Skocz do zawartości


Zdjęcie

Black Red White - sukces ŚJ


  • Please log in to reply
184 replies to this topic

#121 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-07-17, godz. 19:21

"ja jest ŚJ", wielkie mi halo!!!!!

Przypomniało mi to pewien motyw ze Shreka :D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#122 Ashmoore

Ashmoore

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 24 Postów
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2007-07-17, godz. 19:58

Przypomniało mi to pewien motyw ze Shreka :D



nie chodzilo mi bynajmniej zeby przytaczac shrek'a ale o ukazanie, tego jak ktos mogl napisac, ze jest ŚJ i ze niby co, jestes ŚJ jestes lepszy od innych, jest wielu ludzi, ktorzy nie mieszaja religii z zyciem zawodowym i to mi sie bardzo podoba, ale prezciez mniejsza o to jakiego on jest wyznia.... przeciez to juz jest jego sprawa, czyz nie?? ktos jest Zydem i co?? maja go za to spalic?? ktos jest wyznawca Allaha
, i co ma sie wysadzic?? nie rozumiem!!

jaki to motyw??

--
Do wszystkich: Pamiętajmy, by trzymać się tematu i nie rozciągać dyskusji. | moderator


#123 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-07-29, godz. 14:44

czy oglądane w centrach handlowych lub znajdowane w Waszych skrytkach pocztowych reklamy BRW zawierają jakieś elementy potępione przez strażnicę? Np. w grudniu choinkę, wiosną zajączka lub pisankę?

#124 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-03-21, godz. 12:44

W najnowszej ,,Polityce'' s. 48-51 (12/2008) w serii Nowe Fortuny artykuł o Tadeuszu Chmielu i jego firmie pod znamiennym tytułem: ,,Świadek incognito.''

#125 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-03-21, godz. 14:53

A słyszałem, że Tadzio Ch. nieco awansował w rankingu :) Pięknie, od razu widać, komu Jehowa błogosławi. A my, odstępcy, musimy użerać się z ZUS i US :( ;(
Czytał ktoś ten tekst? Warto dać 3 zł za elektroniczną wersję numeru?
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#126 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-03-21, godz. 15:08

A słyszałem, że Tadzio Ch. nieco awansował w rankingu :) Pięknie, od razu widać, komu Jehowa błogosławi. A my, odstępcy, musimy użerać się z ZUS i US :( ;(
Czytał ktoś ten tekst? Warto dać 3 zł za elektroniczną wersję numeru?


Czytałem, jak każda Politykę:

- nie wiem czy awansował, zajmuje 7 miejsce;
- opisany jest sposób wymyślenia biznesu: kant z nazwą, aby wydawała się zachodnia + jak najtańsze meble, bo skoro się ich nie używa, a raczej na pokaz, to mogą takie być;
- ukrywanie się Tadka Chmiela ale i jego potajemne wypady (podobno Marek Konrad uczył go smakowac win marek lepszych);
- problem z wejściem na giełde a obsesja Tadeusza z ukrywaniem wszystkiego (inwestorzy nie lubią zagadek);
- do tego komentarze posła PO Palikota, który też nigdy Tadeusza Ch. nie widział.

Chyba najważniejsze zawarłem.

#127 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-03-21, godz. 16:47

A my, odstępcy, musimy użerać się z ZUS i US :( ;(


Hm, nie sądzę, żeby i on nie musiał użerać się z ZUS i US. Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, musi użerać się z nimi ;)

- opisany jest sposób wymyślenia biznesu: kant z nazwą, aby wydawała się zachodnia + jak najtańsze meble, bo skoro się ich nie używa, a raczej na pokaz, to mogą takie być;


Używa się, używa. Moja siostra używa, moja koleżanka używa i mój szef używa.

- ukrywanie się Tadka Chmiela ale i jego potajemne wypady (podobno Marek Konrad uczył go smakowac win marek lepszych);


W jakim sensie "ukrywanie się"?

#128 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-03-22, godz. 08:16

Używa się, używa. Moja siostra używa, moja koleżanka używa i mój szef używa.
W jakim sensie "ukrywanie się"?


O co ci biega?

#129 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-03-22, godz. 09:26

Używa się, używa. Moja siostra używa, moja koleżanka używa i mój szef używa.
W jakim sensie "ukrywanie się"?


O co ci biega?


Pierwsze zdanie jest odpowiedzią na zarzut, że mebli BRW nie używa się. W drugim zdaniu pytam się, w jakim sensie T. Chmiel ukrywa się. Ściga go policja, prokurator, CBA? Czy ukrywa się w tym sensie, że nie bywa na rautach i bankietach? Czy może w jakimś innym sensie?

Mam nadzieję, że to nie jest ponad twoje siły, żeby mi grzecznie odpowiedzieć na grzecznie zadane pytanie.

#130 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-03-22, godz. 14:29

Mam nadzieję, że to nie jest ponad twoje siły, żeby mi grzecznie odpowiedzieć na grzecznie zadane pytanie.


Odpowiadam grzecznie, że tylko zacytowałem tezy artykułu zamieszczonego w Polityce i nie jestem STRONĄ do dysputy na ich temat ani twe ,,kontrargumenty'' nie interesują mnie. Autorką artykułu jest Joanna Solska, napisz do niej maila, na pewno ją niesamowicie zaciekawi fakt, że twoja siostra, kuzynka a nawet szef używają mebli BRW. Stąd moje dociekliwe pytanie: o co ci biega?

Użytkownik ISZBIN edytował ten post 2008-03-22, godz. 17:11


#131 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-03-22, godz. 23:12

W jakim sensie "ukrywanie się"?

Najpewniej w takim sensie:


Właściciel biłgorajskiej spółki znany jest jednak z tego, że jest... najmniej znanym polskim biznesmenem. Nie udziela wywiadów, żadna redakcja nie ma jego zdjęcia, tego jak wygląda nie wie nawet większość jego pracowników.

W rodzinnym Biłgoraju, z którego biznesmen przeniósł się do Lublina krążą o nim legendy. Tajemniczy szef otoczony jest wręcz bałwochwalczym uwielbieniem, bo w Black Red White to największy pracodawca w okolicy.

To cytat z krótkiego tekstu, który można znaleźć tutaj: link

Starania T. Chmiela w kwestii ochrony prywatności opisano również w artykule otwierającym ten wątek.
.jb

#132 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-03-25, godz. 16:01

Odpowiadam grzecznie, że tylko zacytowałem tezy artykułu zamieszczonego w Polityce i nie jestem STRONĄ do dysputy na ich temat ani twe ,,kontrargumenty'' nie interesują mnie. Autorką artykułu jest Joanna Solska, napisz do niej maila, na pewno ją niesamowicie zaciekawi fakt, że twoja siostra, kuzynka a nawet szef używają mebli BRW. Stąd moje dociekliwe pytanie: o co ci biega?


Zadałam pytanie, w jakim sensie autor artykułu mówi o ukrywaniu się. Nie zależało mi, żebyś wypowiadał się jako strona, tylko żebyś powiedział, w jakim znaczeniu użyto tego wyrażenia. W sobotę nie przeczytałam jeszcze tego artykułu, więc nie wiedziałam, o co chodzi z tym "ukrywaniem się". To wszystko.

Najpewniej w takim sensie:


To cytat z krótkiego tekstu, który można znaleźć tutaj: link

Starania T. Chmiela w kwestii ochrony prywatności opisano również w artykule otwierającym ten wątek.


Dziękuję, kupiłam już ten numer "Polityki". Rzeczywiście, chodzi o ochronę prywatności.

#133 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-06-25, godz. 07:33

Tadeusz Chmiel - wlasciciel BRW w ostatnim rankingu Wprost "Najbogatsi Polacy roku 2008" zajal 13 miejsce - jednoczesnie awansujac z 16 ktore zajmowal w ubieglym roku.Czytaj wiecej
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#134 novanna

novanna

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 404 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano 2009-06-16, godz. 07:10

Tadeusz Chmiel - wlasciciel BRW w ostatnim rankingu Wprost "Najbogatsi Polacy roku 2008" zajal 13 miejsce - jednoczesnie awansujac z 16 ktore zajmowal w ubieglym roku.Czytaj wiecej

Już nieaktualne. Wczoraj czytałam we "Wprost" i Brat Chmiel już jest 8 w rankingu. Kryzys wychodzi mu na dobre. :rolleyes:

#135 nickolas81

nickolas81

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 206 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano 2009-06-16, godz. 07:18

Znam Tadeusza osobicie i musze przyznac że jest to nadal jeden ze skromniejszych ludzi jakich znam.
by Nico

#136 novanna

novanna

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 404 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano 2009-06-16, godz. 07:36

Znam Tadeusza osobicie i musze przyznac że jest to nadal jeden ze skromniejszych ludzi jakich znam.

To dobrze....takie słowa mnie...."buduja", że się wyrażę "świadkowskim" określeniem.

#137 A_Kloo

A_Kloo

    A_kloo

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 532 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga

Napisano 2009-06-16, godz. 07:38

potwierdzam, uczyć nam się od niego :rolleyes:
Nie wierzę w to, że ‘życie w nieświadomości jest szczęściem’, nie wierzę, że zachęcanie ludzi do życia złudzeniami jest przejawem życzliwości. Wcześniej czy później iluzja musi zderzyć się z rzeczywistością. Im dłużej trwają złudzenia, tym bardziej bolesny jest powrót do rzeczywistości” Podpisuję się pod tymi słowami Raya Franza.

#138 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2009-06-16, godz. 13:26

A dla mnie nadal najlepszym hitem reklamowym BRW jest hasło:

Black Red White - meble wszystkich pokoleń.

:lol:
Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#139 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2009-06-16, godz. 13:41

Już nieaktualne. Wczoraj czytałam we "Wprost" i Brat Chmiel już jest 8 w rankingu.

Taaa...


Właściciel Black Red White z Biłgoraja wśród najbogatszych Polaków
W pierwszej dziesiątce 100 najbogatszych Polaków tygodnika "Wprost” znalazł się Tadeusz Chmiel, właściciel spółki Black Red White, meblowego potentata z Biłgoraja. Uplasował się na 8 pozycji, a jego majątek został wyceniony na 2 mld zł.

Zaczynał na początku lat 90. od niewielkiego warsztatu meblowego. Dziś w całej Polsce zatrudnia prawie 10 tys. pracowników. Spółka zamknęła 2008 rok ponad 252-mln zyskiem. Chmiel nazywany jest najbardziej tajemniczym polskim biznesmenem.

Od początku działalności unika fotoreporterów i dziennikarzy. Żadna redakcja nie ma jego zdjęcia.

źródło: http://www.dziennikw...EWS01/145779311

________________

Lista dziesięciu najbogatszych Polaków wg tygodnika "Wprost":

1. Jan Kulczyk - 5,9 mld zł
2. Zygmunt Solorz-Żak - 5,9 mld zł
3. Sławomir Smołokowski z rodziną - 4,3 mld zł
4. Marek Mikuśkiewicz - 3,5 mld zł
5. Leszek Czarnecki - 3,15 mld zł
6. Grzegorz Jankilewicz - 2,9 mld zł
7. Michał Sołowow - 2,16 mld zł
8. Tadeusz Chmiel - 2 mld zł
9. Roman i Grażyna Karkosikowie - 1,6 mld zł
10. Jerzy Starak - 1,54 mld zł

źródło: Wprost
Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#140 Kasztanowa

Kasztanowa

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 413 Postów

Napisano 2009-06-16, godz. 15:30

potwierdzam, uczyć nam się od niego :rolleyes:

:) A_Kloo,ale jestes skromny :)
Umysł jest jak spadochron,działa wtedy,gdy jest otwarty




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych