Skocz do zawartości


Zdjęcie

JESTEM GEJEM I ŚWIADKIEM JEHOWY


410 replies to this topic

#21 rekin

rekin

  Forumowicz (51-500)

 • Członkowie
 • PipPip
 • 254 Postów

Napisano 2005-03-04, godz. 09:09

Do teresy
Przeciez facet nie przyznal sie ze jest gejem przed zborem.[?]
Oficjalnie nikt nie wie ze jest gejem, pozostaje anonimowy.
Wiedzac ze biblia zakazuje tego, walczy ,jednak przegrywa, wierzy jednak nadal i pyta ,czy ktos jeszcze jak on cierpi .
Ciagle powtarzanie ze organizacja jest najlepsza ,sprawia ze ludzie bezkrytycznie ufaja ze tak jest ,a co z molestowaniem ?
Tego tez nie ma?


Mysle ze to nie jeden przypadek, wielu ludzi boryka sie z ta czy inna slaboscia .
Zapewne wiecie, ze istnieja ,pierwszorzedne ,drugorzedne i trzeciorzedne cechy plciowe,moglbym bez konca cytowac oto urywek:
"W przypadku prawidlowo przebiegajacego rozwoju plodu, w momencie urodzenia sie dziecka nie ma zadnej innej dostatecznie przekonujacej cechy,ktora pozwalalaby na ustalenie plci fenotypowej dziecka ,poza wygladem jego zewnetrznych narzadow plciowych.
Okreslenie plci fenotypowej jest podstawa ustalenia plci metrykalnej.
Plec fenotypowa i metrykalna decyduje o postepowaniu rodzicow i najblizszego otoczenia dziecka,majacym na celu wytworzenie u niego poczucia przynaleznosci do okreslonej plci.
Dziewczynce zatem kupowane sa sukienki,lalki,wozki dla lalek,chlopcom podkladane sa pod bozonarodzeniowa choinke,karabiny maszynowe ,czolgi.
Dziecko obserwuje najblizsze otoczemie i zaczyna pelnic w rodzinie a takze podczas inicjowanych przez siebie zabaw ,odpowiednie role .
Uczy sie mowic w formie gramatycznej charakterystycznej dla okreslonej plci.
Poczucie przynaleznosci plciowej powstaje ostatecznie na przelomie 2i3rz .dziecka."
"zarys endokrynologii klinicznej"
pod redakcja Marka Pawlowskiego

Rozne drobne zmiany w chromosomach powoduja ,ze np :facet z normalnymi narzadami zewnetrznymi ,chromosomalnie uwarunkowany jest jak kobieta, temat jest zbyt rozlegly aby to wyjasnic.
Ciekawe co powiedzialby ten czy inny apostol ,majacy wiedze dzisiejsza, na temat genetyki ,psychiatrii ,itp


No to teraz mi sie dostanie...


pozdrawiam

rekin

#22 Outsider

Outsider

  Początkujący (1-50)

 • Członkowie
 • Pip
 • 6 Postów

Napisano 2005-03-04, godz. 11:00

Ja tylko z jedną ciekawą uwagą. Homoseksualizm mnie brzydzi, ale tylko w wykonaniu płci brzydkiej . Zauważcie, że AIDS, a wcześniej HIV szerzy się wśród gejów, wśród lesbijek nie. Proszę mnie nie kamienować, ie każę żenić się kobieta z kobietą- mówię tylko, że to mnie nie odpycha(może dlatego, że jestem estetą i nie lubię brzydoty).

#23 ehomo

ehomo

  Forumowicz (51-500)

 • Członkowie
 • PipPip
 • 337 Postów

Napisano 2005-03-21, godz. 17:43

W „Przebudźcie się” nr 7 z 8 kwietnia 2005 s.26,27 ukazał się taki artykuł.

CZY BÓG APROBUJE MAŁZEŃSTWA MIĘDZY OSOBAMI TEJ SAMEJ PŁCI ?

TRWA uroczysta ceremonia. Dwóch mężczyzn stoi przed znanym biskupem Kościoła episkopalnego, trzymając się za ręce. Zawierają ze sobą "ślub (…) w obliczu Boga i Kościoła". Biskup ubrany w bogato zdobione biało-złote szaty liturgiczne publicznie błogosławi ich związek. Potem para się obejmuje i całuje, czemu towarzyszy owacja na stojąco. Zdaniem owego biskupa takie związki homoseksualne "są święte i należy je pobłogosławić, (…) zasługują, by uznać je za święte, bo takimi są".
Jednakże inni przywódcy religijni ostro się temu sprzeciwiają: "Jesteśmy zbulwersowani decyzją [biskupa]", oświadczyła Cynthia Brust, rzeczniczka Rady Amerykańskich Kościołów Anglikańskich - grupy konserwatywnych wyznawców Kościoła episkopalnego. "Błogosławienie związków między osobami tej samej płci jest sprzeczne z wyraźnymi wytycznymi Biblii w kwestii małżeństwa i kontaktów seksualnych". Dodała też, że "kontakty seksualne (…) są zastrzeżone tylko dla mężczyzny i kobiety połączonych świętym węzłem małżeńskim".
Burzliwe dyskusje na ten temat toczą się nie tylko na płaszczyźnie religijnej. Związki takich par mogą mieć poważne konsekwencje natury społecznej, politycznej i ekonomicznej, dotyczące na przykład podatków, - emerytur czy wspólnej opieki zdrowotnej. W różnych krajach rozgorzały więc wokół tego zagadnienia debaty polityczne.
Legalizacja związków homoseksualnych oraz przyznanie im praw obywatelskich to często bardzo złożona sprawa, wywołująca w społeczeństwie podziały. Prawdziwi chrześcijanie nie dają się wciągnąć w spory polityczne i w ten
sposób zachowują neutralność (Jana 17:16) (Nawet jeśli prawo danego kraju koliduje z wyszkolonym na Biblii sumieniem ŚJ, nie weźmie on udziału w protestach ani w żadnych kampaniach politycznych mających na celu zmienić takie prawa). Część osób szanujących Biblię nie wie jednak, co myśleć o małżeństwach między osobami tej samej płci i w ogóle o homoseksualizmie. A co ty o tym sądzisz? Czy znasz Boży punkt widzenia na małżeństwo? I czy twój pogląd w tej sprawie ma jakiś wpływ na twoją więź z Bogiem?

Normy ustala Stwórca
Sam Stwórca ustalił zasady dotyczące małżeństwa i uczynił to na długo przed prawnym uregulowaniem tej sprawy przez władze świeckie. W pierwszej księdze biblijnej czytamy: "Mężczyzna opuści ojca i matkę i przylgnie do swej żony, i staną się jednym ciałem" (Rodzaju 2:24). Jak podaje Vine's Expositary Dictionary of Biblical Words (Słownik objaśniający wyrazy biblijne), hebrajskie słowo tłumaczone na "żona" "kryje w sobie myśl, o istocie ludzkiej rodzaju żeńskiego”. Jezus potwierdził, że we wspólne jarzmo małżeńskie powinni wprzęgać się "mężczyzna i kobieta" (Mateusza 19:4).
Bóg zamierzył więc, by małżeństwo zespalało trwałą i bliską więzią mężczyznę i kobietę. Stworzył ich tak, żeby nawzajem zaspokajali swoje pragnienia i potrzeby emocjonalne, duchowe i seksualne.
Dobrze znane sprawozdanie biblijne o Sodomie i Gomorze ujawnia, jak Bóg zapatruje się na homoseksualizm. Oznajmił On: "Krzyk skargi na Sodomę i Gomorę - o jakże donośny, a ich, grzech - jakże bardzo ciężki" (Rodzaju 18:20). Stopień zepsucia tych ludzi uwidocznił się wtedy, gdy bogobojnego Lota odwiedziło dwóch gości. "Mężczyźni z Sodomy, od chłopca aż do starca - wszyscy ludzie, jeden motłoch - obstąpili dom. I wołali na Lota, i mówili do niego: ,Gdzie są mężczyźni, którzy weszli do ciebie tej nocy? Wyprowadź ich do nas, żebyśmy mogli z nimi współżyć'" (Rodzaju 19:4, 5). Jak mówi Biblia, "mężczyźni mieszkający w Sodomie byli źli i ciężko grzeszyli przeciwko Jehowie" (Rodzaju 13:13).
Ludzie ci "gwałtownie zapłonęli w swej pożądliwości jedni ku drugim, mężczyźni z mężczyznami czyniąc to, co sprośne" (Rzymian 1:27). 'Poszli za ciałem ku pożyciu sprzecznemu z naturą' (Judy 7). W krajach, gdzie powszechne są kampanie na rzecz przyznawania praw homoseksualistom, niektórzy mogą protestować przeciwko określaniu zachowań homoseksualnych jako "sprzeczne z naturą". Ale czy to nie Bóg powinien być ostatecznym arbitrem rozstrzygającym, co jest zgodne z naturą, a co nie? W starożytności oświadczył On swemu ludowi: "Nie wolno ci położyć się z mężczyzną tak, jak się kładziesz z kobietą. Jest to obrzydliwość" (Kapłańska 18:22).

Twoja odpowiedzialność przed Bogiem
Biblia stawia sprawę jasno: Bóg nie pochwala ani nie akceptuje praktyk homoseksualnych. Nie darzy też uznaniem ludzi 'zgadzających się z tymi, którzy w tym trwają' (Rzymian 1:32). Nadawanie takim związkom statusu "małżeństwa" nie czyni ich przyzwoitymi. Nakaz Boży, żeby małżeństwo było "w poszanowaniu u wszystkich", wyklucza związki homoseksualne. Bóg uważa je za obrzydliwe (Heb. 13:4).
Na szczęście z pomocą Bożą każdy może się nauczyć 'powstrzymywać od rozpusty' - między innymi od kontaktów homoseksualnych
oraz "mieć swe naczynie w uświęceniu i szacunku" (l Tesaloniczan 4:3,4). Z pewnością często jest to bardzo trudne. Nathan (imię zostało zmienione), który dawniej był homoseksualistą, wyznał: "Myślałem, że nigdy z tym nie skończę". A jednak dzięki wsparciu "ducha naszego Boga" zdołał tego dokonać (l Koryntian 6: 11). Jak się przekonał, żaden problem nie jest dla Jehowy zbyt wielki. On może nam udzielić siły i pomocy, byśmy sprostali Jego wymaganiom, a wtedy zaznamy błogosławieństw (Psalm 46:1)

#24 rekin

rekin

  Forumowicz (51-500)

 • Członkowie
 • PipPip
 • 254 Postów

Napisano 2005-04-06, godz. 13:05

mam w zwiazku z tym pytanie czy wlasciwe bylo kamienowanie homoseksualistow i nierzadnic?
czemu dzisiaj sie tego nie robi?
czy bajki ze tak kazal Bog przekonuja was?
dlaczego Jezus nie kamienowal?
a dlaczego nie zostal ukamienowany Dawid???????????????????????????
gdzie sprawiedliwosc?umarl mu syn...
a innym nie umieraja dzieci?
pozdrawiam

rekin

#25 sebol

sebol

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 3836 Postów
 • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-07-16, godz. 05:50

Zauważcie, że AIDS, a wcześniej HIV szerzy się wśród gejów, wśród lesbijek nie.

no nie! czytam coś takiego to aż nie mogę uwierzyć, że może wypowiedzieć takie słowa współczesny człowiek! być może, że w początkowej fazie rozwoju tej choroby problem ten głównie dotyczył homoseksualistów, ale czy obecnie dotyczy głównie tej grupy!?
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#26 no more

no more

  Site Admin

 • Członkowie
 • PipPipPipPipPipPip
 • 1 Postów

Napisano 2005-07-31, godz. 14:16

o boshe, istne bicie piany.. :blink:

#27 MarcinS

MarcinS

  Site Admin

 • Członkowie
 • PipPipPipPipPipPip
 • 4 Postów

Napisano 2006-05-25, godz. 21:46

Witam.

Mam 24 lata Jestem gejem. Nie mam zielonego pojecia jak pogodzic to ze jestem ze swoim facetem z miloscia do Boga. Piszecie wytrwac w modlitwie Nie wiem ale modle sie tak czesto ograniczylem raz spotkanie ze swoim chlopakiem na dwa tygodnie zero sexu nic a nic proszac boga kilka razy dziennie zeby chociaz kazdego dnia wykonal minimalny gest w moim kierunku, zeby nastepny dzien byl o wiele łatwiejszy w przezwyciezaniu tego,Tak jak mowie wytrzymalem 2 tygodnie po czy spotkalem sie z nim byl to najlepszy moment w moim zyciu. Teraz wiem (biorac pod uwage wierzenia Świadków Jehowy, Bylem tylko głosicielem)ze najprawdopodobniej nie odziedzicze krolestwa wiem tez ze bede go( swojego chlopaka) kochal do konca swych dni a wskutek tego ze czynie cos sprzecznego oczach Bożych obiecuje bogu ze poswiece sie w innych sprawach Oddam siebie calego pomagajac innym ludzia dotknietym cierpieniem na tym swiecie i w momencie konca ostatecznego stane przed Bogiem pytajac dlaczego nie moge odziedziczyc krolestwa jednoczesnie majac przeswiadczenie tych wszystkich dobrych uczynkow ktore wykonalem i byc moze bede istnial w nowym swiecie stworzonym Przez Jehowę Boga.

Najbardziej ubolewam nad tym (jesli zostane wrzucony do gehenny) ze nie bede mial sposobnosci czynienia i swiadomosci tego (tych dobrych uczynkow,poswiecenia sie dla innych osob) ktore zrobilem

Mam nadzieję ze się nie myle i w sumie czyniac inna misje pomocy innym na tym swiecie przysluguje się swiatu do tego stopnia ze nie boje sie nawet konca ostatecznego

JEST JESZCZE JEDNA KWESTIA
CZY SWIADKOWIE JEHOWY MAJA RACJE NIE WIEM TEGO NA 100%
ALE MYSLE ZE KAZDY SWIADEK JEHOWY POWINIEN PRZECZYTAC KSIAZKE
KRYZYS SUMIENIA NAPISANA PRZE RAYMONDA FRANZA
I WTEDY POWIEDZIEC MI ZE DALEJ JEST SWIADKIEM JEHOWY TO NIE UWIERZE
NIE WIEM NA 100% MOIM ZDANIE PO PRZECZYTANIU TEJ KSIAZKI
SPORADYCZNIE JAKIES OSOBY ZOSTANA W WIERZE Z PRZYZWYCZAJENIA

ALE ZNAM TA RELIGIE WSZYSTKO JEST ZGANIANE NA SZATANA
W TEN SPOSOB SKUTECZNIE OGRANICZA SIE DOSTEP DO WIEDZY,
DO RACJONALNEGO PODEJSCIA DO SPRAWY

WIEM ROZUMIEM KAZDY KTO ZACZYNAL STUDIOWAC ZE SWIADKAMI JEHOWY -
TO BYLO TAK PIEKNE ZE ZALOZE SIE ZE NIKT Z WAS NIE POKUSIL SIE NAWET ZEBY SPRAWDZIC CZY TO PRAWDA A NAPRAWDE WARTO !!!

#28 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

  Pokój Ci obcy przybyszu!

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 1320 Postów
 • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-05-25, godz. 23:26

Drogi Szymku i MacinieS,

Serdecznie Was witam na forum.

Jesli chodzi o tolerowanie homoseksualizmu przez Organizacje-WTS-Swiadkow Jehowy, to jest to niemozliwe. Pisze szczegolowo, bo nie wiem na ile jestescie zapoznani z ta materia.
Jedyna mozliwoscia pojednania jednego z drugim byloby ukrywanie sie z tym.
Ale po pierwsze nie jest to zbyt zdrowe dla psychiki a po drugie jest pewna forma oszukiwania siebie i innych. Czyli suma sumarum jest bardzo problematyczne. A tak na marginesie to jest wielu takich Swiadkow Jehowy, ktorzy sie z tym ukrywaja. Wiec niech ktos nie pociska bajek, ze wsrod SJ tego nie ma.
Oczywiscie, ze SJ nie maja 100%-wej prawdy. Nikt jej nie ma. Ale SJ sa na tyle "unieszkodliwieni umyslowo" prze Cialo Kierownicze, ze twierdza z premedytacja ze maja 100%-wa prawde. Oni wierza na 100%, ze maja prawde. Oprocz tego twierdza po chamsku, ze kazdy, kto nie nalezy do ich bostwa Watchtower, ziginie. Czyli "robia robote" za boga.

Jesli chodzi o wyjcie z organizacji SJ, to nie musicie sie nikomu tlumaczyc dlaczego. Napisac list i koniec bez dyskusji ze starszymi zboru. A wykluczyc cie i tak wyklucza, no chyba, ze przestaniesz obcowac cielesnie z partnerem i nie bedziesz z nim mieszkal pod jednym dachem. A spotkania wasze beda raczej sluzbowe albo w obecnosci trzeciej osoby. Dla odwaznieszych: po prostu powiedziec dlaczego odchodzicie i final. Organizacja nie jest bogiem, wiec jedno z drugim nie ma nic wspolnego. (Organizacja WTG jest bostwem dla SJ, dla nich przynaleznosc do niej jest wazniesza od boga)
(Z tym listem to jest mozliwe, ja tak zrobilem, tylko mialem inny powod)
Musicie sie liczyc z konsekwencjami wykluczenia. Prosze poczytac w forum na ten temat.
Co do pytania czy jest to dobre czy zle, to jest to osobista sprawa miedzy toba a bogiem. Tutaj nikt niech nie osadza i zostawi sprawe bogu. I niech najpierw spojrzy na swoje hetero-marne zycie i niech poszuka najpierw u siebie pare ladnych bledow i niedociagniec.

Wiec zycze wszystkiego dobrego i duzo sily !

A to dla innych katow:
Moze homoseksualista jest w sercu lepszy od ciebie hetero-czlowieku. Wiec zanim wypalisz z grubej rury to zastanow sie. Moze on by oddal za ciebie zycie a ty za niego nie.

#29 george27

george27

  Forumowicz (51-500)

 • Członkowie
 • PipPip
 • 331 Postów

Napisano 2006-05-26, godz. 19:06

1 primo homoseksualizm jest ochyda dla Boga , a jak ktos nie rozumie słów Pisma nie moja to rzecz i taka osoba dla mnie moze nawet sie kochac ze swoim zwierzątkiem nie czyni to dla mnie zadnej roznicy
2 primo 99 pr gejow jest ofiara wszechobecnej pornografii w której sex analny jest traktowany czesto jako rozrywke wyszukana, wiec jak sie komus podoba taki rodzaj sexu sa sex szopy ,kup sobie i dziewczynie wibrator analny na pasku .Niech ona sobie go zalozy i bedziesz mial tyle rozkoszy ile bedziesz chcial ,jak bedziesz osiagal orgazmy A G kogo to obchodzi,przeciez w sypialni masz prawo robic z kobieta co Ci sie podoba:) no !!! i mniej boli bo rozmiar jest idealny:))))
pozrd.
Początkowo jej kult jako Królowej Niebios uznawany był za herezję. „Niech nikt ni czci Marii” –
zakazywał św. Epifaniusz, doktor Kościoła.


#30 qwerty

qwerty

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 2138 Postów
 • Płeć:Male

Napisano 2006-05-26, godz. 20:19

Marcin, nie myśl że trafisz do gehenny, dobrych ludzi Bóg nagrodzi, bez względu na orientację sexualną, to tylko jakiś wymiar niedoskonałości, co Ty na to możesz poradzić...... pozdro !
nie potrafiłam uwierzyć.......

#31 george27

george27

  Forumowicz (51-500)

 • Członkowie
 • PipPip
 • 331 Postów

Napisano 2006-05-26, godz. 20:51

takie matczyne cieplo plynie z ust qwerty zaloze sie ze jest kobieta,
zero krytyki a nadto słodka zachęta do trwania w grzechu
Początkowo jej kult jako Królowej Niebios uznawany był za herezję. „Niech nikt ni czci Marii” –
zakazywał św. Epifaniusz, doktor Kościoła.


#32 sebol

sebol

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 3836 Postów
 • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-05-27, godz. 05:01

1 primo homoseksualizm jest ochyda dla Boga , a jak ktos nie rozumie słów Pisma nie moja to rzecz i taka osoba dla mnie moze nawet sie kochac ze swoim zwierzątkiem nie czyni to dla mnie zadnej roznicy
2 primo 99 pr gejow jest ofiara wszechobecnej pornografii w której sex analny jest traktowany czesto jako rozrywke wyszukana, wiec jak sie komus podoba taki rodzaj sexu sa sex szopy ,kup sobie i dziewczynie wibrator analny na pasku .Niech ona sobie go zalozy i bedziesz mial tyle rozkoszy ile bedziesz chcial ,jak bedziesz osiagal orgazmy A G kogo to obchodzi,przeciez w sypialni masz prawo robic z kobieta co Ci sie podoba:) no !!! i mniej boli bo rozmiar jest idealny:))))
pozrd.

hmm pomijam pytanie: chłopie na jakim Ty świecie żyjesz ? mniejsza z tym, masz prawo do wyrażania swoich poglądów w tym temacie! ale, jeżeli człowiek przychodzi tu wyznaje swoje uczucia, szuka jakiegoś wsparcia, a Ty naskakujesz i obrażasz go, to mi się wydaje, że cos z Twoim chrześcijaństwem jest nie tak ! bo czy tak uczył Twój Nauczyciel ? a po takich słowach jak Twoje i podobnych do Ciebie (w tym temacie ), to ja osobiście na przekór Wam mam ochotę nawet zostać lesbijką !
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#33 homme_curieux

homme_curieux

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 1274 Postów

Napisano 2006-05-27, godz. 05:46

PROWOKACJA?????? to poważne pytanie,i dzięki za tak płytką odpowiedź.Spodziewałem się słów otuchy a nie mini wykładu biblijnego.To akurat mam na codzień.

Mam kilka slow otuchy9 Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. 11 A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego.
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#34 sebol

sebol

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 3836 Postów
 • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-05-27, godz. 05:57

jasne ! baju baju bedziesz w raju ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#35 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

  Pokój Ci obcy przybyszu!

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 1320 Postów
 • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-05-27, godz. 10:36

Cytat:
"9 Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. 11 A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego."
koniec cytatu.

Ulepili sobie ludzie balwana, CK, i strzelaja mu poklony. A ten balwan chyba faktycznie jest jakims bogiem i do tego plodnym. I tak straszy swoich wyznancow, ze zgina, jak do niego nalezec nie beda. Zrodzil nowe pisma, ktore sa wazniesze od pisma swietego. A co najgorsze, to jest to, ze wydrukowal im bilety do raju w zamian za oddawanie mu poklonow. I dal im nowe swiatlo, takie jasne, ze przymykaja oczy i spiewaja do siebie: "..my idziemy prosto do raju..."

Miejmy nadzieje, ze nie stopi sie jak przyjdzie wieksze swiatlo.
I pospieszcie sie, bo idzie fanje lato.

#36 homme_curieux

homme_curieux

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 1274 Postów

Napisano 2006-05-27, godz. 11:02

Miejmy nadzieje, ze nie stopi sie jak przyjdzie wieksze swiatlo.
I pospieszcie sie, bo idzie fanje lato.

Ja za czasow Noego.......................... :(
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#37 haael

haael

  Inkwizytor

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 1863 Postów
 • Płeć:Male

Napisano 2006-05-27, godz. 11:05

To, że CK jest złe, nie oznacza, że homoseksualizm przestaje być grzechem. Świat może się zmienił, ale przykazania boże nie. Trzeba wiedzieć, że homoseksualizm był kiedyś "legalny" i często praktykowany w Babilonii, starożytnym Rzymie, Grecji a żydzi właśnie temu się sprzeciwili. Jezus powiedział kiedyś do prostytutki: "Nie potępiam cię. Idź i nie grzesz więcej." (Nota bene: prostytucja też była legalna w Babilonii i Rzymie a żydzi i chrześcijanie oczywiście ją zdelegalizowali.) Krótko mówiąc: MarcinS musi wybrać - Bóg albo chłopak. Nie można dwóm panom służyć.

#38 cara

cara

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 1049 Postów
 • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2006-05-27, godz. 11:08

A czyż Boga nie raduje najbardziej miłość? :rolleyes:
Nie zgadzam się z polityką cichego banowania użytkowników forum.

#39 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

  Pokój Ci obcy przybyszu!

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 1320 Postów
 • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-05-27, godz. 11:08

No to Jezusa dzisiaj by wykluczyli, bo rozmawial z prostytutkami i jadl z grzesznikami.

#40 sebol

sebol

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 3836 Postów
 • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-05-27, godz. 11:12

To, że CK jest złe, nie oznacza, że homoseksualizm przestaje być grzechem. Świat może się zmienił, ale przykazania boże nie. Trzeba wiedzieć, że homoseksualizm był kiedyś "legalny" i często praktykowany w Babilonii, starożytnym Rzymie, Grecji a żydzi właśnie temu się sprzeciwili. Jezus powiedział kiedyś do prostytutki: "Nie potępiam cię. Idź i nie grzesz więcej." (Nota bene: prostytucja też była legalna w Babilonii i Rzymie a żydzi i chrześcijanie oczywiście ją zdelegalizowali.) Krótko mówiąc: MarcinS musi wybrać - Bóg albo chłopak. Nie można dwóm panom służyć.

a skąd wiesz, że chrzescijanstwo to prawda ! i skąd wiesz, że chrzescijanstwo ma monopol na moralność ? buddysta, muzulmanin itd... powie o chrzescijanach, że jestescie poganie i wg ich wierzen zasługujecie na śmierc z ręki ich Boga !
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard DawkinsDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych