Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika qwerty

Odnotowano 1000 pozycji dodanych przez qwerty (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-03-04 )



Sort by                Order  

#131572 "uciekinierzy z mostu wolności"

Napisano przez qwerty on 2010-03-29, godz. 07:01 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Zniszczenie psychiki to ich specjalnosć!!! Po tylu latach nie moge dojść do siebie :( i nigdy nie dojdę.To koszmar!!!Mam ciągle wachania wiary.I nie moge sobie poradzić.Ktoś mi kiedys powiedział że lepiej abym sie nie urodziła,żeby mnie Matka wyśikala na kamień i lepiej abym nie poznała prawdy!!!Jak z tym żyć :(

Ja tez usłyszałam nie raz, że lepiej dla mnie abym się nie urodziła.
Tak jak powiedział przedmówca, jestes poza, ale jeszcze masz wachania. Dla siebie, sprawdzaj wszystko tak długo, póki dowody Cię nie przekonaja. Kiedy zdasz sobie sprawę, że przy religii prawdziwej sj nawet nie leżeli, łatwiej będzie Ci się uporać.
Zacznij od listów , które sj pisali do zborów na odejście. I sama wszystko sprawdzaj. Szukaj. Znajdziesz spokój wewnetrzny!
Pozdrawiam



#132976 Ostrołęka: "Rozerwane koperty i znikające pieniądze. Nadchodzi bezkarny l...

Napisano przez qwerty on 2010-05-17, godz. 19:12 w Nowości z kraju i zagranicy

No to komitecik już się zbiera :) Zbór Ostrołeka pewnie ma tylko jednego listonosza. Bracia miłościwie napomkną tego żłodzieja, który nie umie oprzeć się pokusie..... on okaże skruchę :) I będzie jak było, tylko złodziej będzie teraz bardziej uważny!
Ale to na prawdę budujące, że w obliczu bycia złodziejem, nadal segreguje pocztę i te znienawidzone rzymskokatolickie listy wyrzuca ..... to przerażające.



#24212 Praca

Napisano przez qwerty on 2006-04-12, godz. 19:21 w Szukam kontaktu

:) Ja wiem, Kloo chce tam wstawic swojego partyzanta ( partyzantów ) :)



#142198 Fałszywy prorok

Napisano przez qwerty on 2011-03-19, godz. 08:36 w Tematyka ogólna

witajcie,
ponieważ większość "pisarzy" i uczestników przeprowadziło się na nowe forum, zapraszam www.watchtower-forum.pl



#123395 Wielbienie Boga w zborze świadków Jehowy

Napisano przez qwerty on 2009-08-03, godz. 12:19 w Obowiązki teokratyczne

też się zdziwiłam czytając Dicka :)
Ale jak najbardziej rozumiem.

Dick jest teraz zdania takiego jak ma w podpisie, czyli jesli Bóg błogosławi wszystkim to i świadkom, a jesli świadkom to tym bardziej dobrze nim być.

Dla mnie pozostaje tylko pytanie jedno pytanie, co jesli Bóg nie błogosławi wszystkim, i nie świadkom tylko komuś innemu??????

Choć wypowiedz Dicka to już i tak duzy postęp w braniu na siebie świadomej odpowiedzialności przed Bogiem za swoje życie... a nie zrzucanie tej odpowiedzialności na innych..... Bo co jesli okaże się że Ci co wzięli odpowiedzialność za miliony jednak nie znajdą upodobania w oczach Boga? Czy wtedy będziemy mieli usprawiedliwienie przed Bogiem? Panie , Panie ja ci służyłam tak jak mi kazano, a że źle kazano to już nie moja wina ukarz ich! Ich ukarz ! A mnie zbaw! A Pan mówi : Nie kazdy kto woła Panie Panie będzie zbawiony!

PS: wypijmy za błedy, za błędy na górze.......



#79358 zyc w zgodzie z wlasnym sumieniem

Napisano przez qwerty on 2007-11-12, godz. 12:39 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

wydaje mi się, że przy pozyczaniu duzych sum pienięznych ( a o takową tutaj chodzi ) zawsze nalezy kierowac się rozsądkiem i spisywac stosowne umowy, pozyczac na gebe można tylko to co jestesmy gotowi stracic :)
Natomiast faktem jest, że świadkowie "robia" wokół siebie taką aure uczciwości i szczerości, że większośc osób nawet nie wpadnie na to, że Swiadek może ich oszukac, bo to przeciez ludzie "kryształowi" i przez ten mit wielu popada w kłopoty. Znam także takie sytuacje.
Jedyne co mozna powiedzieć , te słowa już padły, sa to tacy sami ludzie jak gdzie indziej, więc zdrowy rozsądek a nie wiara i bezgraniczne zaufanie, przy robieniu jakichkolwiek interesów będa na miejscu!



#77483 "Szanowna Pani Pokojówko..."

Napisano przez qwerty on 2007-10-05, godz. 07:51 w Humor

nie , to nie o porozumienie chodzi :) W ten sposób pokazano bezsens układania procedur, według których nakazuje się działać pracownikom na danych stanowiskach, nie twierdze ze procedury konieczne nie sa, w jakim s stopniu na pewno, ale zdrowego myslenia nie zastapia :)
Stawiam na ludzką inteligencję :)



#114807 Zbieranie rzetelnych informacji, żeby wreszcie z tym skończyć...

Napisano przez qwerty on 2009-03-12, godz. 14:08 w Tematyka ogólna

Tak maja:

[email protected]

Pozdrawiam


a w tytule wiadomości koniecznie Nie zgadzam się z NIEWOLNIKIEM prosze o wykluczenie



#128052 Armagedon

Napisano przez qwerty on 2009-12-12, godz. 08:38 w Tematyka ogólna

Nie wiem, czy wogóle jakiś SJ zdecyduje się oddać głos, ale chodzi mi o to, że świadkowie żyją w ciągłym oczekiwaniu nagłego armagedonu. Czekali już w 75, większość wierzyła, że rok 2000 w starym świecie nie najdzie......A tu nadszedł 2010 rok, ale znów rozchodzą się słuchy , że Szatan przypuszcza atak na religię prawdziwą, gdyż pomógł w Rosji zakazać działalności świadkom. Więc ile to Waszymn zdaniem może jeszcze potrwać.....

I TERAZ ODPOWIEDZCIE SOBIE NA PYTANIE, co jeśli minie ten rok, poza który nie umiem już spojrzeć..... może OBIECAM sobie, że jak do tego czasu Armagedon nie przyjdzie, zdecyduję się bliżej zbadac nauki świadków, prześledzę historię zmiany doktryn....... Może dojdę do Ciekawych wniosków.......



#128054 Armagedon

Napisano przez qwerty on 2009-12-12, godz. 10:35 w Tematyka ogólna

wiadomo, że to jest odpowiedz poprawna politycznie. Ale mi chodzi o oczekiwania.... a wiadomo, że każdyświadek ma jakąś tam granicę w myslach... czesto słysze od znanych mi świadków, no Armagedon musi przyjść do tego i tego roku..... i o to chodzi nie o poprawność polityczną tylko o oczekiwania



#129501 "Panie, do kogo pójdziemy?!"

Napisano przez qwerty on 2010-01-21, godz. 17:09 w Tematyka ogólna

:) Prawda! dotyczyła przedmówcy czyli paradise, i tak bardzo zgaedzałam się z jego poglądem, że dałam upust i napisałam emocjonalnie Prawda!
Pozdr



#129425 "Panie, do kogo pójdziemy?!"

Napisano przez qwerty on 2010-01-18, godz. 22:19 w Tematyka ogólna

Czy CK jest Antychrystem? To bardzo poważny zarzut pod adresem kierownictwa śJ i utrzymany w kolorystyce czarno-białej, typowej dla myślenia świadkowskiego.
Wg mnie działania Antychrysta są celowymi i w pełni świadomymi poczynaniami przeciwko Chrystusowi. CK głęboko wierzy w Boże prowadzenie i poprawność pojmowania rzeczywistości Bożej oraz w to, że podąża dokładnie śladami Jezusa. Nie działa z premedytacją przeciwko Chrystusowi, ale poważnie zbłądziło i nie chce lub nie potrafi dostrzec błędu. Ma gorliwość dla Pana, ale nie wg dokładnego poznania.

jest jednak jedno małe ale...... Z Bibli dokładnie wynika, że CI CO PRZEWODZĄ mają dużo wiekszą odpowiedzialność...... Ck samo o tym pisze ..... więc wiedzą o tym, zdają sobie sprawę z błędów w doktrynie, bo za "te rzeczy" każą innych wyrzucać poza nawias..... Najwyraźniej trudno więc uwierzyć w to, że są aż tak niewinni..... jak mawiają prawnicy nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania, a Ci na stanowiskach, bardzo powinni się wczytac i zbadac, bo w końcu odpowiadają za miliony dusz.......



#129475 "Panie, do kogo pójdziemy?!"

Napisano przez qwerty on 2010-01-20, godz. 21:12 w Tematyka ogólna

prawda!



#97099 Szukam kontaktu z Ex-ami w Norwegii

Napisano przez qwerty on 2008-07-20, godz. 20:30 w Szukam kontaktu

Hej Lucek, nie jestem z Norwegii, ale Twój NICK obudził we mnie piękne wspomnienia:) Był taki czas kiedy oddawałam się pewnej pasji i właśnie z niejakim Luckiem często, hmmm codziennie, spotykaliśmy się wirtualnie ........ Czy to Ty we własnej osobie?



#16700 Pseudototalitarny system

Napisano przez qwerty on 2006-01-15, godz. 14:13 w Tematyka ogólna

tez sie cieszę, chciałabym doczekać się takich czasów, aby mojej rodzinie spadły klapki z oczu i żeby potrafili sluzyć Bogu i byc chrześcijaninami ale bez pośrednika omylnego slepego i kulawego "niewolnika".......



#100773 Pseudototalitarny system

Napisano przez qwerty on 2008-09-08, godz. 18:06 w Tematyka ogólna

Sebastian - prorok jaki czy co :)



#133885 Prześladowania i głoszenie

Napisano przez qwerty on 2010-06-28, godz. 19:27 w Tematyka ogólna

fajnie, że poruszyłeś ten temat.... bo faktycznie swiadkowie czują się wyjątkowo prześladowani..... a tu się okazuje, że przedstawiciele KrK są jeszcze bardziej przesladowani...... Choć pewnie świadkowie tego tak nie widzą....oni na pewno uważają że to Bóg tak karze misjonarzy KrK i że im się słusznie należy:)



#122343 Idealny materiał na Świadka Jehowy?

Napisano przez qwerty on 2009-07-13, godz. 07:05 w Tematyka ogólna

1. Na pewno dzieci sj.
2. Człowiek, który w danej chwili ma depresję i rozmyśla nad sensem życia - kiedy właśnie w tym momencie zapukają sj - to idealny materiał :)



#122460 Idealny materiał na Świadka Jehowy?

Napisano przez qwerty on 2009-07-15, godz. 11:26 w Tematyka ogólna

tak, na pewno osoba która szuka Boga może być potencjalną ofiarą.

taktyka swiadków polega na tym, aby odwiedzać każdą osobę tysiąc razy , bo za 653 razem trafią w jego przygnębienie, nieszczęście albo refleksyjne nastawienie.
I tutaj zawsze pytałam tatę, jak to się ma do armagedonu, w armagedonie Bóg miał zniszczyć wszystkich nie świadków, ale przecież każda z e zniszczonych osób już za tydzień, miesiąc mogła popasc w depresję, więc dlaczego potencjalny swiadek zostanie zni9szczony?



#128061 pycha odstępców i pokora SJ

Napisano przez qwerty on 2009-12-12, godz. 14:02 w Tematyka ogólna

Ale ta sama Biblia chwali Berejczyków, którzy wszystko dokładnie sprawdzali czy tak się rzeczy mają..... Więc jak zwykle zalezy jaki werset akurat jest potrzebny taki się zastosuje......



#115218 moje życie jako ŚJ i po ....

Napisano przez qwerty on 2009-03-19, godz. 16:29 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Jakbym czytała swoją.......



#87004 Czy aby na pewno fikcja.....

Napisano przez qwerty on 2008-03-29, godz. 19:47 w Tematyka ogólna

już kiedyś gdzieś pisałam, że w pewnym momencie będzie to dla nich jedyne wyjście z twarzą, jeśli po 240-tej zmianie światła nad odejściem od wtsu zacznie się zastanawiac 80% wiernych... będą musieli to uprzedzić, i po 230 wymyslić grupowe samobójstwo aby wyjść z twarzą.......

z innej beczki,zawsze się zastanawiam, na ile ONI tam w CK mają samoświadomość że są na błędnej drodze........



#71385 Kwiatki publikacji WTSu

Napisano przez qwerty on 2007-07-27, godz. 10:59 w Humor

Nie, to nie jest koszmarne. To najwyżej zabawne i świadczy o poczuciu humoru i wyobraźni autora. Ale ŚJ tak nie rozmawiają. Nikt normalny nie zrozumiałby słów ze Strażnicy w taki sposób jak zaprezentowany wyżej.

uj, zyjesz w blędzie, u mnie w domu takie rozmowy sa na porzadku dziennym, kogos zamordowali, dobra wiadomosc, zyjemy w czasach konca i koniec blisko, radujmy sie, trzesienie ziemi? Wojna, tak to sa znaki konca, to znaczy ze koniec blisko, moze juz w przyszłym tygodniu:) Wreszcie, bo juz ciezko tu zyc.



#83133 pytanie na śniadanie: Jak Świadkowie Jehowy umacniają swą wiarę?

Napisano przez qwerty on 2008-01-23, godz. 10:47 w Tematyka ogólna

Ponieważ wiele pisanych tu rzeczy jest powyrywanych z kontekstu i dodatkowo przebywają tu ludzie którzy czasem są agresywni i uprzedzeni. To moja osobista opinia więc nie poddaje ja pod dyskusje czy polemike.

buahahahahahaha
Ponieważ wiele pisanych w strażnicach rzeczy jest powyrywanych z kontekstu i dodatkowo przebywają w organizacji ludzie którzy czasem sa agresywni i uprzedzeni. To moja osobista opinia więc nie poddaje ją pod dyskusję czy polemikę.



#95775 W jaki sposób Bóg (wszystko) widzi?

Napisano przez qwerty on 2008-07-03, godz. 17:07 w Ogólne

moim zdaniem kazdy z nas ma kawałek boga w sobie wiec ten kawałek boga w tobie tere jest toba :) wiec mysli jak ty i robi co ty.....