Skocz do zawartości


Zdjęcie

Usprawiedliwienie dla unicestwienia dzieci w Armagedonie


  • Please log in to reply
114 replies to this topic

#21 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2008-10-12, godz. 19:11

Wszyscy popełniają błędy.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#22 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-10-12, godz. 19:29

Ty negujesz Biblię augustusgermanicus, WTS powtarza to co tam można przeczytać. Wygląda na to że nie znasz treści Pisma.
Żałosne że będąc analfabetą biblijnym wypowiadasz się w temacie o którym nic nie wiesz.



Zatem powiem to Dicku jasno i wyraznie. Jesli Twoj Bog to krwiozercza bestia bez serca to ja go mam gleboko w..... rosole.
Umbre Summum

#23 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2008-10-12, godz. 19:52

Domyślem się że masz go tam... Ale to dlatego że znasz tylko mały wycinek faktów i absolutnie nie znasz Jego - Boga pobudek.
Ale nie jest to twoja wina, więc cię nie potępiam.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#24 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-10-12, godz. 20:07

Domyślem się że masz go tam... Ale to dlatego że znasz tylko mały wycinek faktów i absolutnie nie znasz Jego - Boga pobudek.
Ale nie jest to twoja wina, więc cię nie potępiam.


Jesli Twoj Bog lubi wypruwanie flakow maluczkim to jego sprawa. Moje sumienie kaze mi sie temu jesno przeciwstawic. Nikt nie probuje tlumaczyc zdziczalego seryjnego mordercy jego ukrytymi pobudkami. Na szczescie Bog przedstawiony przez Chrystusa to inny Bog niz ten ktorego Ty wielbisz. Bog z Nowego Testamentu to Milosc, Wspolczucie, Zrozumienie, Wybaczenie. Zatem uczucnia nieznane czolowym myslicielom WTS. Hanbe na Boga sciagaja przypisujac mu cechy zboczonego krwiozerczego wykolejenca. Pozdrawiam.
Umbre Summum

#25 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2008-10-12, godz. 20:15

To starożytni byli krwiożerczy. Oni i ich dzieci wychowane przez niech, miały mierne szanse wyrosnąć na nie zdeprawowanych ludzi.
Jezus nie był tym samy Bogiem co Jahwe, tylko jego posłańcem. Wczytaj się w wypowiedzi Jezusa a znajdziesz tam nie tylko pouczające historie o miłości.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#26 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-10-12, godz. 20:19

To starożytni byli krwiożerczy. Oni i ich dzieci wychowane przez niech, miały mierne szanse wyrosnąć na nie zdeprawowanych ludzi.
Jezus nie był tym samy Bogiem co Jahwe, tylko jego posłańcem. Wczytaj się w wypowiedzi Jezusa a znajdziesz tam nie tylko pouczające historie o miłości.


Pochylam sie ze smutkiem nad Twoja wypowiedzia. Rozparty w wygodnym fotelu mowisz ze "tamci" zaslugiwali na smierc razem ze swoimi dziecmi, tysiac tu dwadziescia tysiecy tam. Tych wymordujemy tamtych wykonczymy glodem. A teraz cofnij sie 60 lat do tylu i przypomnij sobie kto ostatnio przejawial tak pokretna logike usprawiedliwiajaca masowa eksterminacje. Zycze pogodnego spojrzenia gdy modlic sie bedziesz do boga mordercy.
Umbre Summum

#27 dadi

dadi

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 47 Postów
  • Lokalizacja:pomorskie

Napisano 2008-10-12, godz. 20:23

Poprostu cel uświęca środki, nieważne że świadczy o braku minimum kultury, o braku odrobiny wyobraźni, że jest obraźliwy i odpycha - ma wstrząsać i to robi.
Wykwalifikowany, dojrzały duchowo starszy ( zamianowany duchem świętym ) wie co mówi.

#28 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2008-10-12, godz. 20:24

A co ma Bóg zwany Miłością wspólnego z faszystami, stalinistami, polpotowcami i resztą ludzkiej zdegenerowanej rasy ?

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#29 malinowa7

malinowa7

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 438 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-10-12, godz. 20:25

To starożytni byli krwiożerczy. Oni i ich dzieci wychowane przez niech, miały mierne szanse wyrosnąć na nie zdeprawowanych ludzi.
Jezus nie był tym samy Bogiem co Jahwe, tylko jego posłańcem. Wczytaj się w wypowiedzi Jezusa a znajdziesz tam nie tylko pouczające historie o miłości.


Mhm..czyli wniosek taki,że Jezus umarł tylko za tych, którzy mieli (mają) dobre rokowania.

#30 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-10-12, godz. 20:28

A co ma Bóg zwany Miłością wspólnego z faszystami, stalinistami, polpotowcami i resztą ludzkiej zdegenerowanej rasy ?


Metody! Doskonalsze metody eksterminacji niepokornych. Twoj bog ma z nimi wiele wspolnego.
Zaznaczam ze mowimy ciagle o Twoim Bogu ktory wedlug Twego wlasnego opisu jest krwiazerczym potworem gotowym unicestwiac nawet dzieci.

Mhm..czyli wniosek taki,że Jezus umarł tylko za tych, którzy mieli (mają) dobre rokowania.


I stwozyl Czlowiek Boga na swe podobienstwo.

Użytkownik augustusgermanicus edytował ten post 2008-10-12, godz. 20:26

Umbre Summum

#31 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2008-10-12, godz. 20:29

Mhm..czyli wniosek taki,że Jezus umarł tylko za tych, którzy mieli (mają) dobre rokowania.

Umarł za wszystkich.. ale już umierając wiedział że nie wszyscy będą tego zaszczytu godni.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#32 KBM

KBM

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 190 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:warmińsko-mazurskie

Napisano 2008-10-12, godz. 20:36

Umarł za wszystkich.. ale już umierając wiedział że nie wszyscy będą tego zaszczytu godni.

Biblia nie uczy, że Jezus umarł za wszystkich.
Biblia mówi w wielu miejscach, że "umarł za wielu" np: Mar 10:45 bt "Bo i Syn Człowieczy nie przyszedł, aby Mu służono, lecz żeby służyć i dać swoje życie na okup za wielu".
Bóg od początku "wie, którzy są Jego".

Użytkownik KBM edytował ten post 2008-10-12, godz. 20:36

Świadkowie Jehowy - niewolnicy niewolnika
Blog ukazujący błędy w naukach organizacji ŚJ
www.chrzescijanin5.blog.onet.pl

#33 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-10-12, godz. 20:36

Umarł za wszystkich.. ale już umierając wiedział że nie wszyscy będą tego zaszczytu godni.



Jakaz pokretna logika. Zatem Jezus wiedzial ze male dzieci niewiernych nie beda godne tego zaszczytu? Mateusza 18:3
Umbre Summum

#34 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2008-10-12, godz. 20:41

KMB zapewniam cię że ofiara Jezusa była w stanie odkupić wszystkich ludzi. A że nie wszyscy korzystają...

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#35 KBM

KBM

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 190 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:warmińsko-mazurskie

Napisano 2008-10-12, godz. 20:44

KMB zapewniam cię że ofiara Jezusa była w stanie odkupić wszystkich ludzi. A że nie wszyscy korzystają...

Ależ owszem. Każdemu dana została taka sama szansa, lecz jednym na zbawienie - drugim na świadectwo.
Świadkowie Jehowy - niewolnicy niewolnika
Blog ukazujący błędy w naukach organizacji ŚJ
www.chrzescijanin5.blog.onet.pl

#36 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2008-10-12, godz. 20:49

Jakaz pokretna logika. Zatem Jezus wiedzial ze male dzieci niewiernych nie beda godne tego zaszczytu? Mateusza 18:3

Słowa z Mat. 18: Jezus powiedział do dzieci ?
Czy do dorosłych ?
Sam sobie odpowiedz :)
Dzieci są ufne i szczere .. oczywiście do czasu i nie wszystkie, a może zaprzeczysz ?

Ależ owszem. Każdemu dana została taka sama szansa, lecz jednym na zbawienie - drugim na świadectwo.

Nic innego nie mówiłem :)

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#37 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-10-12, godz. 20:52

Dzieci są ufne i szczere .. oczywiście do czasu i nie wszystkie, a może zaprzeczysz ?


Wiec te ktore sa nieufne i nieszczere do dolu i zakopac. Ha ha ha

Wlasna chora logika Cie gubi. Nic, powtarzam nic nie usprawiedliwia takiego postepowania.
Smutno mi ze sa ludzie ktorzy Bogu Milosci moga przynosci taka hanbe
Umbre Summum

#38 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2008-10-12, godz. 20:57

A po kiego grzyba dyskutujecie z panem D. Tracicie czas i nerwy, tylko sie wkurzacie. Właczciie mu ignora i będzie świety spokój. Jego zdanie jest niezmienne. W państwie Straznicowym byłby świetnym Straznikiem w obozie koncentracyjnym dla innowierców. Smierć nieznajocym surowego i okrutnego Dżehowy!
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#39 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2008-10-12, godz. 20:57

No cóż, jak już mówiłem wcześniej, może teraz innymi słowami: pewna zasłona z 2 Koryntian 4:3,4 nie pozwala ci zrpzumieć obrazu całości.
Dobranoc.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#40 rutinoemi

rutinoemi

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 73 Postów

Napisano 2008-10-13, godz. 13:00

Domyślem się że masz go tam... Ale to dlatego że znasz tylko mały wycinek faktów i absolutnie nie znasz Jego - Boga pobudek.
Ale nie jest to twoja wina, więc cię nie potępiam.


A Ty znasz?

Skąd wiesz, że się nie mylisz, a twój rozmówca ma rację?

Jeśli Bóg o którym opowiadasz miałby istnieć byłby z pewnością Bogiem schizofreników.

odpowiadając na Twoje idiotyczne pytanie - tak wierzę, że ludzie umierają.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych