Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co można zamiast krwi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
98 replies to this topic

#61 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-05-26, godz. 11:21

Klasyczny odwrót - ja nie jestem lekarzem, ja tylko informuje, ja w razie czego nie ponoszą odpowiedzialności - gdzie ja to słyszałem. I przypominam o obowiązującym obowiązku cytowania źródeł.

Cóż Patryk lubi tak jak to WTS uczy dużo słowotoku "niby" dowodów i zero za to odpowiedzialności. I oczywiście pomijanie odpowiedzi na pytania ;) Rozmowa z Patrykiem to klasyka
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#62 Patryk121

Patryk121

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 30 Postów

Napisano 2008-05-26, godz. 16:46

Ja nie jestem lekarzem ale informuje.
Informacja w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.
Śmierć na BSE i Transfuzja?


http://newsroom.gery...,15567.html?rss

Użytkownik Patryk121 edytował ten post 2008-05-26, godz. 16:47


#63 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-05-27, godz. 07:09

Ja nie jestem lekarzem ale informuje.
Informacja w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.
[...]

Tylko sam nie odbierasz informacji ktore sa kierowane w Twoja strone.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#64 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2008-05-27, godz. 15:20

Informacja w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.

Nic nie można zamiast krwi.
Dołączona grafika

#65 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-05-27, godz. 17:29

Ja nie jestem lekarzem ale informuje.

Najpierw trzeba informować a nie wprowadzać ludzi w błąd. Wyrywkowe bzdury każdy potrafi pleść jak popadnie natomiast odpowiadać na trudne pytania jakoś nie idzie już tak łatwo...

Informacja w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.

Informacja tak, manipulacje nie.
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#66 kantata

kantata

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 787 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-05-29, godz. 11:09

Małe pytanie przy okazji tematu: czy śj nadal posługują się broszurą "Jak krew może ocalić twoje życie"? lekarzom ją wręczają?
Były jakieś uaktualnione wydania, czy nadal źródła z lat '80 i Alzheimer jako ryzyko transfuzji? Powoływanie się na ten tekst drastycznie im image psuje.
Jaki tekst jest obecnie tym najbardziej aktualnym światłem?

Użytkownik kantata edytował ten post 2008-05-29, godz. 11:11


#67 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-05-29, godz. 11:18

Nie wiem czy się nią jeszcze posługują ale argumentami rodem z kosmosu niektórzy się zdarzają np. niektórzy podczas głoszenia podają że transfuzją krwi odżywiają w szpitalu :D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#68 kantata

kantata

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 787 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-05-29, godz. 11:22

argumentami rodem z kosmosu niektórzy się zdarzają np. niektórzy podczas głoszenia podają że transfuzją krwi odżywiają w szpitalu :D


argument o odżywianiu za pomocą transfuzji na każdym forum z śj znajdziesz ("a jaka różnica wstrzyknąć do żyły alkohol czy krew?" już tyle razy to widziałam)
Edit. Tekst broszury "Jak krew może...?" jest na oficjalnej stronie śj. Zastanawia mnie jak to jest w praktyce. Coraz lepiej wykształconym śj nie jest dziwnie powoływać się na to?

Użytkownik kantata edytował ten post 2008-05-29, godz. 11:47


#69 Patryk121

Patryk121

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 30 Postów

Napisano 2008-06-05, godz. 16:17

Więc tak: USA - 10 tysięcy ludzi. Jesli przyjmiemy ,ze w krajach najbardziej rozwiniętych tyle umiera to mamy 10 najbogatszych panstw co nam daje 100 tysięcy. Dalej mamy kraje srednio rozwinięty - gorsza opieka medyczna powiedzmy około 20 tys i kraje najbiedniejsze - jest ich najwiecej około 40 tysiecy rocznie
Sumujemy 100 tysiecy z najbogatszych krajów + z krajów srednio rozwiniętych będzie z 30 - 600 tysięcy i bagatelka ponad 100 krajów (zaokrąglimy sobie, bo są kraje bardzo małe i bardzo biedne gdzie transfuzji sie nie przeprowadza) czyli około 4 milionów w sumie 4.700.000 ludzi rocznie umiera z powodu transfuzji. Przez 10 lat umarło 47.000.000 a w ciagu stoswania transfuzji czyli 50 lat - 235 mln ludzi! To oznacza, że mamy do czynienia z planowy ludobójstwem, zorganizowanym przez bandytów z mafi lekarskiej.

I ciekawe ,ze jak dotąd nikt poza SJ tego nie odkrył!

Ustosunkuje się od tej wypowiedzi, odpowiedzą poniższą z linkiem, który jest podporą końcowej argumentacji:
Spojżmy na świat globalnie. Ludzie umierają, ale też rodzą się. Kraje rozwinięte, mają lepszą opieke medyczną, komunikacje, infrastrukture urbanistyczną, bogatsze społeczeństwo. Większe prędkości i brak rosądku jedak powodują większą wypadkowośc, to tylko jeden przykład, który kontrastuje z krajami mnie zamożnymi, w których ta wypadkowśc jest stosunkowo miejsza, nie zawsze są także wyjatki. Ile osób się rodzi na całym świecie? Odpowiem krótko
dużo. Przeludnienie Chin, jest palącym problemem. Przyrost naturalny jednak jest różny w zaleznosci od kraju. Ile osób zmarło podczas drugiej i pierwszej wojny światowej, a wine za to, jeśli użyć prcentów, ponosi Duchowieńśtwo (73%). Przykładowo Fran von Papen. Link poniżej przedstawia materiły archiwalnektóre, oto jak biskup Katolicki pozdrawia faszystów. http://www.rumburak.friko.pl/



Teraz już czekam na tedencyjne odpowiedzi od niektórych postujących.

#70 kantata

kantata

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 787 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-06-05, godz. 16:22

Ile osób zmarło podczas drugiej i pierwszej wojny światowej, a wine za to, jeśli użyć prcentów, ponosi Duchowieńśtwo (73%). Przykładowo Fran von Papen. Link poniżej przedstawia materiły archiwalnektóre, oto jak biskup Katolicki pozdrawia faszystów. http://www.rumburak.friko.pl/



Teraz już czekam na tedencyjne odpowiedzi od niektórych postujących.



To ja pierwsza tendencyjnie: bez komentarza

#71 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2008-06-05, godz. 18:30

Teraz już czekam na tedencyjne odpowiedzi od niektórych postujących.


to tak samo jakbyś poparł to publikacjami strażnicy, co tu komentować.
pozdrawiam Andrzej

#72 kantata

kantata

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 787 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-06-05, godz. 18:44

Prawo Godwina

Podczas przeciągającej się dyskusji w Internecie prawdopodobieństwo przyrównania czegoś lub kogoś do nazizmu bądź Hitlera dąży do 1


Na okoliczność dyskusji ze świadkami Jehowy można przeformułować:

Podczas dyskusji ze świadkami Jehowy prawdopodobieństwo, że posłużą się argumentem "a biskup katolicki pozdrawiał faszystów" dąży do 1.

#73 szperacz

szperacz
  • Gadu-Gadu:12358377
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2008-06-05, godz. 19:11

Broszura "Jak krew może ocalić..." jest nadal aktualna, chociaż już coraz rzadziej uzywana.
Natomiast najświeższe informacje ukazały się we wkładce do NSK z listopada 2006. Wynika z tych rewelacji pewna ciekawostka. Przyjmowanie frakcji krwi pozostawiono sumieniu każdego ŚJ, czyli można przyjąć do organizmu praktycznie wszystkie cząsteczki wchodzące w skład krwi w 100%. Te cząsteczki są wyodrębniane ze składników krwi tzn. czerwonych krwinek, białych krwinek, osocza, i płytek krwi. Ostatnio pozwolono nawet przyjmować samą hemoglobinę.
Paradoks polega na tym, że nie wolno przyjmować podstawowych składników krwi oraz jej samej, ale można przyjąć wszystkie cząsteczki wchodzące w ich skład. To tak jakby nie wolno było jeść rurki z kremem, ale samą rurkę i sam krem wolno.

#74 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-06-05, godz. 19:33

Przyjmowanie frakcji krwi pozostawiono sumieniu każdego ŚJ, czyli można przyjąć do organizmu praktycznie wszystkie cząsteczki wchodzące w skład krwi w 100%. Te cząsteczki są wyodrębniane ze składników krwi tzn. czerwonych krwinek, białych krwinek, osocza, i płytek krwi. Ostatnio pozwolono nawet przyjmować samą hemoglobinę.
Paradoks polega na tym, że nie wolno przyjmować podstawowych składników krwi oraz jej samej, ale można przyjąć wszystkie cząsteczki wchodzące w ich skład. To tak jakby nie wolno było jeść rurki z kremem, ale samą rurkę i sam krem wolno.

To już wiemy, ale widzę wszyscy idą tym samym tokiem odkryć ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#75 szperacz

szperacz
  • Gadu-Gadu:12358377
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2008-06-05, godz. 20:04

To już wiemy, ale widzę wszyscy idą tym samym tokiem odkryć ;)


Ja tylko odpowiadam. Kantata zadała takie pytanie.

#76 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2008-06-06, godz. 08:00

Kraje rozwinięte, mają lepszą opieke medyczną, komunikacje, infrastrukture urbanistyczną, bogatsze społeczeństwo. Większe prędkości i brak rosądku jedak powodują większą wypadkowośc, to tylko jeden przykład, który kontrastuje z krajami mnie zamożnymi, w których ta wypadkowśc jest stosunkowo miejsza

Brednie.
[db]

#77 Patryk121

Patryk121

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 30 Postów

Napisano 2008-06-10, godz. 12:25

Broszura "Jak krew może ocalić..." jest nadal aktualna, chociaż już coraz rzadziej uzywana.
Natomiast najświeższe informacje ukazały się we wkładce do NSK z listopada 2006. Wynika z tych rewelacji pewna ciekawostka. Przyjmowanie frakcji krwi pozostawiono sumieniu każdego ŚJ, czyli można przyjąć do organizmu praktycznie wszystkie cząsteczki wchodzące w skład krwi w 100%. Te cząsteczki są wyodrębniane ze składników krwi tzn. czerwonych krwinek, białych krwinek, osocza, i płytek krwi. Ostatnio pozwolono nawet przyjmować samą hemoglobinę.
Paradoks polega na tym, że nie wolno przyjmować podstawowych składników krwi oraz jej samej, ale można przyjąć wszystkie cząsteczki wchodzące w ich skład. To tak jakby nie wolno było jeść rurki z kremem, ale samą rurkę i sam krem wolno.

Frakcjowanie to dość prosty proces, który pozbawia zanieczyszczeń te drobinki czyli frakcje. Oprócz oxydacji oraz przenoszenia co2, krew także transportuje toxyny z powietrza, posiłków, i własnych procesów metablolicznych, oczyszczanie z toxyn następuje w czasie nocy, kiedy to organizm się regeneruje podczas snu lecz tylko do określonego poziomu, tak aby usunąć te najbardziej szkodliwe, neuro toxyny jest też wiele innych czyników które wpływają na naturalne odtoxycznienie organizmu.

Użytkownik Patryk121 edytował ten post 2008-06-10, godz. 12:27


#78 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-06-10, godz. 12:32

Frakcjowanie to dość prosty proces, który pozbawia zanieczyszczeń te drobinki czyli frakcje.

:lol: :lol: :lol: Niektórzy to mają fantazję ;) I co może dorzucisz jeszcze, że pozbawia czego? A może jeszcze dodasz że Strażnica chroni przed AIDS? :P
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#79 Patryk121

Patryk121

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 30 Postów

Napisano 2008-06-10, godz. 12:46

Najpierw trzeba informować a nie wprowadzać ludzi w błąd. Wyrywkowe bzdury każdy potrafi pleść jak popadnie natomiast odpowiadać na trudne pytania jakoś nie idzie już tak łatwo...

Informacja tak, manipulacje nie.

Tak dobrze że to podkreśliłeś, za kilka dni cały serwis przejrzy prokurator, na wypadke czy aby nie było złamane prawo. Podkreślam cały ten serwis nie bierze odpowiedzialności za postujących, czyli jeśli coś zostanie Tobie, Mnie czy jeszce innej osobie udowodnione, że złamała prawo to Ty, Ja czy ktokolwiek inny poniesie sankcje prawne , a nie właściciel/właściciele serwisu. Z wiedzy, którą zgromadziłem na temat świadków Jehowy, można by nie jedną kśiażkę napisać. Czyżby www.watchtower.org.pl Serwis BEZ odpowiedzialności?? Nadał bym, w pewenym miejscu taki tytuł: świadkowie Jehowy w mocno zakrzywionym zwierciadle.

Użytkownik Patryk121 edytował ten post 2008-06-10, godz. 12:48


#80 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-06-10, godz. 12:59

Spamer, na dodatek gupi (na "ł" nie zasługuje).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych