CHRZEŚCIJAŃSKI OŚRODEK APOLOGETYCZNY

/ Destrukcyjne sekty / Świadkowie Jehowy

Świadkowie Jehowy Pod Lupą
[Fight Watchtower Censorship online]Witaj w polskim serwisie tematycznym poświęconym dogłębnej analizie organizacji Strażnicy. Znajdziesz tu solidne opracowania omawiające różne kwestie związane z wierzeniami i praktykami Świadków Jehowy a także odnośniki do ciekawych stron. W tym serwisie nie ma miejsca na artykuły niszczące wiarę w Boga czy wiarygodność Biblii. Moim celem nie jest pozbawiać Świadka Jehowy wiary w Boga ani wyrywać go na siłę z jego religii. Za to znajdziesz tu unikalną sposobność aby spojrzeć na wierzenia Świadków Jehowy z drugiej strony. Strony tej nigdy byś nie poznał czytając same publikacje Towarzystwa Strażnicy. Ten serwis nie należy do Towarzystwa Strażnica. Nie jest też prowadzony przez byłych członków organizacji Świadków Jehowy. Oficjalną stronę Towarzystwa Strażnica znajdziesz pod adresem: www.watchtower.org/. Świadek Jehowy nie powinien więc obawiać się wykluczenia za czytanie zamieszczonych tu artykułów.

JAK MÓWIĆ aby Świadkowie Jehowy SŁUCHALI

WATCHTOWER - Dyskusje o Świadkach Jehowy

  [głosiciel]
Zobacz dokumenty z
rejestracją ŚJ jako wyznania.
Plik w formacie DjVu.
115K

Towarzystwo Strażnica ukrywało swoje członkostwo w ONZ przez ostatnie 10 lat!

Wielu Świadków Jehowy jest zaszokowanych taką informacją. Wszak ONZ wg nauk Strażnicy to "szkarłatna bestia" o której pisze Apokalipsa. Przez ostatnie 10 lat tak sobie na niej jeździli krytykując tych, co to też robią i ukrywając fakt, że oni też tej bestii dosiadali. :-)

Nowe światło dla wszystkich Świadków Jehowy. Oto Jehowa zastanowił się i błysnął nowym strumieniem rozumienia Biblii. Pewnie wziął pod uwagę wybryk swoich samowzwańczych pupilków, kiedy to ciskając gromy na ONZ jednocześnie zapisali się do tej szatańskiej organizacji Zobacz szczegóły...

Ile pieniędzy faktycznie zarabia organizacja Strażnicy?

Wiele osób jest z pewnością ciekawych co do faktycznego stanu posiadania i finansowania organizacji Świadków Jehowy. Przeciętni ŚJ zwykle usiłują nas przekonać, że Strażnica nie jest organizacją nastawioną na zysk i robienie pieniędzy na religii. Dlatego z pewnością interesująca dla wielu zabrzmi informacja, że Towarzystwo Strażnica zarabia setki milionów dolarów każdego roku! Zobacz szczegóły...

Po raz pierwszy w historii Świadków Jehowy prezes Strażnicy wraz ze świtą rezygnuje...

Milton G. HenschelMilton Henschel, w wieku 80 lat, zrezygnował ze stanowiska prezesa Towarzystwa Strażnica dnia 7 października post. Podobnie uczyniło sześciu innych dyrektorów Rady Nadzorczej w ramach reorganizacji struktur Świadków Jehowy. Pozostali oni członkami Ciała Kierowniczego, przeoczoną kwaterą która teraz będzie przeznaczona do zajmowania się kwestiami religijnymi w połączeniu z chrześcijańskim zborem Świadków Jehowy. Don Adams (75 lat) jest teraz nowym prezesem. Zobacz szczegóły...

Przymusowi męczennicy
za wiarę... swoich rodziców.

"W dawnych czasach tysiące młodych ludzi przypłacało życiem dawanie pierwszeństwa Bogu. Dzisiejsi młodzi są gotowi uczynić to samo, tyle że ich tragedia rozgrywa się w szpitalach i salach sądowych, a kwestią sporną jest transfuzja krwi." - Przebudźcie się! nr 6 z dnia 8 czerwca 1994, s.2, wyd. pol. (oficjalna publikacja Świadków Jehowy)

Lisa Kosack
12 l.
Adrian Yeattes
15 l.
Wyndham Cook
15 l.

Te dzieci są już martwe z powodu podtrzymywania przez Strażnicę zakazu dokonywania transfuzji krwi. Ofiar jest jednak o wiele więcej... Kim są Zjednoczeni Świadkowie Jehowy Dla Reformy Poglądów Na temat Krwi? Zbadaj swoją wiedzę na temat Świadków Jehowy i zajrzyj tutaj...

Coraz mniejszy przyrost...

Świadkowie Jehowy mają coraz większe problemy z werbowaniem osób do swojej organizacji. W poniższym wykresie wykorzystano materiał z anglojęzycznej strony www.jwic.com/stat.htm (znajdziesz tam dokładniejsze informacje i więcej statystyk). Zobacz także polskie artykuły "Rozwój ŚJ w Polsce i na świecie" (off site) oraz "W siną dal..., czyli ilu Świadków Jehowy opuściło współczesną arkę Noego" (off site)
[statystyka 1988-2000]

[znacznik] średnia ilość głosicieli (x1000) = skala lewa
[znacznik]ilość ochrzczonych (x1000) = skala prawa
Kraje z zerowym lub ujemnym wskaźnikiem wzrostu w roku 1999:
Australia, Austria, Belgia, Wielka Brytania, Kanada, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Włochy, Japonia, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, U.S.A.
Kraje z zerowym lub ujemnym wskaźnikiem wzrostu w roku 2000:
Australia, Austria, Belgia, Wielka Brytania, Kanada, Czechy, Dania, Francja, Niemcy, Włochy, Japonia, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Puerto Rico, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, U.S.A.

Nowe Światło Na Temat Krwi Ciche owieczki

Copyright © 1999-2024 Jarosław Zabiełło. Wszelkie prawa zastrzeżone!