Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika augustusgermanicus

Odnotowano 441 pozycji dodanych przez augustusgermanicus (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-15 )



Sort by                Order  

#139568 ex świadkowie Jehowy a 1 listopada

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-28, godz. 19:46 w Tematyka ogólna

Po pierwsze 1 listopada to moje urodziny. Po raz pierwszy w życiu bede je obchodzić :) Co do święta 1 listopada to dobra okazja jak inne by wspomnieć bliskich i zastanowić sie nad ulotnoscia życia. SJ maja obsesyjny lek przed wszelkimi tradycjami wszystko im sie zle kojarzy. Sami maja za to ogromnie balwochwalczy stosunek do Organizacji i Niewolnika Wierutnego.



#139284 Rosja: Zgoda sądu na transfuzję u dziesięciolatka

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-22, godz. 17:10 w Kwestia krwi

Hipokryzja jest to przeogromna,


Hipokryzja jest nawet czasem tragikomiczna;

'Masz 15 lat najwyższy czas bys sie oddał Jehowie poprzez chrzest'

'Moj syn ma 14 lat i może sam podjąć świadoma decyzje co do odmowy transfuzji. Ja bede go w tej decyzji wspierał, zaś Jehova go poblogoslawi'

'Ty smarkaczu masz zaledwie 18 lat i nie myśl sobie ze możesz robić co chcesz, nadal mieszkasz pod moim dachem a jak Ci sie nie podoba to na bruk.'

Prawda ze podejście do wieku i dojrzałości dzieci jest u SJ przezabawne?

Szkoda jedynie ze ma tak często tragiczne następstwa.

Brzydze sie WTS em i ich wymyślonym bogiem.



#139200 "Zważajcie na samych siebie i na całą trzodę"

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-21, godz. 22:08 w Obowiązki teokratyczne

Z dobrze poinformowanego źródła wiem ze postanowiono utworzyć nowe stanowisko w zborach. W związku z koniecznością utrzymania w tajemnicy treści podręcznika do prania mózgów owieczek powoła sie Sluge Podrecznika. Do jego zadań należeć będzie miedzy innymi noszenie podrecznika w zbrojonej teczce przypietej do ramienia kajdankami. Kandydaci bedą musieli sprostać rygorystycznym wymaganiom. Wiadomo juz ze będzie sie kładlo nacisk na wybór niewidomych analfabetow co znacznie podniesie bezpieczeństwo. Z wiadomych względów Slugami Podrecznika bedą mogli zostać jedynie mężczyźni - powody sa oczywiste. Wykwalifikowany Nadzorca Okregu będzie musiał koniecznie potwierdzić
płeć kandydatów. Kandydat musi tez odznaczeń sie pełnym uzebieniem i zdrowym zoladkiem jako ze w wypadku zmiany światła od Jehowy treść Podrecznika należy zniszczyć przez zjedzenie. Tu pewne ułatwienie to fakt ze oprawa jest miękka. To sie nazywa 'pokarm na czas sluszny'

Z odstepczym pozdrowieniem.

Wasze Zrodlo Informacji ;)



#139199 "Zważajcie na samych siebie i na całą trzodę"

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-21, godz. 21:48 w Obowiązki teokratyczne

Ten temat to dla mnie oficjalnie hit roku. Dawno sie tak nie ubawilem. Juz widzę procedurę dostarczania tego podręcznika. Swit, plaszcze i okulary przeciwsłoneczne, oglądanie sie po bokach no jednym słowem James Bond wersja z Brooklynu. Ci goście sie tak zachowują jakby nie słyszeli o kserokopiarkach, internecie i plikach PDF. A swoją droga ta cała tajemniczosc jest zaprzeczeniem ideałów publicznie głoszonych przez WTS. Ale ani to pierwszy raz ani ostatni.



#139191 Ochrona dzieci przez WTS?

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-21, godz. 20:54 w Seksualność

W tym nie ma nic budujacego. Jest oburzenie i desperacja ze w XXI wieku po naglosnieniu tylu skandali z wykorzystywaniem seksualnym dzieci; jedyne co interesuje tych sku rwy synów z WTS to budowanie fasady i pozorów. Nie interesuje ich bezpieczeństwo dzieci i naprawa szkód. Brzydze sie religia, brzydze sie WTS i brzydze sie ich wymyslonego boga.



#139180 Ochrona dzieci przez WTS?

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-21, godz. 19:19 w Seksualność

Brzydze sie WTS-em.



#139076 Jaworzno: pożar domu świadków Jehowy

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-20, godz. 18:36 w Nowości z kraju i zagranicy

Najważniejsze zadanie WTS to drukowanie makulatury i jej dystrybucja. Smutne



#139065 Amerykanizm - WTS Inc.

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-20, godz. 17:11 w Tematyka ogólna

No to triumfuj: :lol: db.,tylko jeśli mogę dodac do mojego obalonego twierdzenia,to powiem Ci,że właśnie te sekty wschodnie są nie ekspansywne na świat i muszą siedziec cicho nie kontestowac i nie zakłócac reżimu.
A Ameryka to ekspansyjnośc i zaborczośc świata,korporacyjnośc,swoboda potępiania wszystkiego i wszystkich,którzy nie przyjmują ich nauk i żyją sobie nieźle w sybarydzkim świecie.


I o to chodzilo w pytaniu Agustusagermanicusa: :) :D


Zastanawiam sie wlasnie nad tym czasami. WTS jak juz wiele razy mowilem to poprostu korporacja, firma, koncern, konglomerat. Widac to po tym obsesyjnym podkreslaniu wzrostu. Te chwalenie sie nowymi obiektami, wydawnictwami, pomyslami. Dzwignia handlu jest reklama i podobnie jest w WTS, ciagle tluka do glowy wiernym teksty jak z uporczywej reklamy. Po jakims czasie czlowiek juz sam przyznaje ze z nimi ´life taste great` ze ich proszek jest najlepszy.

Kiedys starszy spytal mnie czy nie robi na mnie wrazenia miedzynarodowy zasieg dzalalnosci i jej skala na co odpowiedzialem ze jestesmy niczym przy Coca Coli czy General Electric. Dodalem tez ze jak reklamy mnie mecza to i meczy mnie w WTS ten 'korporacyjny szpan'

Tak naprawde nie ma to wiele wspolnego z pierwowzorem Chrystusa.
Odbywa sie odwieczne porownywanie siusiakow. Ja mam wiekszego zdaje sie mowic WTS.



#139064 Donosicielstwo

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-20, godz. 16:58 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Rozbawie Was. To tez na temat donosicielstwa.

Moja zona (niestety nadal aktywna w zborze), jakis czas temu podczas prywatnej rozmowy z glosicielka ze zboru a zarazem jej ´przyjaciolka´, powiedziala jej ze na krotko przed naszym slubem (dobre 10 lat temu) ja oraz moja ulubiona zona robilismy strasznie swinskie acz niezwykle przyjemne rzeczy.
Siostra ta wczesniej powiedziala mojej zonie o tym, ze ona i jej maz zrobili cos podobnego po czym skruszeni udali sie do starszych i wyznali wszystko.

Minal juz jakis czas od tej rozmowy - dobre pol roku - po czym nagle po pewnej sprzeczce o blahostke siostra ta przyszla do mojej pieknej Pani i powiedziala jej ze boli ja sumienie ze wie o tym co zrobilismy przed slubem i zeby moja zona poszla do starszych a jak nie to zrobi to ona.

Dopiero teraz Zona przyznala mi sie do tego ze powiedziala to tamtej na co ja poprostu sie rozesmialem.

Niemniej widze teraz ze strasznie sie tym przejmuje.

Podjela decyzje o tym ze pojdzie do starszego i porozmawia. Jako ze w naszym malzenstwie panuje tolerancja dla pogladow zatem po powiedzeniu mego zdania oswiadczylem ze zrobi jak zechce, niemniej dosc zabawny bedzie fakt ze starsi w moim zborze boja sie rozmawiac na temat moich wywrotowych pogladow ale obawiam sie ze chetnie porozmawiac beda chcieli na temat: co? gdzie? jak? czym? ile razy?

Macie podobne doswiadczenia z donosicielami?



#138568 Amerykanizm - WTS Inc.

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-13, godz. 16:40 w Tematyka ogólna

Mam do Was pytanie.
Od dluzszego czasu zastanawiam sie dlaczego wlasnie ze Stanow Zjednoczonych pochodzi tak duza ilosc ruchow religijnych, sekt i innych wyrobow religio-podobnych.

Co takiego jest w amerykanskim sposobie zycia i myslenia ze powstaja tam takie ruchy?

Jaki wplyw na nauke Swiadkow Jehowy, na sposob zarzadzania, oraz na zestaw ich wierzen ma fakt ze powstali w USA?
Czy wygladaliby dzis innaczej gdyby powstali 100 lat temu na przyklad w Rosji?

Ciekawe czy tez zauwazacie pewne interesujace szczegoly.

Ciekaw jestem Waszych uwag.

Przepraszam za zamieszczenie tego w zlym miejscu. Kajam sie ;P



#138515 Luki w skorowidzu wersetowym Towarzystwa Strażnica

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-12, godz. 17:10 w Ogólne

Kto by sie takimi drobiazgami przejmował gdy tu cała nauka przekrecona i pełna dziur w logice jak w szwajcarskim serze. Jedno co WTSowi wyszło to siostrzyczki na zgromadzeniach..... mniaaaaam ;)



#138510 Termin 'teokracja' ma pogańskie konotacje

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-12, godz. 16:39 w Tematyka ogólna

To cios dla jedynej widzialnej Organizacji Jahwe, gdyż
panicznie boją się tzw. "korzeni pogańskich" i skrupulatnie
wypatrują ich u konkurencji.. :)



Zaden to cios. Starym dobrym zwyczajem wyprobowanym setki razy zamkna oczy i udadza ze ich nie widac.
A noca beda po cichu przedrukowywac stare wydania Strasznicy :)



#138461 Budujące doświadczenia

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-11, godz. 19:00 w Strony Świadków Jehowy

ŚJ twierdzą że Szatan ma również we władaniu ateistów więc co za UFO?


UFO zdecydowanie jest od Jehowy:

Podobnie jak JHWH, UFO pojawia sie i znika ale brak jasnych dowodow na jego istnienie

UFO podobnie jak JHWH blyska swiatelkami

JHWH podobnie jak UFO zajmuje sie uprowadzaniem ludzi jak narazie skutecznie uprowadzil zdrowy rozsadek z umyslow wielu Swiadkow.

I na koniec najfajniejsze filmy są o UFO podobnie jak o JHWH kiedy daje milosciwy wycisk ludzkości



#137909 Przegląd najnowszych publikacji WTS

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-02, godz. 15:57 w Tematyka ogólna

Rok 1914. Ta kwestia była wytłumaczona około kilku lat temu w sposób nie za bardzo dla mnie przekonujący, ale z doświadczenia wiedziałem że Jehowa nie śpi i sprawę wyjaśni i nie zawiodłem się. Niedawne kolejne sprostowanie sprawy mnie w pełni zadowala.


Iam dziekuje za wypowiedz ktora mnie szczerze rozbawila. Moim zdaniem dzisiejsza sytuacja na swiecie jest 100% dowodem na to ze Jehova pochrapuje jednak po katach.

A propos milo mi w koncu zobaczyc w pelni zadowolonego czlonka kultu.

Chyle kapelusza :P



#137852 Zamknięty cykl życia i śmierci

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-01, godz. 16:12 w Ogólne

A jeśli tak ? to czy Obcy też mają Boga ? i może JHWH ? :D


A może obcy maja tez WTS we własnym zielonym wydaniu? Przerazcie Się w wersji miedzyplanetarnej z ET na okładce i tytułem "ET go home?"

Wszystko wskazuje na to ze to Bóg jest własnie obcym. obserwuje sobie nas, dreczy i się z nas i naszych rozterek nabija.

JHWH GO HOME!



#137846 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-10-01, godz. 12:38 w Oceń forum

WTS tak dobrze żyje z marki Jehowy ze gdyby nie istniał trzeba by było go wymyślić. Są koncerny które handlują napojami, komórkami czy czymkolwiek innym, WTS INC handluje strachem i Jehowa. biznes się kręci.



#137716 Zamknięty cykl życia i śmierci

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-09-29, godz. 21:35 w Ogólne

więc coz to jest? moze ta strasznosc boga? ta szalona, urojona do granic, irracjonalna wizja kogos, kto sie nad nami opiekuje i pastwi? te opisy jakie zapodales, ta precyzyjnosc, ktorą mozna sie zachłysnac nijak ma sie do ludzkiego zycia, ktore przez te precyzyjne twory kasowana jest jak martwa materia. nie miesci mi sie w glowie, ze ktos tak madry, gdyby jemu przypisac ten szczyt inzynierii, moze w tak fatalny sposob, tak malo precyzyjny jak emocje ludzkie, opisywac samego siebie dajac tym samym powody szalonych interpretacji.

....ktory rozwijal sie wraz z czlowiekiem, od prymitynego ofiarozercy po humanistycznego stworce

....

piekne wschodzace slonce nad egiptem bylo bogiem, dzis nauka udowodnila, ze to nie bog, ale dzis rowniez dla wielu twory nieozywione nadal sa cechami boskimi, przeraza nas ogrom wiekszych slonc, wiekszych ukladow, nie klaniamy sie im, ale sluza nam nadal do tworzenia fantastycznych teorii.


Gruby Drabie. Dawno nikt tak interesująco nie wyraził moich myśli na temat tzw boga.

Jest jeszcze nadzieja dla ludzkości gdyby wiecej nas zrzucilo okowy zabobonow i klamst powtarzanych od tysięcy lat.



#137696 Zakazane książki

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-09-29, godz. 17:15 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Najbardziej zakazanymi publikacjami nie są dzieła odstepcow. Najbardziej zakazanymi są archiwalne wydania WTSu bowiem całkowicie osmieszaja Towarzystwo Strasznica.



#137624 koniec swiata w maju 2011 roku

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-09-28, godz. 20:37 w Ogólne

Wybacz zapnialem o tym wątku. Jestem pewien tez ze jak bedą archiwizowac te Strasznice na DVD to zamienia zdanie "jeszcze tylko 120 lat" na "jeszcze tylko krótki czas" tak na wszelki wypadek.
Do kolejnego śmiesznego proroctwa.

Biorąc pod uwagę tempo w jakim WTS topi kasę to z oszczędności bedą rozsylac Przerazcie Się i Strasznice jako PDF a zbory bedą ja trzaskac na ksero ;) Wtedy wogole będzie łatwo wprowadzać poprawki do swiatelka od Jehovy.



#137619 koniec swiata w maju 2011 roku

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-09-28, godz. 20:17 w Ogólne

A co z tym 2034?

Jehowa błysnął czymś nowym?



#137487 "W raju nie będzie..."

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-09-26, godz. 22:33 w Wizja Raju

Bo jak ten chłop , ma się podniecić ? :P


Pamietam jak w czasie studium ze mną pewien pionier namawiał mnie bym ,gdy tylko zdarzy mi się sen erotyczny,, bym z całych sił starał się obudzić a potem pomodlil się do specjalisty od mokrych snów. ;) ech do dziś się uśmiecham jak to sobie przypomnę.

Zatem w Nowym Świecie made in Brooklyn nie nie będzie....

erotycznych snów i erekcji ;)



#137486 Formalnie Swiadek.... ale tylko formalnie

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-09-26, godz. 22:26 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

A co do grupy ludzi z Brooklynu którym tu ubliżasz, raczej nie pojmiesz wielkości czynionego przez nich dzieła.


Dziękuje Ci P.K.Dick usmialem się przed snem. Rzeczywiście nie dostrzegamy jak wielkim dziełem jest robienie wody z mózgu kilku milionom P.K.Dick'ow



#137475 Przegląd najnowszych publikacji WTS

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-09-26, godz. 21:49 w Tematyka ogólna

Fenomen akceptacji wszystkiego co przychodzi faksem z Brooklynu, bez zastanowienia i refleksji, jest tak głęboki ze gdy pewnego dnia Strasznica ogłosi ze 1+1=3 większość Świadków jedynie pokiwa głowa w zdumieniu ze wcześniej do tego nie doszli.

Każda sekta własnie tak tresuje swych wyznawców. Powtazanie wszystkiego za liderem bez sprawdzenia czy to prawda w ten czy inny sposób zawsze kończy się tragicznie.

Zatem "Ateizm w natarciu?".... TAK! NARESZCIE!



#137472 "W raju nie będzie..."

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-09-26, godz. 21:29 w Wizja Raju

i silikonowego biustu!

D.


Teraz jasne dlaczego bzykanka nie będzie ;)



#137225 TS i fundusze hedgingowe?

Napisano przez augustusgermanicus on 2010-09-21, godz. 16:13 w Świadkowie Jehowy i prawo

nadal mysle, ze w literaturze byla wlasnie mowa o tym, ze akcje i ich otoczka nie jest moralna, ale sie nie upieram.


Moje zdziwienie budzi nie fakt ze sie inwestuje czy zarabia (lub traci) na obrocie akcjami.
To co budzi zdziwienie to jednoczesne pietnowanie systemu gospodarczego, nieustanne przypominanie ze to dzielo szatana, potepianie chciwosci rzadzacej tym systemem a jednoczesnie aktywny udzial w procederze.

Cos w stylu: "sam kobiety bym nie zgwalcil ale jak juz lezy taka biedna i powalona przez kogos innego to sobie pouzywam"

WTS jest nedzna instytucja ktora glownie wlasnym zasadom nie dotrzymuje wiernosci.

Przyklady mozna mnozyc.