Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Leczenie z homoseksualizmu", historia ex-ŚJ


  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#21 Agape

Agape

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 882 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-07-06, godz. 22:35

Do zatarcia różnic między osobami homoseksualnymi i heteroseksualnymi bardzo przyczynił się „metroseksualizm”*


*dla mnie to zdanie brzmi komicznie, co o tym sądzicie?


Dla mnie tez. Chyba do zatarcia takich roznic jakimi najbardziej sie przejmuja SJ, czyli tym co ludzie widza.
Dołączona grafika

#22 nickolas81

nickolas81

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 206 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano 2008-07-07, godz. 06:42

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Rozbawił mnie chłopak do łez.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



Dosia,

chciałem Cię zapytać co tak bardzo Cię rozbawiło w tym co napisałem? Co w tym dziwnego że jestem gotów wysłuchać osoby które często nie maja możliwości czy boja sie porozmawiać o tym z czym muszą się zmagać, co czuja, czego się obawiają (będąc ŚJ nie miałem takiej okazji bo obawiałem się reakcji innych- być może takich jak Ty dla których moje odczucia są śmieszne). Jak napisałem wcześniej nie zamierzam nikomu układać życia ani mówić jak postępować w danej sytuacji.
Nie spodziewałem sie tego że w ciągu 1 dnia dostane 6 @ od takich osób i dziękuje im za to że odważyły sie napisać. Każda z nich może potwierdzić że do niczego nie namawiam.


Tak swoja drogą możesz być pewna że bez względu na to co napiszesz na tym forum- uszanuję to i nigdy nie wyśmieję bo masz prawo do swojego zdania i odczuć. To prawo każdego człowieka - hetero, bi i homoseksualnego.
by Nico

#23 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-07-07, godz. 08:43

Dosia,

chciałem Cię zapytać co tak bardzo Cię rozbawiło w tym co napisałem? Co w tym dziwnego że jestem gotów wysłuchać osoby które często nie maja możliwości czy boja sie porozmawiać o tym z czym muszą się zmagać, co czuja, czego się obawiają (będąc ŚJ nie miałem takiej okazji bo obawiałem się reakcji innych- być może takich jak Ty dla których moje odczucia są śmieszne). Jak napisałem wcześniej nie zamierzam nikomu układać życia ani mówić jak postępować w danej sytuacji.
Nie spodziewałem sie tego że w ciągu 1 dnia dostane 6 @ od takich osób i dziękuje im za to że odważyły sie napisać. Każda z nich może potwierdzić że do niczego nie namawiam.


Tak swoja drogą możesz być pewna że bez względu na to co napiszesz na tym forum- uszanuję to i nigdy nie wyśmieję bo masz prawo do swojego zdania i odczuć. To prawo każdego człowieka - hetero, bi i homoseksualnego.

No, drugi raz robawił mnie chłopak do łez :lol: :lol: :lol:

#24 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2008-07-07, godz. 09:20

No, drugi raz robawił mnie chłopak do łez :lol: :lol: :lol:

Czym?
[db]

#25 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-07-07, godz. 09:40

*dla mnie to zdanie brzmi komicznie, co o tym sądzicie?

Kantata, że też Ty masz siłę to wszystko czytać i wygrzebywać takie perełki. ;)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#26 nickolas81

nickolas81

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 206 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano 2008-07-07, godz. 15:59

No, drugi raz robawił mnie chłopak do łez :lol: :lol: :lol:


Widzę że dyskusja z Tobą nie ma sensu. Nie odpowiedziałaś na ani jedno pytanie. Jak zauważyłaś nie tylko ja pytam co Cię tak bawi.
by Nico

#27 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2008-07-07, godz. 16:28

…i znów jak to Noc kiedyś określiła będę się czepiał ;-) ale tym razem czepię się po stronie Nocki ;-) nickolas, Misiu kolorowy ! ale naprawdę to co napisałeś w tym temacie jest śmieszne, a ja pójdę dalej: nawet żałosne ;-) stałeś się cholera na tym forum (a przynajmniej w tym wątku ) specjalistą w temacie co czuje „ciota” czy „leska” będąca SJ czy też ex ;-) i Ty jesteś w stanie im pomóc !!! a po ch** ?i to chyba tyle ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#28 kantata

kantata

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 787 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-07-07, godz. 16:41

…i znów jak to Noc kiedyś określiła będę się czepiał ;-) ale tym razem czepię się po stronie Nocki ;-) nickolas, Misiu kolorowy ! ale naprawdę to co napisałeś w tym temacie jest śmieszne, a ja pójdę dalej: nawet żałosne ;-) stałeś się cholera na tym forum (a przynajmniej w tym wątku ) specjalistą w temacie co czuje „ciota” czy „leska” będąca SJ czy też ex ;-) i Ty jesteś w stanie im pomóc !!! a po ch** ?i to chyba tyle ;-)


sebol, Misiu czarno-biały a może ktoś potrzebuje się wygadać anonimowo? żadnemu specjaliście a osobie w temacie?
nie rozumiem was ludzie....

#29 eiche

eiche

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 18 Postów

Napisano 2008-07-07, godz. 16:47

Nie sadze aby nickolas chcial sie bawic w terapelte.
Sadze ze odwala kawal dobrej roboty chociazby dlatego ze daje nie tylko jednej osobie z tego forum poczucie ze nie sa sami-a to juz wiele.
Poza tym chce wysluchac i jak moze - doradzic. Mam nadzieje Sebolku ze nie regujesz w zyciu codziennym na ludzi i ich problemy z taka doza ignorancji jaka dalo sie odczuc w twoim poscie....no coz byc moze to tylko moje odczucie.

#30 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2008-07-07, godz. 16:48

sebol, Misiu czarno-biały a może ktoś potrzebuje się wygadać anonimowo? żadnemu specjaliście a osobie w temacie?
nie rozumiem was ludzie....

zle mnie zrozumiałaś ! no ale cóż ;-) Twoja wola ;-) uważam, że tak delikatna sfera jak seksualność niektórych użytkowników tego forum wymaga zaufania i czasu ;-) a Tu nagle wyskakuje nam na forum „misiu” w raczkowskim skafandrze i po kilku postach znajduje biednych SJ i ex w tęczowym kolorze ;-) sorrks, ale ja orgazmu nie dostaje ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#31 kantata

kantata

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 787 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-07-07, godz. 17:02

zle mnie zrozumiałaś ! no ale cóż ;-) Twoja wola ;-) uważam, że tak delikatna sfera jak seksualność niektórych użytkowników tego forum wymaga zaufania i czasu ;-) a Tu nagle wyskakuje nam na forum „misiu” w raczkowskim skafandrze i po kilku postach znajduje biednych SJ i ex w tęczowym kolorze ;-) sorrks, ale ja orgazmu nie dostaje ;-)


a gucio! obcym ludziom, których nie znasz i żyjesz w przeświadczeniu, że nigdy nie poznasz, najłatwiej się wygadać i zdobyć wobec nich na szczerość.

#32 nickolas81

nickolas81

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 206 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano 2008-07-07, godz. 17:02

…i znów jak to Noc kiedyś określiła będę się czepiał ;-) ale tym razem czepię się po stronie Nocki ;-) nickolas, Misiu kolorowy ! ale naprawdę to co napisałeś w tym temacie jest śmieszne, a ja pójdę dalej: nawet żałosne ;-) stałeś się cholera na tym forum (a przynajmniej w tym wątku ) specjalistą w temacie co czuje „ciota” czy „leska” będąca SJ czy też ex ;-) i Ty jesteś w stanie im pomóc !!! a po ch** ?i to chyba tyle ;-)


Do tej pory myślałem że każdy może się wypowiadać na tym forum jako jego uczestnik.Żadnym specjalista nie jestem. Jak pisałem wcześniej w związku z tym że sam nie miałem z kim pogadać dawno temu o tym że jestem gejem zaproponowałem innym, którzy będą czyli taka potrzebę żeby z tego skorzystali. Nie uważam żeby bardzo mocno osobiste kwestie powinny pojawiać sie na forum więc podałem priv @.

Myślę że sporo z tego co napisałeś można wyrazić normalnie bez atakowania "ciot" jak to ująłeś.
by Nico

#33 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-07-07, godz. 17:02

Ale to już przecież każdy ma swoją wolną wolę i swój rozum, więc każdy sam powinien ocenić swoje potrzeby i zdecydować, czy będzie chciał korespondować z Nickolasem i rozmawiać o dylematach związanych ze swoją seksualnością. Nie wiem, jak Wam, ale mnie nic do tego.
.jb

#34 pawdob7

pawdob7
  • Gadu-Gadu:4734141
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2008-07-07, godz. 17:59

Przegiąłeś Sebol. Bez urazy. Zero wrażliwości.

#35 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-07-07, godz. 18:13

Przegiąłeś Sebol. Bez urazy. Zero wrażliwości.


po pierwsze.. internet daje tylko zlude anonimowosci co mi kiedys Nocka juz udowodnila...
po 2.... jesli ktos ma taka potrzebe to niech reaguje na zaproszenie nickosia (Dyzmy???) . bo to prawda ze z nieznajomym pogadasz o wszystkim wszak nie musisz mu patrzec w oczy i jak cie wk...wi to wylaczysz neta bez obawy co sobie pomysli...
a jak ktos nie ma lub czuje prowokacje to niech sie nie kontaktuje, te zdaje sie opcje obstawia Sebol...


popieram zdanie Eiche....
nie rozumiem Nocki.....
Sebol, o ile czaje co ma na mysli tez ma racje....
[font=Tahoma]

#36 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-07-07, godz. 18:31

po pierwsze.. internet daje tylko zlude anonimowosci co mi kiedys Nocka juz udowodnila...

nie rozumiem Nocki.....


Właśnie dlatego, że Ci to udowodniłam, powinieneś rozumieć, ale jeszcze chyba za słabo "przejechałeś" się na "anonimowych" ludziach.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS. I apeluję z troską do gejów z tego forum- nie kontaktujcie sie z Nikosiem, bo "wbiegł" tu niedawno, z rozpędu krzyknął, że jest gejem, po czym niemalże za chwilkę postanowił zabawić się w psychologa. Nikt go nie zna, i nikt nie jest w stanie przewidzieć jakie konsekwencje może pociągnąć za sobą zwierzanie się takiej osobie. Zapamietajcie, w niecie niekoniecznie musicie pozostac anonimowi.

D.

#37 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-07-07, godz. 18:37

Właśnie dlatego, że Ci to udowodniłam, powinieneś rozumieć, ale jeszcze chyba za słabo "przejechałeś" się na "anonimowych" ludziach.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS. I apeluję z troską do gejów z tego forum- nie kontaktujcie sie z Nikosiem, bo "wbiegł" tu niedawno, z rozpędu krzyknął, że jest gejem, po czym niemalże za chwilkę postanowił zabawić się w psychologa. Nikt go nie zna, i nikt nie jest w stanie przewidzieć jakie konsekwencje może pociągnąć za sobą zwierzanie się takiej osobie. Zapamietajcie, w niecie niekoniecznie musicie pozostac anonimowi.

D.


Nocus ja do niego nie pisalem!!!!!!!!
hihhihihihihihihihiihih
[font=Tahoma]

#38 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-07-07, godz. 18:52

Dajcie chłopakowi spokój. Dobrze, że w ogóle jest ktoś, kto chce słuchać innych. A jak ktoś się boi, to niech nie pisze i tyle ;)

#39 pawdob7

pawdob7
  • Gadu-Gadu:4734141
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2008-07-07, godz. 18:56

PS. I apeluję z troską do gejów z tego forum- nie kontaktujcie sie z Nikosiem, bo "wbiegł" tu niedawno, z rozpędu krzyknął, że jest gejem, po czym niemalże za chwilkę postanowił zabawić się w psychologa. Nikt go nie zna, i nikt nie jest w stanie przewidzieć jakie konsekwencje może pociągnąć za sobą zwierzanie się takiej osobie. Zapamietajcie, w niecie niekoniecznie musicie pozostac anonimowi.

Paranoja. Szpiedzy, donosiciele, plotkarze i Bóg wie kto jeszcze zagląda na to forum. Nadają sobie nicki - nickolaski i próbują spenetrować świadkowsko-tęczowe środowisko. Paranoja.

A może to ja jestem naiwny? sam nie wiem.

#40 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-07-07, godz. 19:06

Nocus ja do niego nie pisalem!!!!!!!!
hihhihihihihihihihiihih

I tego się trzymaj :P !

Pozdrawiam cieplutko

Dosia




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych