Skocz do zawartości


Marcin ex SJ's Content

There have been 71 items by Marcin ex SJ (Search limited from 2017-02-16)


By content type

See this member's


Sort by                Order  

#6184 Uczeni w Piśmie czy wierzący?

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-05-11, godz. 14:31 in Ogólne

pytanie do Artura: czy jestes świadkiem?



#5913 Przprosiny

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-05-03, godz. 18:00 in Oceń forum

co mu się dziwicie.Pewnie juz mu zabronili dalszej edukacji.....



#5911 Prawdziwe oblicze?

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-05-03, godz. 17:55 in Tematyka ogólna

patrzą lecz nie widzą ,słuchają lecz nie słyszą...
czyzbys nalezal do tego grona ?



#5909 Prawdziwe oblicze?

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-05-03, godz. 17:33 in Tematyka ogólna

8. Internet to sześcset sześćdziesiąta szósta postać Diabła............................................................



#5906 Prawdziwe oblicze?

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-05-03, godz. 17:25 in Tematyka ogólna

Dodatkowo interesujące są ich nauki zarówno o samym diable:
1. Cały świat podlega mocy szatana i wszyscy ludzie też z wyjątkiem wybranych 6 milionów wybranych.

uczą...

2. Wszystkie religie są dziełem szatana i państwa i organizacje. Nawet dobre uczynki i i udrowienia poza organizacją są dokonywane jego mocą

uczą....

3. Kto odejdzie od organizacji zaraz zostaje opętany przez 7 demonów.

uczą...

. Szatan, Diabeł jest bogiem tego systemu rzeczy, który staje się coraz potęźniejszy, niszczy nam planete, wywołuje głód i trzęsienia Ziemi; mieszkał do 1914 w Niebie, romawiał z Bogiem jak równy z równym i publicznie zrzucał mu wyzwanie w twarz.

uczą


5. Armagedon będzie dniem jego klęski a w rzeczywistości zwycięstwa. Praktycznie udowodnił iż odzielił on Boga od Ludzi (5.994.000.000 do 6 milionów). Będzie to największe zwycięstwo w dziejach ludzkości.


uczą



6. Potem w Raju też wygra po 1000 lat, gdy dojdzie do wielkiej próby, wielu stanie po jego stronie.

uczą...



7. Jest on trzecim stworzeniem Bożym po Jezusie Chrystusie. ( tutaj nauki się często zmieniają)
uczą........


nie potrafisz się do tego przyznać bo jesteś pod wpływem Organizacji....lepiej nie mow starszym,ze piszesz o takich rzeczach na tym forum bo będziesz mial rozmowę.....



#5897 Ofiary sekty

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-05-03, godz. 15:11 in Świadectwa, wymiana doświadczeń

a więc sama widzisz ,ze oni kłamią .Twierdzą iz jesli sie od nich odstąpi to będziemy nieszczęsliwi..............................



#5537 Dlaczego Bóg toleruje zło według doktryny ŚJ

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-04-19, godz. 18:49 in Tematyka ogólna

Wolność mysli nie oznacza głupoty.Wrecz przeciwnie.JA takze nie potrafie pogodzic bezwzglednosci Boga z jego miloscią..........



#5536 Co zrobilbys posiadajac moc Boga?

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-04-19, godz. 18:46 in Ogólne

cos w tym jest w tym co piszesz Rekinie.Dlatego nalezy odrzucic wszystkie pewniki wpajane przez Organizacje.Tylko wolny umysl jest w stanie znalezc wyzwolenie...


pozdrawiam



#5430 Co zrobilbys posiadajac moc Boga?

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-04-16, godz. 15:23 in Ogólne

okey wojowniku

pozdrawiam



#5429 "Opętani przez 7 Demonów"

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-04-16, godz. 15:04 in Świadectwa, wymiana doświadczeń

ci ze swiadkow ktorzy ciebie znali, i ktorzy by wiedzieli co wypisujesz na tym forum rzekliby ze masz demony....o mnie tez tak pewnie mowią.....


pozdrawiam



#5427 Kobiety dla Izraela

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-04-16, godz. 14:29 in Tematyka ogólna

dziekuje za wspanialą radę.

tylko dlaczego dzisiaj ukrywają przed nami ten przywilej-aby miec iles tam zon......



#5425 Co zrobilbys posiadajac moc Boga?

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-04-16, godz. 13:30 in Ogólne

mam pytanie do Brooklyn hunter :

czy jestes kobietą?



#5424 Co zrobilbys posiadajac moc Boga?

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-04-16, godz. 13:28 in Ogólne

Rekinie zgadzam się z tobą.Dlatego rozpoczalem wiele tematow na tym forum , m.in. Aniol Szatan.Analizujac te wszystkie fakty mozna dojsc do wydawaloby sie skrajnych ocen.Moze dopiero wtedy gdy wylądujemy na "smietnisku"zaczynamy dostrzegac prawdę ,krorą celowo zakrył przed nami Bog Jehowa?,Elohim,Pan,Allah itd.



pozdrawiam ludzi wolnych takich jak ty Rekinie czy Hunter Brooklyn....



#5122 Zwolnienie z wojska - komu przysługuje

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-04-07, godz. 12:53 in Neutralność

Ja takze czytajac miedzy wierszami stwierdzilem,iz ty takze posiadasz cos w sobie....a tak na marginesie odnosnie zwolnienia ze sluzby wojskowej to uwazami iz ci skur...le z Biura Glownego dają cichy prykas tym na dole tzn starszym.Jesli znajdzie sie choc tylko jeden koziol ofiarny w jakims zborze,niech bedzie to tylko jeden w danym miescie.To wiesc o tym szybko sie rozpowszechnia w innych zborach(bo wiekszosc Swiadkow to plotkarze ).Taka jedna odmowa dania "zaswiadczenia" dziala bardzo motywująco na inne mlode owieczki(barany) i stymuluje wzrost w Organizacji.To potajemna strategia wzrostu ...



#5121 Zwolnienie z wojska - komu przysługuje

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-04-07, godz. 12:45 in Neutralność

wielkie dzięki.



#5116 Dlaczego Bóg toleruje zło według doktryny ŚJ

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-04-07, godz. 11:42 in Tematyka ogólna

a myslalem,ze tylko ja bładzę.ale nie ma jak byc wolnym co?



#5104 Kobiety dla Izraela

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-04-07, godz. 07:28 in Tematyka ogólna

hahaha.widocznie tez to przerabiales.a jesli jest tak jak w Matrixie,ze smietnik to fikcyjnie stworzona macierz,poniewaz ktos chce nami manipulowac?



#5083 Zwolnienie z wojska - komu przysługuje

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-04-06, godz. 20:27 in Neutralność

Moge przytoczyc wlasny przyklad.Takze bylem bardzo gorliwy.Staralem sie byc wierny organizacji,oddany itd.Robilem to z serca.Jednak z niewiadomego mi powodu nie dostalem zaswiadczenia aby nie isc do wojska polskiego...najwidoczniej potrzebowali kozla ofiarnego,aby innych mlodych jeszcze bardziej zdopingowac do dzialania...



#5025 Ofiary sekty

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-04-05, godz. 17:36 in Świadectwa, wymiana doświadczeń

Saraj jak długo byles pod ich wplywem?jak udalo ci sie odrzucic Organizacje?
ja bylem okolo 6 lat pod ich wplywem.A gdy odszedlem jakies 2 lata walczylem z sobą.Ale to co doswiadczylem z ich strony tylko utwierdzilo mnie aby się nie cofac!!!Niczym Nemo z Matrixa zmienilem podejscie do zycia i do swiata.W konsekwencji tego jestem juz wolny i szczesliwy w pelni tego slowa znaczeniu.
Tylko szkoda mi takich ludzi jak Mirek o ktorym pisalem na wstępie,ktory przyplacil to zyciem.Wielu nie moze pozbierac sie po odejsciu.Ale skoro mi sie udalo i tobie oraz wielu innym to jest to mozliwe.
Pozdrawiam wszystkich na lamach tego forum.Wszystkich tych,ktorzy opuscili Organizacje i starają sie prowadzic normalne zycie.Jesli jestescie silni chwala Bogu.Jesli jestescie slabi oczekujcie dnia gdy ta slabosc obroci sie w silę.Lecz nigdy nie poddawajcie sie tak jak ŚP Mirek.



#5018 Ofiary sekty

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-04-04, godz. 20:28 in Świadectwa, wymiana doświadczeń

Tak to szokująca historia.Jedna z wielu.Lecz nie podałem jej by szokowac.Lecz,aby ostrzec innych,aby nigdy nie dali się zmanipulować.
Jesli jestes Swiadkiem staraj się kierowac w zyciu sumieniem,a nie tylko zasadami Organizacji.Ten przykład jest bardzo wymowny.Ci ludzie,ktorzy doprowadzili do smierci Mirka zatracili się ,słuchając nakazow Organizacji.Zastanawiam sie gdzie podziali swe sumienia?



#5011 Ofiary sekty

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-04-03, godz. 17:40 in Świadectwa, wymiana doświadczeń

Jakiś miesiąc temu popełnił samobójstwo były Świadek moj znajomy.Kilka lat temu został wykluczony...nie wnikam w słuszność tego,choc uwazam iz bylo to bezpodstawne.Starsi jego zboru dzierżyli władzę niczym Guru.Więc go wykluczyli bo byl zbyt sprawiedliwy.
Konsekwencje tego były katastrofalne.Początkowo odrzucenie przez zone.Potem przez dzieci(gorliwe pionierki).Presja ze strony starszych zboru była tak silna,iz zbuntowali przeciwko niemu całą rodzinę.Zdarzało się czasami iz szukał ukojenia w alkoholu.Ale pozbierał się w końcu.Prawie wrócił do Organizacji.Chodził bardzo czesto na zebrania.Ale.........
nadal był smieciem dla zony i dla córek pionierek.Bowiem wykluczony to nie człowiek,nie godzien miłości i życia jest.
Ale starsi pasli dalej milosiernie trzodę Bożą,doglądając swe owce,podżegając przeciwko męzowi i ojcu żone i córki.....Zapomnieli o przykazaniu danym od Jezusa,aby byc milosiernym,aby odszukac tę 1 ze 100...Po co przeciez ktos kto jest poza murami Organizacji jest nikim.Zniszczyli małzenstwo,związek i rodzinę opartą na milosci.
Nieraz wspominam Mirka jako gorliwego Świadka i pioniera.Bywał na wielu ośrodkach pionierskich.Przychodził do mnie i do mojego brata na studium Biblii.Mial ogromną wiedzę biblijną.A takze nieodpartą milość do Boga i do Biblii.Nieraz przechodzily mi ciarki po ciele gdy prowadzil studium biblijne.
Gdy spotkalem go po ilus tam latach,gdy byl juz wykluczonym zadziwil mnie.Dalej pozytywnie wypowiadal się o prawdzie biblijnej,o Bogu,ze chce wrocic.Jednak jego zycie rodzinne leglo w gruzach.Zona wpierw kazala mu spac na przedpokoju na podłodze,potem wyrzucala go z domu.Potem sprawy w sądzie,potem sprawy alimentacyjne,potem calkowite odrzucenie nawet przez corki pionierki.
Ostatnim razem,gdy rozmawialem z nim w polowie grudnia 2004 byl zdolowany.Nie mogl pogodzic sie z tym wszystkim.
W polowie lutego 2005 popelnil samobostwo.
Kto stoi za smiercią Mirka ?Kto zniszczyl jego więzi z rodziną?Zbuntowal zone oraz corki przeciwko niemu?
Jak wam nie wstyd bracia starsi?(z Nadgórnej).Modlcie sie,aby Bog wam wybaczyl wasze grzechy...



#4919 UFO

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-03-28, godz. 09:51 in Tematyka ogólna

Organizacja tłumaczy,ze za zjawiskami UFO stoją demony.
Demony,ktore zwodzą ludzi.
Czy jest to logiczne twierdzenie???



#4884 Kobiety dla Izraela

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-03-23, godz. 21:32 in Tematyka ogólna

Wydaje mi się takze iz rowniez stosunki pozamalzenski nie są czyms złym same w sobie.
Są złe jedynie wtedy gdy prowadzą do rozwodów,speracji,krzywdzenia dzieci itd.
Jesli jeden męzczyzna moze miec więcej niz jedną żonę pod warunkiem ze będą szczesliwi.To rowniez mąż ktory ma jedną zonę moze miec np.kochanki,pod warunkiem iz nie skrzywdzą innych.
Takie jest moje zdanie...



#4883 Kobiety dla Izraela

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-03-23, godz. 21:23 in Tematyka ogólna

dzięki za ten adres .będąc swiadkiem nigdy nie rozpatrywalem tej kwestii w tym kontekscie.Juz teraz wiem ,ze wielożenstwo w dzisiejszych czasach nie jest jakims "grzechem"itp.



#4878 Kobiety dla Izraela

Napisano przez Marcin ex SJ on 2005-03-23, godz. 16:01 in Tematyka ogólna

Dlaczego w starozytnosci krolowie Izraela mogli miec wiele kobiet:
tzn wiele żon,nałoznic itp...
a pozniej nastąpila zmiana na monogamię...
Nie rozumię tego???