Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika mictlan

Odnotowano 40 pozycji dodanych przez mictlan (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-31 )



Sort by                Order  

#135020 Odchodzę !

Napisano przez mictlan on 2010-08-04, godz. 12:02 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Z forum czy z organizacji? ;)
(przepraszam, nie mogłem się powstrzymać)



#87764 www.nasz-zbor.pl

Napisano przez mictlan on 2008-04-05, godz. 12:13 w Szukam kontaktu

Okolo 10 MB skrypt bez bazy danych.



#87661 www.nasz-zbor.pl

Napisano przez mictlan on 2008-04-04, godz. 12:00 w Szukam kontaktu

Zbuduję coś takiego. W sumie to niemal gotowe jest.
Kontakt do mnie:
[email protected]
Zapraszam.
Koszt będzie się równał zakupowi domeny - więc około 1 PLN. Serwer na home.pl mam niejeden.
Pomożecie?



#129875 Gdzie spotkać w Internecie Świadka Jehowy ?

Napisano przez mictlan on 2010-01-31, godz. 14:27 w Tematyka ogólna

Moje zdanie na temat wypowiadania się Świadków Jehowy w internecie jest takie:
Ponieważ często trudno jest usunąć posty/wypowiedzi - zwyczajnie się tego zabrania. Za kilka lat okaże się, że światło już się zmieniło a wpisy w archiwum pozostaną. Podczas głoszenia trafi się na przykład sytuacja, gdzie przytaczając jakieś "prawdy" rozmówca stwierdzi, że ŚJ w internecie napisali inaczej... Przysporzy to zbędnego "tłumaczenia" dlaczego tak jest.
Kolejne ryzyko to możliwość prześledzenia rozmowy dokładnie i z cytatami. Ciężko dociekać prawdy podczas rozmowy pomiędzy dwojgiem/trojgiem ludzi. Dużo łatwiej, gdy mamy MOCNY argument w postaci nie zmienionej wypowiedzi ŚJ.
Oczywiście, oprócz obaw, że w internecie można znaleźć informacje traktujące o ŚJ niekoniecznie pozytywnie... A może się mylę?



#96066 Stosunek do alkoholu itp

Napisano przez mictlan on 2008-07-08, godz. 12:14 w Zwyczaje Świadków Jehowy

W dodatku w zborze to co jedt Ci dane zobaczyć silnie zależy od Twojej własnej pozycji. Szaraczek może widzieć i wiedzieć o zborowym życiu zupełnie coś innego niż członek młodzieżowej "silnej grupy pod wezwaniem" albo siostra starsza ;-)

To akurat prawda - z tego co pamiętam - nasza młodzieżowa "silna grupa pod wezwaniem" działała sobie prężnie, niekoniecznie za wiedzą i zgodą innych. Wyjazdy, spotkania w terenie... Z alkoholem często... Z osobami sposa kręgu ŚJ - codzienność...



#131266 religia w centrum handlowym

Napisano przez mictlan on 2010-03-16, godz. 08:02 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Tak sobie pomyślałem, że Jezus wywalił kupców ze świątyni... A tutaj kupcy przyjęli ŚJ z otwartymi ramionami... Pewnie ŚJ mieli lepsze argumenty (gotówkę).
Cóż za ironia, za pieniądze TEGO świata próbują werbować do NOWEGO... Czy tylko ja tak to dostrzegam?



#98906 nowa

Napisano przez mictlan on 2008-08-14, godz. 10:08 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Pozdrawiam cieplutko - jakoby to powiedziała Dosia :)
Dobrze Ciebie widzieć



#107696 Czy i jak obchodzicie święta?

Napisano przez mictlan on 2008-12-07, godz. 22:32 w Boże Narodzenie & Sylwester

Agape, może dlatego, że kiedy jesteśmy dziecmi święta naprawdę są magiczne?



#141552 Czy administrator i moderatorzy mogą czytać

Napisano przez mictlan on 2010-12-06, godz. 17:49 w Do administratorów...

Nie widziałem jeszcze forum, na którym poszczególne posty i wiadomości pomiędzy użytkownikami byłyby szyfrowane.. Nawet jeśli nie ma takiej możliwości z panelu administracyjnego, to przy odrobinie wysiłku (3 minuty) można znaleźć te rozmowy w bazie danych..



#128231 Kampania mailowa.

Napisano przez mictlan on 2009-12-16, godz. 12:33 w Raymond Franz "Kryzys Sumienia"

Chętnie poproszę tę książkę na e-mail, jeśli to nie problem. Nie wiem tylko jak to jest z prawami autorskimi do tej publikacji...



#91439 Wroclaw (exSJ)

Napisano przez mictlan on 2008-05-15, godz. 21:54 w Szukam kontaktu

Stawiam się na życzenie :)



#143367 Czy można przewidzieć datę własnej śmieci?

Napisano przez mictlan on 2011-11-09, godz. 10:25 w Ogólne

Roszada - to nadal SPAM. Jak zobaczysz cokolwiek związanego z datą śmierci i linkiem zewnętrznym - to SPAM na 99%. Szkoda Twojego i mojego czasu.
Wątek usunę, konto spamera zablokuję.



#129689 Krótka bajka o kawopijcach

Napisano przez mictlan on 2010-01-26, godz. 17:01 w Humor

Nie wiedziałem gdzie podczepić - i choć niekoniecznie jest śmieszne, to na pewno interesujące.




#143500 Połączenie forów

Napisano przez mictlan on 2011-12-01, godz. 16:11 w Zmiany w serwisie

W chwili obecnej trwa łączenie forów watchtower.org.pl/forum z watchtower-forum.pl
Każdą nową osobę, która ma ochotę się zarejestrować zapraszamy na watchtower-forum.pl.
Wszystkie tematy zostaną przeniesione na nowy adres. Aby zachować porządek możliwość rejestracji pod tym adresem została wyłączona.



#110430 Czy dać łapówkę lekarzowi

Napisano przez mictlan on 2009-01-07, godz. 16:18 w Kwestia krwi

Pytanie dla ŚJ: Czy dać łapówkę lekarzowi, aby zgodził się (bez żadnych problemów) na leczenie bez krwi?