vilgefortz

vilgefortz

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 219 Postów

Napisano 2008-09-29, godz. 08:54

A czy ktoś kto jest już świadkiem może pójść do szkoły strażackiej i zostać strażakiem. Znam przykłady osób, które są strażakami ale zostały nimi przed wstąpieniem do organizacji a tu kolejność jest inna...?
------------> TUTAJ SPÓJRZ i załóż konto na chomiku. Większość rzeczy możesz pobrać za darmo, bo 50 mb wystarcza w zupełności :)

A oto, dla Ciebie, chomiki zajmujące się WTS-em: trochę prywaty, czyli mój chomik ;)
SCORP1ON, obywatel.gg, arturszylopl, fakirek, wts, WTLibrary, Watchtower-files, PAROUSIA, daryelko, Grzema

#60 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-09-29, godz. 09:19

A czy ktoś kto jest już świadkiem może pójść do szkoły strażackiej i zostać strażakiem. Znam przykłady osób, które są strażakami ale zostały nimi przed wstąpieniem do organizacji a tu kolejność jest inna...?

Nie widze nic sprzecznego po za debilna zasada uznawana przez SJ i odnoszaca sie prawie do wszystkiego jaka jest "narazenie wlasnego zycia" co wg. nich swiadczy o braku poszanowania dla zycia.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych