Skocz do zawartości


Zdjęcie

moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ


  • Please log in to reply
1302 replies to this topic

#821 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-04-06, godz. 20:46

nie sk***ysyn , wszystko jest teraz jasne :)
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#822 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-04-07, godz. 05:54

Właśnie sobie uświadomiłem, że mi puściły nerwy i wszystko Jej powiedziałem [ tzn. o krwi, 607, o tym że nie będe nigdy ŚJ ...] w jedyny dzień w roku kiedy Ona obchodzi święto. Pamiątkę śmierci Jezusa. A była taka szczęśliwa...

Ale ze mnie skur....... :angry: :( :( :(


Masz rację, delikatnością to raczej nie zgrzeszyłeś.
Czesiek

#823 444

444

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 79 Postów

Napisano 2007-04-08, godz. 18:23

Zatykają Usta, Kastrują Głowy Wyzerowują Resztki Mózgu Byś Był Pusty, Ale Zdrowy! - tak mi spasowało do organizcji SJ B)

#824 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-04-08, godz. 18:39

Pomyślałem, że poniższe odnośniki Was zainteresują i okażą się pomocne, więc zamieszczam: 1)Służba rodzinie 2)Wspólne życie 3)Tajemnica miłosci

Użytkownik Adelfos edytował ten post 2007-04-08, godz. 18:49

Dołączona grafika

#825 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-04-09, godz. 12:55

Tak, Dosiu. :) Słyszałem pogłoski, że wybierają się do Czochy. :D :lol: :D

O jasna d...a!!!! Dobrze, że jeszcze nie wpłaciłam zaliczki :blink:

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#826 liza

liza

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 515 Postów

Napisano 2007-04-15, godz. 17:01

To nie w każdej sytuacji zawsze będzie takie proste, jak zazwyczaj bywa wypowiadane lub wypisywane.
Jeśli kogoś kochamy, to wszystko inne może być wtenczas szare, nieinteresujące. Taki wówczas los, czas i byt.
Pozdrawiam

Nie wiedzialam ,ze na FORUM mamy filozofa!!!

#827 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2007-04-15, godz. 19:09

Nie wiedzialam ,ze na FORUM mamy filozofa!!!

Komentarze odbiegające mocno od normy tematu, znajdziemy TUTAJ - Link. Dziękujemy.

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2007-04-15, godz. 19:11


#828 danielqwerty

danielqwerty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 67 Postów
  • Lokalizacja:Świętokrzyskie

Napisano 2007-05-21, godz. 12:39

Witajcie. Dawno mnie tu nie było, więc tak sobie napisze pare słów co u mnie w związku z dziewczyną SJ :) Powiem tyle, że podobne przeprawy co Nimril miałem gdy ostatnio z nią rozmawiałem, czyli grubo ponad rok temu. Obecnie nasz kontakt jest praktycznie zerowy. Nie odzywała się do mnie wogóle, w końcu postanowiłem usunąc jej nr gg :) Jedyne co, to pisze do niej sms mniej więcej raz na miesiąc, aby wiedziała że na nią czekam. Na tematy religijne nie odzywam się wogóle, bo po co :) zauwązyłem, że w przeszłości pogorszało to tylko jej nastawienie do mnie. :) Kocham ją, ale jednoczesnie staram się żyć swoim życiem, spotykać z koleżankami itp :) Tesknota i ból jest we mnie głęboko, i wypływa rzadko.. coraz rzadziej. Może kiedyś zakocham się w innej i wtedy zapomne całkowicie. A może ona sie odezwie i poprosi o pomo. Tego nie wiem, ale prawie dwa lata zycia już zmarnowałem, i więcej nie zamierzam. I tak tez radze wszystkim którzy stracili swoją szanse. Pozdrawiam cieplutko wszystkich forumowiczów :)
Strumień ostry jak nóż
spowija nutami policzki
jak wąż - Szatan to gra
na fortepianie życia...
wije sie łzami po twarzy
odwodząc serce od szczęścia
szyderczo - w Twych oczach
w grzech mnie otulił...

#829 liza

liza

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 515 Postów

Napisano 2007-05-23, godz. 15:03

Witajcie. Dawno mnie tu nie było, więc tak sobie napisze pare słów co u mnie w związku z dziewczyną SJ :) Powiem tyle, że podobne przeprawy co Nimril miałem gdy ostatnio z nią rozmawiałem, czyli grubo ponad rok temu. Obecnie nasz kontakt jest praktycznie zerowy. Nie odzywała się do mnie wogóle, w końcu postanowiłem usunąc jej nr gg :) Jedyne co, to pisze do niej sms mniej więcej raz na miesiąc, aby wiedziała że na nią czekam. Na tematy religijne nie odzywam się wogóle, bo po co :) zauwązyłem, że w przeszłości pogorszało to tylko jej nastawienie do mnie. :) Kocham ją, ale jednoczesnie staram się żyć swoim życiem, spotykać z koleżankami itp :) Tesknota i ból jest we mnie głęboko, i wypływa rzadko.. coraz rzadziej. Może kiedyś zakocham się w innej i wtedy zapomne całkowicie. A może ona sie odezwie i poprosi o pomo. Tego nie wiem, ale prawie dwa lata zycia już zmarnowałem, i więcej nie zamierzam. I tak tez radze wszystkim którzy stracili swoją szanse. Pozdrawiam cieplutko wszystkich forumowiczów :)

Wybacz mi szczerosc ale na tym Twoim zdjeciu wygladasz jakbys narobil w m...ki, wiec jak z taka facjata pokazujesz sie dziewczyna to zadna sie za ciebie nie wezmie...Usmiechnij sie!!!! :)

#830 Asiunia

Asiunia

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 223 Postów

Napisano 2007-05-23, godz. 15:07

Wybacz mi szczerosc ale na tym Twoim zdjeciu wygladasz jakbys narobil w m...ki, wiec jak z taka facjata pokazujesz sie dziewczyna to zadna sie za ciebie nie wezmie...Usmiechnij sie!!!! :)


yyyyyy...
a ja myslalam ze to Al Bundy...
ups...:)
pzdr
asia

#831 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-05-23, godz. 15:49

yyyyyy...
a ja myslalam ze to Al Bundy...

:D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#832 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-05-23, godz. 16:01

na problem wyglądu patrzycie ze zbyt subiektywnego punktu widzenia...

długie lata myślałem, że np. nadwaga obniża prawie do zera szanse na znalezienie partnerki życiowej. Parę lat temu zostałem wyprowadzony z błędu w ten sposób, że spotkałem kobietę, która akceptuje nadwagę, a parę dni temu spotkało mnie coś jeszcze bardziej zabawnego.

kolega który uchodzi za "przystojniaczka", opowiadał mi że poznał panienkę, która wpadła mu w oko. Podczas pierwszego spotkania usłyszał od tej laski "nie masz szans, bo szczupli faceci mi się nie podobają" szczęka opadła mu z wrażenia, a kobieta spokojnie wyłożyła mu, że ot, po prostu ma taki gust, że interesują ją wyłacznie tacy faceci, u których (jak określiła) "jest do czego się przytulić"...

Być może wyraz twarzy, który krytykujecie u Daniela jakieś jednej konkretnej kobiecie akurat przypadnie do gustu :P

#833 liza

liza

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 515 Postów

Napisano 2007-05-23, godz. 16:40

na problem wyglądu patrzycie ze zbyt subiektywnego punktu widzenia...

długie lata myślałem, że np. nadwaga obniża prawie do zera szanse na znalezienie partnerki życiowej. Parę lat temu zostałem wyprowadzony z błędu w ten sposób, że spotkałem kobietę, która akceptuje nadwagę, a parę dni temu spotkało mnie coś jeszcze bardziej zabawnego.

kolega który uchodzi za "przystojniaczka", opowiadał mi że poznał panienkę, która wpadła mu w oko. Podczas pierwszego spotkania usłyszał od tej laski "nie masz szans, bo szczupli faceci mi się nie podobają" szczęka opadła mu z wrażenia, a kobieta spokojnie wyłożyła mu, że ot, po prostu ma taki gust, że interesują ją wyłacznie tacy faceci, u których (jak określiła) "jest do czego się przytulić"...

Być może wyraz twarzy, który krytykujecie u Daniela jakieś jednej konkretnej kobiecie akurat przypadnie do gustu :P

Widze ,ze masz jakis kompleks z ta Twoja gruboscia, a tak naprawde liczy sie charakter dla kobiet, poczucie humoru i usmiech na gebie a widze ,ze tego Tobie nie brakuje i wydajesz sie interesujacym facetem! :)

#834 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-05-23, godz. 16:46

chodziło mi tylko o to, że to co jednej kobiecie się nie podoba, innej może się spodobać...

#835 liza

liza

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 515 Postów

Napisano 2007-05-23, godz. 16:53

yyyyyy...
a ja myslalam ze to Al Bundy...
ups...:)
pzdr
asia

Ups
I cale szczescie, ze to ON!!!!
Lizusia

chodziło mi tylko o to, że to co jednej kobiecie się nie podoba, innej może się spodobać...

Naprawde, widze ze znasz sie a kobietach...................... :blink:

#836 danielqwerty

danielqwerty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 67 Postów
  • Lokalizacja:Świętokrzyskie

Napisano 2007-05-25, godz. 07:30

To Al Bundy, o którym marzy kazda kobieta hihi :)

No cóż, ja jestem nieco młodszy ;p i zupełnie doń niepodobny.
Strumień ostry jak nóż
spowija nutami policzki
jak wąż - Szatan to gra
na fortepianie życia...
wije sie łzami po twarzy
odwodząc serce od szczęścia
szyderczo - w Twych oczach
w grzech mnie otulił...

#837 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-05-25, godz. 07:46

pozwól, że my to ocenimy :P wystarczy że wstawisz swoje zdjęcie :D a my Ci już powiemy czy podobieństwo jest, czy go nie ma :D
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#838 Nilrem0

Nilrem0

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 454 Postów
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano 2007-05-25, godz. 15:55

Beznadzieja, zakochać się z wzajemnością ale nieszczęśliwie <_<
To w co wierzysz nie jest prawdą, jest tylko tym w co wierzysz a umysł pozwoli Ci tego doświadczyć. Zrobi wszystko aby to na czym się koncentrujesz, o czym ciągle myślisz stało się możliwe do doświadczenia.

#839 emil

emil

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 Postów

Napisano 2007-06-30, godz. 12:02

To mój pierwszy post.Ja byłem w związku ze dziewczyną ,która była i jest świadkiem jehowy. Bylismy nawet małżeństwem. Swego czasu bardzo mocno ją kochałem. Najszczęsliwsze dni przeżywalismy wtedy gdy miala okresy w których nie chodziła na zebrania. Nie rozumiem tej religii, kiedyś byłem dla tego wyznania pełny tolerancji. Ale im bliżej je poznawałem, im bardziej wchodziło z butami w moje życie, tym bardziej przestawałem je rozumieć...
Niestety zrozumiałem pewnego dnia że mam do czynienia z sektą, której w życiu nie pokonam. no i przegrałem tą walkę zgodnie z przewidywaniami. Smutne doświadczenie ale przydatne na przyszłość.
Widze że dużo chichrania tutaj, kurcze mi swego czasu nie było do smiechu :P, choć to całe zakłamanie zboru faktycznie zasługuje tylko na śmiech i śmiać mi się chcę jak widzę tych biednych ludzi chodzących od domu do domu, a jednocześnie ogarnia mnie jakieś współczucie nad głupotą ludzką...

#840 liza

liza

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 515 Postów

Napisano 2007-06-30, godz. 16:02

To mój pierwszy post.Ja byłem w związku ze dziewczyną ,która była i jest świadkiem jehowy. Bylismy nawet małżeństwem. Swego czasu bardzo mocno ją kochałem. Najszczęsliwsze dni przeżywalismy wtedy gdy miala okresy w których nie chodziła na zebrania. Nie rozumiem tej religii, kiedyś byłem dla tego wyznania pełny tolerancji. Ale im bliżej je poznawałem, im bardziej wchodziło z butami w moje życie, tym bardziej przestawałem je rozumieć...
Niestety zrozumiałem pewnego dnia że mam do czynienia z sektą, której w życiu nie pokonam. no i przegrałem tą walkę zgodnie z przewidywaniami. Smutne doświadczenie ale przydatne na przyszłość.
Widze że dużo chichrania tutaj, kurcze mi swego czasu nie było do smiechu :P, choć to całe zakłamanie zboru faktycznie zasługuje tylko na śmiech i śmiać mi się chcę jak widzę tych biednych ludzi chodzących od domu do domu, a jednocześnie ogarnia mnie jakieś współczucie nad głupotą ludzką...

Wiedz o tym ,ze takich ludzi jak Ty jest bardzo wiele a te chichranie to takie ukrycie bolu ktory niektorym tutaj ciagle nie daje normalnie zyc :) Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych