Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co można zamiast krwi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
98 replies to this topic

#81 Patryk121

Patryk121

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 30 Postów

Napisano 2008-06-10, godz. 13:12

To już wiemy, ale widzę wszyscy idą tym samym tokiem odkryć ;)



Zdecydowana większość, tak, postujących na tym forum, forum BEZ odpowiedzialności.
Popatrzmy na rozumowanie, niektórych z postujacych rap po raz.
Strażnica, Przebudzie się! i gdyby była tam mowa o tym, że ziemia ma kształ kulisty,
to i tak było by to negowane tutaj, nie uznając autorytetów w dziedinie medycznej ale i nie tylko, prostego lecz zdrowego rozumowanie, wartości takie ponad czasowej oraz fragmentologia cytowania, która się sprowadza do próby pozornego odebrania ludzią wiary z wiedzą, a tak naprawde do wywołania mieszanych uczuć u ludzi którzy nie znają świadków Jehowy, lub nimi nie są. Mówisz mainipulacja, ja widzę ją w wypowiedziach postujacych w wiekszości, a może to strach przed tym, że jeśli Oni mają racje to tak naprawde szerzycie odstępstwo i ciągniecie innych za sobą... możliwe.

Co do storny http://www.rumburak.friko.pl/
Historia od początku wyraźnie wskauje na pewną religię, której przedstwaiciele, to jeden prawie cały kraj w Europie środkowej oraz na dysonans między tym o czym głosi a dziłanie.

Użytkownik Patryk121 edytował ten post 2008-06-10, godz. 13:15


#82 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-06-10, godz. 13:16

Nie masz lepszego zajecia jak zasmiecanie forum i pieprzenie glupot?
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#83 Patryk121

Patryk121

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 30 Postów

Napisano 2008-06-10, godz. 13:18

I oto w ten sposób co można zmiast krwi, zamienione za pomocą "vampirków" w dyskusje, która odbiegła od temu znacząco.

#84 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-06-10, godz. 13:20

[...]Mówisz mainipulacja, ja widzę ją w wypowiedziach postujacych w wiekszości, a może to strach przed tym, że jeśli Oni mają racje to tak naprawde szerzycie odstępstwo i ciągniecie innych za sobą... możliwe.

[...]

Sam szerzysz odstepstwo - odstepstwo od myslenia.

I oto w ten sposób co można zmiast krwi, zamienione za pomocą "vampirków" w dyskusje, która odbiegła od temu znacząco.

Jakbys prowadzil merytoryczna dyskusje zamiast spamowac swoimi postami bez ustosunkowania sie do wypowiedzi innych moze by wyszla z tego jakas rzeczowa dyskusja.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#85 Patryk121

Patryk121

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 30 Postów

Napisano 2008-06-10, godz. 13:25

Nie masz lepszego zajecia jak zasmiecanie forum i pieprzenie glupot?



To powoli zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że trafiłem w czuły punkty, czyżby irytacja z powodowana faktycznego stanu rzeczy? Bardzo możliwe. I kolejne posty a, żeby uciekać od drażniacych tematów?

#86 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-06-10, godz. 13:31

To powoli zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że trafiłem w czuły punkty, czyżby irytacja z powodowana faktycznego stanu rzeczy? Bardzo możliwe. I kolejne posty a, żeby uciekać od drażniacych tematów?

Tak trafiles w czuly punkt ktorym jest bezmyslne spamowanie trollu.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#87 kantata

kantata

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 787 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-06-10, godz. 13:32

To powoli zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że trafiłem w czuły punkty, czyżby irytacja z powodowana faktycznego stanu rzeczy? Bardzo możliwe. I kolejne posty a, żeby uciekać od drażniacych tematów?



Kończ waść, wstydu świadkom J. oszczędź!
Nikt tu nie psuje im opinii bardziej, niż oni sami i ich 'adwokaci'.

#88 Patryk121

Patryk121

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 30 Postów

Napisano 2008-06-10, godz. 13:40

Sam szerzysz odstepstwo - odstepstwo od myslenia.


Jakbys prowadzil merytoryczna dyskusje zamiast spamowac swoimi postami bez ustosunkowania sie do wypowiedzi innych moze by wyszla z tego jakas rzeczowa dyskusja.


NIe, raczej dołaczyłeś do polityki odstępstwa od wiary z wiedzą, polityki forum BEZ odpowiedzialnosci! Jestem też ciekaw czy czasem, czasem " dyskusje" o niskim stane agrumentacji "vampirków" nie są także inspirowane przez autorów serwisu, pod jakimś dziwięcznym nick-em przykładowo coś o 'emertuże i aniele' czyżby analogia do demonów?

Kończ waść, wstydu świadkom J. oszczędź!
Nikt tu nie psuje im opinii bardziej, niż oni sami i ich 'adwokaci'.



Chyba wyznawcą innej religi, sam kórcze jeszcze jestem Katolikeim, a raczej byłem,
W przyszłym tygodniu, musze to i owo chodzi o pewne akt, który musze wybarać, nie chce im statystyki "nabijać".

Tak trafiles w czuly punkt ktorym jest bezmyslne spamowanie trollu.


Widze lubisz baśnie, też kiedys lubiałem.

#89 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-06-10, godz. 13:40

Frakcjowanie to dość prosty proces, który pozbawia zanieczyszczeń te drobinki czyli frakcje.

A nie mogłeś już doczytać spamerze, że frakcjonowanie, nie oczyszcza na tyle, żeby podanie frakcji nie groziło zakażeniem np. HIV?

„Przeniesienie zakażenia [wirusem HIV] może nastąpić zarówno w następstwie przetoczenia krwi pełnej, jak i preparatów krwi: krwinek płukanych, płytek krwi, świeżo mrożonego osocza, krioprecypitatu. Albuminy i preparaty białek surowicy (immunoglobuliny, immunoglobulina anty-Rh, gamma-globulina i immunoglobulina anty-HBs), ekstrahowane etanolem i pasteryzowane, nie przenoszą zakażenia. Opisano natomiast przeniesienie zakażenia przez koncentraty czynników krzepnięcia - VIII i IX.” (Hemotransfuzja, autohemotransfuzja i hemodylucja sterowana w zastosowaniu klinicznym, 2000, s.63)

"Krioprecypitat (…) UWAGA: z przetoczeniem krioprecypitatu związane jest ryzyko przeniesienia chorób wirusowych. (…) Koncentrat czynnika IX (…) UWAGA: koncentrat czynnika IX poddawany jest inaktywacji wirusów. Jednak żadna metoda inaktywacji nie wyłącza całkowicie ryzyka przeniesienia chorób wirusowych.” (broszura Podstawowe zasady leczenia krwią i jej preparatami, Instytut Hematologii i Transfuzjologii, Warszawa 1994).



Edd ma rację pisząc:

Jakbys prowadzil merytoryczna dyskusje zamiast spamowac swoimi postami bez ustosunkowania sie do wypowiedzi innych moze by wyszla z tego jakas rzeczowa dyskusja.


Bo ty, nie podjąłeś ani raz dyskusji. Wklejasz te spamy w wiekszości chyba nawet nie bardzo orientując się czego tak naprawdę dotyczą. Ośmieszasz się, po czy piszesz coś co wprawia w osłupienie :blink:

To powoli zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że trafiłem w czuły punkty, czyżby irytacja z powodowana faktycznego stanu rzeczy? Bardzo możliwe. I kolejne posty a, żeby uciekać od drażniacych tematów?

No chyba, że piszesz sam do siebie, i o sobie, bo to Ty ani raz nie podjąłeś tematu.

#90 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-06-10, godz. 13:41

NIe, raczej dołaczyłeś do polityki odstępstwa od wiary z wiedzą, polityki forum BEZ odpowiedzialnosci! Jestem też ciekaw czy czasem, czasem " dyskusje" o niskim stane agrumentacji "vampirków" nie są także inspirowane przez autorów serwisu, pod jakimś dziwięcznym nick-em przykładowo coś o 'emertuże i aniele' czyżby analogia do demonów?




Chyba wyznawcą innej religi, sam kórcze jeszcze jestem Katolikeim, a raczej byłem,
W przyszłym tygodniu, musze to i owo chodzi o pewne akt, który musze wybarać, nie chce im statystyki "nabijać".



Widze lubisz baśnie, też kiedys lubiałem.

Kolejny nawiedzony student SJ. <_<
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#91 Patryk121

Patryk121

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 30 Postów

Napisano 2008-06-10, godz. 13:46

W niedalekiej przyszlosci nie bedzie problemu z niezgodnoscia grupy krwi. Dr Henrik Clausen i jego ekipa z University of Copenhagen zidentyfikowali enzymy ktore "przetwarzaja" krew z A i B na 0(dawca uniwersalny). Prosty proces ktory trwa tylko godzine.

Na przyklad w takiej o wiele mniejszej niz Stany Hiszpanii transfuzje krwi ratuja zycie 60 osobom dziennie, co daje nam rocznie 21900 osob. Rachunek jest prosty.


Ale owej krwi już nie oczyszcza, weliminuje to tylko, jedną z przyczyn śmiertelności poprzetoczeniowych. Jaką może być, pomyłka i podanie krwi nie zgodnej grupowo.

Użytkownik Patryk121 edytował ten post 2008-06-10, godz. 13:46


#92 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-06-10, godz. 13:49

Ale owej krwi już nie oczyszcza, weliminuje to tylko, jedną z przyczyn śmiertelności poprzetoczeniowych. Jaką może być, pomyłka i podanie krwi nie zgodnej grupowo.

A nie mówiłam, że spamer! Patrz spamerze na mój poprzedni post i odpowiedz!

#93 kantata

kantata

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 787 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-06-10, godz. 13:52

A nie mówiłam, że spamer! Patrz spamerze na mój poprzedni post i odpowiedz!



Spamer nie ma opcji czytania ze zrozumieniem innych postów. Mam nadzieję, że nie ma więcej niż 12 lat, bo normalnie zabija wiarę w człowieka :angry:

edit. przepraszam wszystkich dwunastolatków

Użytkownik kantata edytował ten post 2008-06-10, godz. 13:52


#94 Patryk121

Patryk121

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 30 Postów

Napisano 2008-06-10, godz. 14:14

JAk by było można to tak w kilku słowach... rozbiłem bank?
Jetem ciekaw dlaczego sie bronicie, sterta wymysłów, arogancji, agresji nie poszanowania ludzkiej godoności, danwo przekroczyla wartośc "masa krytyczna" tego forum w dużej mierze. Autorzy, i/lub manipulatorzy tego serwisu lub podszywajacy sie pod postujaćych ... mam pytanie do was jako takiej swoistej grupu? jesteście ateistami czy wyznawcami jakieś religii? Dalczego pytam, ponieważ w innej cześci forum "Obalacie Wiarę" w istnienie Jhwh? Wiekszośc wie a niektórzy z księża w encyklopedi brytanika otwrcie się przyznają, że raczej popierali Istnienie Imienia a co za tym idzie Wiarę w istnienie Boga Stwórcy? To wytłumaczcie to wszystkim jak to jest, że z jednej strony podkopaliście także fundament sowjej wiary (kieruje pytanie do części nie ateistów)? [encyklopedia dostępna on-line].

Użytkownik Patryk121 edytował ten post 2008-06-10, godz. 14:19


#95 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-06-10, godz. 14:17

JAk by było można to tak w kilku słowach... rozbiłem bank?
Jetem ciekaw dlaczego sie bronicie, sterta wymysłów, arogancji, agresji nie poszanowania ludzkiej godoności, danwo przekroczyla wartośc "masa krytyczna" tego forum w dużej mierze. Autorzy, i/lub manipulatorzy tegop serwisu lub podszywajacy sie pod postujaćych ... mam pytanie do was jako takiej swoistej grupu? jesteście ateistami czy wyznawcami jakieś religii? Dalczego pytam, ponieważ w innej cześci forum "Obalacie Wiarę" w istnienie Jhwh? A pewenii wiekszośc wie a niektórzy księża w encyklopedi brytanika otwrcie się przyznają, że raczej popierali Istnienie Imienia a co za tym idzie Wiarę w istnienie Boga Stwórcy? To wytłumaczcie to wszystkim jak to jest, że z jednej strony podkopaliście także fundament sowjej wiary (kieruje pytanie do części nie ateistów?


Dobra rada z mojej strony - ZACZNIJ WRESZCIE CZYTAC CO SIE DO CIEBIE PISZE!!! and go away troll <_<
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#96 Patryk121

Patryk121

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 30 Postów

Napisano 2008-06-10, godz. 14:21

Kocham was.

#97 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-06-10, godz. 14:22

Kocham was.

Swietnie wiec teraz mozesz juz isc.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#98 Patryk121

Patryk121

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 30 Postów

Napisano 2008-06-10, godz. 14:31

Pozdrawiam, umysł z sercem samym sercem... można się zagubić, miłujmy sie na wzajem . Dobrego dnia.



Jeszcze tu wróce...

:)

#99 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-06-10, godz. 14:36

[...]


Jeszcze tu wróce...

:)

Blagam nieeee!!! :o
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych